• kimi

    na převodníkách (Truvativ) jsou přinýtovný jakýsi hliníkový cosi a nevim, k čemu to je:

    img: http://www.volny.cz/…evodnik1.jpg img: http://www.volny.cz/…evodnik2.jpg

    0 0
    • hanz  

      náběhy pro lepší přehazování řetězu z menší na větší pilu

      0 0
      • Pá-dlista1  

        za b) zavazi, aby se kliky natocily vodorovne pro snazsi naslapnuti.

        0 0
        • hanz  
          1. designovej prvek kterej je stejně naprd protoře pod rockringem není vidět
          0 0
          • Manas  
            1. zbyl jim material ktery zapomneli caknout cernou barvou
            0 0
            • myscho  

              e nevedali co tam este mali dat aby ta ukecali

              0 0
              • hanz  
                1. náhradní zub k pile (stejné jako u knoflíků na košili)
                0 0
                • Jogador  
                  1. vy parchanti, už jste mi všechny možnosti vypotřebovali:) Ale jinak to slouží k vyvážení váhy pravý a levý kliky, aby vážili stejně, a jezdec se nenahýbal na jednu stranu.
                  0 0
                  • myscho  

                    a ktora kluka je tazsia? prava kvoli presmyku?

                    0 0
                    • Jogador  

                      No pravě leva, jinak by tam nemuselo být to závažíčko:)

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Tezsi je leva, protoze vyvazuje prave ten presmykac, ale kdyz mas tezkej presmykac (do rady Deore), tak to muzes kvuli vyvazeni odnytovat. Kolo potom lip sedi, lepe zataci a pritom se zvedne maximalka.

                      0 0
                      • zirecek  

                        takže když jsem přešel ze smyku Deore na XT, tak bych měl ty bazmeky oddělat, že? Abych nebyl nevyvážená osoba… .

                        0 0
                      • Manas  

                        Aha, a pro jezdce pouzivajici Sram je to jak? Od rady 7.0 ?

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Nevim ja presmykac nevozim a kvuli vyvazeni musim mit rockring.

                          0 0
                          • BH  

                            hele Kimi co ty na to? Jsi z toho vykladu chytrejsi?Kdo ma pravdu?Asi Padlista, ze?

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Je to holt slozity. A to jsme vynechali kotoucovky. To pak musi byt razeni jen na prave strane a prehazovacka s dlouhym raminkem.

                              0 0
                              • Manas  

                                No jo, ale ted si predstav ze pouzijes levnejsi prehazovacku, s dlouhym raminkem a velkyma kladkama ! To je pak problem ! Zase je pravda, ze kazdy si to vychyta jak muze. Ja napriklad vozim v leve bote kaminek pro vyvazeni a zrychleni. Jak to tlaci tak jedu rychle abych ho mohl vyndat. Proto taky letos ty vysledky, ze.

                                0 0
                      • MilanX  

                        pripadam si ako v relacii KUFOR

                        0 0
                  • Manas  
                    1. obsahuje to cip ktery snima jezdcovu vykonnost a posila data na ustredi ktere pote eliminuje konkurenci svych zavodniku
                    0 0
                    • Vrci  
                      1. eliminuje to teplotní roztažnost
                      2. tlačítko spouštějící autodestrukci
                      3. každý je trochu jinde něco jako otisky prstů převodníku
                      0 0
                      • Pá-dlista1  
                        1. co budeme delat az nam dojdou pismenka?
                        0 0
                      • Manas  
                        1. samozrejme muze jit o maskovani vyrobni vady, kdy permanentne ozrala obsluha vrtacky vzdy spatne najede na vrtani, a nasledne vhloubeni je treba vhodne zakryt
                        0 0
                        • rejow  
                          1. přípravek který má za úkol vytahávat ře?ez, to aby si měl možnost stále investovat do svého byciklu
                          0 0
                          • Jogador  

                            p)pro mosquitá: My se nehádáme, my si předáváme nápady, kčemu všemu to slouží, a čím uzší, tím lepší:)

                            0 0
                            • Jogador  
                              1. je to vážně těžítko, dnes sem se nato ptal, a je to tam proto ,aby to kolo nebylo zase lehký moc, pak by gramhoniči neměli co honit, tak honí za toto závažíčko.:)
                              0 0
                              • wroum  
                                1. ja si spis myslim ze to tam je proto, protoze kdyby to tam nebylo, tak by to tam chybelo.
                                0 0
                                • Manas  
                                  1. Dnes jsem to rozebral. Zde je technicka zprava:

                                  Telo predmetu X, na klikach LX '02, je ocelove. Pri rezu kolmo zjisteni odpovida predpokladu, predmet neni duty. TEdy musi jit zatim o neznamou technologii. Nejspis souvisejici s havarii UFO v Roswellu, zrejme technologii cizozemska. Jakykoliv chip ci elektronicky material nebyl zajisten avsak nyt kterym je predmet X pripevnem k prevodniku je specialne tvarovan a vyvolava podezreni na jakousi formu koaxialniho kabelu. Pri teto hypoteze by mohla byt velka pila pouzita jako satelitni vysilac, ovsem velmi malym dosahem. Prijimac nejspis ukryt v poulicnim osvetleni, predpokladam konspiraci vetsiho rozsahu. Zaver: Jedna se bud o technologii nam zatim neznamou, s dalekosahlymy dusledky pro cele nase ziti. Nebo, coz odborna komise nevylucuje, je to uplne na prd.

                                  0 0
                                  • pos3k  
                                    1. Jak praví J.Werich (upraveno redakcí):

                                    Když už to tam jednou je, tak máme koukat koukat, že to tam je. A když koukáme, že to tam bývá, a je, tak to má být, to co tam je, a nemá tam být to, co není, jak tomu i v mnoha případech je.

                                    0 0
                                  • Staenly  

                                    Tva teorie o satelitu neni daleko od pravdy…Jedna se totiz o pulvlnny dipol vysilajici a prijimajici elmag. vlneni o vysokych frekvenci… Pravda je nekde tam uvnitr…

                                    0 0
                                • CZiko  

                                  to není špatný nápad, ale já myslím, že je to tam, aby jsme se o tom mohli bavit:)

                                  0 0
        • mosquito  

          uz to je moc uzky tak novej thread:

          xyz) aby se bike-fórysti mohli hadat co to je :))

          0 0
          • fousac  

            ale urcite je to neco dulezityho, pac na deorovejch klikach to mam taky.. :)

            0 0
            • Manas  

              Jiste to dela nejaka nadnarodni spolecnost … Jestli to nahodou nesouvisi s protiteroris­tickou politikou USA.

              0 0
              • fousac  

                jako ze by to muslimum namotavalo ty jejich habity??? :)))

                0 0
                • Focus  

                  Je v tom chip!

                  0 0
                  • Manas  

                    To uz jsem rikal driv … ale jaky tip chipu .. to fakt nevim. Hned zitra to oddelam a podam technickou zpravu. IMHO nevim ja kbudou sledovat me, protoze to tam uz nemam a nechal jsem to v garazi. Tak se ted zrejme domnivaji ze to kolo jen ukazuju – tzv. pozer.

                    0 0
                    • Focus  

                      XKU – 785201, ser.č. D1536851. Teď to leží na stole vedle děravý duše, ale neboj, XKU – 785201, ser.č. D1536852 máš v sedlovce. Velký Bratr

                      0 0
                • Kolík  

                  Tys na to káp! :-))

                  0 0
            • MARIN  

              dulezity to jednoznacne je protoze to maji i moje XTR prevodniky

              0 0
      • blisterexist  

        přesně tak, já to vzal flexou a už to neřadí tak dobře jako předtím:-(

        0 0
    • MartinXC  

      Tak tady tohle bych to viděl na thread měsíce :-D

      0 0
      • rock  

        Ztratil jsem přehled, které písmeno je aktuální, takže alfa) záslepka čistého průstřelu

        0 0
        • rock  

          beta) odlehčení pro gramhoniče – pokud je ten bazmek lehčí než okolní materiál (asi je)

          0 0
          • Rolei  

            Je to naopak težší než okolní materiál. Je to totiž VOLITELNÉ odlehčení. Kdo chce mít kolo lehčí, sundá TO. Kdo si naopak myslí, že zátěž na obvobu mu pomůže větší setrvačnosti a tudíž lehčímu šlapání, nechá To tam…

            0 0
            • jizby  

              Je to ochrana proti píchnutí řetězu.

              0 0
              • Tomcat  

                Podle je to držák čidla opotřebování šířky řetězu kterej je tvarovanej jako záměně ručivý aerodynamický prvejk vyvolavají turbulentní proudění vzduchu, které vyvažuje nepoměr hmotnosti pravé a levé strany kola.

