• gustik

    Zakládám toto těma ohledně dalšího ročníku for Bikes :-)

    A mám hned dotaz jestli nevíte o nějakých volných vstupenkach?

    0 0
    • Mig_all  

      zatím ne, ale budou, urcite budou, kazdy rok se objeví :-)

      0 0
    • black.horse  

      hehe :-D

      0 0
    • blaf  

      chci koupit novou silnicku, da se tam nakoupit s nejakou peknou slevou?

      0 0
      • Breakpain  

        Neptal jsem se všude, ale více méně je to jen ukázka nabídky – žádný prodej a když jsem se zeptal na slevu, „vysmáli se mi“ … tak nevím. Zeptal jsem se jen dvou prodejců …

        0 0
        • Mig_all  

          Tak jestli ses ptal u kolokrámu tak se nedivím :-D

          0 0
        • Jamin  

          Slevy tam měli na nějaký dresy hadry a tak , ale na kola asi nebudou, když je t všechno 2014 a před sezónou.

          0 0
          • Hlina60  

            byl jsme tam vloni v neděli a slevy na kola byly :) ale jsou to kola z 80K na 70K a to ti dá kde jaký prodejce na podzim v předprodeji … i na jaře když na něj přitlačíš …

            0 0
          • b58  

            Na vystavené kusy se v neděli dávají běžně slevy cca 20%, což u dražšího kola může být zajímavé. Dovozci to raději prodají, než aby to balili zpátky:)

            0 0
            • karliner  

              Kdybys změnil „dávají běžně“ za „bys mohl, možná, dostat“, dalo by se s tebou souhlasit. Také si uvědom, že blaf se shání po žiletce…

              0 0
      • karliner  

        Člověče, nespoléhal bych na to…

        Dovozci tě před sezónou pošlou do háje, protože budou vystavovat novinky (proč by ssebou vozili na veletrh staré modely?) a nebudou mít důvod podrážet si ceny už před začátkem sezony, možná ti vstřícnější tě pošlou do nějakého svého shopu, aby ses domluvil tam.

        Také by se ti mohlo poštěstit koupit rám, sedlovku, představec apod. za pár šlupek, kdyby se tam svými produkty přijeli pochlubit nějací tchajvanci, kterým by se nevyplatilo tahat je ssebou zpátky.

        0 0
      • sharkeeCZ  

        a neni jednodussi zajit do beznych prodejen a koupit 2013 se slevo 30% a vice? Dnes jsem takovych slev v Brne videl docela dost.

        0 0
      • lutte1  

        Na kola sem tam moc slevy neviděl ale výprodej funkčního prádla od progressu byl fajn, kupoval sem tam triko asi za 200 možná ani ne.

        0 0
        • nitraq  

          To je slušný. Už taková zažitá klasika je výprodej Axonu, i když mi přijde, že ten je ve výprodeji permanentně:)

          0 0
      • jecnak  

        S tim bych nepocital. Jednak tam budou nove modely a jednak vystavuji dovozci a nemyslim, ze by chteli podrazet ceny maloobchodu. Navic je pred sezonou a kurz s jeste neprivezenyma kolama taky pekne zamaval.

        0 0
    • nitraq  

      Na všechny veletrhy ABF se daj sehnat vstupenky gratis, chce to jen hledat na webu.

      0 0
    • Jones  

      Pro cembouny zdarma zde

      0 0
      • Mig_all  

        lol :-D

        0 0
      • karliner  

        Letos už dotazníku netřeba, protože všech cca 10 zbývajících členů se navzájem dobře zná :-P

        0 0
      • roman 3D  

        vstupenka zdarma + 5 let odpuštění členských příspěvků pro nové ovečky:-)

        0 0
      • jecnak  

        Tak jestli ty i vsichni ti sklebani co na tebe reagujou umite cestovat casem, tak se rychle hlaste.

        0 0
        • karliner  

          Myslím, že jsi zbytečně jízlivý a škodolibý. To k Tobě nepasuje. Spíš bych od Tebe očekával pochvalu tehdejšího admina webu Čemby za nadčasový příspěk.

          0 0
    • gustik  

      up

      0 0
    • Jamin  

      Čau, nevíte v jakejch ještě časopisech je volná vstupenka na for bikes? v časopisu Caravan jedna byla, ale potřebuju ještě dvě a stejnej časák si kvůli tomu kupovat nechci.

