Fully kolo okolo 35.000 - 40.000,-

16 nepřečtených
  • GlideCZ

    Zdravím všechny bikery,

    chtěl bych vás poprosit o radu při volbě nového kola. Doposud jsem jezdil na půjčeném Cube LTD, které bych chtěl nahradit nějakým celopérem. Rozpočet není úplně pevný a dá se s ním ještě hnout (pokud by to stálo za to). Do oka mi padla Merida One-Twenty XT-D 2012, osazená (mimo brzd) komplet XT a odpružením FOX za cca 41.000,–. Nebo se vyplatí např. MONGOOSE Canaan Team za cca 48.000,–? Čím víec kol jsem si prohlédl, tím více jsem na vážkách.

    0 0
    • AleZ80  

      Záleží co potřebuješ za velikost. Za 40 se dá sehnat Camber Expert 2012 v Lku nebo Trance X2 2012 snad ve všech velikostech – http://www.bikeparkmost.cz/…e-kolo-2012/

      0 0
    • Azmir  

      Jsem spíš za Radon nebo canyon, a pokud ten Radon tak spíš 7.0 pokud by byl než 7.1, zbytečně připlácíš za fox, který nic nenabídne.

      0 0
    • Jaakov  

      Na Mongoose bych se vykašlal a výběr bych zúžil na Canyon, Radon a Ghost…

      0 0
    • b58  

      Mongoose určitě ne: 1.Ghost, 2. Canyon, 3. Radon

      0 0
    • scret  

      Canyon nebo Radon…

      0 0
    • AleZ80  

      Případně, co se týká těch Canyonů, by se dalo ještě uvažovat o koupi Nerve AL 6ky a výměně brzd třeba za XT nebo Elixir R.

      0 0
      • scret  

        myslis, ze by nekdo dobrovolne vymenil stavajici brzdy za Avidy?:)

        0 0
        • AleZ80  

          Jsou tam jedničky. Co se tu tak dá počíst, tak Rka by měla být dobrá.

          0 0
          • Azmir  

            V brzdném účinku možná, ale kdo se má s nima ***** :o)))

            0 0
            • AleZ80  

              Já jsem na Juicy 3 v kombinaci s Hope floating saw najel asi 1500 km a nemusel jsem je seřizovat ani jednou. Je teda pravda, že jsem sundal kolo tak jednou, možná dvakrát.

              0 0
    • GlideCZ  

      Děkuji za odpovědi,

      vybírat budu pravděpodobně mezi Ghost, Canyon a Radon. Trochu se obávám značek Canyon a Radon co se reklamací týče, nikde jsem nenašel oficiální zastoupení v ČR a co jsem četl tak je (bohužel) občas potřeba vidlice a tlumiče reklamovat.

      0 0
      • Milvus888  

        „občas“ potřeba co tím myslíš ?:D Canyon má CZ zastoupení a reklamace vidlice a tlumiče FOX byly kvuli nefunkcnimu CTD ktere se vyskytlo pouze u jedne varky vidlic a tlumicu, ted už stim neni problem..

        0 0
        • GlideCZ  

          Ano, myslel jsem reklamace zn. FOX a jsem rád že šlo jen o vadnou sérii.

          0 0
    • jablon  

      Tak Canyon má zastoupení v ČR a reklamace jdou přímo přes českou pobočku. Radon tu zatím není.

      0 0
      • AleZ80  

        Jsem si říkal, že tam mají na stránkách české tel. číslo…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.