• Mig_all

    Zdar, do veletrhu je ještě nejáký čas ale otevírám nové každoroční téma k diskuzi.

    I kdyz jsem tady na foru na For Bikes dost nadával tak loni jsem díky nemoci nemohl na Bike Brno a potreboval bych se detailněji podívat hlavně na Gianty, Meridy (uvazuji o koupi) a mozna si dokoupit i nejaky ten doplnek, u nas moc cykloobchodu s bohatou nabidkou neni a kupovat vsechno z netu je taky naprd. Takze jsem se rozhodl ze bych dal For Bikes jeste jednu sanci.

    Zajima mě tedy:

    1. jak to bylo loni? Kdo byl a jak to tam vypadalo? Podle zprav na jejich webu

    počet vystavovatelů i navštěvníků každý rok neustale roste ale podle ohlasů to stojí čím dal tím víc za vyliž prdel takže jak to tedy je?

    1. Vstupné zdarma nebo aspon slevněné, bylo? bude? kde? kdy? Dam dost peněz

    za dopravu pres celou ČR takze aspon ten vstup bych rád měl zadarmo jako to byva v Brně.

    1. Značky a vystavovatelé, jaci byli, jací budou jací jsou potvrzení,

    nekdo tady na foru prece musi mit nejake zakulisnejší info o tehle vecech…

    takze piste a diskutujte díky…

    0 0
    • nitraq  

      K otázce 1 a 3 se moc vyjádřit nemůžu, sice jsem na veletrhu byl, ale s přítelkyní a tu to moc neoslovilo, takže naše tempo bylo rychlejší než jsem si představoval:D Ale k otázce č.2 – na většinu veletrhů PVA Letňany nebývá problém sehnat vstupenky zdarma přes web. Stačí občas zkusit štěstí a hledat na googlu, někdy se objeví odkaz na stránkách některého vystavovatele na vstupenku zdarma. Nebo mě se povedlo ji získat tak, že jeden vystavovatel vyloženě posílal papírové vstupenky poštou.

      0 0
    • MaroH  

      Loni nuda nuda šeď šeď, nebyl spešl, merida (mě to až tak netrápí mám vůči nim averzi ale i tak), giant byl lepší jak v Brně kde byl vyloženě k smíchu (2011 letos nevím), nic moc zajimavého, kdyby jsme si nevyšlapali s kámošem bednu birelu a nekoupili mapy za 10 kaček tak žadny prinos. ani testovací dráha na kterou jsem se těšil nebyla (ale byl jsem tam ten prvni den tak možná proto). letos teda asi pujdu zas, ale jenom pokud bude lístek zadarmo

      0 0
    • Kuc4  

      Kdyby někdo měl volnou vstupenku na For Bikes 2013, tak jsem zájemce. Díky

      0 0
      • Mig_all  

        já si řekl první :-D

        0 0
      • Robert_Mrkos  

        Není o co stát ,veletrhy v Čr jsou o ničem .O zrušení BikeBrno se už nějakou chvíli uvažuje a na For bikes to taky příjde.Vystavo­vatelé nemaj důvod proč sem jezdit.

        Raději si šetři a jeď na EuroBike můžeme se tam potkat a uvidíš ten Mega Mega rozdíl.

        35 éček vstup.

        0 0
        • jIrI___  

          Kdyby se ten Eurobike konal aspoň těsně u našich hranic… :)

          0 0
        • Tina  

          O zrušení Bike Brno sa vôbec neuvažuje a tento rok by mal byť opäť v znamení najväčších „hráčov“. Rokovania už prebehli ;)

          0 0
          • karliner  

            Spíš je to v rovině „jak dlouho tu křeč ještě udržíme…“.

            0 0
            • jecnak  

              Pozitivne naladen jako vzdy.

              0 0
              • JSt  

                je nasranej, ze mame v brne lepsi vystec. vic bych v tom nehledal. ;-)

                0 0
                • karliner  

                  Srovnej si velikost, úroveň a zastoupení značek třeba před 5 lety a vloni.

