• bagr84

    Jeli ste nekdo?

    Pripadlo to organizacne slaby jen mne?

    0 0
    • haklicek  

      jel jsem… a dost slaby :// nejvic me dorazila ledova voda ve sprchach (dalo se to cekat, ze to boiler neutahne, ale zajimalo by me, kolik tech prvnich tu teplou vubec melo)… nastesti jsem se neztratil, ale kdybych se nedrzel nekoho, kdo to tam zna, tak buhvi jak bych dopadl… nez jsem nasel jidelnu, tak sem byl zase mokrej… na druhou stranu meli dost solidne udelanou obcerstvovacku – nastesti tam byl i borec s imbusama, kterej mi behem minuty dokazal dat presmyk do alespon trosku puvodniho stavu (nevim jak, ale cca. 4km pred obcerstvovackou se mi ho podarilo pomerne dost nejspis pootocit – asi povolenej /imbusy s sebou fakt nevozim :D /) takze dlouha cesta na dobre se zdajici se zavod dopadla fraskou :/ :D

      0 0
      • xshreck  

        tam je větší zájem o silniční verzi, na tu MTB se podle mě trocha pak kašle (organizátorsky náročné?)

        0 0
      • xshreck  

        Jo a nejvíc byla ta hromada hnoje přímo na cestě… ta mě dostala :D:D

        0 0
    • xshreck  

      naštěstí jsem to jel minulý rok, takře jsem věděl kudy a kam :) na trasy mám takhle pamatováka. Počasí sedlo, jen táhnout celou bandu 25km není pro mě moc OK :D

      Ale stejné jako minulý rok a z doslechu – je to tam takto stejné snad každý ročník :D na důležitých odbočkách chyběli pořadatelé. Sralo mě spíš, že jsem nevěděl kde jsou sprchy (ledové). A snad každej se ptal, kde je jídelna :) letos tam nebyly cedulky, které vás tam měli nasměrovat? Já se po nich nekoukal, minulý rok ale byly.

      0 0
      • haklicek  

        jako ze ty jsi byl ve sprachach v teplych?? nebo jsi sprchy vubec nenasel ?? :D

        s tou jidelnou to byl trosku problem – ptali jsme se dvou organizatoru – oba nas vyslali spravnym smerem (ke krizovatce u PČR) a ze tam jsou pry sipky a ze to tam je oznaceny – dosli jsme ke krizovatce a nikde nic (ani jsme se nemeli koho chytit – nikdo zrovna jist nesel) – tak jsme u PČR zahnuli doleva a uz to bylo :D sipky jsme teda nevideli…

        pocasi vypadalo hodne dobre /ze zacatku/, i tech par kapek bylo prijemnych – ale pak se to rozjelo → nekde jsem odbocoval na posledni chvili a asi chytil za presmyk → ujela mi dobra skupinka, ktera trasu ocividne znala → zacalo solidne lit (pres bryle jsem skoro nevidel, ale zase sem nevedel kam ty bryle dat :D ) → posledni narocnejsi sjezdik – borec prede mnou dvakrat skoro zastavil a ja se diky nemu a taky díky SPD dvakral polozil :D

        do cilove rovinky jsem se zase skoro netrefil (sem malem odbocil driv) :D aspon ze ten spurtik jsem dotahnul do vitezneho konce :D

        takze mam na co vzpominat: a to kdyz se podivam na podreny telo tak i na zavod celkove :D

        0 0
        • bagr84  

          Ty jsi ten s tim saltrem? Nejeli jsme spolu náhodou cca poslední třetinu? Já jsem ten co 3× kufroval :)

          0 0
          • haklicek  

            no mozny to je… prece jenom asi by se nanasla dalsi dvojicka, ve ktery by byli dva takovi smolari :D

            jsi mi vzdycky na rovince ujel, v kopci jsem zabral a dotahnul te a pred myslim silnicni casti jsem te nadobro ztratil :D

            0 0
            • bagr84  

              Jo, to budu ja (tys jel myslím na Haibiku) :) Na dlouhý kopce jsem moc těžkej, ja radši zvlnenej profil a rovinky. Tak nějak jsem myslel, že to spolu ujedem do cíle, ale když jsi mě v tom jednom stoupaku neujel, tak jsem to pak zkusil nahoře sám a šlo to. V tom sjezdu o kterym mluvis sem vlitl do ostružin, nohy pěkně dorezany. Ale vás už jsem pak vyjet z lesa neviděl, takže jsem z toho vyvázl ještě dobře :) aspoň jsem měl čas hledat v prerove značení :D jinak, zlomil jsem tam sedlo.

