• SavaH

    Kdo by jel v sobotu na krátkou vyjížďku? Ne Praha sever… Navrhnětě nějakou normální trasu do 40 km s NORMÁLNÍM terénem (berte na vědomí, že mi před 3nedělema sundali sádru:o) Díky

    0 0
    • Jogador  

      Já bych byl pro, navrhuji trasu klidně po červené na jih, jelo by se třeba z Hájů k Sázavě a domů..:) Ale jen tak na chvilku, max. do 14:00

      0 0
    • McBlacky  

      rád bych – uvidím jak bude time, if budu vůbec v Praze

      0 0
    • Daf  

      Mozna bych prijel, kdyz bude slusne.

      0 0
      • Beeda  

        Jasne, ale mel by jsi dat ne 40 ale 140:-)). Bohuzel, tentokrat nemouzu, musim se otocit taky na severu. B

        PS: Nekdo se chlubil, ze dal 90, tak to doufam splni, teple obleceni ma ;-)

        0 0
        • Daf  

          Rikal jsem si ze bych tam jel z Kralup rovnou na kole a pak si dal se Savou a spol. to kolecko a potom zas domu. To by bylo tak akorat :)

          0 0
    • rich  

      pridam sa ak sa do stvrtka zbavim prechladnutia :-))

      0 0
      • Daf  

        Ze by nasledky z posledni vyjizdky? :)

        0 0
        • rich  

          presne tak, a k tomu 2hod na vianocnych trhoch a predchadzajuca kocovina z piatka:-)

          0 0
          • SavaH  

            V sobotu Ti to slušelo, ale honit frajeřinky, když je venku –4°C se nevyplácí;o)

            0 0
            • rich  

              mno ja myslim, ze som prechladol ked som po prichode na bixku na niekoho cakal :-) chodim tak obleceny casto do tych –5, a zatial to bolo bez problemov…zeby vekom? :-))

              0 0
              •  

                mno me dala sakra zabrat cesta z palacaku k tocny, na tocny pak lavky a cesta zpet, chce to kuklu, ale neim jak to bude vypadat :/

                0 0
                • blue  

                  no jako model z casaku vypadat urcite nebudes, s tim pocitej :-))))))

                  0 0
                  •  

                    tak to je jasny, o to mi ani nejde, spis de o tu integralu :) ja si to nedokazu predstavit

                    0 0
                    •  

                      btw: pomahaj na tohle sjezdovy bryle??

                      0 0
                    • blue  

                      co si nedokazes predstavit? si nikdy nevidel piloty formule, nebo zavodniky pri rallye? ;-)

                      0 0
                      •  

                        hm, jenze to mas jinej matros kerej moc nehreje ;) mno nic hlavne ze mas dobrou naladu

                        0 0
              • SavaH  

                ste měli jet beze mě. Bych klidně ještě dvě hodinky spánku v tu sobotu snesla

                0 0
                • rich  

                  si nestazujem, hodnotim – sme Ta chceli pockat :-) cakali sme aj na lempla

                  0 0
          • Daf  

            Ja doufam ze se na me vikend nejak moc nepodepise. V nedeli jsem jel v mlze, ktera na me rovnou namrzala. Po necelych 60ti km jsem byl doslova zaledovanej a doma jsem musel rozmrznout, abych si mohl rozepnout bundu :)

            0 0
    •  

      mno mozna bych jel taky

      0 0
      • fousac  

        jtm: co dat v nedeli bixku??? ;)

        0 0
        • JMT  

          jo to bych se kouknul, xc kolo zatim este neni, tak aspon fr…

          0 0
        •  

          hm taky dobrej napad ;) tak se nejak musime dohodnout

          0 0
        • fousac  

          nedele 11:00 na miste (repy).. s sebou hodne grogu… ;)

          0 0
        • jecnak  

          Jsem pro. dkyz nebude prset, snezit atd. tak tam budu. Nadhod nejaky cas.

          0 0
    • jecnak  

      Pridam se. Doufam, ze uz na novem ramu.

      0 0
    • fousac  

      ne praha sever?? tak to je jasny, to se pojede na brdy… ;)))

      no az se dohodnete kdy a kam, tak nad tim taky zauvazuju…

      0 0
    • blue  

      navrh trasy: sraz na Zlichove u Barandaku-Prokopak-Reporyje-Orech-Kalinuv Mlyn-Trebotov a po cerveny na Karlstejn, potom podle chuti a sil bud podel vody zpatky, nebo se nekudy vyhoupnout na druhou stranu na kopec a pres Jiloviste a Cukrak na Zbraslav

      0 0
      • fousac  

        myslis z orecha do trebotova po modry??? tam je to dost husty… ;)

        jsem pro..