                  0 0
                  • MaroH  

                    velikost: jednoznacne brno, zastoupeni spise brno (pokud mam brat celkove i s outdoorem atd jednoznacne brno) a o urovni nema ani cenu mluvit taky vitezi brno na cele care. srovnavam teda brno 2011 a prahu 2012, posledni brno jsem nestih ale udajne super testovaci draha (praha slibovala ale nebyla snad letos…) jinak jsem byl ale zklamany z obou veletrhu a cekal jsem trochu vice

                    0 0
                    • Mig_all  

                      Tak uvidíme letos… Brno jde fakt rapidně z kopce to se prostě nedá popřít…

                      0 0
                    • karliner  

                      Já nechtěl srovnávat Brno a Prahu, ale Brno třeba před 5 lety a Brno vloni. To je sešup jako kráva.

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Otázka je, jestli lze Sport Life pokládat za veletrh, když tam loni nebyl ani Spešl, ale spíš to tam vypadalo jako na asijské tržnici.

                        0 0
                        • maajkee  

                          Tak ono se stačí podívat jaký bajky se objevujou tady, každej druhej z asijský tržnice :)

                          0 0
                • Mig_all  

                  Bohužel ale lepší vystec už nemáte :-(

                  0 0
              • karliner  

                Panejo :-))))

                0 0
      • mich.sipek  

        Taky bych měl zájem o volnou vstupenku, kdyby někdo měl a nevěděl co s ní.

        0 0
      • bukajcze  

        Jako předplatil Velo a Cykloturistika jsem loni našel v poště 2 vstupenky. Letos je opět očekávám a opět je využiji.

        0 0
    • Tina  

      Novinky už boli predstavené takže toto je skôr výstava na namotanie konečných spotrebiteľov tesne pred sezónou. Treba si počkať na Bike Brno 2013. Po minuloročnej sprche by tento rok mohol byť oveľa lepší ako ten minulý. Prisľúbený návrat najväčších hráčov na trhu. Uvidíme aká bude realita ;)

      0 0
      • Mig_all  

        No já ale prave potrebuju neco okouknout a nakoupit pred sezonou, cely rok cekat nehodlam :-D

        0 0
      • hony007  

        A jak to vypadá s účastí VN? :-)))

        0 0
    • alex01  

      vstupenky zdarma zde http://www.evbike.cz/For-Bikes-2013/…

      0 0
    • wenda.simon  

      Co mám nějaký zákulisní info:

      Tak testování by mělo být v hale- tudíž za každýho počasí ne jako loni kdy chcalo a bylo prd.

      Obecně nějaký růst nevidím, ty co tam budou ve většině v menších plochách.

      Je to veletrh dělaný na koncového zákazníka- tudíž kdo chce něco kupovat tak by mohl být spokojený. Novinky určitě budou taky ale žádný zázraky.

      Vstupenky nějaký mám ale ještě nevím kolik zbyde po rozebrání.

      0 0
    • nitraq  

      Vstupenky gratis zde. Je to nějaký karavan fórum, takže rozdávají lístky na For Caravan, ale to je buřt, páč veletrhy se konají současně. Je vyžadována registrace, ale zas za vstupenky gratis, proč ne:)

      0 0
    • Andysbike  

      Ahoj, ja volnou vstupenku ziskala od Dextera – stacilo se stat fanouskem na Facebooku a pak si o listek napsat:

      http://www.facebook.com/…611478142364

      0 0
    • serioussam  

      Neviete, či sa tam bude dať previesť na nejakých silničkách?

      0 0
    • Soreno  

      Pokud někdo chce volňáska mám k dispozici jednoho – předám v ČB posílat to nikam nebudu jsem línej :-)

      0 0
      • Kuc4  

        Já mám 2 volné vstupenky. Osobní předání v Ústí n/L.

        0 0
    • Algheroteam  

      Mám dvě volné vstupenky, k vyzvednutí v Praze na metru Pražského povstání pro případné zájemce.

      0 0
    • LáďaH  

      Má někdo ještě volnou vstupenku, prosím? :-)

      0 0
    • tonik666  

      Hlásím, že jsem objevil asi 30 vstupenek na For bikes k odebrání na recepci Hamr Sportu v Záběhlicích.

      Mají je položené na recepčnm pultíku a jsou zcela zdarma.

      0 0
      • d69  

        Dík za tip,dnes jsem tam byl,ještě je jich tam dost.

