• PAFIRA

    Ahoj,nemáte někdo volné vstupenky na For bikes 2016?

    0 0
    • Breakpain  

      Případně také poptávám 2ks, děkuji.

      0 0
    • cosmodante  

      To už je vyprodáno, že poptáváte?

      0 0
      • Breakpain  

        To ne, ale ta akce je tak dobrá, že je to adekvátní tam jít zadara. Nemám problém vstupné zaplatit, ale přidaná hodnota je nula nula prd. Takže to raději půjdu do zoo ;).

        0 0
    • mojekolo  

      Co to je za blbost? U vstupu na pokladnách vstupenky na 100% budou! Nač ta panika?

      0 0
    • fliicek  

      Škoda, že už není zdarma vstupné pro toho kdo přijede dopoledne na kole :)

      0 0
      • mr.antik  

        protože ten už kolo má a navíc je to socka, takže co by tam měl pohledávat :-)

        0 0
    • Kubiczech  

      Taky bych jednu prosil. A pivíčkem a nějakou tou klobásou bych taky úplně nepohrdnul.

      0 0
    • MD1972  

      kdo má předplatné VELO – měla by být součástí čísla 4 (17.3)

      ale jak je to u 53×11 nevím......

      0 0
      • Mysee  

        Ano je součástí.

        Jelikož na ForBikes nepůjdu, kdyby se chtěl někdo zastavit pro vstupenku v Brně, není problém. Napište.

        0 0
      • JSt  

        tez mam jeden volny lupen k vyzvednuti v brne. ;-)

        0 0
        • PAFIRA  

          A jsi ochotný ji poslat poštou,když Tě pošlu třeba pade na účet?

          0 0
          • JSt  

            musel bych koupit znamku O:-)

            radej bych to predal nekomu osobne. kdybych mel listek posilat, jsi prvni v rade. ;-)

            0 0
          • MaroH  

            Ahoj, pokud je to ještě aktuální měl bych zájem a můžu si ji v Brně vyzvednout. Kdyžtak prosím napiš SZ díky.

            0 0
    • Mr.Dawe  

      Pokud by někdo měl k dispozici jednu vstupenku, tak bych za ni byl rád. Odměna :)

      0 0
    • sosak  

      Daruju lupen na For Bikes 2016. Pouze osobni vyzvednuti. Neposilam a nikam nejedu. :)

      0 0
    • Doktorzet  

      Kdyby měl někdo listek navic , měl bych zájem :-) Vysočina, popřípade pošta Diky :-)

      0 0
    • krabica  

      Ahoj, taky bych měl o jeden zájem. Ostrava a okolí…

      0 0
    • A.Z  

      Asi mě budete kamenovat, ale vzhledem k tomu že se podílím organizačně na různých kulturních akcích tak je mě z tohoto vlákna opravdu smutno.

      Stěžujete si tady, že akce nestojí za nic, ale finančně ji nepodpoříte, aby mohlo být příště víc peněz na zpestření, třeba zrovna dle Vašeho gusta… Stejně tak časopis Vám není dost dobrý koupit, ale vstupenky zdarma, to je jiná, ach jo.

      Tož tak

      0 0
      • tomxxx  

        U nějaké výstavy bych tvou reakci chápal, ale zrovna for bikes beru spíš jako reklamu a showroom pro firmy, než jako výstavu. Je to jako bys šel platit do obchodu, že se můžeš kouknout na mobily ve stojáncích. Kvalitu for bikes nijak nehanim, ale pokud podobná akce stojí za prd, neni to můj problém, ale je to něco jako špatně udělaná výloha v krámě. Vstupné na for bikes beru spíš jako regulaci, aby tam nepřišel úplně každý a né jako zdroj příjmu. Škemrat o lístky tu však nebudu, ale u for bikes to neodsuzuju.

        0 0
        • 01carbon  

          Tak jsem se podival – vstupne zdrazilo, parkovne zdrazilo, pokud se tam vydam s 15l. synatorem tak je to za 550,– jeste nez otevru dvere. Klobasa a kofola odhadem 150,– na osobu a palacky fuc. Nedelam si iluze o tom jak vypada komunikace s organizatorem (myslim vystavovatele) a davam vystave tak 3 roky ;) Ono to asi bude dal zit, bude to mit i cosi s kolama, ale novinky, nove technologie, spickove modely… to zmizi a zustane pouze ta aktualni komerce. At uz to zrovna budou trek.kola pro rodiny, elektrokola pro „duchodce“…

          Ono cele vystaviste v Letnanech s jeho koncepci a provedenim je tak trochu na draka.

          Srry blbe zarazeno- bylo to na AZ

          0 0
        • Max  

          Všechny takové výstavy jsou se vstupným! Ať ukazují auta, elektroniku, kola, stavebniny a já nevím co ještě......

          0 0
        • Milan  

          Tom3×-Souhlas, showroom místních velkoobchodní­ků/prodejců. Už teď se těším na 4B 2017, protože tam možná objevím co dnes ještě nevím. Ale za půl roku už to vedět budu a zase budu shánět lupen zdarma, protože jinak mi nestojí za to tam jít.

          Co mi tam chybí? Např nabušená výstava výrobců komponentů včetně prodeje náhradních dílů (Třeba Shimano by bodlo. Nebo kdyby ten Švec tam alespoň ty díly na Foxe prodával.) Neuvidíš tam volně ani blbej řetěz. Maximálně nějakej exot za dva litry.

          Proč je to co vystavovatelé prezentují nezajímavé? Protože zatím co my si tam dychtivě omakáme produkty 2016 známé z webu a někdy dokonce z obchodů, produktový manažeři téhož už mají osobně shlédnuté a objednané výrobky na rok 2017.