        0 0
        • blue  

          po modry je to je jen kousicek a moc husty to neni… nebo nevim, co myslis :-)

          0 0
          • fousac  

            no po modry dolu, asi 2km stop po buldozeru v asfaltu… to z cloveka chte nechte vytrese dusi.. potom brod a stoupak balvanitym uvozem nahoru k trebotovu.. vyzivnej uphillek..

            0 0
            • blue  

              ten uphillek je trochu min turistickej, to uznavam :-)

              0 0
              • SavaH  

                Zavrhuje se!!! Si jezděte sami. Psalo se na pohodu a žádný brutality! Jsem ráda, ze nemám polámaný kosti.

                0 0
                • blue  

                  to neni zadna brutalita, neboj… fousac jen prehani… myslim to uprimne :-) ja mam polamany kosti uz taky za sebou a taky se uz od ty doby bojim :-)

                  0 0
                  • SavaH  

                    Podle toho co se ke mě dostalo o tvym stylu jízdy, ti nevěřim ani písmenko

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Když nebude hnusně tak bych taky jel. Ale dekentně, nic dlouhýho a náročnýho, abych se nezapotil. Nemám na zimní rajdy moc vhodný oblečení.

      0 0
      • jecnak  

        TOhle ma pravo rikat akorat Lempl, ktery jezdi v kratasech a triku. Naposled se uz ale nechal slyset, ze si konecne neco koupi, tak jsme ho snad tema hlaskama jak ho budou bolet klouby atd dost vystrasili.

        0 0
        • Smazaný účet  

          No né, já fak nemam moc co na sebe. Já tak nějak nemám specielní sportovní oblečení ani na léto a tim tuplem pak na zimu. Takže jakmile se zapotim už nesmim zastavit (vychladnout).

          0 0
    • Mamut  

      Toz by som sa tiez pridal. Pri tychto teplotach je pre mna 40km taka sympaticka dlzka.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já pri týchto teplotách jsem zvyklej spíš na výjezd na můj oblíbený kopec, v chatě čaj s tatrankou a zase dolů. Takže 40 km je dvakrát více než jsem v zimě zvyklý… budu muset zdvojnásobit dávku tatranek a čaje. :o)

        0 0
    • Meesha  

      Jestli me prestane bolet v krku, tak se urco objevim.

      0 0
    • SavaH  

      Jak tak na to koukam, dohodly se tu 2 srazy. pro souhrn: Sobota 18/12/04 v 11:00 na Zlíchově u Baranďáku Neděle 19/12/04 v „11:00 na miste (repy).. s sebou hodne grogu… ;)“

      0 0
      • blue  

        ja bych jen upresnil, aby nedoslo k omylu, ze muj navrh trasy byl jen navrh trasy, mam na sobotu uz jinou nabidku, takze se bohuzel nezucastnim :-( kdyby to slo v nedeli, to by byla jina…

        0 0
      • fousac  

        na sobotu sem bez zaruky.. v nedeli budu, pokud nejak nezesili pocasi (tzn. nesmi foukat vitr a prset.. )

        0 0
      • jecnak  

        Ja se pridam urcite v sobotu. V nedeli uvidim jak budu mit cas a chut. Kazdopadne by bylo dobry vymyslet kdo nas povede, kdyz Blue nejede. Ja treba netusim kudy bych jel.

        0 0
        • blue  

          jestli mas mapu, tak je to jednoduchy, budes se drzet tech orientacnich bodu, co jsem psal a nemuzes netrefit…

          0 0
        • McBlacky  

          já to nebudu, jedu off Praha :-( ale můžete to vzít prokopákem do dalejskýho, dozadu do Řeporyjí, pak po modrý na Kalinův Mlýn, ikdyž možná by bylo lepší po silnici na zmrzlík a na Radotín a vzít to po červený přes Rutický mlýn, je to tam docela dobrý a když ted dlouho nepršelo tak i bez bahna. Z Kalinova Mlýna po modrý na Třebotov /trochu krpál/ sjezd po žlutý k rybníku na Pekárkův mlýn, kopec nahoru na Vonoklasy, stále žlutá a z Vonoklas klasika do Černošic a cestou back třeba pivko u Pigiho.Trasa dobrá cca 40km. tohle trefí každej, není to těžký, koukni na mapu :-)

