• DaD

    Po dlouhém švihu kde bylo dost kořenů mi Fox RL100 o poznání ztvrdnul,ale zase na druhou stranu o poznání méně tlumí.Musel jsem tlumení dotahovat a odpustit pružení,aby to bylo jako na začátku švihu.Je možné aby se dostal vzduch z tlumící komory do pružící?Jestliže ano co s tím?Díky za info.

                                                
    0 0
    • miki  

      nemine Tě výměna těsnícího ,,O" kroužku v levé noze.

      0 0
    • Majkrosoft  

      čau borci, využiju tohle vlákno, můžu koupit tuhle vidlice rok výroby 07 nebo 08, za 5tis, ma najeto 2tis. a je pravidelne servisovana. Jelikoz jsem vidlu jeste nikdy nekupoval chtěl bych se zeptat jestli to vzit nebo ne, popripade na co se doptat nebo si dat pozor,díky moc za reakce

      0 0
      • Smazaný účet  

        opravdu má jen 2000? a je jetá jen po asfaltu ne?

        ne sranda :) hlavně zkotroluj vakl v pouzdrech, chod, jestli funguje regulace odskoku, jestli nejsou poškrábané vnitřní nohy a pokud možno jestli může prodejce doložit doklad o servise. A taky si zkotrolujdélku krku, ať nemáš ho nemáš krátkej.

        Cena to není špatná.

        0 0
        • Majkrosoft  

          tak bohužel nezbývá nic jiného než věřit, 2k za 3 roky mi přijde taky málo ale třeba se takoví najdou, vypadá seriózně a z fotek to taky vypadá v dobrém stavu.

          Předpokladam že chod vidle, pokud ji donese už sundanou nijak nepoznám, dá se tohle nějak řešit?

          0 0
          • Smazaný účet  

            no tak jestli při stlačení nějak nedrhne, ale asi se to bez zkušeností bude poznávat blbě.

            0 0
      • Ruprt2  

        nic ve zlým, ale buď byla pravidelně servisovaná a pak má najeto víc.

        nebo nemá najeto víc a servis neviděla.

        Takto napsané to smrdí.

        0 0
        • Majkrosoft  

          v pohodě beru každý názor, třeba to bude vytrínkář a leštič :)

          0 0
          • Ruprt2  

            možné to je, nebo ji měl na desátém kole.

            Ale to ji pak neservisoval.

            A jestli jo, tak max jednou. a to by napsal, že je po výměně oleje apod. a ne, že je pravidelně servisovaná.

            0 0
      • Jenda  

        koukni na tohle jestli neni lepsi trochu pritlacit za jistotu

        http://www.chainreactioncycles.com/Categories.aspx…

        0 0
    • pustipav  

      BTW – nemáte někdo fotku nebo nákres týhle vidle rozbrané, zajímalo by mě, jak to funguje:) Třeba negativka tam je vzduchová nebo nějaká vinutá pružina…atd

      0 0
    • Smazaný účet  

      jsi pri tom psani usnnul na entru, ne?:)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.