          Za mne tedy celkově chyba není na naší-zákaznické straně. Je to výstava známejch věcí a to jaksi ztrácí smysl. A veletrh to jistě není.

          0 0
          • A.Z  

            Promiň, ale z toho mě vyplívá, že se vlastně jenom potřebuješ zdarma vetřít tam, kde Tě vůbec nic nezajímá… proč? ;)

            Můj původní příspěvek vznikl právě kvůli takto uvažujícím. Udělal jsem sraz pro radioamatéry, vlezné 150kč (večeře, nájem viného sklepu, energie, víno), prihlásilo se 5lidí. Přijelo 30 a stáli před sklepem, protože by museli zaplatit vlezné… Káva za 5kč jim byla drahá. Přitom někteří z nich mají vybavení za statisíce. Na folklorních akcích je to podobné…

            A vo tom to je. Je to takový český sport jak se někde přiživit, někoho ojebat.

            Pokud na to někdo nemá, nic proti tomu, ale toto vlákno mě zaráží -kdybys napsal na férovku -nemám na to, tak to beru, ale „je to nahown, nemá to žádný plus“ a stejně se tam musím vetřít…

            Smutné

            0 0
            • mr.antik  

              Tak třeba se chtějí sejít pokecat a třeba jen s houskou v ruce, ne každej má zájem o večeři a víno

              0 0
              • Karma  

                moc to řešíte, je to prostě komerční akce jako každá jiná, kdo tam chce – zaplatí, kdo tam nechce, nejde tam a nezplatí. Kdo na to nemá, má smůlu, já taky nemám BMW a nebrečim kvůli tomu. PVA ani For Bike neni žádná charita. Nikdo nemá žádnej nárok ani právo ani povinost tam jít. Se proberte. Kdyby byl lístek za nula korun, tak tam bude 10× víc narváno a všichni budete skučet jak tam bylo narváno a že to stálo za hovno.

                0 0
                • MichaelSimek  

                  ale on muze byt listek za 0, proto je tu to vlakno :)

                  0 0
                • cosmodante  

                  Lépe bych to nenapsal. Nejvíce mě ale může ****** to, že někteří jsou schopni si koupit kolo za desítky tisíc, ale pár drobných za vstupné obrečí :)

                  0 0
                  • MichaelSimek  

                    viz prispevek o parku a taky prispevek Lenky

                    0 0
                  • zdenek  

                    Jinými slovy: dokázalo by tě ******, kdyby někdo přijel k McD autem za stovky tisíc, ale přitom by při placení uplatňoval jejich slevový kupon (který každou chvíli cpou do schránek).

                    Možná by ses nemusel tolik nasírat kvůli jednání jiných, kteří tě nijak nepoškozují. Zlepší ti to náladu. :-)

                    0 0
                  • Breakpain  

                    Chápu Tě, ale malé vysvětlení z druhé strany barikády…

                    Né, že bych bral těžké statisíce měsíčně, ale vstupné mne opravdu nijak nerozhází… do kol strkám šílené peníze každý měsíc, a přesto mne neuvěřitelně vytáčí že za tu habaďůru chtějí platit tolik.

                    Byl jsem tam včera a byla to klasika … Prošel jsem to asi za 45 minut, defakto nikde nebylo nic,co by už dávno nebylo na internetu. Přidaná hodnota byla pouze v tom závodu, který se jel kolem výstaviště a na ten ani lístek potřeba nebyl.

                    Suma sumárum, klidně si koupím chleba za 500, pokud potěší moje chuťové buňky, ale pokud chutná obyčejně, nebudu ho kupovat.

                    To samé výstava, při volňásku je to fajn, ale platit zato, zuřil bych, protože za ty peníze nemám žádnou přidanou hodnotu. Defakto je to e-výstava v reálu… když chci koupit kolo, stejně se seberu a půjdu v klidu do obchodu, kde si kolo prohlédnu a vyzkouším. (což jsem mio jiné udělal z kraje roku …)

                    Takže mně nejde o ty peníze, ale nehodlám je bezduše platit za něco, co mi defakto nic nedá.

                    OK – možná nemám kulturního ducha, ale kouzlo v tom se tam s někým setkat a pokecat jde zcela mimo mne.

                    Když se budeš moci na kolo posadit a zjistit, jak se na tom cítíš, klidně jim tam nechám 500, protože pak už tam přidanou hodnotu cítím ;) …

                    0 0
                    • cosmodante  

                      Když to vezmeš takhle, tak ano, s tím taktéž souhlasím…jen jsi mi to trochu zkazil, protože se tam dnes chystám, ale jestli to je taková tragédie, tak se na to asi vy.eru a půjdu jezdit. Já nebyl ještě na žádném z ročníku, tak jsem ani nevěděl, co můžu od toho čekat.

                      0 0
                      • Breakpain  

                        Pokud tam nechodíš oprndovat jako já každý rok, tak to pro Tebe bude mít minimálně na premiéře „wow“ efekt ;) … Nenech si mým komentem zkazit radost. Jsem jednoúčelově založená osobnost ;) …

                        0 0
                        • Karma  

                          tak já se akorát vrátil z For Bikes a nic moc teda, příští rok tam už asi nepůjdu. I když jsem zastánce toho, že je to komerční akce a ať si teda pořadatel zvolí vstupné jaké chce, tak musim konstatovat, že to byly vyhozený prachy, ale moje věc. Pro ilustraci, půlka jedný haly byl obchod se zlevněnýma ponožkama a stometrová fronta u pokladny. Kola, který jsem si chtěl prohlídnout naživo tam neměly (CRUX, Revolt, caadx, atd…)

                          Shimano tam místo hardweru co by mě zajímal mělo batohy a hadry.

