• McBlacky

    zakládam tady takovej pokus, mohlo by to fungovat pro lidi co se přes den rozhodnou že odpoledne nebo večer vyrazí na kratší švih a nechce se jim jet single…

    0 0
    • McBlacky  

      16/9 17,30 na cykostezce pod Baranďákem, pojedu Kunra?ák, Milíčák a nějaký trailiky v Hostivaři, cca 30km, tempo napohodu (fakt) musím být fit na sobotu. čekám 10min

      0 0
      • rich  

        dost dobry napad. ak mi zavolaju zo servisu, ze bike je ready, pojdem. inak nezmenil si nick?

        0 0
        • McBlacky  

          ne nezměnil, normálně se mi říká Blacky, ale všude se loguju jako McBlacky, protože Blacky už je rozebrané (hlavně zahraniční servery), no a tak abych si nemusel pamatovat kde mám jaký login a heslo, jsem všude McBlacky :-)

          0 0
          • blue  

            no jen ze tedka si zalogovanej s malym b :-)

            0 0
            • McBlacky  

              :-( sakra tak to jsem to špatně asi vyplnil, logovací skript nerozlišuje malá a velká písmena, alespon to vim…

              0 0
    • McBlacky  

      takže máme tu další tentokrát hoodně exkluzivní last minute. středa 20/10 14,15 na Palackého náměstí Praha.návazně 14,25 Baranďák, 14,35 Zelená na Točnou. Účast Blacky a legenda XC Lempl s novým vychytaným rámem od Sfinxe, hot new pro 2005 a sand i první v ČR. Tak doražte a? víte kde ho rozštípe. Trasa zatím nejistá, vypadá to na Točnou, sjezd do Břežaňáku a pak na Brdy…

      0 0
      • cabbage  

        14:15 budu na palacaku s batohem na zadech :-(((

        0 0
      • Thidney  

        co čtvrtek nebo pátek? zítra můžutak od 10,30 do 14,30 což je mimo

        0 0
        • McBlacky  

          CLS go to 20

          0 0
          • McBlacky  

            tak sorry, to já jsem to nepobral… čtvrtek bude asi něco většího na sever od Prahy.. zatím ve fázi příprav

            0 0
            • Thidney  

              ooook? kdy se pojede na východ?

              0 0
              • McBlacky  

                východ už nefrčí :-) kam myslíš na východ? jako na Úvaly, Říčany? tam je to bika slabší, spíš silnice

                0 0
                • Thidney  

                  by to šlo i od zbraslavi na jílové pak mnichovice /to nemám najetý tak nevím jestli to stojí za to/, ondřejov, odtud buď na voděradský bučiny nebo stříbrná skalice, konojedy, voděradský bučiny, údolí šenbery, pár piv v doubku nebo na hradešíně dolů do úval na vlak a za 20 min na masaryčku

                  0 0
      • Thidney  

        koná se čtvrtek 21/10 ?

        0 0
        • McBlacky  

          no já bych jel na ten sever, jenže Darkson mi zrovna napsal, že jde do práce… tak pojedu asi sám, nebo pojedeš taky? odkdy můžeš?

          0 0
    • Thidney  

      dnes v 14–00 Palačák. jedu na točnou a okolí. Pohodové projetí se podzimní krajinou. Pokud se nekousnu v práci. tel. 608 029 427 páč teď budu offline ;-))

      0 0
    • McBlacky  

      tak tohle je fakt ultra last minute, už mě neba sedět doma.

      úterý 26/10 15,30 na Palačáku, 15,40 Baranďák, 15,55 u žel přejezdu v Komořanech. Pojedu na Točnou a pak někudy sjezd do Břežaňáku a podle světla se pak rozhodnu co a jak… podzimní pohoda :-)

      0 0
      • Beeda  

        Blacky nejedu a nebezim, chytl jsem BURSITIS, mam oteklou kuzi na loktu, jak jsem delal strecing tak se to otlacilo – nejaka reakce koznich vacku… Kamoska rikala, ze je to lepra a ze mi ruka odpadne…:-) B.

        0 0
        • McBlacky  

          no tak to slyším prvně, docela brutál. Já bych až takhle negramařil abych si nechal upadnout ruku :-) doufám že budeš brzo fit!

          0 0
      • McBlacky  

        tak jsem si dal 40km, zkusil jsem ten sjezd co říkal Blue že je netvrdší co zná XC okolo Prahy, nechápu jak to dal, na dvou místech jsem nesl a až příliš často jsem měl jednu nohu na zemi (se semislickama už to ani nebudu znova zkoušet) přerovnával jsem taky dostkrát. U vykopávek na závisti jsem narazil na žluté značení velkým B, tak jsem to prubnul, neví někdo co to je? Cestou z5 jsem potkal někoho ze sfinxáků jak terorizuje tramvaj na I P Pavlova :-)

        0 0
        • blue  

          ja to ale taky nedal ciste, parkrat sem si slapnul…

          to byl on, to byl on!!!… me malem porazil na Palacaku :-))) nekdy kolem pul sedmy, ze jo?