        0 0
    • erne100  

      Podle mě je s veletrhy konec. For Bike je hrabárna, veteš, výprodeje z krabic, počet kol a vystavovatelů neodpovídá nabídce. Stačí si jednou za pár let zajet na Eurobike, na Test Fest nebo obrazit pár slušných obchodů.

      0 0
      • maajkee  

        Letos hlásí For Bikes 30% násrust plochy i vystavovatelů, takže bych ho neodepisoval.

        0 0
        • MaroH  

          no jestli bude testovaci draha co loni nebyla tak jenom ta doufam zabere vic nez tech 30% (pokud teda neudelaji 50 metrovy okruh :-D ), bo loni to bylo fakt malicke, takze toto info je prognozou zmensenseni plochy :-D

          0 0
    • Josse  

      Nabízím dvě volné vstupenky, nejlépe osobní převzetí v Praze – Dejvice od zítřka. Na mail v profilu.

      0 0
      • kostik  

        Josse – dam ti vědet sem na b-f do zítřka do odpoledne pokud mas jeste vstupenky :)

        0 0
        • Josse  

          Ještě je mám. Zatím jsi se ozval první.

          0 0
        • kostik  

          Josse – omlouvám se , ale nakonec to nevyjde, nepotřebuji ji .. někdy příště díky

          0 0
          • Josse  

            OK, takže stále mám dvě vstupenky, kdo má zájem ať se ozve.

            0 0
    • Raf  

      Mám zbytečnou volnou vstupenku, k dostání v Hradci Králové, nebo v sobotu před startem půlmaratonu v Praze :) Nestíhal bych…

      0 0
    • quaero  

      Nemate nekdo dva lisky plz? Predani v Praze, prijedu si pro ne. Dik

      0 0
    • DoDo2  

      Mam 10 volnasku, vyzvednuti primo v Letnanech :-)

      0 0
      • jpeskar  

        Měl bych zájem o 3, bral bych je v sobotu.

        0 0
        • DoDo2  

          i v sobotu bych mel byt na vystavisti, ale je to bez zaruky,

          kdyz si je vyzvednes driv, mas jistotu, mam jich jeste dost

          0 0
      • Katka123  

        Ahoj, pořád by byly k dostání volné vstupenky, případně 2 kousky? Jak by bylo možno kdyžtak vyzvednout? Díky za info.

        0 0
    • juraj.9  

      Mám k dispozici 3 volné vstupenky na For Bike 2013. Vyzvednutí kdekoliv po Praze. MT 722 147 661

      0 0
      • solcpetros  

        Prosím info, kdo má ještě 2 volné vstupenky potřebuji na pátek, jedu cca 180 km, jedna cesta + platit ještě vstupenky by bylo hodně. Rád bych se tam podíval. Děkuji všem za snahu. Petr

        0 0
      • solcpetros  

        Prosím info, kdo má ještě 2 volné vstupenky potřebuji na pátek, jedu cca 180 km, jedna cesta + platit ještě vstupenky by bylo hodně. Rád bych se tam podíval. Děkuji všem za snahu. Petr

        0 0
    • karliner  

      Slušnej zvrat. Nejdřív tady x lidí somrovalo vstupenky zdarma a teď jich je tolik, že je nikdo nechce :-)

      0 0
      • Mig_all  

        To nikdo nemohl čekat žejo… spíš blbec který si vstupenku koupil :-D

        0 0
    • kostik  

      ahoj chci se zeptat jestli bude možno , zakoupit vstupenku přímo na místě , nebo by mohlo být vyprodáno ??? … díkes

      0 0
    • Vojtisek210  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • solcpetros  

      Prosím info, kdo má ještě 2 volné vstupenky potřebuji na pátek, jedu cca 180 km, jedna cesta + platit ještě vstupenky by bylo hodně. Rád bych se tam podíval. Děkuji všem za snahu. Petr

      0 0
    • Thomas137  

      Nabízím 2 ks vstupenek na veletrh. Kamarádi mě vypekli a nejedou. Mohu poslat poštou nebo předat v Opavě.

      0 0
      • PAFIRA  

        Co za ně chceš? Stihne to do pátku dorazit,jsem z Rakovníka?

