• till

    Chci ňákej XC rám, jezdim maratony a xc závody (nijak vrcholově…:-)), aby byl tak okolo těch 10 tis.! Kterýmu rámu byste dali bod?

    0 0
    • rasto  

      sfinx. ocel na miru. ovsem trosku pritlac ;-)

      0 0
      • jakub  

        Hlasuju pro RB CRX v teto cenove relaci tezko sezenes neco lepsiho… (krom corky )

        0 0
        • till  

          O tom už přemejšlim dlooouho…ale trápí mě jedna „ZÁSADNÍ“ věc, jakou barvu?!:-)

          0 0
          • jakub  

            to je jedno, barva nejezdi… ja mam KTM ORANGE – uz par dni se ji cem snazim nacpat ale nak mi to furt nejde a to mi uz tink zmensil foto, zejtra to snad stihnu nafotit znovu v mensim rozlisen a pak to sem hodim ten muj fotak se nak s tou barvou nemuze poprat, aby to vypadalo jako ve skutecnosti, ale naky foto uz mam esli te to zajim, jinak sem se pri vyberu spis nazil vzhledem k tomu ze mam vyjmecnyho bika vzit barvu kerou az zas tak nikdo nema a mit nebude a myslim ze sem touto barvou nic nepokazil…

            0 0
            • till  

              Kámoš si nedavno koupil oranžovýho Mongoose (toho nejvyššího) tak by to bylo stylový:-) Doufam, že se tě podaří vyvěsit tu fotku!!

              0 0
            • jakub  

              jonak jeste doplnim ze kolo mi ihned po par metrech absolutne sedlo – vubec jsem si na nej nemusel zvykat, proste sem nased a jel, co mne dal velice prekvapilo je uzasna geometrie, nebot kolo uplne neskutecne dobre stoupa az mne malem zacalo jezdit fakt tezky kopce a dolu … je uzasne hravy fakt je bozi…, ale budes si na nej muset pockat v tom jsou Cesti ramari mistri – vsechno jim trva, ale stoji to za to

              0 0
              • till  

                Svařej mi ho do jara?:-) Ve Velu bylo něco, že připravujou rám s ještě více CNC prvkama, docela by mě zajímal!

                0 0
                • jakub  

                  hmmm prej jo ale nevidim v tom uz zadnou vyhodu s tim ramem sem proste spokojenej howgh, do jara to urcite stihnou

                  0 0
        • enjoy  

          jak neco lepsiho?nerekl bys spis ze v teto cenove relaci nejde sehnat nic tezsiho? ja teda svoje CRX miluju,ale tahle rada je podle me trosicku ukvapena a silne ovlivnena:-). ja kdybych si hral na zavodnika tak bych bral CR1300 nebo nejakyho durateca.nemam rad seriovy ramy,tak proto neradim nic jinyho.

          0 0
          • till  

            Cim myslis ze je ovlivnena a ukvapena? To je to s tou vahou fakt tak spatny?:-(

            0 0
            • enjoy  

              no protoze jakub a jeho KTM orange…:-). a vaha v Lku tesne pod 2 kila,to proste trochu moc na ram za desitku.ale me to vubec nevadi,kdyz se podivas na muj bike tak uvidis ze gramy pro me nejsou priorita:-)

              0 0
              • till  

                Jo, tvuj bajk je bezva (myslim to vazne a nechci te tim lezt do p.....), hlavne ta vidle:-) Chi na to taky hodit FOXe, ale do 15tis. novou F100 asi nesezenu, tak se nejspis budu muset „spokojit“ s Marathon SL (za 305€), proti kterej teda nic nemam, ale tahne me to jinam…:-)

                0 0
              • jakub  

                na vahu kaslu, co se tyce vlastnosti biku tak jsou uplne vyborny, navic mam relativni jistotu ze tanhle ram vydrzi vic nez jiny plechovky… tomu fakt verim

                0 0
    • biker007  

      RB 1300/crx (9900 bez hlavovyho slzoeni), duratec C10(12500 s hlavou FSA), giant XTC (cca 10.000) nebo se da obcas koupit treba i GT Zaskar Race cena taky lehce pres 10kkc. Ja byl volil ciste subjektivne mezi RB a Duratec, kvuli cene bych bral RB. Podivej se do starsich diskusi.. hele ted se divam komu vlastne odpovidam:)) jak to zes nebyl dneska znacit trat!?!:)

      0 0
      • till  

        Dneska sem šel spát v 1:30 hod. ráno, vstával v 6 a domů sem přijel v 17:40hod, takže nějak nestíham…:-)

        0 0
    • náčelník  

      Jen tip – KHS Alite 4000.