      0 0
    • DoDo2  

      asi nejake budu mit, tak tyden pred vystavou

      0 0
      • lněňa  

        a mohl bys mi kdyžtak jeden poslat kdyby si nějaký získal a pokud jseš třeba z okolí Berouna tak třeba za čokoládu:-)

        0 0
    • Cavendish  

      Těd koukám na seznam vystavovatelů a zatím je to spíš veletrh hadrů,cestovek a kameňáků. Značky kol jako takový tam nevidím. Tak přemýšlím, jestli kvůli tomu vážit cestu přes půl republiky. Chci omrknout asi 5–6 modelů, o kterých uvažuju. Jen nevím,jestli tam vůbec budou.

      0 0
      • modry trek  

        Skus prodejnu v Praze Hornich Pocernicich. Bikeranch HORNÍ POČERNICE

        Křovinovo náměstí 6/6

        Praha 9 – Horní Počernice

        mob.: 725 712 400

        mob.: 602 735 393

        Fajn lidi a umi udelat dobrou cenu.

        0 0
        • Cavendish  

          Díky za radu. Takový kontakt se vždy hodí. Jen by mě zajímal i samotný veletrh. Jestli se vyplatí se tam ukázat a omrknout novinky. Nikdy sem tam nebyl. Prostě jestli to za něco stojí,nebo jestli je to ztráta času.

          0 0
          • blaf  

            mozna kdyz chces nakoupit nejaky obleceni ve sleve, udajne tam byva par firem co prodava levne, co se tyka kol tak to asi nema smysl, pujc si testovacky svych favoritu a budes na tom lip

            0 0
        • blaf  

          a jak vis, ze tam prodavaji znacky o kterych uvazuje? spis o tom pochybuju

          bez s tou reklamou nekam

          0 0
        • scret  

          a kvuli tomu ses musel zaregistrovat?

          tahni s tou reklamou do hajzlu!

          0 0
        • teffe  

          nejdou kšefty že tady spamuješ

          0 0
    • yoolaus  

      darujem volnu vstupenku na For Bikes Praha '14 z casopisu Biker.

      0 0
    • foc88  

      Nema nahodou nekdo 3 volnasky?

      0 0
    • Flegmatik  

      Chystáš se jo? :-) Ještě můžeš dorazit mezi 10 a 11 hodinou na kole, dát kolo do stojanu a dostaneš lupen zdarma. Projdeš výstavu a zpátky už pojedeš vlakem, protože kolo tam nebude. Se vyplatí :-)

      0 0
    • kycis  

      Mam jeden volnasek, urcite ho nevyuziju. Osobni predani v Plzni.

      Honza

      0 0
    • lněňa  

      Chtěl jsem se zeptat. Má někdo k zaslání jeden volňásek na For bike. A nebo osobní předání za čokoládu v okolí Berouna.

      0 0
      • Radez  

        Čokoláda je lákavá, škoda, že nemám cestu do Berouna :-)

        0 0
      • embéčko  

        za čokošku bych jeden měl :-) Dělám na Zličíně, ale často jezdím do Rudné :-) tak se kdyžtak ozvi

        0 0
    • Kubass.Lazo  

      Taky se přidám,kdyby měl někdo volnej lístek v královehradeckém kraji nebo je ochoten zaslat,ať se prosím ozve.

      0 0
    • dEvilPS3  

      Zdravim,

      Nema nekdo cestu na vystavu v nedeli z Plzne a jedno volny misto?

      Na benzin prispeju ;)

      0 0
    • sharkeeCZ  

      volnasek v novem cisle VELO (4/2014)

      0 0
      • kycis  

        Jj, vcera jsem venoval volnasek z 53×11, vecer prijdu domu, ve schrance novy Velo, vybalim ho a v nem … volnasek! Takze muzu darovat jeste jeden, zase nejradsi osobni predani nekde v Plzni.

        Honza

        0 0
        • lněňa  

          prosimtě a nemáš občas cestu kolem Rokycan jelikož tam dojíždim tak by nebyl problém pokud ještě máš ten lístek.

          0 0
      • Petr78  

        Najdu volňásek i v časopise koupeném v trafice? Nebo je to jenom pro předplatitele?

        0 0
        • Cavendish  

          Řekl bych, že to je jen v předplatným.