          0 0
      • Jogador  

        Já se přidám v sobotu, ale nevim, kde je Zlíchov, ale vim, kde je Baranďák:) A neni to pozdě? Já bych byl pro 10:00

        0 0
        • blue  

          zlichov ja ten kus za smichovskym nadrazim, zhruba od lihovaru az k barrandovsky­mu mostu

          0 0
    • cabbage  

      hlasoval bych pro jogadoruv navrh. radotin a okoli ja az moc casty.

      0 0
      • Jogador  

        Já taky:)

        0 0
        • cabbage  

          lempl a otaku též, sme 4, to staci ne?

          0 0
          • Jogador  

            A možná se přidají i další:) A Lempla rád uvidim, musim mu vrátit pumpu, už mám svojí:) Se ještě dohodnem

            0 0
            • Beeda  

              Doufam, ze si Lempl uz konecne veme naky dlouhy kalhoty. Vole, kdyz chces zavodit tak si nehuntuj klouby a vercajk :-). Neco delat lempla v hospode a neco pri sportu. Cus. B.

              0 0
              • cabbage  

                naúposled co sem ho videl v dlouhejch kalhotech na kole tak to byly jeany. to uz sou lepsi ty kratasy

                0 0
      • jecnak  

        Ja taky – smerem na Sazavu se moc nedostanu, respektive vubec, takze radeji tu Sazavu.

        0 0
    • jonas  

      Taky bych na neco kratsiho vyjel, jen se musim do soboty zbavit kasle. Ta sazava by mozna nebyla spatna..

      0 0
      • Jogador  

        No,počkej, ona ta Sázava neni zas tak blízko, dalo by se říct, že by to zas tak krátký nebylo:) Tušim tak 50 kiláčků, což ale jde, a to se na ní jen podíváme, ale znám to tam, je to tam dobrý, můžeš se knám přidat, jede asi zatim jen Lempl, Cabbage a Otak, nebo jaky ma nick.

        0 0
        • McBlacky  

          tak padesát najedete jen když to švihnete nejkratší cestou k soutoku do Davle a back :-) jestli se ještě víc okosí, jako že se má, tak i 50km bude dost. No já si o tom pak nechám v teple vyprávět, ale rozhodně bych nejel podle navigace Lempla -nic proti-.

          0 0
          • Jogador  

            Vzhledem ktomu, že bydlim na Hájích, tak tuto cestu k Sázavě dobře znám, no, ale rad Lempla se teda vyvaruji:)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Vzhledem k tomu, že já na chodově a otaku tušim někde mezi roztylama a chodovem (nebo si to zas pletu?) tak srážet se na zlíchově je lehce z ruky, no ne?

              0 0
              • jecnak  

                OK to je pravda, tak co se sejit na Hajich pred Galaxii (vedle KFC). To by snad mohl najit kazdy.

                Na vikend to ale s pocasim vypada dost bidne – snih s destem + silny vitr.

                0 0
              • Smazaný účet  

                ale na sázavu bych nejezdil, na tu koukám z vokna, to je až moc blízko a hospoda tam není. :o))

                0 0
                • jecnak  

                  NO ale potom kam? Skoro vsechno uz kolem Prahy je projety.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    ftip. koleje na jižním městě: blanice, otava, vltava, sázava, volha. :o)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    to se tak stává když už se nějakej pátek jezdí :-)

                    0 0
                  • blue  

                    hele, ja si donedavna taky myslel, ze mam kolem prahy, a zvlast kolem tocny, uz vsechno projety… pak staci vyrazit s jinejma lidma a jenom ziras, jaky paradni veci se daj jeste objevit, chce to i experimentovat a obcas treba i uhnout ze znacek

                    0 0
          • cabbage  

            tys nekdy jel podle lempla? ja nikdy a ani to nechci zazit, ikdyz ja mam taky obcas navigacni okna.

            0 0
    • jecnak  

      Aby se to nejak vyresilo – jestli neda nekdo nejaky rozummny navrh (a rovnou i cas, cil, delku a misto srazu), tak budu v sobotu v 10:00 na tom Zlichove. Trasa by byla tak jak ji navrhnul Blue.

