kolik je rozumna cena za Author Kinetic 1997

12 nepřečtených
  • mosquito

    ahoj,

    hodne prosim smutne koukam – kolik je rozumna cena za Author Kinetic z roku 1997, najeto cca 12 tisic km, vse v zachovalem stavu, novy retez+pastorek(500kc), nove sedlo(250kc), gripy SRAM3 + Alivio, V-brzdy shimano s botkama .. viz fotecky

    moc diky za pomoc

    0 0
    • Smazaný účet  

      1500,– ?

      0 0
    • Smazaný účet  

      basa piv!

      0 0
    • svec32  

      Pekne:-) Mam authora ve stejne barevne kombinaci,akorat ne kinetic,ale profile. Najeto asi 15k. Co ten semnou zazil…Nechavam si ho do foroty

      0 0
    • baty  

      Dej na aukro za korunu a uvidis :)

      Ja jsem tam dal pritelkyne strep 20kg a 12let starou meridu. Puvodne jsem ji chtel hodit ze skaly, ale nakonec za ni bylo 2500, takze dobry a jeste si to odvezli…

      0 0
    • jarynp  

      Super oldschool zimák, neprodávat! Nikdo ti za to nic nedá a když nic jinýho, můžeš na tom jezdit do putyky :-)

      0 0
    • vasek80  

      Mám asi o rok novějšího. Vyměnil jsem jen sedlo, představec a rovná rodla za vlajdy a na celoroční dojíždění po městě si jej nechávám pořád.

      Netušíte jakej roky byl Kintic celý modrý? Ten rok se k němu dodávala zlutooranžová odpružená vidle.

      0 0
    • zdsamct  

      nema nekdo z brna a okoli neco takovyho doma s tim ze to zavazi a chce prodat … zajem bych mel .. olomouc taky neni daleko :-) … za kolik ze by byl

      0 0
    • javormartin  

      Taky bych volil asi to aukro. Ale myslím si, že možná 2500 by někdo dal, když vidím občas ty vraždy na bazošu kolik lidí za to chcou, toto by mohlo být klidně těch 2500 kč. Otázka jestli se to prodá a za jak dlouho…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.