• Without_R

    Zdravím, vím že se tu podobných témat už dost probíralo, listoval jsem a pročítal. Mám ale poměrně specifický problém. Sháním nové kolo, jsem celkem začátečník, budu jezdit hlavně v terénu, kilometry těžko odhadnout, řádově kolem 3000–4000, cenový strop cca 15.000Kč. Ale k problému, měřím přes 200cm → potřebuji velikost rámu (nejpíš) 24''. Tímto pádem mi vypadávají ze hry loňské a starší modely (původně jsem chtěl Merida Matts Sport 500-V nebo Merida Matts Miami), které se dají horko těžko sehnat ve velikosti rámu 22'', natož 24. Zůstavají mi ve hře dva favoriti (osobně preferuji Meridu, takže vybírám pouze u ní – možná je to chyba, nevím), Merida Matts Sub 60-V, jež má celkem slušnou výbavu (alespoň papírově – Deore) nebo Merida Matts TFS 300-V, která je na tom asi malinko slaběji, ale zamlouvá se mi víc. Přiznám se, že do problematiky kol moc nevidím, ale když už si kupuju kolo, tak bych rád alespoň nějaký průměrný průměr a tak bych moc rád požádal o radu, jestli s Matts TFS 300-V 2008 neudělám moc velkou chybu? Děkuji

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.