                0 0
              • WSH  

                Gama: Práve naopak. Je to trhač na re?az. Fakt. Ale trhá iba staršie a vy?ahané re?aze. Neviete ako ?

                0 0
          • M1R3K  

            ..kdyby to melo byt odlehceni, tak by to muselo mit mensi hustotu nez vzduch.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A to nema? Sundejte to nekdo a porovnejte.

              0 0
              • M1R3K  

                nekdo to sunda a kdyz mu to uleti, tak to nema.. ..mensi hustotu nez vzuch :-)

                0 0
                • M1R3K  

                  omg..teda ma mensi hustotu nez vzduch

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Kdyz mu to uleti tak pak vlastne uz nema :) Tak to je jednoduchy overit. Zkuste to nekdo. Ja se stejne priklanim k tomu zavazi.

                    0 0
                    • Manas  

                      Jiste se da najit fyzikalni teorie, pro pripad padu z zemi. Treba ze v Australii, kam by to po proleteni jadrem, letelo vzhuru – tudiz by to bylo lehci nez vzduch, ze ?

                      0 0
    • lubos  

      Proc Truvativ ? Totez mam na Deore prevodniku.

      0 0
      • MartinXC  

        Zatracení Japonci. Tak už ukradli i toto mnohoůčelové vylepšení (viz a)… :-)

        0 0
        • mastihuba  

          a nevíš proč se to nemontovalo na favority? konkrétně jednotác čtyřkolečko r.v. 1986. Vůbec to nechápu.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Podle me tomu branila jeste STB mozna s pomoci KGB, kdezto porevolucni laxni pristup BIS a obcasna vypomoc CIA nejsou schopny zabranit dovozu takovychto komponent.

            0 0
            • mastihuba  

              no ale jak vysvětliš absenci tohoto bazmeku na STX RC 98. To asi soudruzi zapracovali.

              ( teda jestli to tam je tak mě opravte, ale myslim že na těch co mám doma to není.)

              0 0
              • MartinXC  

                No sice to ukradli, ale ještě neměli zvládnutou technologii výroby…

                0 0
              • Tomcat  

                STX RC 98 to je v pořádku. Je to zkratka pro tajnou buňku KGB z blasti 51 podporovanou mimozemskejma pašerákama křemíku :o) LOL.....Když už tu plácáme, tak u toho nemůžu chybět.

                0 0
              • Jenda  

                ale tam to je jenze Jakuza se rozhodla to dostatecne zamaskovat. Jinak samozrejme je to dil dodavany Jakuzou a je to pomerne silna naloz ktera bikerovi utrhne nohu!

                0 0
                •  

                  .. když přestane šlapat :)

                  0 0
    • Thidney  

      Náš agent Roger Krowiak získal od Harolda „slepce“ Minského za karton chesterfieldek a basu Blindness /original slovak metanol – distilled from wood – hand made/ tajnou zprávu, na které pracoval tým balkánských vědců v provinčním čekém přístavu Bratislavě.
      Tato zpráva hovoří o čipu, který montuje na převodníky klika proradných výrobců zkorumpovaných WHO /světová zdravotnická organizace/. Čip slouží k monitoringu pohybu osob, jejíchž životní pojistka se blíží k termínu splatnosti, takzvaných cyklistů. Tato data Who prodává jak pojiš?ovnám tak výrobcům kol, kteří se ruku v ruce snaží o co největší úmrtnost svých produktů bez možnosti náhrady. Dodržují heslo „chceš někoho zabít, a on zabije tebe, to není moc dobrý konec“. Víc ve zprávě není. Na záznamu ze skryté kamery byla zachycena skupina taiwanských turistů. „NE-mít čas s vámi hrát“ omluvil se jejich vůdce a s upřímnou lítostí a přeletěl zrakem sadu primitivních mučících nástrojů. Samý mechanický fundament. Jen třetina elektrifikována. Dále bylo jen zrnění… Nebo, že by mi dali špatnou mapu?

      0 0
      • McBlacky  

        Agent Thidney aka Kolař trénuje na Ruskou sibiř poctivě :-)

        0 0
        • Thidney  

          ano jsem jen obyčejný imperialistický agent. Doporučení k Ruské sibiři – nikdy před nimi nevyslovuj slova jako demokracie nebo svobodné volby, jsou na ně velmi alergičtí. Díky dílku Roger Krowiak PS dnes jsem zakoupil novou busolu.