        0 0
    • michal008  

      Já je chci taky :-), please.

      0 0
    • xcbike  

      Ahoj sháním taky volné vstupenky,jedeme 3 a jdeme v neděli na 10:00 hod.takže jestli někdo máte a jdete taky v neděli,prosím napište mail a domluvíme se..díky

      0 0
      • foc88  

        Zdravim shanim take vstupenky nabizim za ne samozrejme nejakou tu kacku.

        Potreboval bych 4 chtel bych jet v nedeli.

        Popr. napiste mejla dekuji.

        0 0
    • Automat_1  

      Nechtěl by jet někdo z ČB, nebo okolí? Jedeme jen ve 2 a zbývají 3 volná místa.

      0 0
    • Jones  

      Ahoj, taky poptavam 2 vstupenky, Praha.

      0 0
      • DoDo2  

        Jeste jich par mam, napis mi na mail.

        0 0
        • TomEnd  

          Jéé, na mě by ti asi dva už nezbyly, co?

          0 0
          • DoDo2  

            jeste posledni dva jsou, napis mi na mail

            0 0
            • TomEnd  

              Tak nakonec ti děkuju…včera jsem dostal vouchery od EURO BIKE PRAHA…přítelkyně tam volala a řekli jí, že ještě lístky mají…a večer jsem na jejich stránkách facebooku četl, že už tam nemají lidi jezdit, že už žádné vstupenky nemají…Přítelkyni to nedalo a dopoledne tam zajela…a světe div se, lístky skutečně měli, takže v sobotu hurá na FOR BIKE…prý ještě pár vstupenek mají, ale je lepší jim prý před tím, než tam někdo pojede, zavolat jim…řeknou prý aktuální stav. Ale přesto ti moc děkuju.

              0 0
    • GT Sensor 2  

      Ahoj, nemá někdo z Karlových Varů a okolí dvě volné vstupenky. Díky

      0 0
    • langosh  

      Ahoj, nahodou jeste 2 listky v Praze nekdo nemate?? Diky

      0 0
    • W.Muchov  

      ahoj nemá někdo v Jihlavě jeden volnej lupen, k vyzvedntí dneska večer ??

      0 0
    • W.Muchov  

      ahoj nemá někdo v Jihlavě jeden volnej lupen, k vyzvedntí dneska večer ??

      0 0
    • Blahycz  

      Jedu zítra dopoledne ,,kolem desáté hodiny budu v praze. Jedu z Mladé Boleslavi. Kdyby byla nějaká možnost sehnání lístku na mistě nebo po cestě,beru.

      0 0
    • Pijer  

      Jen tak pro info.

      Na testovací dráze můžete opravdu důkladně provětrat matroš i své jezdecké umění, zdolat třeba Rock Garden (na fotce), žebřík,… a pokecat s lidmi z ČeMBA, kteří to tam pro vás pomáhají připravovat a budou vám tam celé tři dny asistovat.

      :-)

      0 0
    • bathed  

      Neměl by někdo dva volňásky? Zlín, Brno – stavil bych se dneska… Na veletrh jedeme zítra, tak třeba klidně i někde v Letňanech ráno…pls! Díky! :-)

      0 0
    • dEvilPS3  

      Nejde nekdo z Karlovych Varu a nema 2 mista volna?

      kdyztak mail dEvilPS3@seznam.cz

      prispeju klidne na benzin

      0 0
    • scota  

      Nemáte prosím ještě někdo volné lístky Praha a okolí? Předem děkuji.

      0 0
      • blevil  

        každý kdo tam „přijede“ na kle mezi 10–12hod má vstup zdarma…dá se to taky využít :-p Kór pro lidi Praha a okolí, taky jsem tam dnes jel z Kralup nad Vltavou :-) pokud plánuješ nákupy hoď kolo na nosič/do auta a pak tam jen jako přijedeš :-)

        0 0
    • DoDo2  

      volnaky uz jsou rozebrany, tak nepiste

      0 0
    • MaroH  

      měl bych jeden zitra na miste pravdepodobne kolem 10

      0 0
      • koko0925  

        Pořád jich je dost zdarma k vyzvednutí na Hamr Sport v Záběhlicích – Praha 10.

