• jecnak

    Tak pro velky uspech podruhe…

    A hned tu mame akci. Zitra, tedy ve ctvrtek 11.11.2004 vyjizdka zatim neni jasny kam. Sraz v 11:30 na Palacaku. Ucastnici Jecnak, Blacky a kdo se prida. Chrtit se nebude, jelikoz budem unaveni, BLacky spolecensky, ja tak nejak celkove…

    0 0
    • Thidney  

      omlouvám se z akce… v 11,30 budu sledovat potomka na monitoru ultrazvuku, takže na vyrovnání účtů dojde později :-)

      0 0
    • Kolík  

      Ten čas na vyjížďku vám závidím… Nebýt víkendů tak nevyjedu.

      0 0
      • Thidney  

        no jo já budu ještě min. do půlnoci v práci a sedím tu od dopoledne…no nic

        0 0
    • Jogador  

      Toudle dobou se budu potit u testu, tak příště:)

      0 0
    • cabbage  

      11.30 ?!§°:-(X?! to kua nepracujete nebo mate kratkou vyjizdku v prubehu zakone prestavky na obed? ja budu rad kdyz opustim svuj ustav ve dve:-(

      0 0
      • Meesha  

        Ja mam taky ustav do dvou… :-( A nez se z nej dostanu domu a nez bych se prvlik atd, tak je tma… :-(

        0 0
      • Thidney  

        nee to je pauza na smích

        0 0
      • jecnak  

        Nahodou mam volno, tak misto abych hnil za monitoerm, tak vyrazim nekam do lesu.

        0 0
    • enjoy  

      jedu jedu jedu:-) a muzu vlastne?:-)

      0 0
    • McBlacky  

      taklže.. jsem dorazil domu… mam 12 piv a nějaký panáky.. hmm gto zas bude jízda, kua… ale budu tam…snad!

      0 0
      • enjoy  

        zadny snad!podivej se na dobu kdy jsem tohle napsal,ja dneska nespal ani minutu.

        0 0
      • fousac  

        ;)

        0 0
        • McBlacky  

          fousáči ten nonstop na zastávce na Zbraslavi je šílenej. Ti někdy řeknu co jsem tam zažil, tomu nebudeš věřit…

          0 0
      • JohnLee  

        No ty vole…ja cumim…:))

        0 0
        • enjoy  

          jako neni to spatny 12 piv,ja dam polovinu:-).ale jeden typek mi jich dal predvcirem v praci 15:-),na vic nemel(penize:-))

          0 0
          • JohnLee  

            To hle nechapu,muj rekord je asi 10 piv, a to bylo,kdyz mi bylo cca 19,ted mi je o 5 let vic a dam jich min…tech 6 uz by me asi polozilo…:) A co vyjizdka? Kona se? Bych chtel vide Mc po tom pivnim maratonu…:)

            0 0
            • enjoy  

              no tak ten u me ma 152 kilo:-),blacky nema ani pulku:-). no mohlo by jeste trochu oschnout,bych byl docela spokojenej.blacky se jeste samozrejme neozyva,zatim:-) a vy ostatni,koukejte se ukazat,prece si me nenechate ujit:-).skoda ze nedame lavky nahoru,byly by takovy hezky kluzky:-)

              0 0
          • JohnLee  

            PS: u vas v praci se muze chlastat? Co sakra delas? :))

            0 0
            • enjoy  

              jo ty to nevis?:-).no ja delam v herna-baru.nakolik je to herna a nakolik bar at posoudi kazdy radsi sam:-)

              0 0
              • JohnLee  

                Delas nebo jsi majitel? To tam frcis asi nocni co? :))

                0 0
                • enjoy  

                  jsem jen otrok:-).nocni od sedmy do sedmy:-).nekdy je to sranda:-)

                  0 0
                  • JohnLee  

                    :)) Nejses sam,ja taky makam nekdy 19–7,nekdy 7–19…:))

                    0 0
                    • enjoy  

                      jo,nekdy taky vezmu denni.nechapu ze za to dostavaj to co ja za nocni:-)

                      0 0
                      • JohnLee  

                        Ja to mam za stejny prachy,ale ja si vybiram smeny s ohledem na skolu a na pritulku…:)) a za nocni by mely byt asi vetsi prachy ne?

                        0 0
                        • enjoy  

                          jsou aspon vetsi dyska,kdyz uz nic jinyho. no mam trojnasoubnou trzbu(prumerne)… ale co,nebudu se v tom radsi moc rejpat:-)

                          0 0
                          • JohnLee  

                            hehe…radsi ne,clovek se pak jeste vic nasere…:) tak peknou vyjizdku,ja jsem momentalne v hokne…

                            0 0
                            • enjoy  

                              vyjizdka to bude urcite zajimava,diky deformaci z prace jsem celou noc nespal a jeste ke vsemu je venku pekne mokro.doufam ze se nekde nezmrtvym.

                              0 0
    • enjoy  

      takze zacalo moc hezky prset…:-/ snad to uschne.nebo at aspon prestane:-)

      0 0
      • jecnak  

        Nebud ctlivka.

        0 0
        • enjoy  

          to jsem potreboval slyset.vazne. jeste ukecat blackyho kterej je ted asi zrovna v komatu a bude to.

          0 0
          • McBlacky  

            tak jsem vstal… přejdu to v jakým jsem stavu.. ale jedu, uvidíme to zas bude kotel :-)

            0 0
            • fousac  

              ty si mi dal ty dobytku… ;)) rano delirium, az ted se dostavam do faze kocovina… s tebou zas nekam pudu.. :))) uzij si biking, ja si uzivam kreslo… ;))

              0 0
        • enjoy  

          takze radar rika ze jedu.prset uz nebude.

