• Vymi

    Pratele rikam si ze by se mela zalozit mensi debata jak se tesite na Mamuta konkretne bikeri??? Jedu stopro clasic kratkou… minule jsem jel dlouhou a stacilo mi to… ted to chci dat za dobrej cas… jsem docela zevedavej koho ze znamych tam potkam.. :-))) jo prezentace je az v sobotu rano… to budou zmatky… :-)))

    0 0
    • Stancek  

      Nejedu :-( , moc prace, budu v Nitre a navic tou dobou uz na moji vidlici bude makat Milan :-)

      0 0
      • luke777  

        v sobotu rano? no nevim prezentacka je v patek od 15 do 22h vcera sme s grafikem se byli prihlasit, jinak jedu kratkou, jo a jeste je tamm zaloha na cip 200kc, jinak minuly cas sem mel na 2h a 16minutach takze se chci vlezt dotohoto casu

        0 0
    • grafik  

      jasneeeee, kratkou :)

      0 0
    • Palba  

      Jedu poprve, tak uvidim. Samozrejme kratkou. Vcera jsem ji projizdel a krom 2 useku, tak naprosto sucho, spis se prasi. Akorat by to chtelo jeste prezirnout strom zabesni lhota – sobisky: technickej sjezd z asvaltky k tem zahradkam.

      0 0
    • Marika88  

      Ja jedu tez kratkou. Jde se prihlasit doufam i v sobotu rano, ze? Jinak jeste neni tu nekdo z okoli Zlina a byl by ochoten a mel moznost me hodit i s kolem zpatky? Samozrejme ne zadarmo. Odvoz tam mam zajisteny, ale spatky uz je to horsi :- –

      0 0
    • Corbett  

      Rozhodoval jsem se zda si půjdu zazávodit na Mamamuta, nebo zvolím absolutní pohodárnu ve Vsetíně. Rozhodl jsem se pro stokilometrovou pohodárnu. www.sportovox.cz/makadam/ Mamuta jsem sice ještě nejel, ale zdá se mi to startovný poměrně vysoký, na to jaký je to závod.

      0 0
    • coolboy  

      a dlouhou trasu jako pojedu sám?????

      0 0
      • petryk  

        no, na dlouhé většinou jsi (speciálně na Mamutovi) skoro sám…

        0 0
        • Vymi  

          pocitam ze zase bude vetr jak minule a chci si taky uzit trochu toho zavodeni… :-)) takze letos kratkou… a cas chci opravdu zlepsit!!!! :-)

          0 0
          • luke777  

            a pan je chrtik v tom pripade uzke plaste a po startu se nalep na boudneho:)))

            0 0
    • Palba  

      Nevite jak bude resenej dojezd na vystaviste? mam namysli krizeni trate s hlavnim tahem prerov – lipnik. To jako poradatele zavrou hlavni silnici na 2 hodiny, nebo to bude trefovacka mezi kamiony?

      0 0
      • luke777  

        B je spravne trefovacka mezi kamiony mozna vyhrajes zajezd s kamionem:)) jako nechapu ty poradatele kde bude cil priste? nevim proc to nenechali v cekyni

        0 0
        • coolboy  

          nádhera je hlavně, jak je na několika místech na hranici křižovatky na zemi žlutě nápis „AUTO“ :-))

          0 0
          • Palba  

            Tak to bude hodne divoky, jezdim tama dene a nekdy to je stat tam treba i minutu, takze pro zavodniky na spici to asi bude tepovka o nervy :D

            0 0
    • coolboy  

      takže sem se byl prezentovat…na­počítal jsem cca 34 závodníků do dlouhé trasy, z toho jedna žena, takže jsem zamáčkl slzu a posteskl si, že příroda chtěla abych byl kluk…za svoje 4 kila sem dostal Powerade, sponzorskou kšiltovku, bidon, dva letáky a praktické papírové startovní číslo…jako nevim,že…

      0 0
    • piskot  

      Loni mě to stačilo, jel jsem dlouhou, v druhém kole jsem byl sám, až jsem se celkem bál. Dojel jsem, myslím, chvilku před Tebou… Trať se mi moc nelíbila, pár pasáží bylo hezkých, jinak se valilo jak u nás v okolí Hradce, raději bych jel na Malevil, ale státnice se blíží…(dobrá výmluva, polovina úspěchu). P.S. Šela se nevzdává a v Uhřínově už vůbec ne :)

      0 0
      • luke777  

        sela se musi dojet i kdyby to byla posledni vec kterou udelas:)) obdivuju co jedou dlouhou vidim to tak ze hodne lidi pojede kratkou a spravi si chut po sele

        0 0
        • piskot  

          No já jsem Šelu i přes totální úmrtí v polovině trati dojel, ale Vymi v Uhřínově někam telefonoval a pak odešel pryč :)

          0 0
          • Vymi  

            a vis proc :-((((((((((( protoze jsem mel patku v prdeli urvanou.. protoze jsem asi o 10 KM driv svihl s kolem v brode a skrivil si prehazku!!!!!!!! Takze nezlobte se na me ale ja proste v uhrinove jsem to zabalil… jo jeste neco kdyz jsem zkusil single bez prevodu tak mi to vzdycky po par slapani spadlo proto i mozna nechut dale pokracovat !!!