        0 0
      • kerim  

        Ahoj,měl bych tam bejt s kamošem na desatou a mam jen jeden. Napiš mi kdyžtak na mejla.Dík M.

        0 0
    • sixfifty  

      Docela mě for bikes překvapil,rozhodně stojí za to tam jít.

      0 0
      • Mig_all  

        Jj velice solidní úroveň, viděl jsem všechno co jsem potřeboval, něco jsem nakoupil, pojezdil, opravdu LEPŠÍ než Bike Brno, který jde do kytek, doporučuji všem!

        0 0
        • Biohazard  

          Já sem naopak velmi zklamán :-/ Chtěl sem bundu, u Endury mi paní řekla, že má jen jednu velikost a i kdyby měla jinou, tak mi stenjě nic neprodá, jelikož je to jen prodejí vzorek a v BikeGallery jí mít taky nebudou. Chtěl sem si osahat nový RoxShox reverb a ejhle nikde nic. Doufal, sem že tam bude stánek od Mavicu a že okouknu trety (v ČR je těžký, někde je vidět…) a opět nic. Pak sem byl zvědav na oblečení od Cube, též minimum. Celkově komponenty téměř nula. Ještě, že sem měl volňásek :-D

          0 0
          • MaroH  

            za me trochu smisene, urcite to je lepsi nez loni ale tesil jsem se ze se podivam na campu ale nebyla tam :-( je pravda ze seznam vystavovatelu jsem necet… jinak jsem ale rad, ze jsem si moh projet treky to byla bomba, i kdyz by na to byla lepsi venkovni trat, ale v tomhle pocasi by jim tam asi nikdo nejezdil :-D lidi jak sracek ale koupil jsem si bontr dres za 350 takze ja jsem celkem spokojeny :-)

            0 0
            • MaroH  

              a potesil me canyon jak jsou ty kola na obrazku hnusn a nikdy by me nenapadlo premyslet o nakupu tak na zivo vypadaji super az jsem si skoro rikal, ze to jejich prodavani po netu musi byt kvuli tomuhle naskodu

              0 0
              • Lenka.05  

                Jj, Canyony se mi na živo taky líbily. Ale to asi většina kol mi přijde „na živo“ hezčí jak na obrázcích :)

                Teda…Polygony mi přišly takový divný. Měli docela hezký stánek, ale kola se mi moc nelíbila.

                0 0
              • deekay  

                Souhlas, canyon za me jednoznacne plus. Za ty prachy pekne udelany, solidne osazeny a libivej design.

                Designove se me jeste pozdavaly novy scott genius, hlavne tim sedocernomodrym barevnym provedenim. Nicmene celkove vsechny carbon biky pro tvrdsi zachazeni vypadaj nazivo celkem humpolacky, hlavne v okoli stredu a hlavy (asi aby to melo tuhost). Vypada to spis jako maketa.

                0 0
            • Mig_all  

              Prostor pro zlepšení tady ještě je, samozřejmě, ale jinak zatím nejlepší For Bikes co byl!

              0 0
        • skua  

          souhlas, myslím že se to povedlo. Já se těšila na santacruze, omrkla jsem si ho alespon na testovačce a kluci z Festky, to byla nádhera, co vymyslej český ručičky..a Prokop na pumptracku?? zážitek, to je hroznej bombardák…

          0 0
      • marco  

        Navštívil jsem, něco málo nakoupil a něco nového viděl. Byl jsem tam po práci krátce asi 3 hod. Koukal jsem na 4events contest o trochu déle, nestihl jsem díky tomu obejít stánky věnující se volnému času a cestování, v 18,00 hod. vyhlásili evakuaci požárním poplachem, tak jsem odešel.

        Slevy letos nic moc. Málo zboží, málo těch odsuzovaných přehrabovacíh košů. Na druhou stranu se dali sehnat od vystavovatelů slevové kupony 10–40% sleva na pozdější nákup v kamenném obchodě a to se hodí vždy.