          0 0
    • McBlacky  

      hmm tak tohle nebyla úplně nejvydařenější vyjíždka trhnul jsem řetěz, píchnul kolo a hodil držku to celý na 38km. Pilotáž v kocovině mi moc nejde, ale trénovat to nebudu. :-)

      0 0
      • blue  

        nejaky podrobnosti o ty drzce nebudou? :-)

        0 0
      • JohnLee  

        Ale asi ne v tom poradi jak jsi to napsal? :)))

        0 0
        • McBlacky  

          jo v tom pořadí, naštěstí vozím nýtovačku a duši mi půjčil Ječnák a jedinou pumpičku měl Enjoy :-) To Blue – normálně jsem se složil v zatáčce na asfaltu kousek před výjezdem ze Šárky u Jenerálky, roztrhnul jsem si akorát kůži na prstě a narazil koleno, jinak ok. Stejně jsem měl celou dobu pocit že se někde smotám :-)

          0 0
          • JohnLee  

            Tak to ses kanec…:) to trhas retezy normalne?

            0 0
            • Thidney  

              ten Blackyho řetěz hoooooodně pamatoval

              0 0
            • McBlacky  

              na tom není nic divnýho trhnout řetěz to je hned. Blbě se to sekne při řazení v záběru a ani nemusíš za to moc rvát -on se vlastně neroztrhne ale roznýtuje, protože se článek vyhne do strany (ale to asi je jasný) . ten řetěz už má hodně za sebou, takže víceméně nic zvláštního, akorát ta pruda to nejtovat.

              0 0
          • enjoy  

            kolik budes chtit za umiti myho kola?ja do toho fakt nejdu.

            0 0
            • JohnLee  

              a ja si rejpnu…:)))

              jak se umiva kolo?

              Sorry,ale fakt jsem musel…:)))

              0 0
            • McBlacky  

              jako že bych ti ho umyl jo? no to zase zabrzdi :-) máš v podstatě několik možností:

              1. ****** se na to – to dělám já, protože mejt ho pokaždý je pakárna.
              2. počkat až to uschne, pak to vzít smetáčkem a pak kýbl s vodou a umejt + hadr, alternativně kolo do vany, nebo se jet vyprudit k nějaký benzínce s vapkou.
              3. narvat progresákům vatu za umytí, ale to je podle mě už hodně mastňácký
              4. Vyhlásit anket kdo ti za kolik kolo umeje tady na BF
              5. postavit kolo dopostřed kostničkáku a jít nakoupit, ono to nějak dopadne, docela by mě bavil pohled na tlustýho cikána jak jezdí na tvým rbasu na pivko :-)
              0 0
              • enjoy  

                vanu ne!to ne!:-),to uz je historie:-) tady sou cikani navoneny,by se ho nedotkli.vetsina z nich na podpore,ale vsichni odshora dolu v niku,umbru,a­didasu… tyjo,jsem nejakej vypruzenej.klid,hlav­ne klid.

                0 0
              • jecnak  

                Ja to vzal na zahrade hadici a pecu na to…

                0 0
    • Darkson  

      a co sobota? vyrážíte někam?

      0 0
      • jecnak  

        Blacky uz neco kuje, ale asi bude beze me, protoze mam nejakou praci, ktera nepocka. Pokud to jen trochu pujde, tak se ukazu, ale dost o tom pochybuju.

        0 0
    • jecnak  

      Nechce nekdo zitra vyrazit (Praha a okoli)? Ja mam docela chut. Sice nevim, jak budu vypadat zitra rano (pred pul hodkou jsem prijel z Brna), ale pokud nekdo v Praze vyrazite, tak se mi ozvete, rad se pridam.

      Navrhuju sraz na Palacaku v 11:00, dal se uvidi.

      0 0
    • jecnak  

      Tak co nechce zitra nekdo v Praze nekam vyrazit?? Ja kazdopdane pojedu. Vsechno zalezi na domluve. Nebranim se ani necemu dlouhymu po silnici. Samozrejme sraz az nekdy kolem 10 – driv me nikdo z postele nedostane.

      0 0
      • Beeda  

        Cau, bych jel, NESMI prset, nerad bych za nastydl. Tak 2–3 hodky, mluvil jsem predbezne s Blackym. Mam dohodle i dve bajkerky:-) jedna uz vzdala, druhe zavolam vecir, cili pokud pojede, tak neco primerenyho :-)…B

        0 0
        • jecnak  

          Co klasicky sraz na Palacaku, ostatni naberem casem. Cil – asi Tocna a dal podle chuti (jak by dodal Padlista kazdeho soudruha). Co se tyce pocasi, tak souhlas.

          0 0
          • Beeda  

            Palacak no problem, jsem z Andela, phone jsem poslal do mailu, pripadne ho ma i McB.. Co dalsi Rich, Daf, Tom, atd ci sprateleni pionyri/ky smerem od Brd:-))? B.

            0 0
            • jecnak  

              Pokud nebude prset, tak bude Darkson v 10:15 pod Barandakem.

              0 0
              • Darkson  

                možná že i když jako by slzu ukáp zaprší:-)

                0 0
              • Darkson  

                jelikož jsem se večer poněkud zdržel v restauraci, tak jsem ráno nevstal a nestih vás. nakonec jsem vyjel a taky zmoknul

                0 0
            • SELMIRA  

              Sic se jdu dneska dlouze spinožit, ale tož třá bych i zítra jela…

              0 0
            • Daf  

              Dnes rano jsem valil sam. 80km silnice, dest, vitr fuj. Urcite se k vam nekdy pripojim, ale az vyjde slusne pocasi aby stalo za to jet az do Prahy.

