• Pe.koudy

Prosím o zhodnocení daného kola, popř. Doporučení jiného v dané cenové kategorii.

https://www.urban-sport.cz/…te-29--2021/

Mtb jezdím rekreačně cca 2000–3000 km za rok, v lehčím terénu.

0 0
    • Velomiwookie  

vyvazene osazeny, v pohode

0 0
    • Cavendish  

Jestli to bude skladem, tak to klidně kup :) je to v klidu

0 0
    • cyklista86  

Mam 2020. Jeste dvojprevodnik. Jednoplacku uz bych nechtel. Ale jestli to mas hlavne do lesa, tak lepsi kolo za ty prachy budes hledat tezko..

0 0
    • Lukas287  

za mě taky super, sám jsem ho chtěl koupit, ale sehnal jsem skladem SUPa, tak mám toho.

0 0
    • Tomcat  

Dobré kolo, normální osazení pokud je skladem cena i ujde.

Rám je ale asijská konfekce možno sehnat i podjinou „značkou“ v horším osazení

0 0
      • cyklista86  

A co neni asijska konfekce v podobne cenove hladine? Chapu kdybys to psal u kola za 100 tisic, ale takhle docela mimo koment ne?

0 0
        • Tomcat  

I v ceně pod 35000,– jsou kola a značky, které mají rámy jen pro sebe, a ne že je ho sdílí s x dalšíma značkami.

0 0
          • novas752  

To je sice super, ale žádnou výhodu to nepřínáší. I značkové rámy na kolech za tuhle cenu jsou v podstatě to samé s jinak naohejbanejma trubkama, ani sváry nejsou mnohdy lepší.

0 0
            • Tomcat  

Souhlas

Beru to tak No když už si pro sebě dělají rám tak by člověk čekl že klikačovi v CADu dojdou, některý věci ohledně geometrie a vlivu na jízdní vlastnosti. Viz ta spousta OEM MTB „XC“ rámů, které jsou krátké a vysoké , takže ni super z kopce ani dokopce . A nebo vůbec nepruží, celý to rezonuje a jsou nepohodlný.

A nebo že velké firma je u OEM upřednostněná v dodávkách a má lepší normu na počet vadných kusů.

Případně že malá firma si serie nebo serie mizerných rámů moc nemůže dovolit, protže velká firma má peníze na merketing na hrozný bláto.

0 0
        • Sinpa  

RB :-P

0 0
          • cyklista86  

By me zajimalo v cem by odbornik nasel vyhody RB oproti treba tomu kellysu. Kdyz neberu v potaz ze jako podporujes domaci pracanty.. Za me to zpracovani RB je hodne staromodni. Svary docela humpolacke. Nejaka inovace profilovani trubek zadna a pod.. Dneska jsou hliniky, ze na to hledis a nevis jestli to je karbon. U RB poznas na kilometr, ze to svaroval nejakej Pepa v garazi.. :D RB srdcari do me. :))))

0 0
            • novas752  

Takové hliníky jsou, ale letos nestojí 35, minimálně v aspoň trochu použitelnym osazení ne.

0 0
    • MartyM  

to je moc pěkný stroj koukám. Co to jsou zač ty kliky, znáte někdo? Velikost M až pro výšku 189cm? Zajímavé, aby ta 400mm sedlovka stačila…

0 0
    • Pe.koudy  

Všem děkuji za komentáře, měl bych ho mít prislibenej k 9. 8. a ještě dostanu 10 procent z ceny dolů. Mě se ten kellys dřív až tolik nelíbil, ale teď je trochu jiná geometrie a hned to vypadá líp a co se týče komponentů, tak v danej cenovej jsem toho moc jinyho nenašel.

0 0
      • MartyM  

tak s tou slevou je to tím tuplem zajímavé. A přesně jak píšeš, starší řady kellys mě taky neoslovovaly, zejména designem a grafikou, ale toto je moc pěkné, jednoduché a aspoň na foto „okometricky“ moc povedené!

0 0
      • Kmoda  

Jak to vypadá s Kellysem?

0 0
    • grafik  

Na YouTube je prezentace novych kol Kellys a je tam krásné vidět, moc hezke kolo. Cca 10. minuta: https://m.youtube.com/watch?…

0 0
    • Hora77  

Gate 30 v bílé vypadá krásně. Sám čekám na Gate 50, ale když tak koukám na to video, tak ta červená je spíš do růžova 

0 0
    • annaaxc  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.