                          Shrnuto-podtrženo – přišlo mi to jak výprodejová akce 5 let starých fuseklí, brejlí, triček a bidonů. Brejle jsem si chtěl koupit, ale bohužel neměli zrcadlo :) Pár hezkých kol tam k vidění bylo, například měl pěknej stánek Favorit a Argon.

                          Zachránila to bramboračka.

                          0 0
                          • Breakpain  

                            U mě to „zachránilo“ to závodění kolem výstaviště – dnes tam také jezdili?

                            0 0
                          • dareios  

                            To jsem taky vůbec nepochopil, chtěl jsem si koupit čepici- zrcatko 8×8cm… chtěl jsem si vyzkoušet brýle jinde- zrcátko 10×15 cm, U Shimana jsem si zkoušel helmu a zrcadlo tam neměli vůbec…Ne že by vzhled bylo hlavní kriterium, ale když už si mám něco koupit, chěl bych vidět jak v tom vypadám. :)

                            0 0
                          • Zdibar  

                            Naprosto souhlasím

                            0 0
                          • Zdibar  

                            +1

                            0 0
                        • cosmodante  

                          Tak radost jsi mi nakonec nezkazil, ale naopak. Projel jsem dnes pár cykloobchodů a konečně jsem sehnal, co jsem potřeboval. V obchodech viděno i kola s příslušenstvím, takže „výstava zadarmo“. No a poté jsem si i zajezdil, takže paráda. A co tady čtu, tak asi fakt nebude o co stát.

                          0 0
                          • Breakpain  

                            Co nato říct… v kameňáku je klid a mnohem vetší výběr zboží :D

                            0 0
            • Kubiczech  

              Přesně.

              0 0
              • Milan  

                Dost si Tě tu vážím. Za mne tentokrát ale Tvůj komentář přesně vedle. Reaguji i na Tebe protože příspěvek radioamatéra sklepmistra co komentuješ šel prvoplánově na mne.

                0 0
                • Kubiczech  

                  Aha, tak to promiň, na nikoho jsem tím přímo nemířil. Jen mi přišla trefná ta věta o vetření se někam, kam by člověk jinak vůbec nešel, protože je to na hovno. Předchozí debaty jsem nezkoumal.

                  0 0
            • MichaelSimek  

              „nemam na to“ nemuze napsat nikdo, 200,– ma opravdu kazdy…ale kdyz ti nekdo nabidne parek v rohliku za 200 tak si ho taky nekoupis protoze tu cenu pro tebe nema ale 20 za nej das…podobne je to s timhle, vetsina tech co shani listek „zdarma“ by nemela problem zaplatit 50 protoze takovou cenu to pro ne ma, ale 200 ne

              0 0
              • A.Z  

                Párky už se řešily ;)

                0 0
              • tonik666  

                Kdyz vezmu jakou to ma pro me pridanou hodnotu, tak je 100kc tak max. co jsem ochoten dat.

                Nejde totiz o to, ze by 200kc nikdo nemel, ale spis jal moc je ochoten je vyhodit za vystavu kdyz si muze koupit neco jineho.

                0 0
            • Smazaný účet  

              VinItaly 80,–Euro a taky se kroutím :-D navíc bez večeře :-D

              0 0
            • Milan  

              Vetřít?! To jsi slušně přepálil. Zákazník se vtírá? Tam kde mne dle Tebe vlastně nic nezajímá? Proč tam lezu? Třeba mne zajímaly špatně fungující brzdy M8000. A to co jsem se tam dověděl a ověřil si osobně komunikací stavitelů i zkouškami je že je to bída i mnou na podzim loňskýho roku zaplacených peněz nákupem systémově podělanýho zmetku, kterej teď budu složitě řešit a i při uznání reklamace dostanu stejnej zmetek což mi problém vysoce pravděpodobně nevyřeší. A za to se mi fakt platit vstupný nechce.

              Nestrkej do mý huby svý zkreslený dojmy a piš jen a jen za sebe.

              Na Tvý srazy OK1×x nejezdím a před sklepy nestojím naprosto nikdy.

              0 0
      • Lenka.05  

        Promin, docela sdilim nazor toma 3×..neni to zadna Narodni galerie, ale komercni prodejni vystava. Takze nevidim nic spatneho na tom, kdyz se tu „udaji“ listky mezi cyklonadsenci, ktere by jinak propadly.

        0 0
      • Breakpain  

        V době internetu, je smutné, když jsou tam kola jen vystavená a informace o modelech jsou strohé… Zástupci mívají někdy mezery a člověk musí stejně na web. Pak mi to defakto vyjde stejně, jako bych si udělal virtuální prohlídku stránek.

        IMHO žádná přidaná hodnota, slevy na kola jsem tam nesplašil, takže je to pro mne nezajímavé. Proto se pídím po lupenech gratis. Když 4bikes padne, musím hnusně přiznat, ze mi to bude jedno, protože stejně věci kupuju v kameňáku či na eshopu. Smysl výstavy jsem chápal, a rád tam chodil, dokud nebyl rozšířený internet, pak mi přišlo, že je to o ničem, defakto 80 – 90% informací jsem věděl předem.

        Nechci, aby to vyznělo hnusně … vím, že to stojí hodně úsilí a to nikomu neberu. A ani nechci vyvolat flame …

        0 0
        • A.Z  

          Pravda je že na 4bikes jsem nebyl, ani se tam nechystám, mám jiné priority kde investovat.

          Jsem typ člověka který zaplatí vstupné i na akci kterou spolupořádá, ale mám dost zkušeností s lidmi kteří jsou schopni udělat cokoli aby nemuseli zaplatit blbou padesátikorunu.