              0 0
      • blue  

        kdyz nebude prset, tak se stavte na kopci nad Zvahovem (naproti Zlichovu), budu tam poustet draky :-)

        0 0
      • Meesha  

        Kdyz nebude prset, tak pojedu. Palacak v 10?

        0 0
        • jecnak  

          Yo Palacak 10:00, cyklostezka pod Barandakem 10:15, prejezd v Modranech 10:30

          0 0
      • jonas  

        Taky bych tentokrát jel, pokud pojedete přiměřeně :)

        0 0
      • jecnak  

        Tak pekna akce, pro vsechny kdo se nezucastnili – vase smula, ze jste nejeli. Dneska nikdo ani nepich ani nehodil nejakou zvlastni tlamu, jo vlastne Meesha to z jedny lavky na Tocnou vzal po zadech do potoka. Kazdopdane byl hodne zajimavy sjezd kanonem, protoze tolik navatyho listi (misty i pul metru) vytvarelo dost zajimavy situace. Zpatecni navrat v desti uz tak zabavny nebyl, ale co nejak ty km natocit musim.

        0 0
        • Thidney  

          V 7 jsem vstal, pokochal se pohledem na zahrádku skrápěnou podzimním deštíkem. Motivace,potvora jedna, mě nanavigovala zpět do postele. Tak snad někdy … /katapult citovat nebudu, poblila by se mi klávesnice/

          0 0
        • Meesha  

          Jo jo, bylo to pekny pojezdeni! Ale tu koupel si priste fakt odpustim… :-))

          0 0
    • Jogador  

      Nepřidal by se někdo zítra, zatim jedu já s Lemplem,a jen dopoledne,tak do 14:00. Večer se dohodnem,tak zatim…:)

      0 0
      • rich  

        JA URCITE VYRAZIM, VECER SA DOHODNEME

        0 0
      • Meesha  

        Ja este uvidim – boli me v krku… :-((

        0 0
      • jecnak  

        OK, pridam se

        0 0
      • Jogador  

        No, musim tuto akcičku prohlásit za povedenou:) Jen dojest na prázdnou vidlu mi přišel trochu tvrdý:) Ale stačilo dofouknout, a zas je v poho:) Tak biku zdar

        0 0
    • fousac  

      Ctvrtek 13.1.05, 15:10, u nadrazi Zbrasalv.. trasa Vrane-Brezova-Mechenice-Jiloviste-Kazin-Cernosice-Pigi (Radotin:)

      ucast: ja, blacky tempo: snesitelne (snad) obtiznost: da se to ;)

      0 0
      • McBlacky  

        kdo dorazí, tak si může rozšířit obzory a hezkej sjezd z Březové do Skochovic. řekl bych že ho znaj jen hodně velký pathfindeři :-)

        0 0
        • blue  

          bejt to pristi tyden, tak jedu, mam celej volnej

          0 0
          • McBlacky  

            tak to něco podniknem, pokud se totálně nezesere počasí

            0 0
            • fousac  

              dostal sem tip na trasu Klinec-Mechenice, prej je tam singlik kaňonem podel trati.. to muzem testnout..

              0 0
              • McBlacky  

                tak to testnem dneska? ale to bychom ho museli dá uphill :( dohodnem to na místě

                0 0
                • fousac  

                  bych to prece jen nechal na ten pristi tejden.. vybereme dobry pocasi, ja vezmu driv drahu z kolbenu a muzem ject treba v jednu.. ;)) pres cukrak a dal.. to kdyztak dneska muzem aspon prokonzultovat s mapou…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    solidní akce, akorát jsem mohl bejt doma dřív než ve dvě ráno :-) ten vyvražďovací sjezd mi fakt nedá, celou cestu domu jsem nad tim přemýšlel, příští týden to dám, at je mokro jak chce…

                    0 0
                    • fousac  

                      ty toho nadelas… :)) (to takhle mam skoro denne..) trefil si aspon zase nejaky pole?? :D

                      ten sjezd dam akorat po nejakem dlouhotrvajicim suchu… dyk ted se tam da mistama zapadnout az po naby.. ale az ho pojedes, tak se teda mrknu.. ;))

                      0 0
    • Jogador  

      Pojedtě zase ve čtvrtek 20.1.05 ? Směr bych dal zase jih,jelikož Sava nejspis pracuje,a tak se sever necha na vykend sni. Sraz kdykoliv na cyklostezce…

      0 0
      • enjoy  

        pockej pockej,to zni zajimave,mam volno.rychle vsichni piste ze jedete taky:-)

        0 0
        • McBlacky  

          ale výborně… mám v plánu jedem slušně vyvraždovací sjezd :-) tak rychle všichni piště že jedete taky :-)

          0 0
          • enjoy  

            ale rad bych aby mrzlo,protoze predni blatnik jeste nenandam kvuli hadicce od hydry.a mejt to zase jako naposled.. no co by mi zbyvalo:-) pred par dny mi sice teprve vyndali stehy z ruky,takze uchop riditek bude asi sranda,ale kaslu na to,to uz nesmi rupnout:-) takze jo,ctvrtek.parada

            0 0
          • enjoy  

            jo a s tim sjezdem opatrne.vys ze ted moc nejezdim a navic jsem po zraneni:-).takovych vymluv na to kdyztak mam:-)

            0 0
            • McBlacky  

              tohohle tě ušetřím, to je hubu i v plný kondici, ale ukáži ti jeden hezkej, takovej obtížností vyloženě výletní :)

              0 0
              • enjoy  

                aha:-).hele nedelej si ze me srandu:-).pojedeme tedy na vylet:-).a ne ze zase pojedeme po cyklostezce do branika 35km/h:-)

                0 0
          • jecnak  

            Ok vezmu si volno. Hele podminka jsou lavky na Tocnou nahoru – chystam se na tu kladu…

            0 0
            • enjoy  

              takova podminka se mi moc libi.ee,jaka klada?

