• Kublaj

    ahoj chci koupit jetýho authora kinetic 06 21" ale nejsem si jistý tou velikostí rámu, nebude na mě příliš velký? poradíte někdo neměl bych spíš hledat něco kolem 19" nebo 20"?

    0 0
    • voliminal  

      Dle mého skromného názoru je 21 ideální

      0 0
    • gargamel  

      Na výšku 182 je dle mě optimální rám 19,5" – 20", záleží, jak to  který výrobce značí.

      0 0
    • Marccoo  

      21 bych řekl že ti bude velká,ale jezdit na ní zvládneš,pokuď nemáš fakt krátký nohy.

      0 0
    • LáďaH  

      Já osobně mám Authora Kinetic 2007, velikost 21, mám cca 185 cm a s trochu zvedlim sedlem mi je akorát. Takže by ti též měla být.

      0 0
    • jIrI___  

      21" je podle mě na 182 cm moc.

      0 0
    • Volf  

      Měl jsem tractiona 19" z roku 2000, měřím 182 cm a větší bych mít nemohl. Žena má cca 172 cm a jezdila Tractiona 17 „. Pokud nějak dramaticky nezměnili geometrie a velikosti, tak si myslím, že ti 21“  bude velká, protože to už jsou docela štafle. Ale jinak by neměl být problém si tu velikost někde zkusit.

      0 0
      • Kublaj  

        zítra si to kolo zkusím tak uvidím

        0 0
      • Volf  

        jo a včera jsem ti ještě zapoměl napsat, že jak ten Traction, tak Kinetik je z té jejich respertc série a ty rámy byli vlastně indentické.

        0 0
    • Vilém  

      19"

      0 0
    • vasek80  

      Mám nějakou shodou okolností také 182 cm a 80 kg a ve sklepě Tractiona 2009 a Kinetika 2000 oba ve velikosti 19 a jinou bych nebral!!!

      0 0
    • JakeF  

      Mám kolem 183cm, vozim 21" Tractiona a dneska jsem s novym sedlem musel vytáhnout sedlovku nadoraz. Za mě bych se toho vůbec nebál, 19" by bylo málo, i když nejspíš by se to s dlouhou sedlovkou ještě bez problémů dalo, 20" by bylo asi nejlepší.

      0 0
      • Marccoo  

        ty musíš mít pěkně dlouhý nohy!já je mám 88 a 51cm je ideální,53,3cm je už skoro o koule.

        0 0
        • JakeF  

          Nevim, asi teda jo. Sedlovku mám teď na dorazu, tzn ještě o 2cm vejš, než je na fotkách v profilu (a když jedu, tak nohu nenapínám, maximálně trochu propínám špičku, ale to by musel posoudit někdo, kdo by mě viděl jet a vyzná se v tom) a koule jsem si ještě v životě o rám nenabil. A to jsem na něm dřív i skákal v pískovně.

          0 0
    • kubad  

      mám 183cm a volil bych menší 19" ale je to tvůj boj

      0 0
    • Dalas  

      nevím jak to mají kola jiné značky, ale při mojí výšce 184 mám 19" a vždy jsem tu velikost měl. Každý výrobce to značí jinak..tzn že když má jeden 19" = 20" u druhého, 21" =22" atd. Jeden používá liché číslování a druhý sudé.. aspon si to teda myslím že to tak je

      0 0
    • Thomasis  

      19" je pro Tebe ideální, 21" je už moc.

      0 0
    • Kublaj  

      Tak jsem sehnal authora 19", velikost rámu je tak akorát jen je na tom představec 12mm ten budu muset vyměnit za 10mm nebo ještě kratší :)

      0 0
    • madcat  

      21" bude moc, doporučil bych 19", sám mám na svých 181 taky 19" se 120 mm představcem a je to dlouhý akorát

      0 0
      • Kublaj  

        na tý 19"ce představec budu z 120mm dávat kratší, s ním je to hodně dlouhý, s nějakým 80mm to bude o dost lepší :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.