• chose-cb

    Zdar nejedete nekdo pristi rok na olympiadu??juknout na nase bikery??:) kde sezenu lupeny a za kolik?? dikes

    0 0
    • marco  

      No mám ten pocit že ptát se na olympiádu do Londýna 2012 je brzo tak kolem vánoc po novém roce bude asi už nějaká nabídka. Lákalo by mě se podívat příští rok na Olympiádu. Nebude to daleko a pokud se to spojí s nějakým poznávacím zájezdem to bude ideální.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Kámoš už sháněl lidi, kteří by jeli s ním a měl i vybrané lístky včetně konkrétní ceny, takže zas tak brzo nebude… :-)

        0 0
        • l-e-t-o  

          fakt brzo není. spolužák už má koupené lístky na několik dní atletiky. přibližně za 50 liber jeden den to myslím bylo co mi říkal

          0 0
        • marco  

          No koukám koukám, že už se prodávají a ceny na tu cyklistiku nejsou tak strašné 20–45 liber to na Atletiku na desetiboj finále slušná cena kolem 750 liber to je včetně otroka nebo co.

          0 0
          • jIrI___  

            750 liber, dobrý nářez :-O

            0 0
            • marco  

              No bude to asi do nějakého VIP sektoru asi někde do dobré zony další ceny už nejsou tak strašné ale i tak na stojáka to bude kolem 75 liber to aby si dotyčný sebou vzal dobrý dalekohled a hodně vody.

              0 0
    • LáďaH  

      No, vážně přemýšlím o tom, že bych se tam zajel podívat. Ale jisté to zatím není…

      0 0
    • Georrge  

      je to poslední olympiáda, pak je konec světa, takže cenu lupenů neřeš a jeď :)

      0 0
    • daymaker  

      tak Styby ma utrum a jede Barta. Co vy na to?

      0 0
    • Radek Broz  

      Tam se musíš kvalifikovat;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.