          Když jsem příspěvek psal, zrovna jsem na jednu akci odcházel, tak mě to nedalo, abych si nerýpl…

          Jezdím pravidelně na jiné veletrhy a zatím se mě tam vždy jet vyplatilo, ať už kvůli detailnímu představení nových technologií, nebo veletržních slev, které platí i měsíc po veletrhu – ovšem po prokázání se účastí na něm.

          Z BF jsem zvyklí, že kdo vybírá kolo za 15t, tak je to na ježdění maximálně občas do práce, když chce za 25 -měl by přišetřit na 30, a pak na mě tu najednou ohromí vlákno o lístcích zdarma -takže v návaznosti toho všeho jsem psal :)

          Samozřejmě se nechci nikoho dotknout, každý jsme v jiné finanční situaci

          0 0
          • oddie  

            To nebude ani tak finanční situací, jako spíš pocitem, co za to vstupné vlastně dostanu, a co je to za akci. To přirovnání k výloze od někoho v tomhle tématu bylo pěkné.

            0 0
          • mirabike  

            no když už rýpeš do finanční situace přispěvatelů, tak si rýpnu taky do tvé, když vstupné na výstavu považuješ za „investici“ :D

            0 0
            • A.Z  

              Do finanční situace nikoho nerýpu. Pochopím pokud lístek bude žádat student, nezaměstnaný atd. U lidí kteří mají v profilu kola za X desítek mě to překvapuje, ale když už jste se do mě pustili… tak zaparkovat můžu na záchytném parkovišti za 20kč a přijet metrem za 30?, pokud nechci párek za 150, vemu si z domu svačinu :) -vím není to dnes moderní, dnes je normální dělat haura u předražených stánků a parkovat nejlépe 20m od brány, ale vstupné, to je mooc peněz.

              Možná Tě to překvapí, ale vstupné na cokoli je pro mě samozřejmě dobrá investice, musí být -pokud ne, tak proč bych tam přece chodil? Akce které mě nic nepřinesou, tam přece nepůjdu (nebo max 1×), to budu raději s rodinou, v práci nebo třeba …chvíle napětí… na kole?

              0 0
              • motacek  

                já osobně jezdím na letňany autem a parkuji v obchodním centru, kde je to zdarma. Je to 15 minut pěšky na výstaviště, to ujde asi každý. Lístky jsem koupil přes net a jdu tam poprvé v životě … celkem mě zaráží, co jsem se tady dočetl, že jsou to v podstatě vyhozené peníze. Snad to nebude takový propadák.

                0 0
                • A.Z  

                  Držím palce ;)

                  Taky mě to překvapilo, kámoš tam jezdí pravidelně a nestěžuje si. Minule si tam zajednal dresy pro celou rodinku, 4komplety, ušili to na míru a pochvaloval si veletržní cenu.

                  0 0
                  • Jirik123  

                    Chodím pravidelně, předloni jsem např. vybíral kolo a rád jsem využil testování na výstavě. Dle mého úroveň v posledních letech setrvale roste. A imho je to nyní top sportovní výstava v ČR, i když konkurence není zrovna velká :)

                    0 0
                  • tonik666  

                    Kdyby ses zamyslel, dosli by ti, ze ty lidi maji kola za statisice prave proto ze nevyhazuji penize za nesmysly jako vstupne na for bikes kdyz mohou mit volnasek

                    0 0
                    • Atilla  

                      A já vždycky myslel, že je to tím, že nejsi blbej a vyděláš prachy:)

                      0 0
                      • krabica  

                        To né, právě musíš vyčíhnout akce v Lidlu, Kaufu…, pak našetříš na Spešla a můžeš machrovat. ;-)

                        0 0
                        • Breakpain  

                          Mno, co v okolí vidím lehce movitější kolegy, tak mi přijde, že čím víc peněz mají, tím jsou spořivější :) … výjimky jsou všude.

                          Krásný příklad rodiče ex. Vila s pozemjem jako prase, oba dva ředitelé firem a třeba raketa na bemboš jen jedna na 3 lidi ;) a tak to měli se vším… Přitom na nedostatek hotovosti zrovna u nich bych to neviděl. Šetřili přiměřeně na všem. A to si piš, že vymetali nákupní akce.

                          0 0
                          • Atilla  

                            To je prd:) strýc který má od BMW, přes mercedes až po Bentley. Nechává dlouholetou přítelkyni jezdit MHD a ještě mu přidává na provoz baráku:)

                            0 0
                            • scret  

                              tomu rikam frajer:) Pokud si to pred ni dokaze obhajit a ona nebrbla, tak je to borec:)

                              0 0
                          • iron.hide  

                            myslim ze je to preto tak, lebo maju na krku obrovske hypoteky. Plat mozes mat jak kral, ale ked mas zaroven aj megahypo a dalsie velke naklady napriklad na auto, alebo male decko, tak potom na blbostiach typu sport setris.

                            0 0
                            • Petr L2  

                              Hele a nenapadlo vás třeba, že každý má nějaké priority a do věcí které je nezajímají prostě nedávají peníze, protože k tomu není důvod?

                              0 0
                            • Breakpain  

                              Chceš slyšet vtip – hypo neměli, barák měli zaplacený, holce koupili byt a pronajímali jí ho za stejnou cenu, jako by byla cizí. Když jí chyběly peníze, nebyl problém jí je půjčit, ale úroky jako v bance atd.

                              Jinak slečna hrála závodně ;) a rodiče sportovně založení. Spešly měli všichni – ale opět, buď na prázdniny do Ameriky nebo kolo. … opravdu, nedostatek peněz to nebyl – v tomhle konkrétním případě. Jinak souhlas … většinou to tak je (více peněz, vice dluhů).