          0 0
          • d69  

            Asi jo,včera jsem koukal do Vela 4/14 v trafice a po volňásku ani stopy…

            0 0
            • Petr78  

              Je to tak, taky jsem dnes koukal do Vela :-)

              0 0
              • Jezevecxyz  

                Opravdu jen pro předplatitele. Včera přišlo a byl jsem za to rád, že nemusím shánět volnou vstupenku po všech čertech :)

                0 0
            • LáďaH  

              Třeba jsi nebyl první, kdo se do něj díval. :)

              0 0
    • K2  

      Bohužel se tam nedostanu, díky za zajímavé postřehy a novinky z výstavy + odkazy na fotky.

      0 0
    • Radez  

      Třeba s tím udělám někomu radost.

      Chcete někdo volňase?

      Kdybyste to někdo chtěl, tak to buď hoďte sem nebo na mejla.

      Osobně bych to mohl někomu dát v Praze (Pankrác nebo Chodov) (ale s časem sem fakt špatně :-)).

      0 0
      • d69  

        ahoj,jestli to je ještě aktuální,určitě bychom měli zájem.

        Přítelkyně dělá na Chodově,tak by s předáním nebyl problém.

        kontakt pošle na maila.díky

        0 0
    • KubaBajk  

      Hola,

      pokud pojede na For Bikes někdo ze Zlínksa, tak se tam asi potkáme. Asi tam toho nebude bůhví kolik ale i cesta je cíl.

      Volňase asi neseženu takže budu platit :)

      0 0
      • KubaBajk  

        Kdyby náhodou někdo chtěl pustit jeden volnovchod, tk ho vezmu :)

        0 0
      • KubaBajk  

        Tímto zde veřejně děkuji uživateli Radez za okamžité zaslání DVOU volňasů!

        Díky pane"

        0 0
      • Flegmatik  

        Ty jo, tahat se na tuhle akci až ze Zlínska, to bych fakt nedal :-) Zvlášť když má být hezké počasí o víkendu… Tak jen abys nebyl zklamaný ze ztraceného dne.

        0 0
    • horys01  

      Nemel by někdo k dispozici ještě 2 volnasky? Predani kdekoliv v Praze

      0 0
    • Kisch  

      To bude platicich. Aby to nedopadlo jak v Brne. :-)

      0 0
      • Mig_all  

        Brno rozhodne neskoncilo kvuli volnym vstupenkam…

        0 0
        • Kisch  

          Nepovídej, adjunkte. Asi jsem tam tech ksichtu mel dat vic,aby to pochopil opravdu kazdy. :-) :-) :-)

          0 0
    • Paletz1  

      Nabízím jeden volňásek. Předání v Hradci Králové. Ozvěte se na mail v profilu.

      0 0
      • lněňa  

        A bylo by ho možné zaslat poštou nějak cestu z Hořovic do Hraddce nemám :-)

        0 0
        • Paletz1  

          Sorry,ale to by pro mě byly zbytečný starosti s cestou na poštu atd.

          0 0
      • skua  

        ahoj,

        no já bych ten lupen brala,bohužel nemůžu tvůj mail v profilu najít…co takhle si ho předat na vlakovým nádraží v HK?

        0 0
      • roto  

        Čau,měl bych zájem o ten lístek,jsem z HK,platí ještě nabídka?

        0 0
      • roto  

        V profilu mail nemáš,napiš prosím na můj,jsem z HK,můžu si přijet kamkoliv.

        0 0
    • mishha  

      V Cyklo Faltýnek a Rik sport v Praze jsou volně k dispozici.

      0 0
      • Bretek  

        Super, tak se tam stavím, snad tam budou mít ještě 2 volné kusy. Dík.

        0 0
        • Bretek  

          Včera jsem tam poslal kolegu z práce a mám 2 volňásky. Stačí přijít, poprosit a máte je gratis, ani nemusíte v obchodě nic kupovat.

          0 0
    • hobr  

      Nabízím dva volňásky. Předání pouze osobně buď ve středu nebo ve čtvrtek v Jinačovicích, nebo v pátek na Černopolní ul. v Brně. Bližší dohoda po mailu.

      0 0
      • karliner  

        Také nabízím dva lístky. Předání pouze osobně, za úplňku na Sněžce :-)

        0 0
        • lněňa  

          Zdar tak zrovna kolem sněžky nepojedu v blízké době ale bylo by možné jeden lístek zaslat poštou byl bych ti vděčen. kdyžtak napiš a pošlu ti adresu díkes

          0 0
    • solcpetros  

      Dobrý den,

      prosím o info, kde sehnat volné vstupenkyna forbikes.

      0 0
    • dixxx  

      Pokud by nekdo mel 2 volnasky navic, rad se jich ujmu, Praha.

