Kellys Gate 30,50,70,90 rok 2021 velikost

9 nepřečtených
 • Kmoda

  Prosím mám objednané kolo Kellys Gate 50 2021 ve velikosti M. Měřím 182 cm, výška rozkroku asi 80 cm. Podle výrobce bych měl mít velikost M. Všude se píše že to má Kellys posunuté. Ale když koukám na geometrii letošního modelu, posunuté mi to nepřijde. Sedlová trubka 440 mm a vodorovná vzdálenost hlavové a sedlové trubky 600 mm odpovídá loňskému modelu velikosti S. Loňskému Mku odpovídá spíš letošní velikost L. Rozvor kol je tedy u 2021 delší díky více položené vidlici, ale to si myslím že není důležité vzhledem k tomu jak se na tom bude sedět. Co si o tom myslíte?

  0 0
  • Tomcat  

   L

   0 0
  • Kmoda  

   Máte tady někdo rezervovaný některý z Kellysů řady Gate 2021?

   0 0
  • libisenuj  

   Za mě jednoznačný L. Mám teda jiný kolo, ale geo se ošidit nedá…

   Na obrázku je geo modelu 2021

   0 0
   • Pavell  

    Dívám se blbě, když to vychází na M-ko ?

    0 0
    • libisenuj  

     Tyhle tabulky jsou podle me uplne k ničemu…182cm vysokej kořeň se na Mko nějak prašivě poskládá, ale nebude to ono…Mám taky 182cm, podobnou geo, jak Lko Kellys a na Mko bych se rozhodně neposkládal komfortně. Mám relativně kratší trup a delší nohy (86cm).

     Mám Focus Raven 29

     0 0
   • Kmoda  

    Právě že podle těch rozměrů je L u Kellys klasické L. Nic posunutého kako předchozí ročníky. Ale vyrobce i prodejci mi doporučují M. Nejhorší je, že v dnešní době se nabízí kola, která nejdou vyzkoušet, protože nejsou vyrobená a dají se rezervovat jedině podle tabulek a doporučení. Nakonec to dopadne že opravdu člověku nesedne, bude malé a větší už budoh rozebraná. To aby člověk rezervoval dvě velikosti a pak vzal to které sedne a druhou rezervaci zrušil…

    0 0
    • libisenuj  

     Ano, nic posunuteho to neni a L vychazi jako u normalnich znacek L. Myslim si, ze ti bude kratky a budes to honit dlouhym predstavcem. Ja sem u Ravena chvilku laboroval s Mkem…uplny nesmysl. Nedovedu si to vubec predstavit…ale chce to zkusit. Jejich predchozi Mko byl takovy paskvil pro lidi nasi vysky…klasicky presne mezi…o fous maly a o fous velky.

     0 0
  • Pe.koudy  

   Mám úplně stejný problém akorát měřím 179 cm a nevím zda M či L.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.