          0 0
    • Vrci  
      1. tak jsem zjistil pravdu. Povrh toho válečku je pokryt velkým množstvím zářezů. Proto kdykoliv se na kole zraníte, ulpí malé množství krve v těchto zářezech. Pokud měníte převodníky v servisu, je servis povinen staré převodníky zmrazit a odeslat na adresu kterou se mi nepodařilo zjistit. Až zemře poslední cyklista (UNESCO očekává vyhynutí cyklistuů kolem roku 2184 +/- 2 hodiny) bude z takto uchované DNA naklonováno nové pokolení cyklistů.
      0 0
      • rock  

        Nedělej si iluze. Ta informace je částečně pravdivá (převodníky s krví se opravdu mrazí a odesílají), ovšem na adrese je jméno nějakého vědce … tuším Dr.Akula, odněkud z Rumunska …

        0 0
        • pos3k  

          Jo to je ten znamej Vláďa z Transylvánie :-)

          0 0
          • Tomcat  

            Ten co zkoumá alergii na sluneční záření a česnek?

            0 0
            • pos3k  

              přesně!! A stále bez Nobelovky :-)

              0 0
            • pos3k  

              přesně!! A stále bez Nobelovky :-)

              0 0
              • Gatier  

                Presne!! A Stale bez Nobelovky :-);

                0 0
                • Gatier  

                  Neviete niekto, naco su tie nabehy na tych prevodnikoch co su na fotkach? Nechce sa mi to cele citat…

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Rekl ze vysledek je asi tento: „Zaver: Jedna se bud o technologii nam zatim neznamou, s dalekosahlymy dusledky pro cele nase ziti. Nebo, coz odborna komise nevylucuje, je to uplne na prd. “

                    0 0
                  • WSH  

                    Kuuuul. Bingo. To si radsej precitaj cele !!! :o)))

                    0 0
    • kimi  

      Už to chápu, je to článek řetězu a to druhý je čep.

      0 0
    • rock  

      Tak, vážení … doteď jsem si to tady jen četl, příjemně se bavil a občas něco „duchaplného“ poznamenal. Byla tady totiž řeč jen o Truvativech a Deorkách, tak jsem se tím netrápil … dnes už jste mne nahlodali natolik, že jsem sešel 19 schodů (heroický výkon pro mne) a zjistil … že na mém Alivku JE TO TAKYYY !!! Dokud byli obětí konspirace ostatní, bylo mi to fuk, ale tohle mění situaci. Pomóc, ufoni, CIA a Drákula jdou po i mně !

      0 0
      • Leo  

        A měl jsi to tam i včera?

        0 0
        • rock  

          Vím já ? Hlavně jsem o tom nevěděl a co oči nevidí, srdce neželí …

          0 0
      • Man  

        rocky, tak to si definitivne v prd.li. ako Bata s drevakmi:-))).

        0 0
        • rock  

          Trošilinku mne uklidňuje, že pokud je TO zhoubné, tak alespoň ne nijak extrémně rychle. Jinak už by na tomhle fóru nebyla ani noha …

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja to na svem jednoprevodniku nemam, ale radsi se nebudu priblizovat k cyklistum s vice prevodnikama. Mezi nimi je to zda se rozsirenejsi.

            0 0
            • libi  

              Ja to nastesti taky nemam, ale musim si teda davat bacha abych to nekde nechyt, pak by me mohla zacit ovladat nejaka vyssi moc a ja bych zacal pocitat kazdej gram myho kola÷)

              0 0
    • Toams  

      … podla mna to je zavazie (rovnake, ako sa dava na disky u aut) na vyvazenie prevodniku, aby mu to nehadzalo … chrani to stred (netreba menit tak casto) … asi si to pojdem dat nastrelit na mojho tatosa, lebo ten takuto vymozenost nema:-(

      0 0
    • pened  

      a co na to Jan Tleskac?

      0 0
    • Meesha  

      A mo(u)dří už vědí! :-)))

      0 0
    • R.1  

      odstran to a uvidis

      0 0
      • pos3k  

        no mel na to rok, tak na to snad prisel :-) napoved jsme mu dali hodne :-)

        0 0
    • pelt  

      fň) je to zcela evidentně miniaturní trsátko na USHHK (univerzální silničně-horská harfo-kytara), kterou vyrobíme pomocí sady Shimano W2G M574 (Wheel to Guitar) z předního kola. Bývá také součástí červených nožíků firmy VICTORINOX.

