• jecnak

    Tak jak jsme slibil, tak pisu. Na statni svatek 6.7. planuju silnicni jizdu (ja a spousta dalsich jede na horaku, ale na silnicce to samo jde taky) Praha – Jested – Praha. Z metra Cerny Most je to cca 230km. Ujede to za den v klidu prumerne trenovany cyklista. Pojdede se v klidku, od rana od 8 az do vecera. Cestou obidek, vicero zastavek, bude-li velmi dobre pocasi, tak i krasny vyhled do kraje. kopcovitost – jediny poradny kopec v ceste je prave ten Jested.

    Trasa – Praha, Brandys, Benatky, Boleslav, Bela p Bezdezem, Kurivody, Osecna, Jested, Osecna, Bela, Okna, Houska, Kokorin, Vsetaty, Kostelec, Praha. Trasu je mozny samozrejme upgradovat dle nalady.

    0 0
    • cabbage  

      jestli nesezenu nikoho na Bike-Adventure:-(, tak nazuju racing ralfy a pojedu- tohle je vyjimecna prilezitost nekde zdechnout:-))

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak se mnou můžeš na tuty počítat :-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Napsal sem na tuty, ale teď sem si uvědomil, že den před tím budu v Plzni na koncertu ANTHRAX. Tak doufám, že vstanu. Vzhledem k tomu, že domu dorazim tak kolem třetí, to nebude legrace :-(. Ale vynasnažím se, nerad bych o to přišel

        0 0
        • Darkson  

          stejně se prvních 200 km budeš jen rozjíždět, tak se nevymlouvej :-)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Myslíš jako, že bych si to měl střihnout rovnou z tý Plzně na Čerňák :-)

            0 0
        • cabbage  

          silnicku nech doma.. ale klidne si prendej silnicni plaste na bika:-))

          0 0
    • yakub  

      blááááázni…

      0 0
    • DT Czech  

      Když bude čas a nálada pojedu, dej vědět kde přesně a kdy přesně bude sraz. ALOHA

      0 0
    • jecnak  

      Sraz bude na 80% na metru Cerny Most (hned jak se vyleze z metra) v 8:00. V 8:30 budeme projizdet Brandysem.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Jestli bude bike OK tak se přidám a o něco dřív se odpojím.

      0 0
    • sfinga  

      tak to bych mohl vyrazit, pokud budu ok, ale musím si uzdravit bolavý sval na stehně abych vám stačil, jinak nemůžu ani šlápnout :-)

      0 0
    • davidak  

      no fuj:). bydlim pod Jestedem a jeden vyjezd mi staci, natoz jeste dvě dávky do Phy..:)

      0 0
    • SNAIL  

      Koleno už získává normální barvu tak snad bude OK, tak bych jel. Kolik by nás jelo na biku?

      0 0
      • cabbage  

        doufam ze vsichni. byl bych fakt nerad, aby nejakej chrt jel na silnicce.

        0 0
      • jecnak  

        Ja jedu na zimaku, coz je bike se silnicnima plastema. Jestli jede Blacky, tak na necem podobnym. Plaste nafoukany pres max rozhodne nejsou na skodu. Na silnicce pojede par lidi, ale rozhodne se nenecham provokovat k rychle jizde, jelikoz je to prece jen vyjizdka a ne zavod.

        0 0
      • Peslezedirou  

        Pokud pojedu tak jedu na fullu s nějakýma hladšíma pláštěma nebo Python uvidím.....

        0 0
      • Darkson  

        já se taky možná zúčastním na svém silníčním AC:-)

        0 0
      • cabbage  

        zatim 3 fully, aspon ze tak:)

        0 0
    • crom  

      230km:-)))to je vic jak 20km/hod.nejvic jsem jel podobnou prumerkou 140km sice terenem,ale malem jsem pak chcipl.souhlasim blaaaaazzzznnnnni­iiiii

      0 0
    • fousac  

      pisu si do denicku..

      0 0
    • Meesha  

      Kdyz budu v Praze, tak prijedu podporit balik odpruzenych silnicaru! :-)

      0 0
    • McBlacky  

      na 70% pojedu taky, na wormdrivech na 70psi :) a kudy se pojede z ještědu dolů?

      0 0
      • Beeda  

        po te DH trati:-) B.

        0 0
      • jecnak  

        No jelikoz zustanou nazuty Maratony, tak po silnici. Ale klidne tse to muze vzit s po ty cerveny dolu a sejdem se v Osecny.

        0 0
        • McBlacky  

          já už si něco najdu, z nejhoršího na pláně a pak po sjezdovce :)

          0 0
      • DT Czech  

        Jedu na Biku doufám že tam nebudu jedinej abych pak nevysel s krví podlitýma očima někde za balíkem silničářů :)))

        0 0
    • Daf  

      Ve stredu se zrovna vracim z Krkonos. Takze zpatecni cestu bych si mohl natahnou s vama. Asi bych vas odchyt v Ceskem Dubu a svezl se s vama pres Kokorinsko. Podminkou je pekne pocasi, protoze jinak jedu nejkratsi cestou domu.

