• Anubis

    mam dotaz jake pouzivate gripy ?

    ¨pokud mozno dejte odkaz na nejaky internetovy obchod:)

    a meli by byt na 4× a street

    0 0
    • Pá-dlista1  

      ODI Ruffian. Ale nebylo to tady uz?

      0 0
      • wroum  

        kdyz uz sme u tech gripu (pokolikate?), zameril sem se (po predesle diskusi) na vsechny ODI v mem okoli a dospel sem k nazoru ze Ruffiany sou super (jdu asi do nich) a Rogue sou moc tlusty a vsechny (!) maj vakl (4 pary), navic ta jejich guma nejak divne lepi.

        jinak pro tazatele: FR – bmx gripy Hoffman, XC – nejaky sracky merida

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja uz mam objednany dalsi a Sirenna taky :) Ze ta guma lepi je snad dobre, ne? Nejsem si vedom, ze by moje nebo Sirenniny mely vakl. Necham nekdy vyzkouset.

          0 0
          • wroum  

            ruffiany sou ok, dobre se drzej a nelepej. Rogue (jety) lepej – jakoby byly opatlany nejakym lepidlem a kdyz je chytnes holou rukou, mas ji opatlanou. to nema nic spolecnyho s tim jak se drzej.

            0 0
            • blue  

              me teda lepily a cernily ruku i ruffiany, jen to nebylo tak znatelny, jako u rouge, kde to je asi dany tou smesi a tloustkou… ale vozim rukavice, takze me to netrapi a jsem naopak rad, ze neklouzou

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Prijemne me prekvapily za deste, ale zazrak se nestal a kdyz jsem mel cely ruce od bahna a gripy taky, tak to (prekvapive:) po sobe stejne klouzalo :(

                0 0
                • wroum  

                  asi mi nerozumite. moje gripy sou z takovyho materialu, ze ani za mokra neklouzou a kdyz jedu bez rukavic (treba pro rohliky), tak nemam ulepeny ruce. z tech Rogue sem je mel ulepeny (po par metrech jizdy). Ruffiany maj celkem podobnou smes jako moje hoffmany.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    já mam na xc jakýsi noname gripy, sou z měkčí gumy a tak trochu taky lepěj, ale není to materiálem, to se na nich spíš podepsal pot. Teda né že bych tam měl vrstvu jakýsi sračky, spíš mám pocit že je to trochu naleptalo. Na holý ruce mi obvykle zůstane něco žmolků.

                    0 0
                  • JohnLee  

                    Hele,jako ze Marzocchi splouchaji,tak Rogue lepi…proste je to paraaaaaaaada…

                    PS: Ja pouzivam Rogue BMX…nemate nekdo navic jednu objimku? :))

                    0 0
                    • wroum  

                      objimku sezenes v servisu. nemusim splouchani marzochy ani ulepeny gripy. asi sem divnej. jo a taky nemam rad šmouly.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Kdyz nic jinyho, tak kvuli tem smoulum jses divnej :)

                        0 0
                      • JohnLee  

                        Pochybuju ze v Brne v nejakym servisu tu objimku sezenu…ty mas nejakej tip? Ze bys me treba napsal kde v Praze ji maji…bych si tam napsal at mi ji poslou…V Razzu prodavaji objimky,ale ctyri za 430,– tusim…ja chci jen jednu..:)

                        PS: Smouly nemam taky rad,ja radsi Rychlou Rotu a hlavne Zipa a Monty Jacka…:))

                        0 0
                        • wroum  

                          vetsinou to maj tam kde se dostanou do kontaktu s kolama na blbnuti. zkus treba 901 bikes (tam je urcite meli a Metal mi je nabizel za cca 30kc/ks – pred pul rokem), mozna i 69 by mohla nebo treba Dookie. nebo si hod inzerat do nejakyho bazaru, snaz se :-)

                          0 0
            •  

              mno moje rampage taky jaksi lepi, ale nevim jestli to neni tim sajrajtem na okna co sem pod to stříkal, ale asi ne, prostě lepí

              0 0
        • Seppy  

          moje Rogue vakl nemaj, to ze lepi se mi zda byt jako vyhoda, ale sou pro me asi taky moc tlusty… jinak ale luxusni gripy, ale priste pudu do Ruffian, nastesti se nemusi kupovat cela ta lock on sada, to by me zrujnovalo…

          0 0
    • dalimil  

      yeti

      0 0
    • Zdyn  

      Rufiany jsou supr.Ja mam ted Race Face od ODI,ale az se ojedou (asi si pockam) koupim si rufiany. Jinak je maj na bikezone.

      0 0
    • Meesha  

      ODI Ruffian.

      Ma taky nekdo neco jinyho?! :-)

      0 0
    • Azagthoth  

      A co hovorite na Author Griplock?

      0 0
      • kovar  

        zkušenosti nemám a ani nemám žádný důvod mít, když se dívám na fixování šrouby tlačícími do řidítek. Už tu o tom šla řeč.

        0 0
        • Anubis  

          ja zkusenost mam !

          za mesic se rozpadnou proste zmizi a zustane tam jen umela hmota ! tekze je moc nedoporucuju

          0 0
      • McBlacky  

        Fousáčovi držej na biku už cca 7000km (sorry Fousi if je to jinak) a to za ně i tahá bajka při poskakování protože nevozí od konce léta nášlapy. To že se zakusujou do řidítek je blbý, protože na lehký řidítka to nebude ale na obyč kalloy, uno, kalin apod bych to klidně dal

        0 0
    • Azagthoth  

      A kolko stoja tie ODI, neviem ktore to presne su, lock-on so striebornymi obruckami?

      0 0
      • Meesha  

        Vetsina tech lock-on gripu kolem 700Kč.

        0 0
      • blue  

        s tim, ze krouzky ti zustavaj na veky, kdyz je nezlikvidujes sam, pak uz jen obmenujes samotny gripy, cca 400,–

        0 0
        • Azagthoth  

          nenici to nejako rajdy?Sorry za tolko otazok,ale nechcem zomret sprosty :-)

          0 0
          • blue  

            rajdy jsou riditka? ne, nenici

            0 0
            • Azagthoth  

              jo, rajdy su „riditka“ :-) som myslel ze nicia, kvoli tym srobikom.

              0 0
              • Seppy  

                prave ten lock-on system je vychytanej, ze ty sroubky ti vubec neprijdou na riditka a nedelas do nich diru, ten sroubek ti stahne tu objimku a vsecko je ok

                0 0
      • Seppy  

        v Razzo je maj tusim nak za 600… info@razzo.cz Kdyz budes hledat tak najdes i v nakym threadu odkaz na cenik

        0 0
    • wroum  

      uz mam taky ruffiany. uvidime.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.