      0 0
      • cabbage  

        nevim kde je zlichov(asi nekde u barandaku), takze ja jedu na haje.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Já bych rači taky Háje, ale nevim kam. Nejsem místní… Počkal bych s upřesňováním na večerní a ranní předpověď počasí.

        0 0
        • jecnak  

          Zrusit to muzem vzdycky, ale pri nasi rychlosti domlouvani bych to radsi naplanoval ted. Takze jestli nemas presnou trasu, misto srazu atd, tak sem nic nepis.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ohó, to zní poněkud podrážděně. Jsou dvě možnosti – zlíchov a trasa bluea, nebo háje a trasa jogadora k sázavě. Spíš bych hlasoval kdo chce kam jet, byla by škoda to rozštěpit. Já se teda přidám k většině. A už mlčím.

            0 0
            • jecnak  

              Mlcet nemusis, staci kdyz das jasny navrh jak uz jsem tady psal.

              0 0
              • Jogador  

                No z hájů se jede určitě, teď je jen otázka, jestli se trhnete, nebo pojedete s námi:)

                0 0
                • cabbage  

                  a mas promyslenou trasu? muzes mi ji trochu nastinit?

                  0 0
                  • Jogador  

                    Teda ty dneska kibicuješ:) Tak sraz bych dal na hájích v 10:00 buď na mostě nebo před galaxií. Od Hájů s jet k Botiči, podél botiče po červené až do Psár, kde bach najel na modrou, po ní a střídavě po červený bych dojel do Čížkova k Sázavě, odkud po zelený zpět nahoru k Praze, myslim ale, že to tu všichni dobře znaj, a menší odbočení z tratě nevadí. Cesta neni ani tak technicky nárořná, snad až na kořeněné úseky tam nic nehrozí, v cestě jsou dva sjezdy, stoho oba v poho.Bude to spíš dlouhý než náročný.

                    0 0
                    • cabbage  

                      takova trasa mi vyhovuje, akorat sem zvedavej jak ji prezije retez:-(

                      0 0
                    • jecnak  

                      Ok, tak to je jina. Pokud nebude prset nebo tak neco, tak tam budu.

                      0 0
    • rich  

      plati ta sobota? isiel by som tak max na 2hodky.idem dokupit nejake teplejsie veci :-) i ked zajtra by malo byt +5 a to je uz na bikiny :-)

      0 0
      • jecnak  

        Plati, ale sraz je na Hajich v 10:00 a vede nas Jogador.

        0 0
        • Jogador  

          Se máte ne co těšit, ale bude to víc než dvě hoďky:)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Hlavně aby se rosničky mejlily nebo aspoň přeháněly. Déš? se sněhem fujtaxl.

            0 0
          • McBlacky  

            podle toho co jsi napsal to bude spíš tak na tři a to za předpokladu, že ze Zbořenýho kostelce pojedete přes Kamenici po silnici z5 :-)

            0 0
            • Jogador  

              No,však když vyjedem v 10 a vrátíme se na 14, tam máme 4 hodiny, a to je cca 50 kiláčků, tak myslim, že to pujde, ale vrátit se můžem vždycky:)

              0 0
          • Mamut  

            Ked bude aspon trocha slusne pocasie, tak sa pridam, ale je dost mozne, ze sa trhnem niekde v priebehu, ked mi bude kosa, alebo budem chcipat.

            0 0
        • lempl  

          tak tam budu…:) budu voblecenej, kdo neveri at tam jede:)

          0 0
          • cabbage  

            kecas, prece si neznicis novej vohoz(capaky a bundu) kdyz muzes mrznout:)

            0 0
        • Darkson  

          možná se taky stavim. podle počasí a chuti

          0 0
          • Smazaný účet  

            no, na počasí jsem zvědavej. vůbec nejsem z toho moudrej. bude sněžit? pršet? nebo nebude? bude mrznout? nebude? asi to nevědí ani oni. :o)

            0 0
            • Darkson  

              teď jsem koukal na počasí a nevypadá to dobře. sníh mi tolik nevadí, ale studenej severák 10m/s…brrr

              0 0
    • McBlacky  

      nechci teda tříštit skupinu :-) ale

      ještě je alternativní odpolední sraz na mini vyjíždku pro chcípáky a lenochy. 13,30 na Výstavišti, trasa do Šárky, přes Horoměřice do Roztok a z5. Je to cca 30km, pohoda. Tak kdyby si to někdo rozmyslel po obědě :-)

      0 0
      • jecnak  

        A pro ty co vstavaji pozde ;-)

        0 0
        • SavaH  

          Máš namysli konkrétně koho??? Jedu odpolední vyjížďku neb ještě teď bdím a pochybuju, že v 10 ráno budu na Hájích. Sorry.

