• Marika88

    Chystáte se někdo jet tento závod? Mě to celkem zaujalo, protože to není moc daleko od Zlína. Co mi ale připadá dost divné, tak je délka tras. 23 a 46km? A ženy mají navíc jenom kategorii 23. Tak to je teda i na mě docela málo :)

    Kdyžtak www.svihsport.cz/zavody.php

    0 0
    • BOREK  

      podivej se poradne kde to je, ze Zlina kus! cesty

      0 0
    • vlk  

      chystáte se tedy na to někdo?Jedete? Nebo jste to už jeli, kdyžtak napište nějaý popis, zkušenosti apod. Já o tom docela uvažuji, je to totiž v kraji mému srdci blízkém.

      0 0
      • luke777  

        sme uvazovali s grafikem ze bysme jeli ale bohuzel totalni absence na kole udelal sve, nemamm natrenovano ale jinak to vypada na fajn zavod, ja spis piluju na olomouckou burinku 24 cervna

        0 0
        • vlk  

          Však já taky nemám natrénováno.Však to jen zkusit, nebo vy trénujete na bednu?Nevíš bližší informace-jaký je terén-bahno, kamení apod, či co mají na občerstvovačkách,zda budou mít ionťáky apod.

          0 0
          • lith  

            jedeme tam s kámošem na kole z Olomouce…co řešíš terén,co mají na občerstvovačkách a tak…najez se doma,na tak krátkým závodu se nejí.

            0 0
          • grafik  

            pojedem se tam asi jen kouknout na bajcich – ocihnout teren na pristi rocnik. V mem pripade zavodit rozhodne nepojedu, protoze vcera na me lezl nejakej vir a musim se ho do soboty strepat. Burinku v zadnem pripade nechci promrhat :)

            0 0
            • vlk  

              No já od toho taky postupně ustupuji.Pojedete tam autem a až namístě koly nebo už z Olomouce na kolech.O buřince taky uvažuji, ale zase platit za závod po cestách, které jsem jel snad miliónkrát-no ještě se rozmyslím.

              0 0
              • grafik  

                na biku z Ol

                0 0
                • vlk  

                  Tak já bych se k Vám přidal.Nevím sice ještě, zda tam až namístě nebo už v Olomouci.Zpět bych jel v každém případě s Vama na kole.V kolik vyjíždíte, V kolik předpokládáte, že dorazíte. Kdyžtak bych ti zavolal na telefon.

                  0 0
                  • grafik  

                    tam vyjizdime kolem 10 od vlakce, hodne pohodovym tempem, protoze se necitim uplne fit (vecer nebo rano kolem 8:00 ti poslu sms jestli fakt pojedem). Porad se citim tak nejak nesvuj – ikdyz to neni nic hrozneho. V kolik hodin zpatky jeste nevime, uvidime podle podminek. Kazdopadne bychom se jeli jeste podivat na ten brod v polovine trati …

                    0 0
                    • Vymi  

                      chlapi nejedu skola je prednejsi… mam pristi tyden zkouskovy a tak budu o vikendu studovat :-)

                      0 0
              • grafik  

                jestli se rozhodnes ze burinu pojedes ohlidej si levnejsi startovne

                0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.