• Doktor

    Podívejte se prosím na foto http://www.bike-forum.cz/…25145736.jpg a posuďte,pokud máte zkušenosti,zda je toto na reklamaci.Sedlovka byla zasunuta dostatečně,vše je původní od dodavatele a rám je v záruce.Na každé straně je prasklina dlouhá asi 8mm.Díky Honza

    0 0
    • Lahváč  

      urcite to aspon zkus. ja jsem vyreklamoval silnicni ram prasklej u spodni misky hlavovyho slozeni primo pod dolni ramovou trubkou a taky si mohli myslet, ze jsem s tim najel do nejaky diry nebo do janevimceho.

      0 0
    • Jenda  

      ano je to na reklamaci – jiz jsem nekolik takovychto ramu uspesne reklamoval – kdyby ti tvrdili ze to staci zavarit nedej se odbyt protoze to akorat praskne tesne vedle toho svaru (taky osobni zkusenost:-)

      0 0
    • rasto  

      urcite reklamuj! dej pak vedet, jax dopad ;-)

      0 0
    • MartinXC  

      Pokud jsi neměnil sedlovku, tak určitě reklamuj. Vypadá to jako prasklina co vznikne při malém průměru sedlovky. Nahoře se to dotáhnout dá, dole to udělá jemnou vlnku s velkým napětím a při zapružení to dostane ještě ohybové zatížení a prdne to. Nasimulovat se to dá i na papírových roličkách.

      0 0
    • mosquito  

      podle me to je jasne … mas tam sedlovku s malym prumerem (je to videt i z ty fotky) – pokud jsi to tak koupil i s tou sedlovkou tak to musej vyreklamovat, pokud jsi ji tam dal sam tak jsi pako

      0 0
      • Doktor  

        Jak jsem napsal,ta sedlovka je od výrobce a neměnil jsem ji.Jen jsemsi říkal,jestli to není na reklamaci moc velká prkotina,ale plánuji výlet snad do Kanady a nechtěl bych tam shánět nový rám.

        0 0
        • Doktor  

          Vlastně bych rád v Kanadě sháněl nový Rocky Mountain rám,ale ještě ho zaplatit:-((

          0 0
        • Doktor  

          Vlastně bych rád v Kanadě sháněl nový Rocky Mountain rám,ale ještě ho zaplatit:-((

          0 0
      • Jenda  

        no jo jenze je velkej problem ze udavaj treba prumer sedlovky 27.2 a kdyz si peclive premeris prumer sedlovek znacenejch 27.2 tak v pohode to lita o 0.2 (i od jednoho vyrobce) a to samy je prumer ty trubky v ramu – chce to premerit ram a jit si vybirat sedlovku se suplerou :-) jo a jeste ji vzit co nejdelsi.

        0 0
        • Daf  

          Stejnej problem je i se sedlovkama. Ne kazda 27.2 ma stejnej prumer. No akdyz se sejdou dva takove kousky tak to muze dopadnout takhle :(

          0 0
    • Smazaný účet  

      Já mam na ocelovym rámu podobnou trhlinu, ale jenom na jedný straně, vznikla asi právě užší sedlovkou (nesehnal jsem přesnej průměr). Ale nikdy sem to nereklamoval (ani nemůžu), ono se to tak nějak nešíří. Něco jinýho je asi hliník, ten není tak pružnej, tam by to asi časem popraskalo dál…

      0 0
      • Palo TT  

        Podobne. Ocelovy ram a nesiri sa to. Mozno bol vznik podporeny aj tym, ze obcas pred prudkym zjazdom zasuvam sedlovku.

        0 0
    • BH  

      rad bych vedel jak to dopadlo, zda to bylo uznano jako reklamace a zda byl problem skutecne v sedlovce.Uz jsem s takovym poskozenim nekolikrat setkal a nebylo to spatnym prumerem sedlovky.Ovsem rozumne vysvetleni pro to nemam.Prilis vytazena sedlovak se projevi lomem ve svaru, v miste napojeni sedlove trubky s horni ramovou trubkou.A jeste jeden poznatek takove preskliny byly z 90% u Cr-Mo ramu. U Al jsem to snad ani nevidel.Dokaze to nekdo rozumne vysvetlit?

      0 0
    • Thomas  

      Stalo se mi to u dvou ramu.(author CrMo) Prvni mi v pohode vyreklamovali, druhej jsem uz nemohl, protoze jsem mel uz ohlou i horni ramovou trubku :o).

      0 0
    • MARIN  

      Reklamuj. Me se to se stejnym problemem vyplatilo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.