                              … V lecčems mě její rodiče překvapili …

                              0 0
                              • Petr L2  

                                Slušný úlet, ale z druhé strany, kdo je tahle dokonale připravený na život a pevně na vlastních nohou jiný než ona?

                                0 0
                    • Petr L2  

                      A to si četl kde?

                      0 0
                • motacek  

                  Tak nakonec celkem dobré. Byl jsem tam v pátek hned v 10 ráno, takže lidí tak průměrně a všechno ještě čerstvě nablýskané.

                  Co mě nejvíc zaujalo bylo ultimátní GTčko ve stánku cannondale určené pro downhill a vidlice se 40mm v průměru nohou. Už to vypadalo jako vidlice na motorku.

                  Naopak mě zklamal stánek Canyonu, kde neměli žádné komponenty, ale jen kola. V česku tato značka má velký potenciál a tak by spousta lidí ocenilo, kdyby šlo koupit komponenty a doplňky přímo na stánku a nemuseli je objednávat z eshopu z Německa.

                  A nasralo mě, že jsem vyplnil snad všechny soutěže co tam byly a stejně jsem nic nevyhrál :)

                  0 0
              • Totalni_bridil  

                Ale rýpeš, to za prvé. Za druhé, je to přesně o poměru cena:výkon. Jdeš tam a chceš jen čumět? Pak je pro tebe ideální lístek zadara. Koneckonců jsou ve Velu zdarma a předpokládám, že jde buď to o sponzorský dar nebo je každý lístek zaplacen. Takže organizátor už zaplaceno dostal. Tak proč ho nevyužít.

                A k těm kolům za x desítek tisíc: třeba si ho majitel koupil právě díky důslednému šetření každé korunky. Je to jeho mazlíček a radši nebude půl roku jíst, aby si ho mohl koupit. Co Vy víte?

                0 0
                • A.Z  

                  Dobře, rýpl jsem si, nevstekej se, nerad bych měl svými nemoderními názory někoho na svědomí. Omlouvám se Ti :(

                  Jen čumět? To snad ne, to můžu doma na telku. Jdu mrknout na vystavené kola, skotačící „testery“ třeba na těch paletách, potkat staré známé, případně poznat nové lidi se stejným zájmem atd… To mě za to stojí na jakékoli akci

                  Zaplacený lístek je, máš pravdu, zaplatil ho smluvní vztah velo vs. organizátor, opět je to něco za něco, zdarma ne ;)

                  O mazlíčkách to opět není. Jsou lidi kteří jezdí na alivku, ale vstupné ochotně zaplatí, jsou to jenom osobní priority. Samozřejmě máš pravdu v tom, že nikdo nezbohatl proto, že by ochotně z kešenky rozdával…

                  0 0
                  • GrumpySmurf  

                    Tohle je tezky, pro tebe to je vlastne spolecenska akce, pro nas ostatni reklama vystavovatelu za kterou jeste musis zaplatit. Kdyz k tomu pridam rok od roku zvysujici se pocet katalogu a vizitek na ukor exponatu, tak uz uz tam bezim…

                    0 0
                  • Lenka.05  

                    Hele ja si nemyslim, ze je to az tak o penezich. Je spousta volnych vstupenek od vystavovatelu, sponzoru atd. Jsou urceny na to, aby se venovaly – klientum, pratelum, znamym – co maji zajem o cyklistiku a radi se zajdou na vystavu podivat. Pokud nekdo takovou vstupenku ziska (treba s predplatnym Velo) a z nejakeho duvodu na vystavu nejde, proc by ji nedal k dispozici dalsim fandum cyklistiky, kterym to udela radost a radi vstupenku vyuzijou? Tady jsme na bikovem foru, tak je snad normalni, ze tu nekdo vstupenky nabidne a nekdo popta.

                    Tohle moralizovani o tom, jestli chce nekdo usetrit a jestli si takovou vstupenku zaslouzi, protoze ma v profilu takove nebo makove kolo…to uz mi prijde mimo, promin.

                    0 0
                    • A.Z  

                      Super komentář -je vlastně proti mě, ale opravdu si ho vážím. Jde vidět že to máš srovnané, konečně něco pozitivního.

                      Proti tomuto samozřejmě nic nemám a už moralizovat nehodlám, co jsem k tomu měl, tak už všechno padlo, možná i víc než mělo.

                      Za mým prvotním postesknutím si samozřejmě stojím, šlo vesměs o komenty typu -je to tam oničem, tak přece nebudu platit, na to jsem reagoval, a s tím nesouhlasím.

                      Howgh :)

                      0 0
                      • Lenka.05  

                        Ja to nemyslim zle, i ti rozumim. Tu slo jen o to, ze mi proste neprijde jako ostuda, kdyz si tu lidi na bike foru darujou prebytecne listky na akci o kolech. Ja jeden listek mam z Vela a druhy jsem dostala od mistniho uzivatele, ktery jit nemuze a listek by propadl (jeste jednou diky Mirku). Dojela jsem si pro nej na biku (50km v bahennich laznich :)), fajn jsme si popovidali a vubec to byl bezva vylet…priste zas treba udelam radost nekomu ja. A rada. Toz to neresme a uzijme si vystavu a biky :)

                        0 0
                    • raw 4  

                      Souhlas

                      0 0
      • PAFIRA  

        Myslím,že vystavovatelé platí nemalé peníze,plus různé stánky s občerstvením apod. a ještě chtějí po lidech 200kč,to už je celkem dost ne? Nehledě na to,že tam zákazník ještě nějaký peníz nechá…

        0 0
      • Jirik123  

        Tak když pořadatel vstupenky zdarma rozdává, tak proč je nevyužít?