              0 0
              • jecnak  

                Mno je asi v 1/3 vyjedku na Tocnou. Klada cca 1m nad zemi zakoncena 0,5m dropem. POkud to nebude moc oslizly, tak to vyzkousim.

                0 0
                • enjoy  

                  jojo uz vim.ta co driv nebyla zakoncena dropem ale sjezdem:-).tak tu bych zkusil taky a vzdycky jsem na ni koukal,kdybych si ovsem nemyslel ze si strasne rozbiju drzku a zlamu nohy pri tom padu.

                  0 0
                  • Jogador  

                    Já na ní jednou skákal bez kola, v normálu, a pěkně sem uklouz a pěkně se vymlel, tak s ní mám už respekt. Ale lávky teď spravujou, když jsme tam tuhle jeli s Lemplem a Kibicem, tak ty dolejní lávky už byli nový, tak možná i tady bude opraven ten nájezd.

                    0 0
                    • blue  

                      neni opravenej ani najezd, ani sjezd… ale pracuje se na tom

                      0 0
                • Darkson  

                  jééé, nechceš to nechat na víkend, abych to mohl taky vidět?!

                  0 0
            • McBlacky  

              dobrá, zelená nahoru, pak sjezd k mostu na Zbraslav, pak se uvidí kudy do Vranýho (asi nevymetem všechny kopce nalevo), nahoru Březová, a dolů do Skochovic, přes most a z Měchenic nahoru a pak se uvidí

              0 0
      • blue  

        v kolik? u prejezdu v modranech?

        0 0
        • Jogador  

          Co takhle 10 palacak a pa jako vzdycky, ale klidne bych i driv, stim, ze ja budu u prejezdu…

          0 0
          • enjoy  

            10 je dobrej cas.predtim bude jeste moc kosa.no ona bude stejne:-)

            0 0
        • jecnak  

          Primlouvam se za cas kolem 13 hod a dele na Palacaku. Driv nestiham.

          0 0
          • Jogador  

            To je moc silný argument, to na tebe musíme počkat, ale už ne moc pozděj, aby pak nebyla už brzy tma. A nebo nás můžeš dohnat ve Zbraslavi, mi chybom si dali lávky, točnou a závist, a pak bys ses napojil, a jeli bychom dál, co nato řikáte.

            0 0
            • enjoy  

              a co jeho podminka?:-)

              0 0
              • Jogador  

                Chudák, on už je v podmínce? No, tak to se bude muset chovat slušně…:) jo, skočit si to, no, stejně by se mohl vysekat:) No, se ptam na vas nazor, me je to skoro jedno, jak chcete

                0 0
            • McBlacky  

              no to bychom museli jet ale až tak v 11,30 z palačáku. Ječnák nebude na Zbraslavi dřív než 13,20. jak se dohodnete tak pojedu ** kdyby mel nekdo zajem jet i ve stredu, 13.00 namesti Zbraslav **

              0 0
              • Jogador  

                od 12 mám ve středu zkoušku, tak semnou nepočítejte…

                0 0
              • Gung-Ho  

                Ještě napíšu jestli s jistotou, ale předběžně bych tu středu jel, mám volno. Většínou vyrážim dřív, ale v jednu na Zbraslavi to ještě lze něco stihnout :-) Přeci jen se dny už prodlužujou, dnes ještě ve 4 svítilo sluníčko.

                0 0
              • cabbage  

                a nejaka vyjizdka v rozumnou dobu pro ty ktery maj vychazky z ustavu az od 13:00 by nebyla?

                0 0
                • Jogador  

                  A co zase v pátek, odpo, mohli bychom dát teda něco v Krči, ikdyž tam je šíleně lidí… Luky by asi zase jel,a kdybychom jeli na točnou, tak tam by mohl být i Lempl a Vítou,ne?

                  0 0
                  • enjoy  

                    jezdete si jak chcete,ale taky byste nekdy mohli kdyz mam volno:-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      at si zkusi ve ctvrtek prset,jak rikaj.

                      0 0
                      • Jogador  

                        Upřimně řečeno, ve čtvrtek má jet, tedy: Já, Ty, Bleky, Ječnák a tušim že i Blue se ozýval, to se prostě musí jet i v děšti:) Navíc by mohlo sněžit:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          ne,to si nenapsal presne:-),ma totiz padat mrznouci dest.a to je taky dost dobry:-). takze jak na to koukam tak to bude docela chrtarna.no snad preziju.zatim jsem prezil a ani moc neztratil:-).ne ze by obcas jecnak nemusel na ostatni cekat:-)

                          0 0
                          • Jogador  

                            Neboj, já ted o zkouškovym taky nejezdim, ted v patek sem byl s klukama poprví v tomto roce, a málem sem jim nestačil, budem se brouzdat vzadu spolu:)

                            0 0
              • fousac  

                streda samozrejme.. ;) ale kdo ti poradil namesti??? pekne nahore u benzinky, at nemusim nejdriv dolu a hned zase nahoru.. trasu bych (predbezne) videl cukrak-klinec a podle trati na mechenice..

                ctvrtek bych jel taky, ale driv nez ve 12 se z kolbenu neurvu.. ale tak tech 13:00 komorany by slo..