      0 0
    • admxx  

      Je to k tomu…aby jsme se na foru meli o cem bavit behem okurkove sezony…jen se podivej…takovych prispevku:-)))

      0 0
    • FunTom  

      No to se jen tak nevidí. Tolik názorů a všechny úplně vedle. Na obr.1 je lehce upravené logo firmy Crankbrothers. Ta jediná je schopná vyrobit něco tak složitýho jako je převodník na kterým se dá řadit (proto to není na 1 převodníku). Crankbrothers to vyrábí tajně pro všechny firmy. Tajně proto, že ty firmy se styděj, že to neumí vyrobit taky. A z důvodu utajení je tam i ten protilehlej kus, kterej to vyvažuje, aby to neházelo a tak si toho všimlo co nejmíň lidí.

      0 0
      • Manas  

        Nic moc :-) Musis to napsat vice technicky :-)))

        0 0
        • FunTom  

          Potom, co jsem tady četl za bludy, jsem si nebyl jistej, že by to bylo správně pochopeno :-)))

          0 0
    • Biker jak Pes  

      hoši, tak když jsem četl tenhle thread, tak jsem málem spadl smíchy ze židle, nečekal jsem, že se dá tak dobře pobavit o takovém blbém kousku čehosi. Jinak vyhlásil bych tento thread za thread roku… :))

      Jestli už to někdo navrhoval o tom threadu roku, tak sorry…

      0 0
    • jaski  

      jak malo staci ke stesti…:)))

      0 0
      • canonbabe  

        já si teda myslím, že jste všichni úplně vedle, to jste křes?ani :-))), každý správný křes?an přeci ví, že bůh stvořil ženu, muže a tanhle „pazmek“, který – my zasvěcení – naýváme boží dílo :-)))))))

        0 0
        • goofy  

          A my nezasveceni: Zkur… Piiip piiiip piiip pip piiiiiiiip piiiiiiiip pip. :o)

          0 0
          • canonbabe  

            jen směle do toho :-))), se to nestyď napsat, že je to k „.....“…„…“..... :-)))))

            0 0
    • Luka  

      stoji to za archeologicky vykon a tedy navrhuji zvolit toto tema za jedno z nejlepsich za celou historii novodobeho BF… tuhle jsme si na padlistovu hlasku „je to tam proto, ze kdyby to tam nebylo, tak by to tam chybelo“ vzpomeli a musela jsem to najit…je to porad dobre :D

      0 0
    • l-e-t-o  

      Tak tenhle tread jsem četl dneska poprvé a musím říct, že tahle diskuze je teda něco :D

      PS: taky jsem obětí neznámých mimozemských civilizací společně s KGB a CIA :)

      0 0
    • valda.zf  

      tak ted se valim na zemi:o)))) sel sem se kouknout  sundal krytku prevodniku a ha mam to taky to znamena ze uz vim proc sem pri minulejch zavodech dopadl tak blbe.Je to cip a souperi me tim zpomalovaly posilali pomoci satelitu prikazi abych pomalu slapal

      0 0
    • pajasimi  

      vy jste ještě v pohodě, ale podívejte co jsem tam měl já za vetřelce, proto jsem převodník raději přestal vozit

      0 0
      • l-e-t-o  

        Tak to je megachip teda :D

        0 0
      • Duppy123456789  

        něco takovýho mám na silničce taky, na převeďáku u kliky, k čemu to je? napadá mě akorát že to vrátí řetěz dyž spadne :D

        0 0
      • Duppy123456789  

        něco takovýho mám na silničce taky, na převeďáku u kliky, k čemu to je? napadá mě akorát že to vrátí řetěz dyž spadne :D

        0 0
        • Ruprt2  

          vrátit ho to nevrátí, ale jde ho snadno nahodit. Nekousne se.

          0 0
    • t29  

      četl jsem to dneska poprvé a je to jako… jako že jo

      0 0
    • mastihuba  

      ?

      0 0
      • Krys  

        Spacery do Tory, možno aj do iných RS vidlíc. VLožením alebo vybraním sa nastavuje zdvih vidlice. :)

        0 0
        • lodyh  

          ale prd… to je prvni verze Pacmana;-)

          0 0
          • Krys  

            Jaseň, to bude asi tá mechanická verzia z prelomu 19. a 20. storočia. Strašne mi to ale pripomína tie spacery, a to ma zmiatlo. už som z toho bajku úplne zmagorený.