      0 0
    • MARIN  

      RB 1300,CRX Mozna bych jeste pockal jak to dopadne s tim Marinem. Tusim ze ddd-andy naznacoval neco ze by zase mohli byt k mani a ceny jejich ramu byli dobry.

      0 0
      • till  

        Jakou ma Merin netovou adresu? Jejich produkty moc neznam, tak bych se chtel kouknout.

        0 0
          • Glum  

            A dovazi to nekdo? A ze stranek jsem zjistil, ze ocelaky maji jen v americky nabidce – ne v evropsky.

            0 0
            • MARIN  

              Dovazela to Komersia(Progres­scycle)ale prestali a ted nedavno nekdo(ddd-andy) tady na B-F naznacoval ze se toho snad zase nekdo chyti. Jinak urcite jsou k mani v Nemecku a to i ocel

              0 0
              • Lister  

                Tomu se říká info přímo od zdroje. Zkus zavolat do komersie jestli jim tam něco neleží. Já jsem ho před časem scháněl a nějaký rámy tam měli.

                0 0
                • MARIN  

                  Me kdyz pred 2 roky reklamovali ram Pine Mountain tak to stejne nakonec slo pres Drazdany.

                  0 0
    • ananas  

      duratec C10 11500,–, mám naněm natočeno asi 5000 a samá chvála

      0 0
      • jack  

        možná bych ají zkusil rock machine.třeba takový explosion 2002 nebo 2003 se dá na bikestore sehnat za super peníze.a je to z eastonu.

        0 0
    • TinkTink  

      Ja vas lidi nechapu…proc utracet tolik penez za HT…staci polovina a setri na fulla… :)

      Jinak – RB vypada fakt dobre – akorat jsem jeste nevidel RB, ktery by bylo nak pohodlny… :)

      0 0
      • jakub  

        hele hele mooc neprovokuj jo, ja sem este nevidel RB CRX, kery by rasklo …(((-: tedkom mne napadlo – jediny co bych RB vytkl je fakt, ze nema vyrobni cislo- to neni moc dobry…

        0 0
        • TinkTink  

          no…prasklo…no…pro­toze je tvrdy, tak na nem radsi nejezdite… :-)))))))))…ne…­vtip…ale dat za HT tydle prachy…nevim no :)…ten ram co poradil Radek dole je odpovidajici…se­zenes za 5 litru…pokracuju v uvahach niz :-D

          0 0
      • till  

        Tak mi rekni nakej full ram, kterej by byl za dobry prachy i s tlumicem a dal se pouzit na zavodni XC… Libi se mi Giant NRS, ale 28 tis. je fakt hooodne..:-(

        0 0
        • TinkTink  

          No proc myslis ze ti radim setrit – kup levnej ram – za 5000,– sezenes ten co radi Radek dole…ten je super lehouckej…na tom dej jednu sezonu, pak to vyhod, protoze to bude stejne v haji a kup si fulla – mas 5000,– v zacatku…a muzes setrit…a je to..za rok nasetris…budou vyprodeje…a koupis :)

          0 0
          • enjoy  

            za rok tech 5000,– mit nebude:-)

            0 0
            • TinkTink  

              jo jo…bude mit vic, co? :-D

              0 0
              • Daum  

                Hmmm, nevim proc, ale tahle odpoved mi pripomnela Hollyho z Red Dwarfa :) Fakt nevim proc.

                0 0
              • jakub  

                tinku nas masochysty stajne nepredelas, nevim o co se snazis ((((-:

                0 0
                • TinkTink  

                  Tak jako…zkousim to, ze jo :o))

                  0 0
                  • jakub  

                    bys mel spis konecne vyzkouset nakyho pevnaka at vis jak uhani bike

                    0 0
                    • zirecek  

                      a s pevnou vidlou, to je huukot, :-). Ale hlinik bych nebral, urcite ne RB, fakt jsou „nepohodlne“. Mám rád svoje záda… .

                      0 0
                      • fousac  

                        na tom neco bude… kdyz sem se svez na enjoyovym uzasnym crx, tak se se hodne dlouho divil, jak muze tak drahy kolo bejt tak nepohodlny, drncavy a natrasavy… imho bych rek ze to cloveka naklepe vic nez silnicka..