                0 0
                • McBlacky  

                  si teda línej jak ..... ok STREDA 13,00 BENZINKA NA ZBRASLAVI -nahore na ceste na Jíloviště. čvtrtek ještě proberem

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    V kolik budeš pod Baranďákem, a? nemusim hledat benzinku :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      tak ve 12,20 v klidu se tam dá dojet za 35–40minut, samozřejmě na bránický straně, přímo pod mostem…

                      0 0
                      • Gung-Ho  

                        Pokud se počasí vyloženě nezblázní, tak tam zejtra v těch 12:20 budu.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          jedu ikdyby měli padat chalengery :-) doufám že se večer zdržíš u pigiho co?

                          0 0
                          • Gung-Ho  

                            Taky si myslim, že mě jen tak něco nezastaví, ale domu pojedu za světla, takže u Pigiho to na dlouho určitě nebude :-(

                            0 0
                            • McBlacky  

                              jj světlo si vem, nebudeme přece nezodpovědní bikeři, že… ale před půlnocí jsu doma

                              0 0
                              • fousac  

                                no v noci to bude nejspis hodne slusna klouzacka.. kdyz sem se vcera vecer vracel z divadla, uz sem mistama mel co delat jit pesky… (pro rejpaly: ne, nebylo to mnozstvim krve v alkoholu…)

                                0 0
                          • blue  

                            to bude parada, slunicka, slaba vrstva snehu… jsem zvedavej, co z toho do odpoledne bude :-)

                            0 0
                  • blue  

                    to je ta benzinka u silnice po pravy strane pod tim „policejnim sidlistem“?

                    0 0
                    • fousac  

                      jj.. takova tusim zelena „rainstav“ a o kus dal je velika vytopna…

                      0 0
                • enjoy  

                  trochu se hejbat fousi..:-)

                  0 0
                  • fousac  

                    to chce spis trochu efektivity.. ale to k tobe jeste evidentne nedorazilo, kdyz si stezujes ze ses „jenom“ denne 12h v praci a nemas cas na bika..

                    0 0
                    • enjoy  

                      asi si nikdy nezkusil delat v noci.je to mnohem unavnejsi a namahavejsi nez ve dne.jinak nektery lidi nemaj praci naproti tak potom na spanek zbyva treba tak akorat tech 8 hodin takze nedelas nic jinyho nez ze pracujes a spis.chtel bych te videt jak bysis do toho zaradil bika vice nez jednou:-).protoze pak uz bys to neudelal:-). a jestli jsi teda moc efektivni:-),tak by ti asimeli dat vic prace,abys neodchazel v poledne:-).ne ze bych ti tak kratkou pracovni dobu nepral. jinak teda ja jsem v praci sam,odtamtud se vazne nejde utrhnout:-))

                      0 0
                      • Gatier  
                        • do styroch do rana cez vikendy na forach. To potom fakt nejde.
                        0 0
                        • enjoy  

                          njn,to je ten prehozenej rytmus. ps:tak v kolik a odkad se ve ctvrtek jede?:-)

                          0 0
                          • Jogador  

                            Záleží natom, jestli čekáme na Ječnáka, nebo nás dožene, mě je to jedno, Bleky psal, že mu to je taky jedno, tak to rozhodni ty…

                            0 0
                            • enjoy  

                              no vzhledem k tomu ze jsem vzal za kolegu stredu,tak by mi sraz v jednu vubec nevadil.

                              0 0
                              • Jogador  

                                OK, tak v 13:00 palačák, 13:30 Barandovský, a já budu v 13:45 u přejezdu. Jo?

                                0 0
                                • enjoy  

                                  ja beru.co na to blacky a jecnak?

                                  0 0
                                  • Jogador  

                                    A blue?

                                    0 0
                                    • blue  

                                      co ja na to? nic, co mi zbejva? :-) je to sice trochu pozde, ale aspon neco :-)

                                      0 0
                                  • McBlacky  

                                    co jako no tak asi souhlas, když už jste se tak pěkně dohodli. Vzledemktomu že se nebudeme chtít zrubat a nebude čas na všechny prasárny který mívám obvykle v plánu, tak trasa bude as follows: zelená up, přes maturitu okolo kopce sjezd vyšší obtížnosti podel plotu do břežanáku, pak z časových důvodů přesun do Vranýho, silnice up na červenou a sjezd za odměnu do skochovic, přebrodíme Vltavu a nahoru z měchenic klasika a dolů -no nechte se překvapit, podle toho jak moc velkej sadista budu chtít být, varianty jsou dvě, jedna z nich je víc než za trest :-) pokud bude chtít jet Ječnák, stíhá 13,00 na Palečáku, z nejhoršího ty Komořany

                                    ale jsem pro posun srazu v Komořanech na 13,30, to je hlavě pro Jogadora

                                    0 0
                                    • Jogador  

                                      Mě je to jedno, já tam klidně budu už od 10, tak napište, vkolik budete u přejezdu, a já tam budu.

                                      0 0
                                      • McBlacky  

                                        ** tak naposledy ctvrtek 20/1 13.00 Palacak, 13.15 Barandak, 13.30 prejezd v Komoranech **

                                        0 0
                                        • cabbage  

                                          a bude neco v patek, nebo o vikendu?

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            dočkej času :-) já pátek nic, ale so nebo ne určitě nějakej terror podniknem.

                                            0 0
                                            • prema  

                                              to me teda reknete, jak to delate, ze v tydnu mate cas? :))

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                já například nechodím do práce :-) má to i nevýhody, ale když je člověk šikovnej a vydělá si něco doma na pc tak to jde

                                                0 0
                                              • blue  

                                                mame volno :-)

                                                0 0
                                            • blue  

                                              byl bych spis pro nedeli, soboty mam zaseknuty

                                              0 0
                                        • Jogador  

                                          Ječnák stíhá? No, snad jo, kdyžtak chvilku počkáme

                                          0 0
                                          • jecnak  

                                            Todle stiham. Takze pojedu s vama jen ve ctrtek. Streda se nekona, respektive jestli se chce nekdo pridat na nocni vyjizdku (silnice) kolem Brandysa… Dve hodky na pohodu, tak 60 – 70km.