            0 0
        • mastihuba  

          takže varianta b) když se mi odejde u-turn?

          0 0
        • jIrI___  

          Jsi si jistý tím spacerem? Spacer z mojeho Recona vypadal jinak.

          0 0
          • Krys  

            Si si istý, že spacery sú len jedného typu?

            Vo vidlici mám tiež iný spacer – valček bez toho výseku s výškou 30mm. Ale k vidlici boli pribalené dva také ako sú na fotke s výškou 15mm. Takto môžeš kombinovaním dosiahnúť zdvihy 130–115–100–85. Ten 30mm má ešte na sebe drážky v tretinách výšky, takže by sa ešte dal upraviť po centimetri. Pílkou.

            0 0
            • jIrI___  

              Já mám přesně ten druhý typ ja píšeš, váleček s drážkama. Omlouvám se za nevhodný „dotaz“ :)

              0 0
            • JSt  

              ten spejsr do rs to podle me nebude, pac jsem dostal to samy k marzocche, u ktere se na zadny spejsry nehraje.

              vpodstate jsem rad, ze tu franta vznesl tento dotaz a tajne doufam, ze se dozvime, na co ta potvora je :-)).

              0 0
              • jIrI___  

                Jen aby to vůbec někdo věděl :-X

                0 0
              • kubad  

                možná se dá na Maruně taky přestavit zdvih :-)

                 
                0 0
              • Krys  

                Brilantná dedukcia, Watson.

                ROCKSHOX PIKE ALL TRAVEL SPACER KIT

                0 0
                • mastihuba  

                  Ještě bych se zeptal k čemu je to u U-turnovejch vidlic. U těch se přeci jen zatočí kolečkem a jeto.

                  Jsem měl za to že různý spejsry  jsou jen k vidlicím který se musí pro změnu zdvihu rozdělat.

                  0 0
                  • Zdyn  

                    Prihazujou to automaticky k navodum a ty jsou taky pro vice modelu.

                    0 0
                • JSt  

                  dik za osvetleni ;-). ale ja to vazne mel u marzocchi vidle v pytlicku s cepama na vecka :-O.

                  0 0
                  • kubad  

                    fakt je doměnka podle manuálu, ale MX Pro SL ma zdvih 105–120mm a pokud ta plastová blost cos dostal má 15mm mohl by to být opravdu doraz pro změnu zdvihu :-)

                    0 0
      • t29  

        redukce z oversize průměru řidítek na průměr brzdové hadičky, když už není na řidítkách místo pro tachometr.

        0 0
      • Pebe  

        to bude to „kurvítko“

        přibalí ti to skoro ke všemu bay jsi se potom na BFku ptal k čemu to je a ničilo ti to pověst všeználka :-)

        0 0
      • l-e-t-o  

        je to věc, kterou můžeš dáš do špic v místě křížení a když pojedeš, tak to bude dělat takové pěkné černé kolečko :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      LEGEN…        …wait for it…    …DÁRY

      0 0
    • sela0  

      Je to dvouhmotový tlumič torzních kmitů. Tlumí to klepání řetězu, aby netahal za kliky.

      1 3
      • Vilém  

        Jeste, ze jsi sel zrovna kolem.

        Ted jeste vedet nac jsi vubec reagoval a proc jsi vyhrabal takovou vykopavku.

        3 4
        • sela0  

          já to vím, ty snad ne?

          prostě jsem na to konečně přišel.

          2 1
          • Vilém  

            Ne, ja opravdu ne, kristalovou kouli mam zrovna v oprave.

            Ale po tom co pises pripisu jeste jedno, ze je to uplna kravina, co pises.

            3 4
            • sela0  

              a ke kterému vysvětlení z výše uvedených se tedy přikláníš?

              0 1
              • Vilém  

                Cist vyse to nebudu, jebtobztrata casu

                Za

                0 2
              • Vilém  

                Cist vyse to nebudu, je to ztrata casu

                Tebou zakrouzkovana vec je pro usnadneni nabehu retezu na prevodnik, pro snazsi razeni

                0 2
                • sela0  

                  To neděláš dobře, že to nečteš. Smích prodlužuje život, takže to nemůže být ztráta času.

                  0 1
                • Mr.Duck  

                  Blbost. Souvisí to s pyramidama ale nevím přesně jak..

                  0 0
                  • Esi  

                    Má to spojitost s tou alobalovou čepičkou co se vozí pod helmou :-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.