• dieegoo

    www.bike-eshop.cz/…oupit/gripy/?…

    máte je někdo? Jaké jsou? Za tu cenu nevypadají špatně.

    0 0
    • Veeteck  

      Mel jsem podobny model od BBB, ale nevyhovovalo mi, jak maly byl prumer gripu. Pro nekoho z mensi rukou by to ale mohlo byt OK, kdyztak je mam doma :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jezdil jsem je. Vzorek i smes mi vyhovuje. Je to hodne podobny ODI Ruffian, akorat zpracovani proti ODI vypada levne. Tenhle system trochu hrka, ale kdyz mas hluboko do kapsy da se s tim zit.

      0 0
    • wbiker  

      Tyhle sem nejezdil, ale vypadají, že mají podobnou konstrukci jako Author. Na těch mi dost vadil skok mezi gripem a objímkou, je tam dost velký skok. A pokud vozíš rohy, tak platí ro samé. Navíc mi páčka od řazení (Alivio RF) často zavadila o tu vysokou objímku. Já osobně jsem kvůli tomuhle ty Author gripy vrátil. Na druhou stranu, jestli jsou stejné jako ODI…na ty jsem ještě neslyšel křivé slovo. A pak si vyber.:-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Stejny teda rozhodne nejsou. S tim skokem to je pravda. Konstrukce je uplne jina. Jen prumer a vzorek a mozna i smes ty samotny gumy je podobna Ruffianum. Jinak je to chudy pribuzny poradnych gripu :)

        0 0
      • Phoebe  

        Také mi to trochu vadilo při řazení, ale pokud silnou část objímky máš v jiném úhlu, tak to přestalo vadit. Jinak je nějakou dobu jezdím a v pohodě.

        0 0
      • goofy  

        No jako je ta objimka vyzsi, ale kdyz se posunou packy do vzdalenejsi polohy, a nejsou nalepene na gripu ta, ze ani ho nejde drzet, tak neni problem…

        0 0
        • wbiker  

          No v mém případě bych musel páčky naopak přisunout blíž, už palcem bych pak na ně nedosáhl. Jinak je to taky možnost, ale pro mě bylo přijatelnější vyměnit gripy. 2 Pá-dlista: V čem mají jinou konstrukci – hliníková trubka na tom guma a po stranách dvě objímky?:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Tam zadna hlinikova trubka neni. Ani u jednech ;) Krapek jinak se dotahujou a drzej.

            0 0
            • wbiker  

              „Gripy s vnitřní hliníkovou vložkou“ – předpokládám, že ta vložka bude mít kruhévý profil, tak by se snad s přivřením ok dalo mluvit o trubce.:-) Jak říkám, tyhle gripy jsem nejezdil, ale vypadají odobně jako ty Author. A ta objímka vypadá se stejným odskokem.

              0 0
          • goofy  

            U meho kola to je vyfocene, jak sem to myslel…

            0 0
    • goofy  

      Mam je asi 4–5 mesicu. Maji pekny vzorek a drzi se mi pekne. Nezdaji se mi nijak male, a to mam celkem velke hnaty (prej). Jinak sem je koupil v bikezone, kdyz sem si tam sel pro BBB, ale zlakaly mne uchopem tyhle.

      0 0
    • MartinXC  

      Prý „50g i se zátkou“ :-)

      0 0
    • black.horse  

      kup si ODI a nebudeš litovat, ta investice se myslím vyplatí;-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Souhlas.

        0 0
      • wroum  

        este je porad ta moznost na gripy „bontrager“ co pro ne dela ODI, ale stojej polovic. a je to totez az na vzorek gumy.

        0 0
        • BorisFR  

          Nemáš link kde se to dá sehnat? Díky.

          0 0
          • wroum  

            mivaj je u Kraba, na netu sem je nevidel (coz neznamena ze nikde nejsou)

            0 0
          • rock  

            Teoreticky by mohli vědět u Brettonu, ti vozí Bontrager, ne ?

            0 0
    • corse1  

      jezdim ODI rufian s max. spokojeností

      0 0
      • rock  

        Hmm, vtipe, vylez … Ruffiany stojí zhruba stejně, jako jsem dal za představec + řidítka :-( … udělat gripy za balík umí každej blbec, přijatelná mi připadá tak třetinová cena …

        0 0
        • black.horse  

          heh, tak nejezdi na kole a nebo neshanej kvalitni veci, protoze to proste neco stoji…

          0 0
          • rock  

            V zadání threadu byly gripy za 150, ty ODI stojí pětinásobek; to je jak kdyby se někdo zajímal o rám Author za pětku a dostalo se mu tipu, že Attitude za 25 kKč je dobrej …

            0 0
        • Pá-dlista1  

          To mas pravdu. Nezaslouzis si je :) Ale abych te uklidnil, tak ja jsem je taky vozil na kole, kde predstavec a riditka nemely dohromady cenu ani polovic tech gripu… , ale vyplati se to.

          0 0
          • rock  

            Já jsem naprosto klidný :-) … vozím BBB co stály 2.5 stovky a naprosto mi vyhovují; že se ODI vyplatí Ti budu muset věřit ale těžko si to vyzkouším – na biku mám spoustu jiných míst vhodných k investici než gripy za cenu, která mi připadá nenízká …

            0 0
        • corse1  

          To mě taky,ale nic stím nenaděláš.Až je zkusíš,budeš rád že jsi nekoupil 3× nějaký napodobeniny.A blbců co uměj udělat dobrý gripy zase tak moc není.