                                            0 0
                                            • Gatier  

                                              2h- 70km, taka zimna casovecka

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                tam je to samá rovinka a kdo zná Ječnáka ví, že při průměru 35 na rovince zdaleka nejede ANP

                                                0 0
                                        • blue  

                                          dneska se mi to venku vubec nelibi, tak jeste nevim, uvidim v poledne

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            já dneka nejedu, bohužel musím něco dodělat a nestíhám, a stejně je hnusně :/

                                            0 0
                                            • enjoy  

                                              tak venku je to jasny:-/

                                              0 0
                                              • Jogador  

                                                Tak jedete?Já stim zatim počíám, jen doufám, že nezačne lejt.

                                                0 0
                                                • fousac  

                                                  ja s tim taky zatim pocitam.. tak si to rychle rozmyslete, at se tam nezenu zbytecne..

                                                  0 0
                                                • jecnak  

                                                  Jedu, vy ostatni odreknuvsi se stydte…

                                                  0 0
                                                  • enjoy  

                                                    zacnu se stydet hned jakmile tady vsteky neco rozstipu..

                                                    0 0
                                                • enjoy  

                                                  no hele jedinej nasranej sem tady asi ja,protoze sem na tom nesedel uz ani nevim jak dlouho a spal sem 3 hodiny,jenom kvuli tomu a kouknu ven a tam… no to asi kazdej(prazak:-)) vidi.ja na to kaslu.

                                                  0 0
                                                  • fousac  

                                                    v cem je problem?? trochu vlhko, pravda, trochu fouka, ale da se.. ;)

                                                    0 0
                                                  • Jogador  

                                                    Neblbni, když už ani neprší, je sice mokro, ale stim se muselo počítat, tak si to kolo potom umeješ, netrhej partu…

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    ne,tohle je na me moc.to si fakt nezaslouzim,v ta­kovymhle pocasi si jednou za cas vyjet.bych z toho nic nemel.navic nejede ani blue ani blacky. pojedu az budou chodniky SUCHY.

                                                    0 0
                                                  • Jogador  

                                                    Bábovko… Aby ses náhodou neušpinil, a víš co, to by sis zasloužil,takhle nás zradit, stydtě se majere…

                                                    0 0
                                        • fousac  

                                          drifty v bláticku, oslizlý lávky, spousta mokrejch šutru a kořenů… proste pohoda… ;)

                                          ted uz si užívám zasloužený čaj u pigiho za kamnana… :)

                                          P.S. co dáme o víkendu???

                                          0 0
                                    • jecnak  

                                      No pekny to bylo, akorat jsem presunem domu pekne promrznul. Priste jedu na zimaku s blanikama.

                                      0 0
                                      • Jogador  

                                        Jojo, bylo to dobry, a aspon si nemuzes stezovat, ze nes prijedes domu, ze ti uschne blato na kole, já si včera pak na te silnici to kolo pěkně umyl:)

                                        0 0
                                        • jecnak  

                                          To ja taky, akorat ze spinavou vodou, takze dneska se chystam ho umyt a s konecnou platnosti zakonzervovat do jara a dal pouzivat uz jen zimaka.

                                          0 0
                • blue  

                  tak stredecni akce byla moc povedena, krasny technicky stezky mimo turisticky znacky, nejaky brody probehly taky :-) kdo nebyl, muze litovat

                  akorat ty silnicni presuny mi moc nejdou, nekdo by mel tem chrtum pristrihnout kridla :-) jsem pekne prositej

                  0 0
                  • cabbage  

                    fuckt uz me ne***te s tema vyjizdkama kdyz nemuzu, to nemate cas nekdy o vikendu, nebo v patek odpoledne????

                    0 0
                    • Gung-Ho  

                      co si stěžuješ, v neděli si nechtěl, a to myslim je víkend :-) Jinak potvrzuju Blueho slova, byla to dnes fakt paráda. Jednou sem si připadal jak fernet – „nejlepší jízda na ledu“, asi 10 metrů sem jel po levym boku :-), bez následků, takže legrace.

                      0 0
                      • blue  

                        prosil bych sklonovat „Bluova“ slova :-)))

                        0 0
                        • Gung-Ho  

                          Dobrá, dobrá nebude se to opakovat, a to sem nad tim přemejšlel…blbě :-)

                          0 0
                          • blue  

                            snad te uklidni, ze nejsi jedinej, kdo nad tim tak usilovne premysli a pak vymysli nejakej patvar :-)

                            0 0
                            • Gung-Ho  

                              no se mnou bys to taky neměl jednoduchý, ani já nevim, jak by to bylo správně :-)jen mlhavě tušim.