              0 0
              • haklicek  

                obdivuju jak si vsichni vsimaj kol :D taky jsem si myslel, ze to nejak spolu doklepem… v tom sjezdu se mi taky sedlo pekne zaborilo a o tak 45° otocilo :D sem si pak chtel sednout a zjistuju, ze to tak nejak nejde… tak sem musel zastavit a dat to dohromady, to mi pak ujel i ten dalsi borec… (sedlovka nastesti vydrzela) :)

                skoda no, v jednom kopci jsem premejslel, ze bych ti zkusil poodjet, ale nez sem se odhodlal, tak byl kopec fuc :D

                0 0
            • bagr84  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
            • lens  

              no mě to kufrovani stalo 100% bednu zejmena poslednich cca 5 km bylo katastrofalně značenych. žadny šipky (myslim tim na nějakym koliku), mliko přes cestu atd.snad to neni takovy problem, zejmena na ruznych lesnich křižovatkach když už je malo pořadatelu.ten kdo to jel už vickrat tak trať zna ale ja jel prvně a nebyl jsem jedinym kurvujicim člověkem. např 2–3 cedulky u země, sotva čitelny, že se děli trasy na 30 a 55 km byl taky nařez.děla ji už 9 ročnik ta by snad měli vědět jak značit trať.

              0 0
              • xshreck  

                to ses v kategorii 15–18 ze bys byl na bedne? Me teda bednu stalo to, ze jsem tahal podle me porad tu prvni skupinu. A kdyz nekdo teda jel dopredu,tak zpomalil o 3–4km/h. Ke konci se to nastesti roztrhlo a jel jsem s rozumnejsima a dokrosili jsme spolu ( i kdyz jednoho kluka kolega prejel kdyz spadl)

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Ale je ti jasné, že za to si můžeš sám. :-)

                  0 0
                  • xshreck  

                    Vim,ale kdyz jsem videl jak zpomalovali ti co sli dopredu, tak jsem po chvili sel do cela. Protoze nikdo nebyl schopny a ja pod 150 tepu jezdit nemuzu,protoze bych vystydnul :)

                    co se da delat, me to ale bavilo .)

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Tak sis měl orazit vzadu na chvíli a pak nastoupit a ujet. ;-)

                      0 0
                      • xshreck  

                        jsem zkousel ale dycky se zamnou nekdo tahl. a nekoho tahnout a sebe uzhavit – to mi za to nestalo :) zase tak dobry nejsu :D

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Tak jsi ho uměl urvat ze sjezdu, vždyť jste tady všichni TOP techničtí sjezdaři, tak by to neměl být problém, ni? :-D

                          0 0
                          • xshreck  

                            HA HA HA :) ja jsem ve sjezdech pomalejsi, nerad riskuju.

                            jinak mi prdl po cca 5–10km zadni nipl, musel jsem opatrne :D

                            0 0
              • skyhook  

                :-D ta cedulka byla bravůrní, hlavně když to bylo z kopečka a jelo se tam docela rychle, víc lidí za sebou a nejednou tam dole někde až v odbočce něco malým o tom, že se má zahnout :-D

                Pak byl super ten cílový dojezd po těch chodníkách a ulicích, je to tudy, není to tudy, takové…dobrodružné.

                Závod hezký, ale někde mi taky chybělo značení když jsem jel poprvé…

                0 0
                • xshreck  

                  proto jsem radši řval že 55 doleva :D

                  0 0
                  • skyhook  

                    :-D myslím, že až do občerstvovačky jsme všichni potom hlásili směry pro jistotu, pak už jsem jel sám

                    pak mne dostala ještě jedna odbočka, to se jelo někde ve vesnici už těsně v Přerově po asfaltě a najednou tam byla šipka doleva a skočilo se někde do zahrádek do kopečka, taky sranda, pít zrovna, nebo koukat někde jinde než pod sebe, tak jedu rovně :-)

                    víc už na mne zapůsobily jen ty dvě jamy v tom jednom sjezdu přes celou cestu, teda spíš to vypadalo jako oddtokové strouhy velikosti potoka, co bych musel být asi freestylista abych je přeskočil nebo z těch 40km/h zabrzdil na 10km/h, to jsem si kontroloval jestli jsem někde něco nezlomil :-) a perlička jak už tady někdo zmínil, tak ta kopa hnoja :-D

                    0 0
                    • bagr84  

                      jo, ty dve strouhy v jednom sjezdu, u te prvni jsem se vazne videl, jak letim pres rodla. Kdyz se prejizdi koren od pampelisky, maj tam osm vykricniku a devatenact poradatelu, ale tady nic… Napisy !!!!AUTO!!!! az na asfaltu, kdyz clovek vyleti z lesa a zjisti ze je v protismeru, radsi bez komentare.

                      A prave za tim hnojem jsem zlomil sedlo, jak se prudce tocilo doprava pres sikovne schovany koryto. Sel jsem narychlo za sedlo, aby se mi tam neseklo predni kolo, to se stejne stalo, a diky tomu ze jsem pred sebou mel sedlovku jsem sice pres rodla nesel, ale panvi jsem krasne nabral zespoda sedlo a zlomil lyzinu nahoru.

