RB Speedster & Duratec Sendic F10 (F12)

16 nepřečtených
  • Pospa

    Bajkeři má někdo zkušenosti s těmito koly. Rozhoduji se o koupi. Vyděl jsem je na Sudetech a oba bajky vypadají moc dobře.

    0 0
    • jakub  

      oba bajky sou super bajky nic vic, nic min – HOVGH

      0 0
    • Meesha  

      Osobne se mi vic libi Duratec. Prijde mi vic „zavodnejsi“.

      0 0
      • jakub  

        mam RB CRX a esli speedestru venovali takovou pozornost jako CRX tak pujde urcite o bozi bajk

        0 0
        • Meesha  

          CRX je ale HT. Videl sem nejakyho kluka na tom Speedesteru a dost se do houpalo… ale je to asi taky o nastaveni…

          0 0
          • jakub  

            sak rikam esli se venovali vyvoji speedstra jeko CRX tak to je bomba

            0 0
        • TinkTink  

          Ale ne moc na rizi drncajici XC :o))…speedster se skutecne houpe…dyt ani nemuze jinak…je to system, ktery se ma za ukol houpat…

          Designove jsou oba bajky jiny..Speedster je masina z CNCcka (jako nadnesene…ze jo… :)) )…a Sendic je krasne zaobleny stroj…porovnejte si oba a uvidite ten rozdil…

          Ja, kdybych mel davat tydle prachy za neco, tak uz beru VT od Giantu :)

          0 0
          • jakub  

            je pravda, ze na sudetech bylo enorme videt, ze se speedster houpe a myslim si ze tam musi bejt hroznej tlak, tezko rict co by s tim ramem udalo treba SPVecko

            0 0
    • vt  

      OT: jaky jsou tak ± ceny ?

      0 0
      • x-mass  

        Ceny Speedstera a VT se pohybuji okolo 18 000,– bez tlumice. Sendic nevim.

        Co se tyce fulla na xc, tak jsem nad tim speedsterem dost uvazovla, ale posledni dobou mi pripada, ze to asi nebude to pravy orechovy. Na bike foru neni moc slyset treba o ramu Fluid od Norca a nebo o Hecklerovy od Sata cruz. Jaky je vas nazor na tyhle dva. Myslite, ze by se vyplatilo zainvestovat nejaky ten tisic navic?

        0 0
      • pcejka  

        Sendic F12: 25.290,– (ram + i.h.s. FSA)

        0 0
    • McBlacky  

      na závodech jezdí rozhodně víc durateků než rbček…

      0 0
      • wroum  

        co z toho vyplyva?

        0 0
        • McBlacky  

          to at si každej rozmyslí sám, já taky pořádně nevím, ale házím to jako fakt… možná je to tím, že RB začalo víc prodávat až 2003, dřív víc frčel duratec, dneska jsem v modě rbaso :-)

          0 0
          • McBlacky  

            …je v módě.. jsem dneska out :-)

            0 0
          • J.A.V.  

            No mozna je to taky cenovou politikou Duratecu – v ramci zblizovani cen s EU jsou ty ramy zbytecne drahy.

            RB CRX i 1300 stojej pod 10 ku, Duratec C10 11500, CX dokonce 14600. To je uz docela rozdil. Pritom se mi nezda, alespon podle parametru zase takovej rozdil mezi CRX(RB) a CX (Duratec). Osobne jsem dycky chtel Durateca, ale ted bych bral spis RB.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.