        0 0
    • MD1972  

      bude vstupenka i v 53×11? (předplatné)

      0 0
    • javemo  

      Ahoj, kdyby měl někdo z Brna zájem, mám volný jeden lístek z Vela.

      0 0
    • Zdibar  

      Nebylo vstupné loni levnější než letos?:

      Vstupné:

      Vstupné v předprodeji: 165 Kč

      Základní vstupné: 200 Kč

      Děti do 12 let a ZTP:zdarma

      Parkovné: 150 Kč

      0 0
    • doubleingram  

      Kdyby nekdo v Praže mel volny, uvitam., plz pm, diky.

      0 0
    • Tehu  

      To jsou listky v kazdem Velu ? ja mam velo elektronicky a zadne listky v podobe kodu jsem nenasel…

      0 0
    • Iv15  

      Jeden lístek z Vela mám taky k dispozici, nejlépe osobní předání v Hradci Králové.

      0 0
    • Mr.Dan  

      Jen taková filozofická (a netýká se to jen týhle akce): jaktože se vůbec na výstavu, která je v podstatě zhmotněnou reklamou vystavovatelů, často prodejní, platí nějaký vstupný? Navíc dvě kila?! Pronájem prostor maj platit vystavovatelé jako úlitbu za možnost se prezentovat, není-liž pravda? Přijde mi to uhozený…

      0 0
    • canyon72  

      Nabízím dva lístky na For Bikes ,předání ve Valašském Meziříčí,za nějakou dobrou hořkou čokoládu. :-)

      0 0
    • Sleeek  

      Zdravím pánové a dámy. Neměl by někdo dva volné lístky na FOR BIKES 2016?! Vyměním např. za lahev výborného FERNET STOCK! :-)

      Nejlépe Praha. Díky

      0 0
    • outloň  

      Kdyby měl někdo volňásek či dva, klidně si pro něj na kole přijedu :-) čokočku či pivko v plechu bych mohl mít sebou :-) Praha 5 a okolí

      0 0
    • Concorde  

      BRNO – kdyby někdo měl vstupenku navíc, tak určitě beru

      0 0
      • groofex  

        čau mám lístek doma,mrkni Borkovany…kousek od Brna kdybys chtěl,samo že zadara

        0 0
    • The_Black_Jack  

      Měl bych zájem o jednu vstupenku. Nacházím se v Praze. Diky ;-)

      0 0
    • hanness  

      Ov-Poruba = jeden lupen k mani,zpravy na mail a osobní vyzvednuti ;-)

      0 0
    • Radim193  

      Jednu vstupenku z Vela mám, Pardubice, zprávy na mail a osobní vyzvednutí.

      0 0
    • tonyy  

      Nechapu tuhle diskuzi,,na for bikes se chystam uz potreti,,vstupne 200 mi prijde levne a stydel bych se nekde schqnet listky zadax,,,a co se tyce prinosu,,,zrovna loni jsem dostal nekolik slev,,kellys,,10 pro­cent,,focus 10 procent,kona 20 procent,,navic moznost testovani,,,a diky tomu jsem nakonec koupil testovaci cube full za 26 k misto za 50,,pul roku jej ojezdil a prodal za stejnou sumu,,ted mam konu od prodejce s kterym jsem se tam seznamil a svete div se,,misto 69000 testovacka ve stavu noveho kola za 39000 ,takze pro me prinos for bikes ohromnej,navic moznost potkat se a pokecat s podobne postizenymi jako jsem ja a prohlidnout a omakat si pekny kola,,coz na netu nejde,,takze za me 200 je smesna castka za supr den s bikama

      0 0
      • Rubi  

        co sem slysel tak vetsina znacek se prave testovat neda a je upnutych do stojanu…

        0 0
        • tonyy  

          Ja loni vybiral a aspon sedl na vse co me zajimalo,,prece jen ten pocit za kokpitem je hoodne dulezitej a testovat se par znacek dalo,ve vedlejsi hale,

          0 0
      • yaakop  

        Souhlas. Jdu tam už potřetí a těším se i přesto, že kolo mám nové a další kupovat nebudu. Dokonce si k vůli tomu beru v pátek dovolenou a lístek už mám koupený (za cenu skoro jednoho oběda v Praze). Rád si na živo prohlídnu pěkná kola a některá i vyzkouším. A ano, je pro mne lepší navštívit takovou výstavu, než procházet desítky obchodů. Nedej bože, kdybych bydlel v malém městě, kde je třeba jen jeden.

        0 0
    • motacek  

      Nabízím jednu vstupenku na pátek 1.4.2016

      Kupoval jsem tři přes ticketstream, ale jeden člověk vypadl. Předal bych ji přímo na Letňanech. Klidně ji daruji i když pozorností bych nepohrdl :)

      0 0
    • Veru91  

      Dobrý den, mohu se zeptat, neměl by prosím někdo k mání jeden lístek, který nevyužije? Jeden jsem koupila a chtěla bych překvapit i přítele a jako studentka bych uvítala ušetření každé koruny.

      Ideálně Praha. Odměna Vás nemine.

      Moc děkuji!

      0 0
    • groofex  

      mám jeden volnej z Vela,klidně nechám zadara,JM kraj,okolí Brna předávka

      0 0
    • Jerryjerry  

      Také sháním dva nebo jeden (Praha či poštou), kdyby někdo měl z Vela či jinak a nešel by.. Moc děkuji

      0 0
    • Ingman  

      Pokud ještě sháníte lístky na For bikes 2016, tak Canyon CZ má na své Facebookové stránce jednoduchou soutěž o lístek.

