• Mofo

    Mám na kole Panaracery XC Fire 1.80, ale na měkčím povrchu moc nepodrží, takže uvažuju o nových. Poraďte mi nějaké za rozumnou cenu

    0 0
    • Pekáček  

      WTB Motoraptor 2,1" drát cca 370kč/ks.

      0 0
    • kovar  

      Maxxis Swampthing 2.1 – 390 Kč

      0 0
      • Elvis  

        no nevím jestli pláště vyloženě na bahno sou to pravý

        0 0
        • kovar  

          je to pláš? do sucha. V bahně s ním nejezdím. V bahně vůbec nejezdím.

          0 0
          • mastihuba  

            no a co děláš, když přijedeš tm kde je? otočíš se a jedeš zpět?

            0 0
          • Elvis  

            aha a co asi znamená to jeho jméno si to přelož nebo se koukni na jejich web

            0 0
            • kovar  

              a není to jedno? důležité je, jak se ten plášt chová, ne?

              0 0
        • MartinXC  

          Je fakt, ze Sw. je puvodne urceny od bahna, ale v takove sotoline je jako doma. Alespon vepredu.

          0 0
          • ota  

            Swamp.si i ve velkých kamenech(Besky­dy)nemůžu vynachválit,po­hodlíčko

            0 0
    • RomanH  

      Maxxis Meduza 1.8 – hledej v prispevcich i v recenyi. Fakt super plast. Uz jinej nekupuju. Dratena verze 390, kevral 520.

      0 0
    • MartinXC  

      Jestli máš přístup k MTB review časopisu, v srpnu byly testy snad stovky pláš?ů. Já to viděl jen z rychlíku, dobře z hlediska vlastností vycházely Schwalby (Jimmy). Jinak dobrou zkušenost do měkšího povrchu mám s Hutchinson Mosquito 2.0.

      0 0
    • Daf  

      Dobry vzorek ma Continental Explorer cena je prizniva kolem 400kc.

      0 0
      • metronom  

        Nevite kde je maji v Brne? A jaka je skutecna vaha? Je do 600g?

        0 0
        • radek z BF  

          bývaly v Hobby sportu na Veveří, a Šírer na Vídeňské… Jinak nevím, nějak jsem poslední dobou po obchodech nebrousil (kromě chronických návštěv RK Cyklosu)…

          0 0
        • vlk  

          zdar tak co nezmokli jste včera?Jinak já si koupil ten continental traction pro v kevlaru za 590-to už je opravdu na mě za pneumatiku dost, byl jsem s bráchou na kole vlastně i s Tvým a je to supr pneuška, ale jinak v Olmiku mají motoraptor za 370.Oboje váží okolo 670–680g.

          0 0
          • McBlacky  

            nic proti, ale proč při tak vysoký váze kupovat kevlar? Drát by byl o cca 50gr těžší a stál by půlku, já ho pořídil v 2002 za 280kč. Jinak dobrej kousek na zimu to je…

            0 0
            • vlk  

              především proto, že u nás v Olomouci nic lepšího nebo levnějšího neměli.Ty jsi sehnal Continental Traction Pro v drátu za 280?Kde prosím tě.Jinak já ji nekoupil na zimu ale teď do toho bahna na podzim.Na zimu mám klasické kendy s podomácky udělanými ocelovými hroty.Jinak váží to tolik proto, že to má tak vysoký vzorek.Měli ještě motoraptor, kde byl vzorek poloviční výšky a vážil ještě o něco více.Já většinou taky kupuji ritchey v drátu především kvůli ceně.Kevlar-se přiznám, jsem ještě nejezdil.No šetřím no.Tak to chci zkusit jaké má výhody.

              0 0
              • McBlacky  

                já je bral na Jiřího z Poděbrad, ale jak jsem psal v 2002… Já vim jak vypadají, nic moc do lepivýho bahna, super do sněhu, rozumí si i kameny a kořeny

                0 0
            • vlk  

              Jinak když píšeš při vysoký váze,Většina pneumatik co jsem na ně narazil měli 600–700g ty lehčí.Jinak znáš nějaké jiné pneumatiky do 600–700Kč v šířce 2,1 s nižší váhou.Díky

              0 0
              • McBlacky  

                do 600gr třeba profláklý RR 2,1 za 390kč v drátu, serac ale 1,95 za 440kč, wildgripper 2,1 za 300kč, určitě FF, litle albert, jimmy, prostě skoro všechny schwalbe budou do 600gr a v drátu okolo 400kč… pro mě pláš? přes 600gr tam max na zimu.

                0 0
                • vlk  

                  tak zrovna ty schwalbe-brácha koupil little albert za 360 2,1 váží to 630g.FF budou asi fast Fred a co jsou to RR.

                  0 0
                • vlk  

                  ty micheliny jsem měl byly strašně úzké i když to měly být 2,1 , jinak ten serac se dělá i v 2,1 četl jsem že má mít 605g.Prosím tě co je to ten RR

                  0 0
                • vlk  

                  koukám, že máš docela přehled -poraď mi co vozíš lehkého a zároveň levného v předu.

                  0 0
                  • JJ  

                    Panaracer Dart 2.1 v kevlaru 390,– a pod 600gramu Ale nevim, kde je sehnat

                    0 0
                  • McBlacky  

                    já letos celou sezonu vpředu serac 1,95 drát, super univerzál, ale je moc úzký, na příští rok ho asi zkusím v 2,1. RR je racing ralf od schwalbe, jezdím vzadu 2,25 drát a moc dobrý, teda nejlepší co jsem zatím jel s poměrem cena/výkon, možná bych unesl 2,1…

                    0 0
    • Kohout  

      Co treba Tioga Factory XC 1.95 za 290,– Kc nebo Factory extreme 2,1 taky za 290,– Kc??

      0 0
      • Mofo  

        Tak o je super cena, ale vsude sem je videl za minimalne za 800,.?!?

        0 0
        • Kohout  

          Taky jsem na to koukal jak tele. Maj je v Solido Sportu v Třebíči. Koupil jsem je tam začátkem září.

          0 0
      • Martyss  

        Nic proti ale v jednom obchodě jsem viděl, že ho mají ve třech kvalitách, podle TPI – 27,66 a 127…okolo 300 kč bylo těch 27..

        0 0
        • Vojtíšek  

          Na těch ze Solidosportu za 290,– peněz není žádné vyznačení TPI, takže lze předpokládat tu nejnižší hodnotu.

          0 0
      • winetou  

        DVE SEZONY SOM HO JAZDIL,ALE V MOKRU SA NA NOM IDES ZABI? – SMýKA AKO SLAK !PRESADáM NA SCHWALBE BIG JIM, TAK UVIDíME…

        0 0
    • Volf  

      Maxissy jsou ve slušnejch váhách za slušný ceny.

      0 0
    • jihra  

      Teď mám na biku polské pláště Debica Tygrys a jsou ok. Volkoobchodní cena 100 Kč. Samozřejmě jsou trošku těžší.

      0 0
      • pitelboy  

        CST plast zhrba za 180kc. Za tydle prachy fakt super. Ted mam na kole ty nejhrubsi a sem spokojenej. este sem je neprorazil, v bahne drzi dobre a jinak taky. akorat ma vetsi valivej odpor !

        0 0
    • Shotek  

      Ja sem jezdil michelin comp a byl sem docela spokojen cena vpohode do ctyr kil

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.