      0 0
    • M1R3K  

      zkusim si to zaridit, abych mohl jet taky ;-) ale srabsky na silnicce…bike zatim protestuje.

      0 0
    • Marry  

      Kdyby bylo hezky pocasi, tak bych se pripojil v Brandyse ???…je mozny se nejak dohodnout…v kolik budete treba na namesti ? DIKY…jedu na Biku…nic jinyho nemam :-)

      0 0
      • jecnak  

        Cca v 8:30 budeme projizdet Brandysem.

        0 0
        • jecnak  

          Kdyztak jsme na ICQ.

          0 0
        • Gung-Ho  

          A poznáš nás snadno, bude to takový velmi bizární peloton :-)

          0 0
          • cabbage  

            ale kuš, silnicky nechte doma!:)

            0 0
            • jecnak  

              Jak je definovana silnicka? Ja jen jestli se mnou budete mluvit…

              0 0
              • cabbage  

                kola28"(29 po­sible:), „berany“.

                0 0
                • Marry  

                  a gumy uzsi nez 1,9" :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Pozor. Horsky kolo ma gumy od 1,5" (a nekdy tady pozoruju, ze i uzsi:), tady dochazi k prolinani kategorii… no to uz dlouho a nejen tady.

                    0 0
                    • cabbage  

                      1.2", ale tufo dela plastovky jeste uzsi:)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Ja myslel horsky kolo podle UCI. Jinak si klidne jezdete na tech silnickach pro me za me. No o tom Liberci jsem neuvazoval, ale nezni to spatne… , ale patrne v jinem pojeti nez vas „vylet“.

                        0 0
                        • cabbage  

                          spis cekam ze se tam srazime nekde v „kulturneobcer­stvovacim zarizeni“:-)

                          0 0
                    • cabbage  

                      a kdyz uz ses tady zapojil do diskuze, budes v liberci?:)

                      0 0
                  • jecnak  

                    Ses horsi nez UCI, ale prezouvat nebudu.

                    0 0
                    • Marry  

                      No ja taky prezouvat nebudu…uz jsem letos s temahle plastema na Jested vyjel 2×…tak tam vyjedu i po treti :)…( predek Michelim COPM S Light, zadek Python :).....oboje 2,0"

                      0 0
                  • cabbage  

                    dame 1.5" to bude stacit- na silnicce to neprojde brzdou:)

                    0 0
          • Marry  

            Myslim ze poznat vas bude ten nejmensi problem :-)

            0 0
          • lempl  

            hele dej k tomu jestedu pro sim prosim vlajecku:-))))))

            0 0
    • jecnak  

      Tak zejtra v 8 na Cernem Moste. Doufam, ze rosnickari se s predpovedi nepletou.

      0 0
      • McBlacky  

        no pokud nebude počasí proti budu tam. Docela se teším :)

        0 0
      • SNAIL  

        Teď to vypadá bledě, ale věřím že bude krásně :-)

        0 0
      • goood  

        Kdyz bude rozumny pocasi, tak tam taky budu

        0 0
      • Gung-Ho  

        Silnice usychaji rychle, takže se mnou počítejte. Jen doufám, že už zejtra nebudou čerstvě „kropený“

        0 0
      • JirkaD  

        Počítejte i se mnou, pokud počasí trochu dovolí.

        0 0
      • cabbage  

        to sem fakt zvedavej kam az se dostanu.....:) p.s. v cem se nemaj rosnickari plest? v tech prehankach?:/

        0 0
    • jecnak  

      Tak doufam, ze se akce libila a nekdy priste si to dame znovu. Vsem co to dali, tedy vsem, gratuluju.

      Gung-ho hod sem please kilometraz, muj cheatovaci tachac mi ukazal 251, coz by mohlo byt cca 235.

      0 0
      • jecnak  

        Tak: 232km, nastoupali sme celkem 2021m a průměr byl 27.4km

        http://www.bajk.cz/…ted_2005.jpg

        0 0
        • lempl  

          tak me to z chaty… a az domu hodilo 305km a 27,32prumer:-) proste pohodova vyjizdka… jen sem byl v soku ze na konci se mi jelo lip nez na zacatku a v polovine:-) jinak eli bychom vymyslet neco delsiho… todle zacina bejt pro bike foristy brnkacka..:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            251km… no to bych umrel. Teda ne ze bych to neujel, ale nekdo by me urcite zabil. Jsem byl jen kousek za barakem na silnici a hned dalsi incident s plechovkarem. Jeste, ze jsem jel s dalsima dvouma argumentama.