            0 0
      • Vymi  

        Piskote neser!!!!!!!!! :-))))

        0 0
    • coolboy  

      takže já sem nedojel, protože mi na 17km praskla duša aji s pláštěm :-( tímto chci ještě jednou moc poděkovat cyklistovi, který dělal doprovodný vůz své manželce a kerej mě hodil aji s bajkem domů! a eště by mě zajímalo, kdo byla ta pěkná blonďatá bajkerka s růžovým dresem na krátké trati.

      0 0
    • Marika88  

      Byli jste tam jeste nekdo?

      0 0
      • grafik  

        jj, ja :) Letosni rocnik byl hodne povedenej, doslova pohodove zazemi na vystavisti bylo naprosto ok, wapky bez front, jidlo v nedaleke skolni jedelne – na vyber byl rizek nebo cina, dal sem si cinu s pivkem a byla naprosto vynikajici, zkratka organizacne byl zavod zvladnutej na jednicku. Co se tyce znaceni trate a regulovciku, tak oproti lonsku si poradatele dali opravdu zalezet a nejobavanejsi prejezd hlavniho silnicniho tahu prerov-lipnik byl bez problemu. Vysledky po dojeti byly zpracovany zhruba do hodiny. Zajel sem dokonce mnohem lepsi cas nez loni a v souboji Vymi – Luke – Grafik sem dojel jako winner :)

        0 0
        • luke777  

          neboj, na burince si te vychutnam:) budu trenovat, a na burince te predjedu:) jinak rychlej zavod nez sem se nadal byl sem na vystavisti akorat jak sem dojizdel 1km prede mnou nikdo za mnou nikdo:)) sem myslel ze sem posledni:)) podle vysledku 180 lidi kratka trat

          0 0
        • Vymi  

          Peto mas uz nejake fotky :-.)

          0 0
          • luke777  

            jojo na par foto te mam:)) poslu na mail, jinak sem kvuli grafikovi vykopal valecnou sekeru to se dela me predjet na mamutovi?!!!!:)))) a jeste mam grafika na videu jak se pta nasich jestli sem pred nim:)) chrt jeden, ale na burince uvidi zac je toho loket z kopce to pustim a bud se zabiju nebo grafika predjedu:))

            0 0
            • Vymi  

              nech to plavat :-))

              0 0
            • grafik  

              no ja sem prave myslel ze jsi predemnou, protoze ses po startu nejak rychle ztratil a ve stoupani k mamutovi me predjelo tak minimalne 20 lidi … … vaz slova, trat burinky bych mohl jet poslepu a kuzi nedam zadarmo. Doufam, ze pojede vymi a neda prednost fotbalku ;)

              0 0
        • Martula  

          A já zabloudila i na silničče :) nee..pořadatelé mi ukázali směr dlouhá trasa, v Lipníku nad Bečvou .) a já se dala vzhůru do kopce! Ale ještě jsem to dohnala na 2. místo:)

          0 0
      • Chaingang  

        jj,taky jsem byl,zázemí na výstavišti je super,ale příští rok jedu silnici,biková trať není vůbec pěkná.

        0 0
        • Marika88  

          Co konkrétně se ti nelíbilo?

          0 0
          • Chaingang  

            Nelíbily se mi ty polňačky rozbity od traktorů,ale nic moc lepšího se tu vymyslet nedá.Ale stejně příští rok silnice…

            0 0
        • grafik  

          na to ze je prerovsko placka, tak trat neni zas tak spatna. Libi se mi ze je na ni od vseho trochu – koreny, lesni sjezdiky, sigly, snerovacky kolem stromu a asfaltu sotva 10% …

          0 0
    • Marika88  

      Taky mě příjemně překvapila organizace. Byla jsem před tím na ŠELA maratonu, kde to bylo taky bez problémů, ale teď jsem se obávala, že to bude o dost horší, protože přece jenom Šela je známější. Ale obávala jsem se zbytečně. Akorát jednou jsem na trati blbě odbočila, ale nějaký hodný biker na mě zahvízdal, a tak jsem to asi po 100 metrech otočila na správný směr. Chci mu tímto moc poděkovat. Dokonce jsem stála na bedně, byla jsem 3. ve své kategorii, ale bylo nás jen 10, takže až takový úspěch to není. ale stejně mám z toho dobrý pocit :)

      0 0
    • Mulda  

      meril nekdo jak byla dlouha DLOUHA? me to vyslo na rovnou 90-ku, je to mozne? Nebo mam uplne blbe nastavenej comp?

      0 0
      • coolboy  

        měří ti to dobře… :-)

        0 0
      • Marika88  

        Taky myslim ze ne. Ja jsem asi na 38. km trochu pridala, a kdyz jsem jeste na 45. byla v lese, zacala jsem byt trochu nervni, jestli jsem nahodou neodbocila spatne a nejedu dlouhou trat. Jinak kratka trasa mela v propozicich 43km, ja jsem namerila 48.5

        0 0
    • grafik  

      nevite o nejakych fotkach ?

      0 0
      • jose  

        Taky by mne zajímalo, na trati bylo fotografů dost…ale muj držkopád stejně nikdo nevyfotil :((

        0 0
        • grafik  

          nejake fotky sme dali dohromady s lukem7 a povedene drkzopady u brodu ma dva : )

          0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.