• spipi

    pro ty, kteri nevedi o co jde…

    je to vlastne takovy „cyklisticky happening“ na podporu cyklistiky v praze[nejen v praze-cyklojizdy se poradaji v nekolika mestech soucasne] a omezeni automobilove dopravy..

    Happening se kona kazdy 3. ctvrtek v mesici, start 18:00 z Namesti Jiriho z Podebrad[metro A]. Zariove Cyklojizdy byvaji obzvlast zabavne:-] doporucuji vsem…

    0 0
    •  

      Prosímtě míváte tam takový ty hezký samolepky O JEDNO AUTO MÍŇ ?

      0 0
    • McBlacky  

      a co trasa, obtížnost a rychlost?

      0 0
      • spipi  

        jo ty samolepky tam obcas nekdo rozdava..

        trasu neznam-ta vetsinou byva dohodnuta primo na miste a obtiznost? hehe neni to zadnej zavod, jede se proste v takovym poklidnym tempu…

        bohuzel si nepamatuju webovou stranku[pokud bych na ni narazil tak ji sem dam]

        0 0
    • Jenca  

      myslis tuhle? : http://jizdy.cyklopraha.cz/uvod.php :)

      0 0
    • enjoy  

      to je ta akce jak na ni loni usporadali hon policajti?:-)

      0 0
      • McBlacky  

        nic pro tebe, tempo krokem po silnici, ne chodníky, schody, no terror…

        0 0
    • Meesha  

      Fuckt nejedu. O cyklistice to neni skoro vubec. Jde jen o prudeni a este vetsi nasravani ridicu…

      0 0
      • McBlacky  

        přesně proto jsem napsal thanx no… moje pojetí je trochu jinde a i filosofie je prostě jiná. Hit the trail!

        0 0
        • Meesha  

          spravne! Jednou sem to videl a ty lidi nemaj s cyklistama temer nic spolecnyho…

          0 0
        • enjoy  

          trosku pro zakomplexovany lidi,co jim auta strasne vadi.kdyz si neumeji udelat v silnicnim provozu pro sebe prostor…:-)

          0 0
          • McBlacky  

            platí i pro meeshu, fakt jsem rád že jste to sem napsali, alespon je vidět že ne každej je konformní turista :-)

            0 0
          • rejow  

            Si to asi nepochopil, to neni jízda proti autům, ale za cyklostezky. Mně třeba štve že při rekonstrukci náplavky (předláždění velkou dlažbou) nebyl na této „cyklostezce“ vyasfaltován třeba třímetrový pruh pro cyklisty a bruslaře, nebo to že před rekonstrukcí Sokolovské tam byl barevně vyznačen pruh pro cyklisty a v novém stavu už není. Prostě mám chu? si zaprotestovat proti tomu že magistrát má v programu podporu cyklistiky a v praxi je vše jinak.

            0 0
            • Meesha  

              … a omezeni automobilove dopravy… viz.prvni prispevek. To mi na tom vadi. Oni jedou rychlosti 5km/h po magistrale. Za nima jedou stovky napruzenejch ridicu a taxikaru. Ja bydlim u Muzea, jak myslis, ze dopadnu, kdyz druhej den vyjedu na bika? Kdejakej debil si me kvuli dvou kolum automaticky spoji s temahle lidma a tolerance je vhajzlu!

              Jiank souhlasim, ze se vsude mluvi, jak sou moderni cyklostezky a pak provedou takovouhle pi*ovinu. (Mne osobne je to jedno – mam horsky kolo :-))

              0 0
              • McBlacky  

                no jasně a horský na silnici nesmí :-)

                když už jsme u těch „cyklostezek“ dneska jsem si to švihnul po dlouhý době pražskými cyklostezkami, protože jsem chtěl dát tak 35–40 a nikam se mi z centra nechtělo. No a tak blbě jsem si za poslední dva měsíce nezajezdil, Kunra?ák a hostivař to je fakt ******* a lidi už se ani nenamáhaj uhýbat když jedeš naproti, psi všude, vopruzzz vopruzzz a peklo největší, never moore. Jediný pozitivní je když člověk vidí na čem včem a jak lidi jezdí, ale zasmát jsem se moh jít do cirkusu…

                0 0
                • enjoy  

                  v hostivari vzdy obetuju(a jeste rad) cast vzorku zadniho plaste.blby lidi se musej postrasit.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    vono to už nefunguje! fakt jsem se moh usmykovat a pořád nic, jsem byl totál bezradnej a nasranej. Uděláme nějakou větší grupu a bude payback time, takhle by to nešlo… už zase slyším: „a kvůli takovejm debilům jako vy se nebude jezdit za chvíli nikde“ :-)

                    0 0
                    • Thidney  

                      …a kvůli takovejm debilům jako my se nebude jezdit za chvíli nikde…

                      0 0
                    • enjoy  

                      kvuli takovejm debilum jako se nekdy vyskytujou na cyklostezkach se skoro nikde neda jezdit:-) hele tak nekdy zkus priblizovaci metodu k protichodci po prednim,ver mi ze budes mit veskerou jeho pozornost:-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        když vono to na tom rozřízlým plášti není zrovna bezpečná metoda, a hlavně s véčkama to na přední sice postavim, ale neprojedu se po něm :-(

                        0 0
                        • enjoy  

                          hele ja kdyz videl disorder 2 a jiste vis ze tak kdosi na tandemu…:-) takze zadny vymluvy:-)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            sakra, ale já zase viděl dávat na vanillce :-)

                            0 0
                            • enjoy  

                              budu se cervenat:-) ale to urcite nebyla narazka na me:-)) nebo myslis jak jsem dal tu drzku v cernosicich pri skoro nulovy rychlosti?:-))

                              0 0
                              • McBlacky  

                                no to byla narážka na disordery a Krankedy atak… červený období máš už za sebou ne, ted modrá a nic jinýho :-) kdyby zůstalo jen u dršek v nulový rychlosti, bylo by to fajn, doufám že bude a dlouho…

                                hele objevil jsem hroznej metal, jak se jede za vykopávkama po značce podle tý skály, tak víš jak tam jsou ty dvě místa kde se musí nést kolo -přes tu díru ve skále a pak po tý kládě přes to koryto- tak přes tu skálu někdo položil lavičku z fošny a dvou kulatin, je to fakt raso, musíš na to naskočit a je to celý asi 30cm široký a nerovný. A víš jak to vypadá dole vlevo :-) upřímně se přiznávám, že jsem to nedal

                                0 0
                                • enjoy  

                                  uprimne se priznavam ze to nedam:-) mam tak nejak zavrate:-).ale zkusime to,nekdy:-)

                                  0 0
    • Mamutt  

      Jízda v širokém balíku po silnici..?! Ježiš to je provokace.. a kvůli takovým akcím se pak někdo snaží sundat mě.. lidi jeďte třeba na Šárku, ale a? vás nikdo nevidí..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.