                              0 0
                  • McBlacky  

                    luxus velkej, kdo pojede zítra může ochutnat druhý kaňon k Vltavě, sice není tak náročný na ruční práci jako ten dnešní, ale zadarmo to taky nebude. jinak závěr u Pigiho dobrej, kafe, pivko, teplíčko od kamen, pohoda :-)

                    0 0
                  • fousac  

                    jj… stalo to za to.. i kdyz kameny a klady potazeny vrstvou ledu nepatri mezi muj oblibeny teren a voda v potoce by taky snesla o par stupnu vic, tak to bylo opravdu dobry… ;)) uz se tesim, az ten kaňon trochu zkulturnime, to bude pojezdenicko…

                    P.S. asi slozim „Odu na Racing Ralphy“… by jeden nerek, co vsecho ty gumy zvladnou… (no jen ten defekt me pekne nastval, na to ja nejsem zvyklej, dyk loni sem mel jenom dva, jeden snake a jeden pripinacek.. )

                    2blue: po silnici se musi jezdit rychle, at to ma clovek co nejdriv z krku a hura zase do lesa.. ;))

                    0 0
    • McBlacky  

      úterý 25/1, 13,50 Palackého nám. 14,15 benzínka u nemocnice v Krči (u cyklostezky, blízko zastávky busu Michelský les na ulici Vídeňská). Trasa Kunra?ák-Modřanská rokle-Točná (ne lávky) -Komořany-Zbraslav-Cukrák a někudy dolu, podle situace v terénu, nejpravděpodobněji na Kazín, tam se to dá i v zimě docela pálit. účast zatím: Enjoy, Cabbage, Já, možná Fousáč, Lempl..

      0 0
      • fousac  

        tentokrat asi beze me.. :( mam nateklou hubu, otevrenej zub a neni mi zrovna do zpevu.. ://

        0 0
        • McBlacky  

          vidíš to bylo tím že jsi málo v neděli chlastal, a já se tak snažil :) přeju brzký uzdravení, alespon už tě to nebude *****.

          0 0
          • fousac  

            teda sice sem dneska do haku vyrazil po svejch, ale kdyz to luxusni pocasi vidim, tak asi jeste prehodnotim situaci a pro bika si domu dobehnu… ;))

            0 0
            • Thidney  

              na jak dlouhou dobu to asi je?

              0 0
              • fousac  

                eee?? (pro negramoty: nerozumim otazce, nechapu souvislosti)

                jestli jako jak dlouho mi zabere si skocit dom pro bika, tak cca 15 minut v ramci poledni pauzy.. nebo to holt odpoledne zabalim o chvili driv.. ale spis pres ten obed, abych pak moh jeste vklidu v teple v rachote provest nejaky cisteni a mazani… ;)

                0 0
                • Thidney  

                  sem krapet rozespaly a prehlid jsem, kam radim prispevek. kolik to mas do prace vim, jen potrebuju odhad mistiho matadora jak dlouha /casove/ bude vyjizdka. Dikes fousi.

                  0 0
                  • fousac  

                    jo takhle.. no ja osobne to odhaduju na ctvrtou uz v teple u pigiho.. ;)

                    a jo, sem se rozhod, pro bike si skocim..

                    0 0
                    • Thidney  

                      dik, pokud najdu nejaky obleceni tak se pokusim taky vyrazit. zatim to vidim 50:50

                      0 0
      • cabbage  

        lempl nestiha:(

        0 0
      • Jogador  

        Já bych rád,ale mám před zkouškou,navíc už odpoledne něco mám,ale jesatli se mi to povede zrušit,tak se možná taky přidám, zatim spíš ale ne…

        0 0
      • enjoy  

        jak jako ne lavky?:-)) ja tam budu oxidovat uz ve trictvrte a budu jezdit do kolecka abych natrenoval:-))

        0 0
        • McBlacky  

          hele jestli vydrží sníh tak ti garantuju že budeš mít velkej problém i v mnohem lehčím terénu než jsou lávky. No poznáš sám :)

          0 0
          • enjoy  

            ja vim:-).a bojim se ze vydrzi,kdyz se podivam ven:-) doufam ze se to cely nejak nepo..,to uz bych asi nerozdejchal.

            0 0
      • Thidney  

        tak jsem to zpět vzal nakonec přes lávky na letiště spíš cyklokros – pak jsem se bůhví kudy domotal do písnice – hnusná vánice a protivítr /to už jsem byl značně prošitej/ a kunratickým lesem po žlutý zpět k benzince /krasny vyjeti/ a byl jsem tam v 16,45 coz bylo mily prekvapko.

        0 0
    • fousac  

      zejtra tzn. ve st?edu 26/01 sraz v 12:15 u lávky v Radotine.. trasa p?edb??n? p?es „Cikánku“ na T?ebotov a dál se uvidí… ú?ast zatím: já, Blacky, asi Gung-Ho… tempo pohodové… ;

      0 0
      • enjoy  

        hm.tak dneska jsem i v tom pohodovem tempu totalne shorel:-/.

        0 0
      • Thidney  

        zitra budu sankovat s detmi :-) po dnesku me ztrhaj

        0 0
      • Gung-Ho  

        Mrzí mě to, ale Gung-Ho asi né. Mám dopoledne nějaké vyřizování a pochybuju, že budu stíhat. A taky bych měl navštívit jednoho kamaráda v nemocnici, takže to asi spojim. Rozhodně na mě nečekejte, pokud bych jel budu tam na 100% včas a kdyžtak zavolám. Sorry :-(

        0 0
      • McBlacky  

        trasa je lákavá a jen potvrzuju že pojedu, akorát bych se nerad zdržel u pigiho jako dneska, tj, do skoro ted :)

        0 0
      • fousac  

        to byl zase dneska ulet.. ;)

        no nahlasil se aspon lempl, ze prej bude v jednu v radotine, tak sem se ho v pul treti dockal.. ze prej zabloudil… ja nastesti cekal v teple u pigiho.. ;))

        no tak sme dali uz jenom neco lehciho.. podle reky do mokropsu, vyslap na vraz a vonoklasy a sjezdik do cernosic… ten byl hodne dobrej.. uvoz luxusne ujezdenej lyzarema, na „dirtove“ casti 20cm neposkvrneneho snehu.. lahudka.. ;) a pak uz jenom rubarna proti vetru z5… jo, ten vitr byl docela laskovnej, delal krasny snehovy jazyky a naveje, misty az 50cm hluboky.. docela prca to do toho zapichnout… ;)))

        a na zaver u pigiho degustace „lehce“ alkoholickych ovocnych drinku… ;)))

        ja si to docela uzil, lempl kapku mrznul, ale celkove pohoda.. :)