          0 0
          • McBlacky  

            tohle bylo mírně před šestou, třeba se ještě stavil ve sfinxu… že by Andy :-)

            0 0
            • blue  

              jo, mel ten jeho plastovej batoh :-)

              0 0
              • McBlacky  

                já zahlíd jen barvu kola, dresu a bílou vidli (to ho usvědčuje z 90%), zrovna jsem měl taky nějakou práci v křižovatce opačným směrem :-)

                0 0
      • Thidney  

        toho oběšence u lávek pod Točnou už sundali?

        0 0
    • metronom  

      Ja chci taky. Brno 28.10. kamkoli. Ja to tady neznam. Jen sem si tedka vzal kolo protoze sem myslel, ze v patek bude skola. Nedate si nekdo?

      0 0
    • McBlacky  

      PRAHA: sobota 29/10… 10,00 Palačkák (10,15 Barandák) – vyrazím opět směr Točná, Závist, Jarov, Davle a pak se uvidí. Jogador to má povinný. A ostatní přijedte, dáme poslední větší akci než bude totál hnusně!

      0 0
      • blue  

        kdybyste to dali v nedeli, jel bych… v sobotu musim na chatu

        0 0
        • McBlacky  

          v neděli pojedeme někam okolo Kladna Ječnák a já, teda zatím to je programu… takže co kdo na to?

          0 0
          • Thidney  

            byl jsem dneska, zítra slavím manželčiny narozky. Pokud se udržím ;-)) tak bych v neděli mohl. Tedy bude-li nedělní vyjížďka /všimli jste si, že nepoužívám slovo švih?!!/ s možným návratem okolo 14,30 /že bych se zase odpoutal, až budu utavenej a šel regenerovat do práxce.

            0 0
      • jecnak  

        OK budu tam. Doufam, ze mi ukazese tu vrazdu sjezd…

        0 0
      • McBlacky  

        a co ostatní Prague Terrorists? pro upozornění dá se jezdit v poho, bahna minimum, takže žádný výmluvy a doražte! See ya on the trail!

        0 0
        • Rampage  

          Já bych jel možná taky, přidal bych se třeba v Modřanech na cyklostezce u žěl. přejezdu. V kolik tam budete??

          0 0
          • jecnak  

            Cca 10:25–30. Kdyztak se mi klidne ozvi na mobil 606 657 370.

            0 0
          • Jogador  

            Dobrá, budu taky tam, ale kde to je? Ten železniční přejezd

            0 0
        • Meesha  

          Nemam bike… :-(

          0 0
      • Jogador  

        OK, budu tam, ale nechci na Palačák, v kolik budete v Modřanech pod mostem, nebo u knihovny, nebo kde to tam znáte? Tam na Vás bud učekat.

        0 0
        • Jogador  

          Bude se tu semnou někdo bavit?:)

          0 0
        • jecnak  

          POd Barandakem budem tak v 10:15–20.

          0 0
          • Jogador  

            Sem nemyslel Barandovskej, ale ten tramvají, kde tramvaje kříží silnici a vyjíždí nahoru k poliklinice, ale můžete jet i jinudy,tak mi řekněte kde je ten železniční přejezd,a? čekáme dva…

            0 0
      • Jogador  

        A neni sobota 30/10?

        0 0
      • jecnak  

        Kdo nebyl o hodne přišel. Nebylo to ani moc chrti (i kdyz to skalpovani silnicare na poslednim kusu…)

        Secteno a podtrzeno – bahno, kluzko, mlha, ale krasne (a to rikam i kdyz jsem dvakrat pichnul). ASi nejlepsi byly pro me sjezdy kolem potoka v Kanade a po zelene od Skalky Jen skoda, ze jsem nevzal fotak, nektere vyhledy do lesa byly silne fotogenicke.

        Na zaver snad jen konstatovani, ze Lempl uz jezdi trochu jako clovek – asi mu je lito noveho bika :-)

        0 0
        • Rampage  

          Jedete někam zítra? Dneska jsem to nějak nevychytal se vstáváním…:-) Blue řikal že by jel.

