• M@rtin

    Tak se nám zkrátil den a nezbývá než taky „polykat“ kilometry doma na trenažeru. Poraďte mi prosím co na sebe aby se člověk v tom neuvařila taky neměl vše rozedřené. Koupil jsem nějaké triko od Moiry (prý na léto – skoro průsvitné) a nevím jaké kra?asy.

    Hoďte sem svoje rady a názory co na sebe.

    0 0
    • dave lister  

      já používám běžný cyklistický kra?asy (mám starý, už skoro rozsypaný VELOdesign), nějakou ultralight moiru a šátek.

      0 0
    • MARIN  

      triko bez rukavu nebo s kratkym MOIRA UL, cyklokratasy s laclem (stare prosoupane:),kratke rukavice,ponozky Moira UL,satek s prouzkem Moiry (vetsinou staci tak na 30–45 min a pak ho strida dalsi a nebo celenka z behu teryhofove) a nemel bych zapomenout na dva rucniky-jeden na utirani potu a druhy okolo horni trubky a predstavce

      0 0
      • M@rtin  

        To triko UL je celkem jasné (samozřejmě existují různí výrobci a různé střihy ale to vzal čert) akorát nějak spíš nevím co s těma kra?asama. Bez „plíny“ (vložky) je to docela na prd – to už po cca 30 minutách člověk neví jak by na tom seděl a v nějakých starých cyklošortkách se bojím, že při té pokojové teplotě budu mít zapařené koule tak za 1/4 hodiny. V rámci jednoho dne se to dá ještě snést (snad), ale co další dny? Nějak si nedokážu představit to každý den prát a jezdit v totálně propocených šortkách se mi taky nějak nechce. Řešení? (Samozřejmě kromě jízdy na mrazu (balkon) a nebo na zimáku.)

        0 0
        • MARIN  

          no mel jsem upresnit ze kratasy jsou sice starsiho data (Gatorade s vlozkou porad jako novou- Santini:) ale prosoupane jsou jen na zadku nad vlozkou takze je proste pouzivam uz jen doma na trenazeru kde mi nikdo necumi na zadek a nebo jeste obcas jako spodni pod capaky bez vlozky. Jinak jako samozrejmost beru to ze po kazdem jezdeni,trenazer nevyjimaje, hazim vsechno do pracky a minimalne jednou to nechym vymahat aspon ve studeny vode a jednou za cas to pak necham normalne vyprat na 30

          0 0
          • M@rtin  

            Venku je to pohoda – to mám 5 sad dresů a ty během týdne akorát tak všechny použiju před pračkou. Rozdrbané mám ale jenom jedny a od večera do rána a od rána do večera mi asi neuschnou. A nechce se mi dělat z dobrých kra?asů trenažérové – takový pracháč zase nejsem. I tak ale díky za názor

            0 0
            • MARIN  

              me kratasy (teda hlavne vlozka)po vyprani pres noc uschnou

              0 0
    • Beeda  

      No co nasebe – kratasy a nic vic, nejlip tak 15'C nekde na chodbe jinak se propotis do kaluze. Ja v 25'C proleju za 150min 3L vody a to slapu jen vytrvalost. Venku jedu tak rychle, ze se stacim ochlazovat:-))) B.

      0 0
    • J.A.V.  

      Já jezdím jen v kra?asech, ovšem naopak v novejch nebo těch aktuálně nejlepších, na trenažéru jsem totiž daleko citlivější na bolest zadku – posez je víc monotóní.

      Velice dobrý je sehnat nějakej větrák – není nutná žádná velká turbína, ale je potřeba odfoukávat ohřátej vzduch od tebe. Tělo si kolem sebe vytváří tepelnou bublinu a na trenažéru z ní nevyjedeš.

      0 0
    • martt  

      ja mam pred ternazerom velky ventilator a je to pohoda. Vietor asi ako na normalnom biku.

      0 0
    • zdenek  

      Nosim kra?asy s vložkou, nahoře bez a čelenku. Otevřené okno, vypnuté topení, na stole větrák. Každých 30 minut chvíli ze sedla.

      0 0
    • confido  

      Jezdim v cyklo sortkach s ksandama a je to celkem v poho.Vetrak pouzivam, ale jen na vetsi vzdalenost a stale se otacejici(zase aby nebyla zima!).Jezdim s polootevrenym oknem, teplota v pokoji byva tak kolem 19,20 stupnu – uplne nehorazne mi topi ten trenazer..Potom rychle do sprchy, jinak hrozi nachlazeni..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.