• Hornajz

  Dobrý den, jsem tu úplně noví a zatím se ve fóru moc neorientuji, předem se všem omlouvám, jestli tohle nebo podobné téma je již založené.

  Chtěl bych se zeptat, asi 8let vlastním kolo od Kellyse Axis Grey a neměl jsem s ním jediný problém, kromě klasické údržby.

  Bohužel už nastala ta chvíle, kolo se mi přestalo líbit a nejen to rád bych vyzkoušel něco úplně nového.

  Velice mě zaujala nová limitovaná edice Kellys Gate 50 – http://www.kellysbike.com/…a-29/gate-50#…

  Rád bych slyšel váš názor, co na tohle kolo říkáte, nebo jestli existuje v podobné cenové relaci lepší kolo, možnost seskládat kolo nemám, jelikož tomu opravdu moc nerozumím.

  Jediné co mě opravdu dost zaráží je to, že má pouze 20převodů, 2×10 což momentálně mám 3×8 a nevím jaké bude zpomalení a styl jízdy.

  Já mám 183cm a cca 75kg což asi odpovídá rámu L – 21 a průměru kol 29 podle mé výšky.

  Všem předem děkuji za jakoukoli radu nebo připomínku, neurazím se za jakýkoli názor, každý má jiný styl.

  0 0
  • my_dudesty  

   Stejné kolo jsem doporučil kolegovi, ale na jeho 181 cm mu prodejce doporučoval raděj velikost M (né že by se ji potřeboval zbavit – M ani neměl k dispozici). Problém je, že už je málokde k sehnání. Jinak jsem v dané cenové relaci nic lepšího (co do osazení) neviděl a kolega už na něm pár set km odjel a dle jeho slov je spokojenost maximální.

   0 0
  • Karma  

   2×10 se ti bude líbit, já měl dřív taky 3×8. Ubydou ti starosti s řazením. Vyjedeš všechno cosi vyjel doteď, zpomalení nepozoruju.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.