RC 500 nebo GRLV 120? (TRIBAN)

2 nepřečtené
  • PoetaBezRymu

    Zdravím, zrovna řeším malé dilema – na eshopu Decathlonu mám objednaná kola GRLV 120 a RC 500 s tím, že se stále rozhoduji do kterého nakonec jít. U RC 500 mě láká, že je to primárně silnička (byla by to moje první), kterou lze ale snadno změnit na „Gravel“, kdyby mě jízda jen po silnici nebavila, ale láká mě i GRLV 120, protože má jen jeden převodník (připadá mi to elegantnější i v rámci budoucí údržby) a zároveň je více podobné horskému kolu, na které jsem byl celý život zvyklý, ale zase se bojím, že koupím GRLV 120 a po pár týdnech zjistím, že vlastně stejně 90% jezdím po asfaltu a že mě konstrukce GRLV (širší říditka, o něco vyšší hmotnost, jeden převodník) jen zbytečně brzdí oproti svěží RC 500…

    PLÁNOVANÉ VYUŽITÍ KOLA

    V plánu mám kolo využívat hlavně na dojíždění do práce (bydlím v Brně), kde se z větší části jezdí po chodníku/silni­ci/cyklostezce, ale zároveň bych rád občas vyjel i někam dál do přírody, tak nevím jestli zvolit spíše univerzálnější Gravel a nebo svižnější silničku s možností budoucí výměny pláštů na méně pevné cesty…

    PORADÍTE? :-)

    GRLV 120

    Anketa: RC 500 nebo GRLV 120?

    7x
    88%
    1x
    13%
    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.