Nové kolo: Kellys Gate 90 - 2019

17 nepřečtených
  • Jirka160

    Hezký den,

    chtěl bych si koupit Kellys Gate 90 29", model 2019

    Jaký máte názor na tohle kolo? Chci nový HT, max za 35 tis Kč, 185cm/90kg, za rok cca 5 tis. km. Mám se bát 1×12, teď mám 3×9? :)

    ještě uvažuji o tomhle:

    Big.Nine Limited

    Cube Reaction

    Pokud si myslíte, že za 35 tis. se dá sehnat něco lepšího, nebudu se bránit.

    Děkuji za rady :)

    0 0
    • novas752  

      Jestli ti bude NX (11–50) nebo GX (10–50) Eagle rozsahem stačit si snadno můžeš zjistit zde: gears.mtbcros­scountry.com

      Pokud nejezdíš nějaký velký terény, šel bych do toho Cube. Tam je lehčí a lépe fungující GX s „plnotučnou 10–50z kazetou“, dobrý brzdy. Vidlice jen 30mm nohy ale zas to má pevnou boost osu.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • kadlec  

      Kuwa ty cube delaj snad ze zeleza, kdyz jsem kupoval kolo, tak design peknej, vaha hrozna

      Ja bych za ty prachy chtel lehci kolo

      0 0
      • novas752  

        I kdyby bylo nejaky o kilo lehci, k cemu je usetreny ± 1% hmotnosti soustavy?

        0 0
        • kadlec  

          Minmalne pro pocit a za ty prachy se da trefit kolo kolem 11kg kdyz mas stesti

          A jestli bude uspora skoro 1kg na kolech, tak to bude kurwa znat

          0 0
          • novas752  

            Tak záleží jestli upřednostňuje funkčnost před hmotností nebo naopak. Na sériovce za 35k se moc často nevidí oboje.

            0 0
            • Jirka160  

              Vzhledme k tomu, že ted mám 12 let starýho HT, kterej má 13,6 kg tak spíš bych asi upřednostňovat funkčnost :)

              0 0
            • kadlec  

              Ona se funkcnost nejak nesnasi s nizkou hmotnosti? Hmm to mi je novinka

              Ale me to je jedno, kdyz nekdo chce dat 30 litru nebo kolik za ingot s vidlici tak na trekovy kolo. Ja na to jezdit nebudu

              0 0
              • Jirka160  

                Tak pokud máš nějakej tip na lepší výběr, budu jenom rád :)

                0 0
              • novas752  

                U kola za 25 vicemene ano. Bud mas lehky drazsi ram a horsi osazeni nebo naopak.

                Jasne, kazdy to ma jinak, ale me by treba potesilo vice kolo ktere dobre brzdi nez jine o pul kila lehci s brzdama rady Altus.

                0 0
                • kadlec  

                  Tak neresi kolo za 25, ale za 35 a tam uz se da neco vybrat lehkyho a i s brzdama. Tak proc kupovat ingot

                  0 0
      • MatS  

        Cube ma tezky ramy. Zena ma v Sku Cube LTD Race, ale ta vaha je peklo. Kdyz ho nosim nebo davam na auto, tak se to pronese :) Ale pri jizde je to tank a nemam pocit, ze by to nejak omezovalo. A treba aspon vydrzi vic a nepraskne :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.