        0 0
    • Mobidyk1  

      zde je odkaz na mojí fotogalerii z veletrhu na facebooku :)

      http://www.facebook.com/media/set/…

      0 0
    • George.999  

      Dá se tam sehnat i nějaká helma ideálně od Cannondale v cenové relaci do 1400 Kč? Díky

      0 0
    • d69  

      O 100% lepší než vloni,včetně možnosti nákupů a testovaček – jen jsem debil že jsem se neoblík praktičtěji – GF rumblefish v džínách a zimních botkách není to pravý ořechový.

      Ale jinak dporučuju, stálo to za to.:)

      0 0
      • MaroH  

        to kolo me trochu zklamalo ale asi je to tim, ze nejsem rozjezdeny po zime a technika je bidna ale cekal jsem vetsi obratnost oproti tomu me prekvapila vaha presne opacne to bylo u tallboye ktery bel super ovladatelny, ale zabijela to hrozne vaha takze celkovy pocit byl spise horsi nez z gf, naopak jsem se zamiloval do slashe a to kolo proste musim mit

        0 0
        • d69  

          To doporučuju bylo na výstavu,RF mi taky až tak uplně nesedl,

          hlavně v těch klopenkách jsem byl trochu mimo,i když to možná bylo částečně i tím že jsem se nechal ukecat na volnou 19" a přitom jezdím 21".

          0 0
          • MaroH  

            presne to same mi prislo ze se nemuzu vejit do te vracecky ale je fakt, ze to mozna bylo tim, ze jsem letos jeste na kole nebyl no a nejsmisenejsi pocity jsem mel z tallboye jelikoz to kolo predchazi jeho povest tak bych to skoro popsal az jako zklamani

            0 0
            • tonik666  

              dneska jsem vyzkoušel bajků více (fuel ex, stereo 27,5, ghost amr, trance 29) a nejlepší na ovládání byl jednoznačně trance 29. až mě překvapilo, jak dobře se s ním na pumptracku jezdilo. Zastánce 29 nejsem.

              0 0
              • Pijer  

                Zároveň také nejhnusnější :-)

                0 0
              • nitraq  

                Taky mě Trance 29 překvapil. Sice jsem na něj sednul hned po Reignu, protože Trance v tu chvíli nebyl volný. I přesto mi přišel dobře ovladatelnej a sám mám jen cca 175 cm.

                0 0
              • scret  

                ale na TranceXe 29 by meli davat nejakou slevu… tak hnusny kolo se snad za normal neprodava:)

                0 0
    • mitch  

      Tak za mě celkem fajn, pár věcí jsem nakoupil, docela se mi líbil ocelák od Amuletu

      0 0
    • Jituschka  

      Jak se vám líbila ta testovací dráha?

      0 0
      • W.Muchov  

        tak v rámci možností to bylo fajn,IMHO abych nedostal naflejmíno

        0 0
        • Jituschka  

          Ten povrch haly je dost blbej, dost lidí si tam lehlo v zatáčce, kde jim podjel zadek. Celkem mně překvapilo, jak většina zvládala šutry i pumptrack, i když vlastním specifickým stylem :)

          0 0
      • pstasek  

        Myslím, že vlastnosti kola a především odpružení se tam daly celkem slušně otestovat. Utvrdil jsem se v názoru, že co do obratnosti, mnohem víc záleží na geometrii rámu, než na průměru kol. Co do pohodlí 29" stačilo o 10mm méně zdvihu pro stejnou míru.

        Za mě spokojenost.

        0 0
    • 6asasin6  

      Tak co říkáte na testovačku? Hodně 27,5 a není to vůbec špatné. Dráha sice není nic extra dlohého, ale na vyblbnutí a porovnání 29 a 27,5 to stačí.

      0 0
    • wenda.simon  

      Mám ještě dva volný lístky, takže kdyby někdo chtěl tak se ozvěte na mail.Jediná možnost je předat ráno před začátkem.

      0 0
    • nitraq  

      Má cenu chodit tam zítra odpoledne? Má slečna tvrdí, že to už budou všichni pomalu balit a já ji přesvědčuju o opaku:) Tak doufám, že bude ještě na čem se projet a co vidět, až tam přijedu.

      0 0
    • Josef Šimon  

      Tak za me taky spokojenost, konecne mam bryle s dioptrickym klipem za celkem solidni penize :-D Jinak bych tam rad videl nejaky stanek s dilama a naradim. Kazdopadne nejvice usmevny stanek byl od Shimana.

