• Pietro

    Ktery ram vybrat? Je to otazka za meho znameho se kterou si momentalne nevi rady. Stavi nove kolo a jedine co mu chybi je vybrat ram. Ja osobne mohu posoudit a doporucit jen RB 1300 ktery jezdim, ale s Duratecem jsem se zatim nepotkal. Takze pokud mate nejake zkusenosti ze zivota s temito ramy podelte se prosim. Na strankach Duratecu uz byl. Dekuji vsem ZdaRB

    0 0
    • RomanH  

      Nejezdil jsem ani jeden, ale nad obema vyrobci premylim u noveho biku, ktery si budu na podzim skladad. Uz jsem skoro 100% rozhodnutej pro RB, a to bud CR1500 nebo CRX. U toho Durateca bych bral Carriera C10. Ten Vagrant je kratsi a dost tezkej (i s lakem pres 2 kg – posilali mi to z Duratecu). Za stejnou cenu mas u RB CR1500 a ta i s lakem vazi 1750–1800g a ma (podle me) povedenejsi geometrii. Duratec to letos s cenou trosku presvihl.

      0 0
    • Darjan  

      Vidim , ze resis stejny problem. Na duratecu se chcu projet pristi tyden. Myslim ze je urcite delsi ne 1300. Z jakeho duvodu uz nechces to RB? Ja se totiz taky rozhoduju mezi Rb a vagrantem.

      0 0
      • Pietro  

        Nepochopils, to je dotaz za meho znameho ja bych se RBcka od te doba co ho mam nevzdal. A kdyz by premyslel o ramu C9 Career

        0 0
    • cubas  

      Tak ja mam zkusenosti s Vagrantem. Co se tyce vahy, vazil jsem ho na docela presne a ram (vcetne objimky sedlovky) mel 1930 g. Zpracovani je fakt dokonaly, co bych trosku vytknul je odolnost laku. Kolem objimky presmyku po utazeni popraskal a oloupal se. Ale to je jedina vytka. Ohledne jizdnich vlastnosti jsem docela nadsenej, ovlada se podstatne lip nez predchozi ocelak, je to takovy hravejsi. Nevim podle ceho kdo hodnoti pohodlnost, ale hlinik Vagranta mi vubec neprijde vic nebo min pohodlenej nez ocel. Ale to jsou ciste moje subjektivni pocity. Jednani s Duratecem je naprosto v pohode – byli velice vstricny, termin byl dokonce jeste kratsi nez uvadeli pri objednavce – do 14 jsem si ho vyzvedaval. Neznam letosni ceny, ale minulej rok jsem ho kupoval tusim ze za 7.900.

      0 0
      • Pietro  

        Uz se znamy rozhodl, ma objednany ram RB 1300 tak jsem sam zvedav jak bude spokojen. Dozvedel jsem se ze letosni ramy jsou trosku odlisne co se tyce frezovani zadni stavby proti lonskym a taky cenou, tak jsem moc zvedav jak bude vypadat.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.