      0 0
    • marshalll  

      Ahoj, pokud někdo shání lístek na For Bikes 2016, tak tu mám jeden plonkový z Velo časáku. K předání v Brně…

      0 0
    • kerim  

      Ahoj, mám jeden volnej lístek,pokud by si někdo chtěl přijet- Mnichovice, Senohraby. Já jsem chcíplej takže tenhle tejden nikam nepojedu.

      0 0
    • gibby  

      tak kdybych nejel, tak vám ji tu nechám

      0 0
    • Davos000  

      Kdyby chtěl někdo přibrat v pátek na Forbikes z Ostravy. PM.

      0 0
    • Qulck  

      Nevíte, jestli se tam vystavují (a dají koupit) různý komponenty? Nebo jsou tam jenom samý celý kola? Nikde jsem tu informaci moc nenašel. Díky

      0 0
      • dareios  

        Ahoj, ted jsem se z výstavy vrátil a komponenty tam jsou fakt minimálně, jestli vůbec. 65% celá kola z toho 20% elektro kola, 10%cestovky, 10% oblečení(axon, sweep),10% kolobežky, zbytek výživa, doplňky(z mého pohledu)

        0 0
        • Qulck  

          Díky moc za info :-)

          0 0
        • Qulck  

          Tak pravda. Šel jsem tam trošku s tím, ze pořídím nová řídítka, představec, možná kliky. Řídítka jsem tam viděl leda na DH nebo za nesmyslný ceny, představec to samý, kliky jediný od FSA. Stejne tak nebyly vidle pořádně. Škoda. Myslím, že prodejní stánek Shimano s kompletní řadou komponentů by měl sakra úspěch. Chyběl mi tam Jamis.

          0 0
          • scret  

            nechapu tu ceskou naturu, ze jedu na vystavu s pocitem, ze si tam musim neco koupit a idealne jeste za levno…:)

            Od toho je to vystava, koupit si to muze clovek prece jinde…

            0 0
      • Vašur  

        Tak docela dobrej kauf.

        0 0
    • Jenda  

      sice je to tu jen o lístkách, nicméně ;-)

      letos opět bude testovací dráha, zkusit bude možný Gianty snad Cube dále nevím, bohužel to vypadá, že vystavovatelé se k testování moc nehrnou – přeci jenom je to pro ně další stánek navíc a min 2 lidi k tomu :-(

      0 0
    • gerrard  

      Mam listek, k vyzvednuti v Brne.

      0 0
    • dareios  

      nabízím volnou vstupenku, k vyzvednutí na Praze 8 Kobylisy.

      0 0
      • MaroH  

        Ahoj, dneska večer tam mám cestu, je ještě volná? Kdyby se dalo pripadne nějak domluvit tak prosím napiš sz. Díky moc

        0 0
    • robb  

      Akorát mi dnes přišla v 53×11. K vyzvednutí v Plzni.

      0 0
      • competitor  

        Na výstavě už sem byl a doma čekal lístek v 53×11. Takže případně k dispozici na Praze západ u Dolních Břežan.

        0 0
    • xploded  

      Koupím dvě vstupenky.Pokud možno přímo na místě.Pokud někdo prodá za rozumnou cenu.

      0 0
    • Petr L2  

      Normálně jsem platil jak vstup, tak parkovné, celá výstava sice byla taková „provinční“ ,chybělo mi tam zastoupení Shimano, Rock Shox a Specialized abych si ošahal pár věcí, které mě zajímají, ale na stánku ZOOKEE jsem si koupil bágl ERGON BX4 za pouhých 1500,– takže jsem stále v plusu a i přes všechny výtky mám náladu výbornou. :-)

      0 0
      • scota  

        A měli tam i komponenty Race Face?

        0 0
        • dareios  

          ne

          0 0
        • wilda81  

          Je nemají ani v eshopu, tragédi.

          0 0
          • scota  

            Loni čekali na kontejner a letos ho prý také čekají v půlce dubna.

            0 0
            • Petr L2  

              Tomu se dá věřit, já čekal na kontejner od vánoc do půli března, něco se připozadrhlo neodešel do čínského nového roku a pak je vše v pytli :-)

              0 0
              • scota  

                Race Face je z Canady, ale vyrabí v Canadě (např. převodníky) a na Taiwanu (např. řidítka), ale pokud nemají na jaře co prodávat tak mají problém. Nejsou zrovna laciný, takže si je kupují spíš nadšenci a ti nemají problém objednat případně v zahraničí.

                0 0
      • Karma  

        v plusu nejsi jestli sis nevšim, stáhli tě o 1500,– za batoh, 200 za vstup, 150 za parkování :) Ale gratuluju k dobrýmu batohu. V plusu je tak možná ERGON, zookie a PVA letňany :)

        0 0
        • Petr L2  

          V plusu jsem já, koupil bych si ho stejně, ale za cca 2400,– + cca 150 poštovné, takže jsem 700 plus a ještě jsem byl na výstavě :-)

          RACE FACE jsem nezahlédnul, ale to neznamená, že tam nebyly :-)

          0 0
    • Radez  

      Lístek nechcu, jen mám dotaz.

      Prodává tam Swalbe nějaký pláště? Případně nějakej zastoupenej obchod?

      0 0
      • koko0925  

        Schwalbe jsem taky hledal a nenašel. Za to je tam hodně Mitas… Jinak já jsem vždycky ten spokojenej z výstav, ale letos to byla slabota. No ale viděl jsem Raboně u Kalase, Ronina u Authora a vyzkoušel jsem si displej na brejle u Garmina. Celkem bych řekl, že na sobotu odpoledne tam bylo dost málo lidí. Asi se to zvýšené vstupné a parkovné pořadatelům nevyplatilo. Příště jdu raději na kolo.