          0 0
          • tomek  

            Co říkáš na TOKEN? Já jsem sháněl loni nějaké gripy na ESP X.0 a bylo málo možností. Koupil jsem TOKENy a spoko. Jedny z mála na utah. šroubek a možnost uřezání na gripshift

            0 0
      • wbiker  

        Zcela objektivní otázka – co je na nich tak užasnýho?

        0 0
        • Manas  

          Jsou funckni, vydrzely mi vic nez dve sezony, skutecne se nemuzou protocit a ten grip krasne drzi. i s trochou blate to stale drzi. Coz jiny ne. BTW: Pokud by nekdo uvazoval na protiotocnymy drzatky od Artura, tak rychle zapomenout. Ochmata se to raz dva a nedrzej objimky. Zkusenost 4 lidi.

          0 0
        • Radek Broz  

          funkcnost kvalita zpracovani trvanlivost material design

          0 0
      • Lister  

        jen tak pro zajímavost, jak je to u nich s kompatibilitou těch koncovek a pak jednotlivých gripů, dejme tomu koupím model Ruffian a můžu tam pak nacpat grip Rogue. A co barvy objímek dělají se rúzné kombinace barvy těch objímek + jednotlivé modely gripů???

        0 0
        • Radek Broz  

          Vsechno je kompatibilni – delaji se normalni koncovky (v ruznych barvach – v sadach jsou, myslim, jen cerne a stribrne, barevny musis dokoupit) pak BMX verze (imho stejny, jen je misto vnejsi objimky velka zaslepka) a nove delaj zaslepku, kterou dmas misto vnejsi objimky.

          0 0
    • Lister  

      když už jsem u těch gripů, který levnější gripy se systémem uchycení proti otočení ve formě stahovacích objímek nebo červíku + podložení nějakou ploškou, aby se to nezakusovalo přímo do řidítek, byste doporučily. Jsem se díval na BBB ale tam mi přijde, že ten červík se vrtá přímo do rodel a to nechci.

      0 0
      • Radek Broz  

        On se tam nijak moc nezavrta, nemel bych z toho strach.

        0 0
      • Lister  

        takže ty BBB mají ten ochraný plíšek, takže se to nezakusuje přímo do rodel, i když nebudu mít karbonový řidítka, tak bych dal tomuhle systému přednost.

        0 0
        • rhuman  

          presne takhle to je, mam je na sjezdaku a jsem s nima spokojenej …

          0 0
      • rock  

        Pokud máš na mysli tohle eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=1301&k­at=879&trideni=ID_KAT&po­cet=10&PHPSES­SID=283bed646fb3cb6475fe­9a425948a531 tak potvrzuji, červík se opravdu zavrtne do řidítek, ale ne moc, Al by to podle mne nemělo moc vadit (alespoň já zatím žiju). Nicméně na karbonová řidítka bych je nedal …

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nevim jak tyhle konkretne, ale jine BBB a myslel jsem, ze vsechny tyhle imitace maji pod cervikem jeste plech, kterym se to stahuje… tudiz se cervik do riditek nevrta… docela by me prekvapilo, kdyby tomu bylo tady jinak.

          0 0
          • rock  

            Netušil jsem, že Tě dokážu něčím překvapit :-) … nicméně tyhle mám doma, jsou asi rok staré (pochybuji, že by v mezičase nějak zásadně inovovali) a shodou okolností jsem se v nich v sobotu rejpal; ty moje plech plech nemají a neměly, červík se zahryzne přímo do řidítek.

            0 0
            • goofy  

              Taky sem zil ve stejnem domeni jako Padlista, nebot sem je drzel pred nedavnem v ruce, a plisek tam byl. Na tech mojich Velech je stejny system uchyceni, a taky tam je plisek…

              0 0
            • rhuman  

              ja tam plech mam …

              0 0
    • foxhound  

      Tyhle mám na kole, jsou super, akorát se strašně rychle opotřebovávají… nebo to je možná tím, že hodně jezdím :D

      0 0
    • jIrI___  

      Máte někdo zkušenost s gripy Fizik XC Grip ?

      0 0
      • mr.antik  

        ještě se přidám, jak se maj rádi lockony a karbonový řidítka? V hliníku to dělá pěkný ďubky…

        0 0
        • jIrI___  

          Ďubky? Tohle mi moje vůbec nedělají a ni si nedovedy představit jak by to dokázaly. Šroubkama „stahuju“ vnitřní plastovou vložku a až ta obepíná řidítka.

          0 0
        • DaSnail  

          slušné lockony ďubky nerobia. buď je pod červíkom plech, alebo sa sťahuje alu alebo plastová objímka.

          gripy ktoré majú taký blbý systém nebrat

          0 0
      • Smazaný účet  

        gripy za 7 kil? tak to je teda pálka…

        0 0
        • Kubiczech  

          Rozhodně lepší neý kus silikonu za pětikilo. (: Tady bych to asi nezkoušel a vzal místo nich osvědčené ODI Rogue.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.