                        0 0
                        • RomanH  

                          Hmmm, a ze ve Velu (jak u CRX tak u CR1300) to pohodli tak vyzdvyhovali (a to mely biky obute uzke tenke plaste). U toho CRX-ka to psal Taich a tomu jsem v testech celkem veril :o(

                          0 0
                          • zirecek  

                            ono neni model uplne stejny kazdy rok, mozna jsou lepsi. Ale uz jen ta „nadupana“ zadni stavba uz od pohledu vzbuzuje pocti, ze vse pres ni preleti do sedla… .

                            0 0
                            • RomanH  

                              To se mi zdalo taky (nakonec to u CRX tvrdil i Petr Heinik na starem B-F), proto me prekvapily ve Velu ty testy. A ani zde si nikdo na CRX nestezoval. Ja jsem uz taky rozhodnut – pres zimu jdu do nej.

                              0 0
    • radek z BF  

      superior 940/950… sice bez vlastní barvy, ale pökud chceš XC rám, je to nepochybně špička za dobrý peníz.

      0 0
      • Darius  

        nebo jak uz vyse radil jack zkus se mrknout na RM, tusim cyklosvec ma starsi ramy z eastonu za 4–5t Kc

        0 0
      • zirecek  

        To je podle mne nejlepsi volba. Koupit nejvyssiho Superiora aj z hlavovkou. Stal nejakych 5–6 tisic. Barva pekna a jeste na tom nejezdi kazdy…

        0 0
    • dave lister  

      kelly's kinesium … superlite by mel byt do 10 tisic… a ten bez superlite bude tak o 2 tisece lacinejsi a taky neni spatnej… teda pokud Ti nevadi, ze jich kolem tebe bude jezdit mnoho;-)

      0 0
      • till  

        Myslim ze Kelly's NEEEE!!!! Nevim proc, ale fakt tohle nemusim… Jenom co sem kolem sebe letos videl Mobsteru…

        0 0
        • Thorn  

          Tak to byva, ked je nieco za dobru cenu – v Bratislave je napriklad v kategorii okolo 30000 Sk vidiet viac novych KONA ako AUTHORov… vdaka sikovnemu dovozcovi…

          0 0
        • jimmy63  

          na mobstery se vykasli,ty se stejne jako ram neprodavaj,ale dyt vis jak je mekj:(kdyz se do toho hodne opru tak mi zadni kolo skrta o neopren na vidli:(

          0 0
          • McBlacky  

            zadní kolo o neopren na vidli :-( -jak na tom jezdíš? BTW: mě přijde kellys a superior tak na stejno. každopádně vozí se jich docela dost na závodech a lidem to na nich i jede, kupodivu :-)

            0 0
            • jimmy63  

              ne porad,ale kdyz tam dam velkou pilu a ve stoje do toho vetsi silou zaberu tak mi to skrta(plaste mam conti explorer 2,1),ten ram je strasne moc konstrukcne mekej:(kdyz na miste zabrzdim zadni kolo a zaberu do pedalu,tak se az divim co to dela:(kellys taky neni moje nejpreferovanejsi znacka,ale ten mobster byl hrozne levnej,takze tohle proste prehlizim..

              0 0
              • till  

                Ja te poradim,jak odstranit to skrtani! NECH UZ SI KONECNE VYCENTROVAT TU OSMICKU!!!:-)

                0 0
                • jimmy63  

                  hele hele frajere nebud chytrej:)!!ja bejt tebou se ted soustredim na ridicak a ne na mou osmu:)!!

                  0 0
                  • till  

                    Tak tady nepomlouvej ram kuli tvej blbosti!!!!!:-)

                    0 0
        • fousac  

          ze zdroje blizkeho nejmenovanemu cyklistickemu periodiku mam informaci, ze v testech HT ramu si top ram kellysu „Kinesium Premium Aluminum Superlite“ vedl na vybornou a tak jako byl vice mene nejlepsi s prihlednutim na tuhost v zaberu a akceleraci… coz ovsem v oficialni verzi testu neni, ze…

          0 0
    • jpl  

      A co treba FORT? Muzes vybrat mezi hlinou a oceli od Columbus. Koukni na www.fortframes.cz

      0 0
    • speedy gonzales  

      ja davam dva body (jeden bod je malo) rock machinu catastrophe 02 z bikestore za 9400…material Easton SC 7000 scandium…coz je super cena a nemyslim se za ty prachy sezen neco lepsiho

      ekonomicka verze je vzit nizsi serii od rockmachinu z Easton Alu Ultralite tamtez za 5000

      0 0
    • till  

      Nevíte někdo kolik budou stát ty nový rámy od Apache s karbonovou zadní stavbou???

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.