      0 0
    • nizir  

      Kdyby měl někdo jeden volnásek, beru ho. Dík. Praha

      0 0
    • kycis  

      Tak predani neprobehlo, takze tu mam stale jeste jeden listek. Predani zitra odpoledne nebo vecer v Plzni nekde kolem namesti. Pokud mate nekdo zajem, napiste mi na email.

      Honza

      0 0
    • kucka7  

      Nabízím na neděli dopravu na For bikes z okolí Hořic v Podkrkonoší(jsem ochotný zajet i do Hradce)jsem sám takže 3–4 místa. Možná budu mít i jeden volňásek navíc.

      0 0
      • karliner  

        Předpokládám, že jsi majitelem taxislužby a odjázal bych tě na Deasatero, konkrétně na bod věnovaný reklamě.

        0 0
        • kucka7  

          hloupá reakce, ale od tebe mě to nepřekvapuje

          prostě tam jedu sám a jestli se někdo chce přidat tak nabízím odvoz.

          0 0
    • maajkee  

      Mám jeden volňásek. Tak kdyby někdo chtěl z HK a okolí, ať se klidně zastaví, rád věnuju. :)

      0 0
    • KubaBajk  

      Kdo tam bude už zítra od rána (vyjma mě)?

      0 0
      • MaroH  

        Já ale to te asi nezajima neb nejsem tak vyznamne cinna a znama figura BF :D:D

        0 0
      • mikedusty  

        Od rána ne, ale kolem poledne mám v plánu tam být, ale jsem tu prakticky neznámý.

        0 0
    • Lenka.05  

      Neměl by někdo 1 lístek v okolí Benešova? Vyměním za čokoládu nebo náš firemní termohrneček :)

      0 0
    • cabbage  

      Na forbajksu bude k vidění živý exponát Lempla;o)

      0 0
    • redhotrock  

      zdravim, dávám k dispozici volný lístek na forbike. k vyzvednutí dnes na Praze 3 Žižkov nebo zítra dopo než vyrazím někam na bike. Honza (icq 283758889)

      0 0
    • Mig_all  

      hoďte sem potom večer nejáké ohlasy a fotky prosím.

      0 0
      • KubaBajk  

        Měl bych první ohlas. Vstával jsem brzo jak idiot, táhnul se do Práglu LEO Expresem, došmrdlal se na výstaviště, já chlapec z Moravy, kolem mě všichni samé Heléé, Ty voléé, Víď a Co jéé, no…a dobrý :). Mně se to líbilo. Jsem nenáročný, takže mně by stála zato i jedna hala. Vyzkoušel jsem snad všechny helmy, projel Gianta Trance 27,5, nějakého Cube, jakéhosi Treka 29 a hlavně Santu Solo 27,5 (nejlepší ze všech). I nakoupit se tam dá, klasické šílenství se odehrávalo u stánku zn. SWEEP. Na autogramiády jsem kašlal. Pěkný stánek má CANYON a musím uznat, že ty kola jsou nádherná. Já nevím, co ještě bys chtěl vědět…pivo, grog a klobása k sehnání za přijatelné ceny :)

        0 0
        • tonik666  

          Jídlo tam bylo super, někdo zase posunul stánkové potraviny na vyšší úroveň, měl jsem kuřecí čínu a byla super.

          0 0
          • KubaBajk  

            Jo, jídlo nebylo špatné, ani ta pizza nebyla až tak zlá i když ani levná…a vůbec, čuměl jsem, kolik lidí si hned po vstupu sedlo a něco začalo tlačit nebo šlo na občerstvení, asi se došli hlavně napást nebo co :)

            0 0
    • Mayoo  

      Ahojte.

      Nemal by niekto z Prahy k dispozicii este 2 volnasky?

      Vdaka

      0 0
    • dixxx  

      Stale shanim jednu vstupenku. Praha – dojedu si.

      0 0
      • karliner  

        Řeknu ti tajemství. Mají je u vchodu na veletrh. Poznáš to podle nápisu POKLADNA.

        0 0
        • dixxx  

          No nekecej. Kdysi jsem jich tam 10 rozdal zadarmo a jak se lidem hodily…

          0 0
          • Flegmatik  

            Tak jako takový filantrop přeci musíš vědět, kde je koupit, ne?

            0 0
            • dixxx  

              Jj byl jsem tam s neziskovkou, filantropie muj osud.

