• Ondrejst

    Zdravím, mám otázku, pri výmene Airshaftu som vylial z nohy patrovy olej ktorý ale nebol biely ako fox teflon 5W ale normálne žltý. Redší ale oproti vzduchovej nohe bol. Ja som samozrejme dolieval už origo fox teflon 5W. Bolo cítiť že v patrone chýba trochu oleja možno úbytok pri tej zmene airshaftu tak som ju odvzdušnil ako som sa tu dočítal, vypustením vzduchu a prepružením s otočenou vidlou. Odvzdušniť sa to podarilo ale tým pádom si myslím že tieto oleje zmiešali v patrone a mám stále pocit akoby odskok nešiel dosť rýchlo ako by som si predstavoval. Aj keď naplno otvorím aj rýchly aj pomalý odskok by som si predstavil že ma vidla odstrelí viac. Keď dám bunnyhop alebo do manuálu tak akoby ma utmovala.

    Vidla je nová tak hľadám kde by mohol byť problém a prečo tam bol v nohe patrony žltý olej. Nestretol sa stým niekto?

    Díík Ondrej.

    0 0
    • novas752  

      Buď je to smíchané s 20wt kterým je napuštěný molitan, nebo maj prostě jinou barvu téhož, to je docela běžná věc.

      A nějak si neumím představit že bych nemohl na vidlici dosáhnout dostatečně rychlého odskoku.

      0 0
    • tomfree  

      V levé noze se vzduchem je fox Gold žlutý a v pravé je tlumičový bílý teflon,tam se nic smíchat nemůže.

      0 0
    • Ondrejst  

      Ano, ľavá gold 20 a vpravo-patrona má byť biely ale vytekal z nohy žltý a nie trochu. Nevyzeral že by bol z molitanu namiešaný. Bolo ho dosť, predpísaných cca 40ml.

      To ma až tak nekašle ale ten odskok sa mi zdá pomalý. Ono pri jazde terénom je to vcelku v pohode ale ten bunnyhop pri otvorených kompresiách ma snáď musí vystreliť. Neviem či pri zneme toho airshaftu sa dalo niečo posrať. Asi skúsim vymeniť celý olej v patrone. Vďaka za reakcie.

      0 0
    • Ondrejst  

      Tak nakoniec výmena oleja pomohla. Už je odskok rýchlejší. Dávam echo ak by mal niekto podobný problém.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.