• BoB

    Zdravím. Chci se jen zeptat, jestli jste se už někdo setkal s tím, že by 888 RC2X přestala tlumit poté, co byla delší dobu vzhůru nohama. Skladuju kolo ve vertikální poloze u zdi a teď jsem zjistil, že vidle přestala tlumit. Známky vytečení oleje veškeré žádné. A máte někdo zkušenost s rozborkou/sbor­kou, případně servisní manuál apod? A druhá věc – jak se případně místní servis tváří na vidli dovezenou z němec?

    0 0
    • Manas  

      Jo, to je normal. Postav to normalne a olej stece zase dolu.

      0 0
    • pitos  

      Proč ne Motorex?Jiný jsem zatím neměl ale nemám s ním problém.V čem je lepší jiný??

      0 0
      • hanz  

        mě osobně přijde lepší jak ten denicol ale z těhle dvou je fuk co dáš, motorex je lepší.

        0 0
      • RomanH  

        Klid, drive jsem daval orig. Marzocchi, letos Motorex a rozdil jsem nepoznal :)

        0 0
      • Nimrod  

        dle mě má vidle s denicol hezčí chod, takovej citlivější, ale možná si to jenom namlouvám :-)

        0 0
        • hanz  

          motorex je mnohem kvalitnější olej..proč třeba denicol nemá vůbec označení ale jen tabulku s přibližným označením?..protže je to taková „sračka“ že nesplnuje normy…nicméně ve vidli je to celkem fuk.

          0 0
          • Nimrod  

            označení je to nejmenší, co bych řešil, spíš jde o chod vidle

            0 0
      • libi  

        taky davam hlas pro motorex. nemam s nim zadnej problem

        0 0
    • Lone1  

      Prosím tě,kdyby jsi mohl nějak upřesnit,čemu říkáš,že přestala tlumit. Máš tím na mysli,že má rychlý zpětný útlum,kope?Jestli máš montážní verzi,neuděláš nic.Jestli máš verzi od českého dovozce,tak si přivři šoupátko. V každém případě,jestli je v záruce,nehrabej se v tom.Připravíš se o ni.Nic nezkazíš,když se v servisu zeptáš.

      0 0
      • hanz  

        nevím proč by měl přijít o záruku výměnou oleje.

        0 0
        • Lone1  

          Co je to za pitomou otázku?Taky se hrabeš v televizi,když se ti zdá,že nefunguje?A pak jdeš uplatňovat záruku?Vsaď se,že vím,kam tě pošlou.Jestli má montážní verzi,spraví mu to stejně jenom u Bartoníčka.Tady není co řešit.

          0 0
          • goofy  

            Otazka cislo 1: kde si prisel na to, ze ma montazni verzi?

            Otazka cislo 2: jak se resi stelovani vnitrniho utlumu u vidlic bez externiho stelovani? Kdyz do ni vlezu stracim hned zaruku? To musim na kazdou zmenu utlumu do servisu, neli autorizovaneho servisu?

            Otazka cislo 3: jak myslis ze bude u nas uplatnovat zaruku u vidlice dovezene z Nemecka?

            Otazka cislo 4:

            proc na vymenu oleje (banalni zakrok) do servisu, kdyz tento krok uvadi Marzocchi i ve svych Uzivatelskych (ne servisnich) manualech?

            Predem diky za odpovedi.

            0 0
          • hanz  

            nevím proč by to měla bejt pitomá otázka..v dnešní době je už u mnoha vidlic v uživatelským manualu jak vyměnit olej…a montážní verze nejsou v ničem jiný od normálních, někdy jim chybí akorát nějaký točítka…a samotmá M má na stránkách veřejně přístupné kolik patří oloje do které či oné jejich vidlice už od modelu 01 myslím. vyměnit olej srovnáváš s nesprávnou věcí u televize..vyměnit olej u M je totiž asi tak složitý jako vyměnit baterky v dálkáči od tý televize.

            0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.