• blue.sun

    Chci si koupit teď na podzim návleky na kolena… Poraďte nějakou dobrou koupi, tzn. rozumná cena za rozumnou kvalitu. Díííík…

    0 0
    • Pavlos  

      ¨kupoval jsem Dexter za 300Kc zateplene trosku ze zacatku zraly ale ted jsou v pohode

      0 0
      • Tomus  

        Uz jsem taky nejaky shanel, byl jsem v Brne v peti bike shopech a nikde je zatim nemaji, vzdycky meli jen dlouhy, nevite o nejakym ksefte kde je maji ?

        0 0
        • Ceslo  

          Atex v galerii na Orli, tenky stoji kolem 200,–

          0 0
        • MartinXC  

          Nevím jestli zrovna tyhle…já koupil vloni v Komíně v tom krámku za mostem za Piavou.

          0 0
    • Pebe  

      http://cycloschein.ais-wd.cz/…chranice.gif č.316 za 210 pár. Zepředu neprofouknou, gumičky proti shrnování.

      0 0
    • náčelník  

      Kalaš z materiálu Roubaix.

      0 0
      • Luka  

        Taky tak.

        0 0
      • wbiker  

        Má smysl je kombinovat s nezateplenýma elas?ákama? Není potom na kolena moc teplo a na zbytek nohou zima? Nemám s návlekama žádnou zkušenost.

        0 0
        • Lister  

          Smysl to rozhodně má. Já to tak běžně používám. Kolena mají být v teple. Používám zateplený už pod 18 stupňů.

          0 0
        • MartinXC  

          Má to smysl, nejen na nohy ale i na ruce. Buď to jde vydržet bez nich, nebo je potřeba už i hřejivá vrstva – Roubaix je OK. Navíc ti pak stačí 1 sada návleků (dlouhé ruce + kolena) na obě sezóny.

          0 0
        • Paja  

          Taky to vozim jako mezistupen mezi 3/4 a dlouhyma zateplenyma.

          0 0
        • Siddha  

          to je ok, ale jeste je dobry mit teplo na pindika

          0 0
          • Tomus  

            Ja by se chtel zeptat jak resite ostatni obleceni na horni cast tela, protoze pokud je me zima na ruce,tak je me zima uz i na telo,takze kdyz dam navleky na ruce, tak to sice trochu pomuze, ale chtelo by to jeste asi nejakou vestu.

            0 0
            • mastihuba  

              Já to řeším klimatexem s neprofukem. Jak klesne teplota pod 17° tak se z kopce šikne.

              0 0
    • Paja  

      Ja mam Atex z materialu roubaix, na noze drzi dobre pokud je noha trochu zpocena, jinak s trochu shrnuji. Mozna by to vyresily navleky s delsi nadkolenni casti? Nemate nekdo srovnani ve skutecnosti, podle obrazku je to jen hadani. bb tady vychvaloval navleky Sugoi – 4panelove, misto gumy silikon, ze se vubec neshrnuji, ovsem cena 800Kc.

      0 0
      • MARIN  

        Sugoi to je vubec special cena za vsechno. Ale „prej“ je to zase vsechno kvalita. No za ty prachy dal budu vozit hadry od Kalas

        0 0
        • zubus  

          No, specialna je, ale nijak vyrazne sa neodlisuje od inych vyrobcov. Napr. Pearl Izumi je drahsia znacka. Kupil som od sugoi -convertible bib knicker, 3/4 elastaky so zateplenymi kolenami. Stali dost, ale navleky som nechcel. Kvalitu mozem potvrdit.

          0 0
      • Lister  

        Já mám taky atexáky. Slušná cena dobrá kvalita. jediné co mi nejde do hlavy je to, proč dali plochý šev jen dopředu a ne dozadu, kde by byl mnohem logičtější. Takhle to cítíš než si zvykneš.

        0 0
        • Bobo  

          A to ještě nic není. Mám od Atexů čapáky, který mají jeden ze švů na nohavicích přímo vepředu, takže ti prochází horem přes koleno. A rozhodně není plochej.

          0 0
          • Paja  

            Tady je ten predni taky pres koleno ,ale je plochej

            0 0
      • kovar  

        ty vícešvové Atex se shrnují extrémně, nedoporučuju. Mám ještě Kalas a ty jsou O.K. i proto, že jsou delší než Atex.

        0 0
        • Paja  

          Ty roubaix maji svy 2 jeden vepredu a jeden vzadu, jiny myslim nedelaji (pokud nepocitam tenke) ale dik za tip na Kalase

          0 0
    • JFB  

      presne tak

      0 0
      • JFB  

        sem to omylem soupnul jinam, chtel sem jen souhlasit s prispevkem, ze Kalas je OK

        0 0
    • vozejk  

      daj se někde sehnat návleky i v jiný barvě než v černý???chtěl byl červený…

      0 0
    • smirek  

      V nejakym Velu byl test navleku. Tak do 1 roku.

      0 0
    • Andrew  

      Já mám problém s táhnutím na záda, když mám jenom krátký elas?áky a už je zima na návleky.Ale na zateplený čapáky to ještě není. Mám pod dresem moiru, ale dres (letní) má tendency se vyhrnovat do pasu. A přes tenkou látku kalhot to celkem slušně profoukne hlavně z kopce. Taky už jsem se 2 dny nemohl skoro ohnout jak jsem si nachladil záda. Jak to řešíte?

      0 0
      • RomanH  

        Pokud je chladneji (ale ne na pertexku), vozim vestu z Windstoperu se sitovanymi zady (windstoper ale chrani i cast zad). Na nich mam Camelbak.

        0 0
        • Andrew  

          tam kde mám batoh je to dobrý, ale mezi batohem a kostrčí je ten kousek, kterej mě zlobil. Vestu nemám, takže nemůžu hodnotit

          0 0
          • Pebe  

            Koupit delší dres nebo povolit popruhy na Camelu. Mám dres Néma, ten nejlevnější, má dole gumu a dá se natáhnout pod zadek. Teď po ránu to praktikuju tak, že si vemu Moiru Duo s dlouhým rukávem a na to dres Nema. A jsem celkem v teple.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.