• atsor

    V sobotu 23.10 se bude konat pohodovy silnicni svih po okoli Brna. Akce se zucastnim urcite ja a bobo (j.tykva@worldonline.cz) Pokud byste se chteli pridat, budem jen radi. Misto setkani a trasu jeste dohodnem.

    0 0
    • MartinXC  

      No, jestli se pojede směrem na Ostravu, tak jsem ready. (Na 85% bych měl jet do Ostravy)

      0 0
      • atsor  

        Tak, to abychom dali sraz nekdy brzo rano. Ja jen abys dojel do tmy do Ostravy :>

        0 0
        • MartinXC  

          To je fakt, počítám vyjet před 9h a 9hod na cestu (včetně přestávek). Ale asi to neujedu, ještě nemám zadek vytvarovaný pro SLRko, takže mě žena pojede zachraňovat :-)

          0 0
      • Bobo  

        Poslední zaručená kuloárová informace praví, že nejlepší cesta do Ostravy vede přes Adamov a Blansko :-)

        0 0
        • atsor  

          No, taky si myslim. Aspon se nebude Martin cestou nudit. Ted me to jen pripomelo, ze jsme vloni jeli s kamarady na zacatku listopadu taky takovy pohodovy svih kolem Adamova a skoncili jsme az v Boskovicich :> Takze predem upozornuji, ze az od Ostravy se me vracet nechce ;o)

          0 0
        • MartinXC  

          Tam je pěkná cesta, to je fakt (ne od Adamova ale od Kateřiny).

          0 0
    • dudek35  

      Tož to já bych se přidal..Ale večer jdu do práce, tak jestli to časově zvládnu..Kdy budeš vědět víc?

      0 0
      • atsor  

        Vic budu vedet, az se na tom tady dohodnem. Trasa se rysuje nekam na drsny sever, start bych dal tak nejak kolem 11, to zacina byt tepleji…

        0 0
        • atsor  

          Pokud bys to do prace nestihal, vymysli nejaky lepsi cas ty1

          0 0
          • dudek35  

            Krásně se vyjíždí tak v 9.30..to je příjemně chladno.Nebo i dřív, z Klajdovky by mohl být vidět pěkný východ slunce..

            0 0
            • Bobo  

              Takže jak? O půl desáté na Klajdě u hospody? To by se dalo vzít třeba přes Račice, Jedovnice a Blansko. Dřív než o půl desáté bych nerad, než se dohrabu z Medlánek do Líšně, tak to taky chvilku potrvá.

              0 0
              • Bobo  

                To už se vám nechce? Předpovědi počasí na sobotu nevěřte, já jí taky nevěřím ;o)

                0 0
    • atsor  

      Tak sraz bude zitra, tj. v sobotu 23. rijna v 10.00 u Semi­lassa. Trasu urcime az na miste.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.