• milhaus

    Díky za každý názor. Jaký materiál na rám kola, karbon vs.slitiny hliníku. díky

    0 0
    • SODOVKA  

      No já mám ocel a jsem maximálně spokojen :o)) až na tu hmotnost :o))

      0 0
    • jpl  

      Myslim, ze karbon neni treba, navic na biku bych se bal, ze ho znicim. Naopak, hlinik je lehky a na fullu by nemel byt tak namahany a vydrzet dele (nemeknout).

      0 0
      • Air  

        uprimne nechapu, proc se delaji zadni stavby na fullech z karbonu. snad jen kvuli vahy? Protoze tuhost to snad moc nezvysi, kdyz tlumic bude polykat mnohem vice energie a cenu to zvysi zakonite :) nemluve o horsi zivotnosti (karbon z dosavadnich zkusenosti a doslechu proste praska ponekud vice nez hlinik a taky ty odletujici sutry… nevim nevim)

        0 0
        • Mamutt  

          Gary a Trek používají karbon na vzpěrách zadní vidlice kvůli pružnosti materiálu (= nepříliš dokonalé nahrazení čepu nad/pod patkou)

          0 0
    • jecnak  

      To je s prominutim stejen debilni otazka jako ktery OS je nej, nebo ktery procesor je nej, nebo hafo dalsich.

      Povez na co to chces a co od toho cekas a pak se (mozna) dockas nejake kloudne a smysluplne odpovedu.

      BTW je tu SEARCH

      0 0
    • Jogador  

      A proč karbon? Měkost obstará pružina, tak je lepší tam vrazit Hliník, jde o to kolik chceš obětovat. Já se svými možnosti bych šel do hliníku…

      0 0
    • Meesha  

      Nejlepsi je asi hlinik a staci. Jedine, kdyby si si chtel udelat radost, tak Titanovyho Revolvera od Tomaca nebo neco pletenyho… :-)

      0 0
      • zirecek  

        ti upletu ponožky, chceš? :-))

        0 0
        • Jogador  

          A neupleteš fulla? Nebo aspoň obleček pro můj HT, aby mu teď v zimě nebyla taková zima:)

          0 0
          • pitelboy  

            karbon zadni stavba, titan spodni a horni ram. trubka, ocelova hlava a stredova miska a hořčíkvá sedlová trubka !!!

            0 0
            • Jogador  

              A proč to píšeš podemě? Já chci obleček na můj stroj, né změnit materiál, to chtěl někdo jiný:)

              0 0
            • McBlacky  

              tak ten kdo by to dal dohromady tak aby to drželo by byl pan Konstruktér :-)

              jinak jestli to chceš napořád jak jsi na začátku psal, tak snad radši zase ocel…

              0 0
          • milhaus  

            NO jo, na ježdění, jezdím rád, nejezdím mnoho a když už jedu tak na celý den a to po horách, třeba Jeseníky, Beskydy. Mám rád technické úseky cest=ostré sjezdy, kdy ležím na sedle a jedu třeba 5m jenom popředním kole. Technické výšvihy, kořeny, kameny. Závody mě moc nezajímají, vždy skončím někde uprostřed závodního pole. Jezdím opavský maraton (silesia) a jesenický maraton a sem tam něco v Beskydech. Je tam krásně a znám to tam. Na to chci celopéro a chci aď mi to nějaký ten pátek vydrží. Radši si připlatím teď, a? pak nemusím po každé vyjížďce kupovat nové ráfky, brzdy, přehazovašky, náby atd…ufff. Sem se rozjel, co?

            0 0
            • Air  

              kup si Meridu transmission… tutite zrovna jeden prodava v bazaru (nedelam mu reklamu, neznam ho).

              0 0
            • MartinXC  

              Tak třeba Klein Palomino X (ale to bys musel hodně připlatit) s Float100.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.