• martinpav

    Nemal náhodou niekto šancu vyskúšať oba tieto rámy a vedel by porovnať chovanie?

    Na Stereu som sa zviezol, o Titus-e nemám takmer žiadne info (okrem medzinárodných dikusií).

    0 0
    • MlokCZ  

      Titus netuším, nikdy jsem nejel. U Sterea se jen zeptám s jakým jsi to jel tlumičem, především s jakou komorou? Tlumič to může totiž dost zabít a v originále tam byl některé roky zcela nevhodný tlumič. Lze pořešit (výměna komory, vyvložkování a případně změna interního nastavení), pokud ale vyzkoušíš v nevhodném stavu, tak takové vyzkoušení bude dost k ničemu.

      0 0
      • martinpav  

        Stereo som skúšal hlavne kôli geo, nebol som si istý veľkosťou rámu. Tlmič bol na 100% originál bez úprav, ale aj tak sa mi to zdalo citlivejšie ako terajší felt. Ročník bol tušim 2011. Nemal som možnosť to prehnať poriadne v lese a teréne ktorý poznám.

        Úpravu tlmiča by som si poriešil až keď niečo najazdím a budem vedieť ako to chcem.

        Titus dával tlmiče s kompresiou na max, mám trošku obavy z toho ako sa to bude chovať ak by som si ju necháva upraviť.

        0 0
      • martinpav  

        To stereo by bolo bez tlmiča, takže v tomto by som mal voľnú ruku a mohol by som voliť aj inú značku (RS ?, Push/TF).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.