              Muj dotaz ale neznel kde je muzu koupit ;) Zdrzte se OT. Dik

              0 0
            • dixxx  

              Jj byl jsem tam s neziskovkou, filantropie muj osud.

              Muj dotaz ale neznel kde je muzu koupit ;) Zdrzte se OT. Dik

              0 0
      • Lenka.05  

        Pokud s námi nepůjde kamarád, budu mít jednu na předání u vchodu zítra dopoledne. Ale vědět to budu až večer..

        0 0
    • Kubiczech  

      Tady pár fotek…

      0 0
      • Radez  

        Já sem viděl v sousední hale tohle

        0 0
        • KOLOMECH  

          Žila jsem v domění, že to provozují štíhlé baby, ale omyl. :)

          0 0
          • KubaBajk  

            Štíhlé baby mají úplně jiné záliby než se plazit u tyče na veletrhu :)

            0 0
            • KOLOMECH  

              Tak aspoň nějaký ten sval kdyby tam byl, no nebyl. :)

              0 0
              • karliner  

                Jestli ty reješ do bab, že nejsou štíhlé a nemají svaly, přijde mi to, jako kdyby zápasník sumó radil ohedně správné výživy…

                0 0
                • KOLOMECH  

                  Milý karlinere, když mi bylo jako jim byla jsem štíhlá jako proutek, nadváhu nemám ani nyní, takže kde je pointa?

                  0 0
                  • nitraq  

                    Zvláštní, že ještě nikdo nezvolal „pics or it didn't happen“, asi o to nikdo nestojí.

                    0 0
              • scret  

                zavist?:) mladi v hajzlu a zadny budouci pozitiva v tomhle smeru udelaj svy:)

                0 0
          • mirabike  

            !!! tyhle ale jsou štíhlé, jen nejsou vychrtlé, jak o štíhlých káže současný modeling a mediální masáž ;-)

            0 0
        • mr.antik  

          A když jsem tam byl já, svíjel se tam chlap. Nebo spíš gej.

          0 0
          • lookie.dookie  

            „Každému podle jeho zásluh Kelišová.“ :-D …já tu tyč třeba ani neviděl…

            0 0
            • mr.antik  

              no byl to omyl, trošku jsem tam bloudil a hledál stánek s pravýma óčkama. Našel jsem tam jen stánek s fejkovýma, což mě taky trošku dostalo :-)

              0 0
          • nitraq  

            Holt asi špatná karma.

            0 0
          • Jituschka  

            Já jsem o kus dál viděla Roberta Rosenberga, naštěstí byl oblečený a nebyl u tyče, i tak mě tam jeho přítomnost trochu překvapila a nutila k zamyšlení, zda jsem si nespletla veletrh ;)

            0 0
            • Mig_all  

              a zvlhla ti?

              0 0
            • marco  

              Na opačné straně byla klec na zápasy jeho pozornost byla zaměřena jinam.

              0 0
            • scret  

              jj, rosenberga jsem taky videl:) a taky standu berkovce a dalsi:)

              0 0
              • mirabike  

                jj drsoň berkovec zahrádkář – se dal na pěstování stromků, když zcela zjevem nevýrazný „Kořen“ dává věci, ze kterých se sám v noci pomočuje :DDDD

                0 0
              • lookie.dookie  

                Chlapi já nevím jak vy, ale já si užíval baby v legínách nebo holky od Colnaga…

                0 0
    • MichaelSimek  

      muze nekdo napsat jaky kola jsou tam na ozkouseni?

      0 0
      • KubaBajk  

        Giant, Cube, Santa Cruz, Trek a ještě něco a už nevím co…

        0 0
        • Yann  

          … Ghost, Lapierre

          0 0
          • karliner  

            Prostě neprodejné ležáky.

            0 0
            • Goob  

              Jsi dlouhodobě napřesdržku, nebo aspoň na ban. Permanentní OT.

              0 0
              • KOLOMECH  

                Aspoň je fakt škaredé slovo, použij prosím v této situaci jiné, díky.

                0 0
                • Goob  

                  Naprosto běžný hovorový výraz. Asi tak stejně běžný jako pillow emboss, ComicSans MS, animované ikony a tisíce canvasů na jedné stránce.

                  0 0
              • karliner  

                Tak mi někdy někam přes držku přijď dát. Stačí, když budeš sledovat vlákna týkající se pražských vyjížděk a ne se jen hádat v OT vláknech.

                0 0
    • tommyD  

      Mohu darovat na posledni chvilku jeden volnas. Pr

      aha kobylisy

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.