        0 0
        • Petr L2  

          Já začal asi v 11 a nedalo se tam hnout, nával všude, peklo

          0 0
          • Val  

            mel jsem stejnej pocit, kolem poledne se tam prihnala asi miliarda lidi, ale fronty u pokladen nebyly – mozna vetsina vyzebrala nekde listky zdarma :) kazdopadne 90% lidi tam bych typoval najezd kolem 100km (za celej zivot), dokonce jsem tam videl i jednoho vozickare… cyklisti predpokladam vyuzili pocasi a radsi jezdili :)

            0 0
            • MichaelSimek  

              vsak cyklistou se nestanes jenom kdyz najedes 15k+ rocne

              0 0
            • Mig_all  

              Mozna tomu nebudes verit ale vozickari taky jezdi na kole..

              0 0
            •  

              máš nějakej problém s vozíčkářem na výstavě kol a doplňků?

              0 0
              • Val  

                stve me, ze zasadne nevstavaj pri hymne a nepoustej sednout stary lidi, ale takhle to proste chodi

                0 0
                • xcbike  

                  Dej si facku

                  0 0
                • marco  

                  Oprav si věk v profilu nechováš se podle toho. Za mě máš ban.

                  0 0
                • juraj.9  

                  Ty ses ale hova…mam doma kluka invalidu a ten vtip od tebe moc vtipny neni.....

                  0 0
                  • mvd  

                    Říká se tomu černej humor. Kupodivu ho často používají právě ti, kterých se týká téma, do kterého se trefuje. Pomáhá jim to srovnat se se svým údělem. Ale chápu, že se to může i dotknout.

                    0 0
                    • xcbike  

                      To máš určitě pravdu,jenže černý humor je použitý ve druhém příspěvku (snad),kterým asi reagoval na ten první,kde humor použitý není,pouze údiv,co si dovolil ten vozíčkář tam být a obtěžovat svojí přítomností…bohužel už to nezachrání…

                      0 0
        • Lenka.05  

          No taky mi prislo, ze tam bylo docela malo lidi. Jinak taky mam batoh Ergon, ten malej BX1 s vakem, na leto bude prima,

          Hezky stanek Favorit, konecne jsem videla ty jejich strely nazivo.

          A celkove slabota oproti minulym rocnikum.

          0 0
      • Radez  

        Tak po hodině hledání sem tam ani jedny šwáby nenašel :-(

        0 0
        • Milan  

          Já tam nenašel Bikeranch, tak asi proto ani nic od Imexpo… Přibylo ale arogantní Paul Lange-Shimano kde s koncovými uživateli se „nesmíme ani bavit“ takže pro mne až iritující účast vystavovatele.

          Čím dál tím míň za čím dál tím víc. Leda přejít na koloběžku.

          0 0
          • marco  

            A ten Kellys od Bikeranch byl co. Lidi od Paul Lange velmi komunikativní. Na lovce propisek a igelitek bych byl taky nevrlý.

            0 0
            • Milan  

              expozice firmy KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o. není to co Bikeranch, kterýho jsem ani v seznamu vystavovatelů letos neviděl. Loni ano. Bikeranch má sídlo stejné jako Imexpo, tedy jsem psal, že tam nebyly šwáby. Tak si na Křovinovo nám. skoč pro propisku a igelitku ať máš přehled a víš co a jak až budeš příště reagovat na nevrlý lovce.

              0 0
        • Atilla  

          Tak to je spíš výhra, ne?:)

          Jinak to nebylo až tak marné. Třeba EN od Yeti, co se mi na fotkách vůbec nelíbilo, tak v reálu krásný. Hodně překvapil patriot v matné černé s chromem asi nejhezčí kolo ze všech a to se mi normálně moc nelíbí. A autora konečně přestali dělat ty asymetrické zadní stavby, takže to možná nebude praskat. Hodně na živo zklamalo GT sanction Al- masivní rám, ale to zpracování a dotažení bych čekal jinde.

          Jel jsem tam hlavně pro lahev od Fabric(sedla mají dost zajímavá), kterou mi stejně neprodali, tak jsem si přivezl aspoň ODI.

          Ač jsem tedy znal vše z netu, tak naživo je to jiná a utvrdil jsem se v tom, že RB Bandit je dobrá volba:)

          0 0
          • Pedro404  

            RB tam ale nebylo, ne?

            0 0
            • Atilla  

              Nebylo, ale koukl jsme po konkurenci a nic mě neoslovilo. A když jo – Dune XR, tak 230 tis za kolo nedám:)

              0 0
          • File12  

            Co se ti na sanction nelibilo? Me prave jak se nelibi na obrazkach, tak v realu ano. Ta masivita je krasna a ani dvojita sedlova trubka mi v realu nevadila. Hodne semi libilo treba Norco Range. Na Yetiho jsem nenarazil. Rad jsem videl spank a fireeye u bikestrike. No a hlavne jsem si prohlidnul ghost framr, na kteryho netrpelive cekam.

            0 0
            • Atilla  

              Masivní je perfektně, ale přišlo mi to tak nějak poslepované. Ale jinak se to tváří jako brutální mašina.

              Range v C a ghost teď vypadají vymazleně.

              0 0
    • scota  

      A jsou alespoň nějaký ty výstavní slevy (vouchery) ;-)

      0 0
      • miki  

        já dostal na Vitaland 20 % ale nějak jsem vlastně žádnej papír domů netáhl.Tedy kromě mapy Prahy ale pak doma zjistil že je na pikaču.

        0 0
      • raw 4  

        Za me nejlepsi kauf mapy short cart za 10 ci 20 kc…sic jezdim dle navigace ale podpurna mapa se vždy hodí..

        0 0
    • maajkee  

      Ahoj, jednu volnou vstupenku mám.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.