          0 0
          • McBlacky  

            no my se trošku dneska kousli, sice jen necelých 90, ale v těchto podmínkách je i to dost a hlavně není km jako km :-) něco hodte a třeba se ukážu/ukážeme, ale organizovat se mi nic nechce…

            0 0
            • Rampage  

              Já bych dal taky jen něco lehčího, potřebuju bejt docela brzo doma. Pěkný trasy jsou kolem Řevnic třeba směrem na Mníšek. Špatný by to nebylo ani na Karlštejn. A nebo si vyjet na Jezírko… I když to by byl v tomhle mokru docela brutus :-)

              0 0
              • Jogador  

                S nima pochopíš, že v tomto mokru brutus neexistuje…:)

                0 0
              • McBlacky  

                modrá z Jezírka do Halounů? proč ne, a pak obídek v Halounech v oblíbené hospůdce. Myslím že horší než sjezdy dneska to nebude :-) výhoda je, že jak jsou na všem listy (mokrý) tak nevidíš do čeho jdeš a je to v pohodě :-) ten Karlštějn ba šel, klasicky po brdech tam, přes Halouny a Liteň na K a zpět do Černošic červená… tak teda co? jede někdo? kde a kdy?

                0 0
                • Rampage  

                  No přesně tam, akorát my bysme vyjeli z Řevnic nahoru na to jezírko a pak sjedeme do těch Halounů. Bude to docela krátký. Co řikáte na 10.00 na Zbraslavskym náměstí?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to je dost brzo, co takhle 10,30 tamtéž… když už pojedeme tak vrchem po červený ne? jinak to je gumárna teda pro pražský, do ŘE asfalt pak up and down, totál 10km a zase asfakt z5… ne to fakt ne. navrhuju hezky zadem přes osmu na Baně, přes dálnici na Cukrák, po červený přes dva hupy a Černolice na Skalku a pak hurá na Jezírko. Z nám. Zbraslav a back to je tak na 3 hod bez jídla :-) takže kdo pojede? Pro pražskou sekci může být mini sraz 9,45 Palačák, 9,50 Baranďák, na neohlášený zde se nečeká :-)

                    0 0
                    • Rampage  

                      Dobře, takže 10.30 na Zbraslavskym n. Dáme tu trasu co si navrh ty přes ty Černolice ta moje je fakt moc krátká. Na ten oběd se čas najde :-)) Blue řikal že by jel v neděli taky tak mu zkus napsat jestli máš číslo.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        jsem mu napsal, uvidíme… doufám že dorazí i někdo další…

                        0 0
                        • Rampage  

                          Tak zítra, měj se

                          0 0
                          • Jogador  

                            To už jsem někde slyšel:)

                            0 0
                            • Rampage  

                              No jo no sem vstával v jedenáct :-)) Ale napsal jsem možná! Zítra nebude důvod spát dlouho…

                              0 0
                              • drak  

                                Počítáte doufám s tím, že se mění čas.

                                0 0
                              • jecnak  

                                Duvod se vzdycky najde (proc spat dyl). No se mnou spis nepocitejte, jedine, ze by mne rano ruplo v bedne. Ta trasa je proste kratka a navic jsme cast jeli dneska.

                                0 0
                                • Thidney  

                                  takže ti očividně ráno v bedně ruplo ;-)) Na Zbraslav jsem dorazil v 14,32 v 14,­42 jsem byl komplet naloženej v autě a v 15,00 work. Cestu jsem našel v pohodě, akorát z Lipenců jsem jel po červený nahoru okolo hřbitova.

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Jo proste kdyz jsem rano videl vymetenou oblohu… a hlavne jelikoz byl posunuty cas (jinak bych nestihal.

                                    Co se tyce meho zbrblani na delku, tak jsem si to jeste o 20 km natah, takze to asi tu 100ku dalo.

                                    0 0
                                  • blue  

                                    a co fotky? je z toho neco? :-)

                                    0 0
                                    • Thidney  

                                      chlape to je klasickej analog, titanový tělo ;-)), s tím zejtra půjdu do labu a pak se uvidí

                                      0 0
                        • Thidney  

                          zřejmě já, pokud nenastanou nějaké neočekávané události.

                          0 0
        • Jogador  

          No, si taky myslim, já dal sice jen 50, ale i tak to bylo dobrý, jen bych příště vynechal jeden sjezd:) Nebo si příště sebou vemu cepíny nebo aspoň lezečky. Tak zas někdy:)

          0 0
          • jecnak  

            Jo to je pravda, ale ja to chtel videt, tak jsem to videl. Priste bych to vzal spis z kopce mnohem driv – od altanku, tam co konci hocimin, proste dolu kanonem – to se da jet cely bez slapnut – i za mokra a taky je to vyzivny.

            0 0
    • McBlacky  

      nevyrazil by někdo z Prahy ve čtvrtek 11/11, tak na tři hodinky? já určitě pojedu pokud nebude pršet. Je mi jedno kdy, ale nejpozději ve 14,00 bych rád vyrazil. Kam je mi zatím jedno navrhuju Prokopák-Radotínské údolí-Třebotov-Vonoklasy-Černošice-dál podle nálady

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.