          0 0
          • McBlacky  

            hele slabý, ted jsem dorazil domu :-) no kdybych zíttra nebyl v 13,30 na výstavišti tak bych být vámi na mě nečekal :-)

            0 0
          • jecnak  

            NO tebe tentokrat ne, to je tak nejak na vsechny (vcetne me). Jestli se trochu vylepsi pocasi, tak se v 13:30 objevim na tom vystavisti.

            0 0
    • rich  

      ja to teda s triestenim priklincujem – pojdem niekam na hodku-dve do prokopaku atd okolo 11h00

      0 0
    • prema  

      tak pro zmenu jeste jedna varianta.. mirne po 9:00 z vystaviste, smerem do kralup, v 10:00 rez, kralupy a asi na rip. mozna ne, podle pocasi a nalady ;)

      0 0
    • blue  

      chudak Savah, ta z toho tady musi bejt pekne zmatena :-)))

      0 0
      • cabbage  

        co je tu matouciho? prece v 10:00 na hajich:)

        0 0
        • Jogador  

          Ale Sava vubec nepise, pritom je ta trasa sita presne pro ni na miru:) No, ja tam budu za kazdeho pocasi:)

          0 0
          • Jogador  

            Enjoy, mi tak něco řiká, že zítra nemakáš? Poje? taky!!!

            0 0
            • enjoy  

              za prvy:-).konecne jsem umyl kolo.krasne se blejska.takze uz v tomhle bez blaniku ani nahodou.premlouval jsem se 14 dni nez jsem ho umyl.za druhy budu konecne taky chvili(doma:-)) s… no a dalsi vymluvy jsou ze nemam navleky,zimni rukavice…:-)

              0 0
              • Jogador  

                Hm, pěkný výmluvy. Lempl byl tuhle v kra?asech a a trikotu. Tak v 10 na Hájích.

                0 0
    • Smazaný účet  

      Tak sorry, fucking weather, v tomdle nejedu, nemam neoprén. :o( Du zas uklidit kolo a vybalit ba?ůžek. Nebo možná počkám do odpoledne esli se to nevyčasí.

      0 0
      • SavaH  

        Nevidim to ani na to odpoledne. Je hnusne a to včera bylo tak nádkerně :o( Připomíná mi to léto: v tejdnu nádherně a o víkendech hnusně…

        0 0
        • blue  

          rano bylo hnusne, ale opravdu jsem rad, ze jsem se premluvil a vyrazil, behem dopoledne se udelalo relativne hezky a slunicko svitilo az do svojeho zapadu, pak uz jsem mel jiny starosti na tocny :-)))

          0 0
      • Jogador  

        Už jsem zpět:) Bylo nádherně, ne fakt, šlo to.Víc napíší ostatní:) A dokonce i Lempl byl oblečen:)

        0 0
        • cabbage  

          no, nadherne se udelalo az kdyz sem nalozil kolo, predtim to melo blizko k pedalu. jinak gulas byl mooooc dobrej, ste vo dost prisli.

          0 0
          • Jogador  

            Sme si taky pak ještě užili. Ale guláš ti závidíme, sme si ale došli v nové hospodě do obchodu a koupili závin:) Jinak ještě že snámi ostatní nejeli, bychom se na záchodě moc mačkali:)

            0 0
            • cabbage  

              kdyz ste vypadli tak to byl luxus, tretry a ponosky jaks taks uschly a po 20minutach sem moh hejbat s prstama u nohou.:-) jak se libil sjezdik?

              0 0
              • Jogador  

                Sjezdik šel, příště možná míň sněhu a náledí, a ani to čerstvé bahno přes to nebylo nejpříjemnější:) Já sem se doma už zahřál, ale nohy mám studený doteď.

                0 0
                • McBlacky  

                  kde jste nakonec zařádili a kolik to dalo + ko se účastnil?

                  0 0
                  • Jogador  

                    Já, Lempl a Cabbag, a řádilo se směr Sázava, ale bylo dost bahno… A dalo to asi 60 km.

                    0 0
    • Darkson  

      a co zítra? jel by někdo za přijatelnýho počasí? já uvidím ráno

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.