      V sobotu jsem jeste vyrazil do Brma na Autosalon a to byl teda propadak. For Bikes vystava byla asi o milion % jinde. To ien pro upresneni, jestli se nekdo rozmyslel kam ma jit na cumendo.

      0 0
      • jIrI___  

        Autosalon byl letos propadák jak cyp. 200 m řada na lístky a uvnitř zaplněné jen dva pavilony :D

        0 0
        • felix.org  

          Já dneska řadu žádnou nestál, ale jako celek to bylo k pláči. 3 výrobci/dovozci a pár brněnských prodejců.

          0 0
        • nitraq  

          Jak koukám na fotky na idnesu, tak jen tři automobilky. To je teda síla:D Pamatuju to cca před deseti lety, to byla pecka, skoro všechny pavilony obsazený a třeba pavilon Ferrari byl skvělej.

          0 0
    • solcpetros  

      Bike Praha super, byl jsem poprvé a mile překvapen.

      Jen je pravda, že by tam mohlo být více náhradních dílů a také jsem předpokládal, že tam bude prodejců sedel.

      Jinak proti Brnu je to špička a to platí o většině veletrhů.

      0 0
    • nitraq  

      Za mě nakonec spokojenost, projel jsem si Reigna, Trance a Rumblefish na tom jejich mini pumptracku, přítelkyně si koupila dres BMC za tisícovku a možná pojedeme v létě s Kudrnou.

      0 0
    • MirosPikos  

      Kamarád, kterýmu jsem dal dva lístky byl zas docela zklamaný. Málo fullů, samá 650 nebo 29". Ale kvůli tomu nepíšu…

      Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevyzpovídal někoho z RB ohledně toho chystaného Endura. Slide ED mi vyprodali, tak vymýšlím jaký rám na nějaký tvrdší AMko za přijatelný peníze.

      0 0
      • lutte1  

        Chtěl jsem odchytnout Heiníka, ale furt byl zaneprázděnej někym jinym. Už mi bylo blbý že tam chodim sem tam. :D

        0 0
        • deekay  

          Zrovna kdyz jsem tam byl, tak zaneprazdneny nebyl, ale jen jsem omrknul ten jejich ctyrcep a sel dal :)

          0 0
      • Tomínos  

        Má být něco na 160 zdvihu, v létě, nebo spíš na konci léta.

        0 0
        • MirosPikos  

          Díky, tohle tak nějak tuším, ale myslel jsem na nějaký nový špeky, co by se někdo prořekl. No nechám se překvapit, každopádně budu muset asi letošní sezonu odjezdit na HT a těšit se, s čím RB vyrukují.

          0 0
          • logoman  

            Malej vyber 160mm ramu, ze? Neni co vybrat :-)))

            0 0
            • Frostty  

              Když chce někdo RB, tak chce RB, s tím se nic nedá dělat ;).

              0 0
            • MirosPikos  

              Výběr je velkej, ale možnost vyzkoušet je malá. TestFest je sice fajn, ale já chci vyzkoušet kolo na celodenním šolejchu a ne na nějaký gangbangcyglo­párty :)

              0 0
          • Frostty  

            Naprdět, canyon už jde domůůů :D.

            0 0
          • Tomínos  

            No já už počítám s tapered hlavou, pevnou osou a čtyřčepem jako má 27.5. Jen doufám navíc vahadlo.

            0 0
            • MirosPikos  

              Máme víceméně stejné představy. Jestli vyztuží pořádně zadní stavbu a nenechají všechnu práci na tlumiči, pak by z toho mohlo být citlivé a vyvážené EN s nálepkou RB :)

              I tak si ale vyzkouším IQ5 někdy zjara. Beztak by mi stačila, pokud půjde vyladit tlumák dle potřeb. Nejsem náročnej :)

              0 0
    • MaroH  

      ahoj mam prosbu nenajde se nekdo kdi se byl podivat na outdooru do stanku hanibal.cz a ma doma tu 10% slevu? ja jsem ji sice dostal, ale jaksi ji nemuzu najit asi jsem ji cestou vytratil:-(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.