        P.S. ooo jak jsem byl rad za kotouce, kdyz sem videl co ne/delaj lemplovy V avidy v hlubsim snehu… ;)

        0 0
    • Jogador  

      Tak a další akce, a to ve čtvrtek 3.2, jedu zatim já, Enjoy a i snad Bleky, Ječnák si jistě zase veme dovolenou a Fous už take opusti operační sál. Jistě se přidá i Blue, který trpí zimou ,a bojí se vody:) Možná i Lempl, tušim, že Kibic má zase školu. Každého dalšího vítáme, vid bikemanxe,že. Jo, a pojede se MTB, i když někdy spíž o život:)

      0 0
      • blue  

        bohuzel se nepridam, dovolena netrva vecne :(

        0 0
      • jecnak  

        Jem i lito, ale dovolena tenhle tyden nepripada v uvahu. Budu rad, kdyz se objevim na nejaky akci o vikendu.

        0 0
      • Jogador  

        Tak ted jsem zjistil, že ve čtvrtek taky nemůžu, že prej mám pojřeb, tak co St,nebo Pá? Ale tušim, že Enjoy může jen ve st, tak co ve st odpo?

        0 0
        • blue  

          to nechapu… jak chces ject v patek, kdyz mas ve ctvrtek pohreb? ;-)

          0 0
        • Thidney  

          dneska je středa ne? nebo st ve vašich končinách značí sobotu a so středu??

          0 0
    • McBlacky  

      27/1/2005, 12,30 Palackého náměstí. Trasa Prokopák, Dalejské, Radotínké údolí, Třebotov a pak bud na Mořinu nebo Karlík nebo rovnou na Vonoklasy. Lehčí blbnutí na sněhu. Jedu já a Lempl. Tempo: rovinka pohoda, do kopce relax z kopce kudla :)

      0 0
    • McBlacky  

      ** ctvrtek 3/2. Palackeho nam 12.30 ** trasa s ohledem na podmínky, rozhodně neplánuju nějaký bahenní lázně. Délka max 50km. tempo zimní :)

      0 0
      • Luky  

        tempo zimní?..takže „jako na nakup“…jel bych ale nemam čas, takze si to užijte…

        0 0
        • blue  

          akorat ze oni jezdej i na nakupy dost rychle :-)

          0 0
          • Luky  

            …ja vim, tech celkovych sobotnich 80km. me o tom docela poucilo…:)))

            0 0
            • Meesha  

              jj, sobotni tempo bylo na zimni pripravu v kompenzacnim pasmu akorat! :-P

              0 0
              • McBlacky  

                jet do kopce na sněhu kompenzaci nejde, a když je víc jak deset čísel tak to nejde ani na rovině,

                0 0
        • fousac  

          tempo zimni je proste tempo zimni.. to se jede tak rychle, ze ti ani nestihne bejt zima.. ;) v sobotu to bylo jeste docela v klidu.. takovy „na nakup na posledni chvili“.. ;) (ovsem nekteri jedinci jeli dolekopcom hur nez baba s nusi… ale ze slusnosti kybice neprasknu… )

          to blacky: kdyby se pak trasa stocila nekam pobliz me, tak houkni.. po cca 14:00 bych se moh i nejspis nekde pridruzit…

          0 0
      • cabbage  

        nechces to presunout na patek? mel bych volno…

        0 0
    • McBlacky  

      tak jeden super last, ypadá to že nebude pršet tak dneska (čt 7.4.) 17.55 pod Barandovským mostem v Bráníku. zelená na točnou, přes maturitu někudy do Břežanského údolí a pak se uvidí … pojede někdo?

      0 0
      • jecnak  

        Kdybys mi zavolal, tak bych jel, ale nemel jsem zrovna pristup na net…

        0 0
        • McBlacky  

          no stejně jsem se pořád hrabal v řazení a nakonec to bylo povolenou kazetou, což jsem zjistil až když se rozpadla a nejmenší pastorek se protáčel :)))

          0 0
          • rich  

            som tam bol cca 18h00 ale uz si asi bol prec

            0 0
            • blue  

              tak to si byl teda asi ty, co si na palacaku zatacel z mostu vpravo na tmave modrym speslu v tmave modrym obleceni (nejaka moira?)

              0 0
              • rich  

                je to sice cierna :-) ako spesl tak aj dlhy dres (adidas), ale pravdepodobne som to bol ja. som si Ta nevsimol, bol si na biku?

                0 0
            • McBlacky  

              no to je fakt škoda :( já tam byl 17.52–55 a pak jsem jel, protože to vypadalo že bude pršet tak jsem si řekl že na to každej kašle… a nakonec bylo hezky, nahoře na Točný dokonce sluníčko. na mě nemáš číslo co…

              0 0
    • jecnak  

      Zitra – v nedeli 18. – sraz v 9 na mostu zavodu miru na Zbraslavi (PRaha). Cely silnice, cca 200km – Praha, Stechovice, Slapy, NOvy Kniny, Dobris, Pribram, pre Brdy do Rokycan a nejak pres Beroun a Rudnou zpet na Zlicin. Tempo pohodove, pocitam, ze to bude na cely den.

      0 0
      • jecnak  

        Trochu jsme to zkratili, ale presto mi to hodilo i s presunem na a ze srazu skoro 200. Kazdopadne at zije dvouslozkovy lepidlo v polystirenu :-)

        0 0
        • cabbage  

          164km, bez konzumace dvouslozkovyho lepidla bych to nedojel:o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.