                      0 0
                      • xshreck  

                        jaké strouhy?? myslíte ty tři, kde se jelo po lesní (dole se to točilo doprava na silnic) a tam tři menší hrby? Nic strašného, šlo to pěkně projet. Možná trochu poskočit. Viděl jsem je na psiolední chvíli ale že by někoho měli shodit z kola… hmm hmm. Hoši dělejte se sebou něco :D

                        A za tím hnojem to šlo čekat, chce to na kole používat někdy i hlavu :)

                        0 0
    • jandys  

      Tady jsou nějaké fotky, převážně ale ze silnice.

      http://wexly.rajce.idnes.cz/…Prerov_2012/

      co se týče tratě tak tu nemůžu hodnotit,protože ji znám nazpaměť takže jsem šipky moc nesledoval. Líbil se mi stánek nutrendu, kde se dal bezplatně namíchat jonťák, oběd byl taky výborný, ale asi jen pro ty, kteří ho našli.

      0 0
      • haklicek  

        ten stanek byl dobrej… sice jsem ho tady v Prerove vubec nevyuzil – ze zacatku malo casu, potom destivo, ale v Lančově na Lahofer Auhtor Cupu to byl luxus ;) taky si myslim, ze u „Kellysáků“ se taky moc lidi nezastavilo – pred zavodem nebyl cas ani nalada a po nebylo pocasi…

        a ten obed byl dobrej, to souhlasim – jeden z lepsich, ktery jsem na zavodech zazil… (kdybych chtel bejt fakt pes, tak bych rekl, ze limonadu odflakli, ale po zavode jsou potreba vitaminky, tak proc pit limo?? :D )

        0 0
    • grafik  

      pro všechny: na webu máte, že jídlo se vydává ve škole na kopaninách, to je takový problém si ji na netu dohledat?

      Mamuta jezdím každý rok a na nějaké nedostatky jsem si už zvykl, teplé jídlo a komfort v jídelně je nesrovnatelný s jinými jídelnami na „zelené“ louce…

      Sjel někdo z vás ten poslední bahenní tobogán? :)

      0 0
      • haklicek  

        problem to samozrejme neni, ale pro lidi 40+, kteri tim internetem nejak extra neprouzdaj, to problem byt muze (mluvim z vlastni zkusenosti)… ale znam plno dalsich zavodu, kde, nebyt znalym, bych jen tezko hledal jidelnu… takze tohle v pohode prejdu ;) ani jsem nekufroval, takze taky dobry :D

        v tom toboganu dva pady hlavne diky SPD…

        0 0
      • rainbowone  

        Né každého napadne hledat si na netu mapu jídelny, člověk čeká, že to má organizátor ošéfované. Mám pocit, že to rok od roku flákají víc a víc.

        0 0
    • mikino  

      jel jsem, značky jsem cca viděl, tudíž do posledního sjezdu jsem s orientací neměl naštěstí problém (i když v jednu chvíli – nejet přede mnou borec, který odbočil správně doprava, jedu asi rovně…). No ale na konci jsem si to vybral… podjedu viadukty, v dálce vidím borce ve vestě na silnici, jak se na mě dívá, a ruku zdviženou jako že „pojeď“… tak jedu, a najednou tam, ty vole, prohučí po cestě kamión! Borec v tu chvíli na mě začal volat stop! pozor! a to na mě… další s plácačkou tam šaškoval na cestě, no tak jsem nějak přejel, a teď u výstaviště se cesta rozdvojovala, značku nebylo vidět, borci na cestě už 100 metrů za mnou… tak se ku..a samozřejmě vybral cestu levou, tudíž špatnou… ztratil jsem tam tak minutu než jsem se vrátil a vjel do areálu té firmy směrem k cíli… ******** jsem byl, nadával hlasitě… v cíli jsem chtěl i najít pořadatele a říct mu, že příště mu ten papundekl na který rukou napíše Cíl a šipku rád dodám… ale po pořadatelích se slehla zem. Ach jo. Ale jinak pěkný závod. Jídelnu jsem nehledal, protože jsem šel s kolegou, který cestu znal, ale říkal jsem mu, že chudáci ti, kteří neví kde to přesně je a jdou na jídlo…

      0 0
      • lens  

        jj tim poslednim sjezdem to začalo.ja jel rovně,naštěsti si mě všiml mistni zahradkař a vratil mě. jen jsem spravně odbočil stejny problem potkal skupinu cca 10ti lidi, dole ve vesnici jsem pak slyšel pěkny kurvovani.zavod ok, značení tratě ale katastrofa.

        0 0
    • daymaker  

      takže závod bude legrace dle vlákna z 2012, co trať, spíš asfalt, nebo terén? díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.