Vyjízdka po trase Bike Brdy - 23.10.

14 nepřečtených
  • Daf

    Ahoj lidi, Trasa cca. 80km. Jedu s brachou a Focusem. Kdo bude chtit at se klidne prida. Sraz navrhuji pred sokolovnou v Letech u Prahy. Pocasi by melo byt OK a kdyz ne, tak v Brdech je vzdycky hezky :) No a az to odjedem tak bych to videl na hospodu… David

    0 0
    • Daf  

      Jeste jsem zapomnel cas takze v 10:00 pred sokolovnou.

      0 0
    • Rampage  

      Já bych určitě jel. Takže v 10.00 u ty sokolovny. Nejdřiv ale musim zalepit cca. tři díry v bezdušovkách :-((( Ta sokolovna je někde poblíž startu Trans Brd?

      0 0
      • Daf  

        Je to primo tam kde byl start. Ja totiz jine misto v Letech neznam :) Snad se jeste nekdo prida. Je to mozna posledni letosni teplej vikend tak chci nekde poradne zabikovat.

        0 0
      • Daf  

        Jo tedy jestli Trans Brdy startovali tam kde Bike Brdy :)

        0 0
    • McBlacky  

      kua proč tady zrovna tenhle víkend nejsem :-( si to hezky užijte hned bych jel, ted se bikuje parádně, už jsem byl tento týden třikrát…

      0 0
      • blue  

        nepsal si tu nedavno, ze toho letos mas uz dost a koncis? :-)

        0 0
        • McBlacky  

          vždy? jo, jsem sundal tepák a jezdím se už jen tak projíždět po podzimní krajině, když je tak krásně :-)

          0 0
    • Darkson  

      škoda, že tu v sobotu nejsem. bikebrdy jsem jel a musim říct, že to bylo výživné:-)

      0 0
    • Beeda  

      Bohuzel nemohu, kolo mam doma na severu, zabajkuju v Jizerkach. Tak si to taky uzijte, ma byt pekne..B.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Škoda, momentálně jsem nachcípanej jako prase a na bika můžu zapomenout. Jinak bych se určitě cestou někde připojil a konečně poznal někoho z fóra taky jinak než virtuálně.

      0 0
    • MARIN  

      Skoda ze to tam mam trochu z ruky.Holt vyrazim na hrebeny Krusnch hor-letos na kole asi uz naposledy.

      0 0
    • Daf  

      Cekal jsem trochu vetsi ucast ale nevadi :) Zatim to vypada ze pojede Rampage. Pokud by si to nekdo jeste rozmyslel tak jen doplnim, ze u sokolovny pockame 15 min a pak vyrazime.

      0 0
    • SELMIRA  

      Chm, v Brdech je vzdycky hezky, s tim teda nezbyva nez bezpodminecne souhlasit! Avsak zitra se budu bavit na http://bahno.ambike.com/Bahno

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.