            0 0
            • Beeda  

              Bud v poho, ja se takhle take nenicim a navic na bahnite zavody posilam lempla:-) B.

              0 0
          • Pá-dlista1  

            Cestou tam je to do kopce a v polovine je vystup na Jested… tak mozna proto :)

            0 0
            • cabbage  

              cestou tam sem jel 35 a myslel si ze jedu z mirnyho kopce, kdyz sem se vracel tak to jelo 45 a me doslo ze z kopce to bylo az ted…:o)

              0 0
      • SNAIL  

        Vyjížďka super, posílám hned fotky

        0 0
    • Darkson  

      pro všechny čtenáře BF: až si někde přečtěte, že Ječňák pořádá pohodovou vyjížďku, nevěřte mu ani slovo:-))). ale bylo to super, všichni š?astně dorazili zpět do Prahy a já mám nový vzdálenostní rekord:-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Moc dobře vim, že to nemyslíš ve zlym, ale stejně se musim Ječňáka zastat :-) Sice pruměrná rychlost 27.4 km/h nesvědčí o úplný pohodičce, ale dojeli jsme všichni v naprostý pohodě a pokud toho měl někdo dneska trochu dost, bude stejně zejtra určitě moc rád, že vyrazil :-) Takže se příště určitě na Ječňákovu pohodovou vyjížďku přidá. A jak Tě znám Ty budeš mezi prvníma přihlášenejma :-) Teda pokud to stihneš dřív než se přihlásim já, byl sem dnes totiž naprosto nadšenej a už se těšim až něco podobnýho dáme příště…může to bejt i krapet delší, já sem si dnes totiž vzdálenostní rekord neudělal :-(

        0 0
      • cabbage  

        pohodova vyjizdka podle jecnaka, urychlovana tebou a gung-hem:)) ale je fakt ze bez vas bychom se jeste ted motali pod bezdezem:o)

        0 0
        • JirkaD  

          Mezi urychlovače je nutno přidat Buldu – průlet Kokořínským dolem byl úžasnej.

          0 0
    • jecnak  

      Foto tady: http://www.bajk.cz/…Jested_2005/

      Diky Jirko…

      0 0
    • cabbage  

      dekuju jecnakovi za super vyjizdku a lemplovi za FF- bez nich bych to neprezil hodilo mi to 231km z černyho mostu a z5, jinak celkem 241km pri prumeru 26,2 za 9:12. netusil sem ze tak netrenovany clovek jako ja to muze prezit. nechapu Darksona ze to ujel na 2.25 plastich, houpajicim se AC a jeste chrtit do kazdyho kopce…respekt.

      0 0
      • cabbage  

        lol, normalne vazim 76kg a ted po vydatne snidani 71.....dobra redukcni dieta:)

        0 0
        • Darkson  

          no já od včerejšího večera nedělám nic jinýho než že žeru, ale furt je to málo. já měl jen o 3 kg míň než normálně:-)

          0 0
          • Gung-Ho  

            A to se nedá říct, že bysme papání cestou zanedbávali. Nejdřív zastávka v sámožce, potom první oběd v Osečný, cukrárna tamtéž, druhej oběd nebo možná spíš večeře v Ráji na Kokořínsku. Hlady sme se rozhodně během vyjížďky netrápili :-)

            0 0
        • lempl  

          to je normalni… jinak si tolik neshubl(neco urcite jo..) ale spis nemas tekutiny…

          ale ja mam lol… najim (plechovka ananasu) vykoupuse a vazim 75kg pak se jeste napiju caje a nejakou tuu vodu.. a rano mam 72,3kg… jestli to pude takhle dal, tak umru na lemplovinu vyparenim:-D

          0 0
    • McBlacky  

      fakt dobrý.

      0 0
    • JirkaD  

      Krásná vyjížďka, dobrý počasí, hrábl jsem si až na dno. V životě jsem takovou vzdálenost na kole neujel. Ječňáku díky za podporu v závěru, měl jsem toho plné zuby, nikdy dřív jsem neviděl Prahu tak rád jako včera :-) Nicméně se příště rád v vyjížďce připojím a slibuju, že už se neztratím.

      0 0
    • goood  

      Taky dekuju za super pohodovou vyjizdku :-) Taky jsem si udelal novej rekord, 273 km. Ale priste taky obuju neco slickovitejsiho :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Co si treba vzit na silnici silnicku a bika nechat do terenu?

        0 0
        • goood  

          Silnicku nemam…

          0 0
        • enjoy  

          jo ze by si borci schvlane na 250km koupili silnicky jo?:-)

          0 0
          • wroum  

            kdyz muzu mit silnicku i ja… a to nani najedu tak tech 250km taky, ale za rok.

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Vsichni chteji jet znova ⇒ neni to jednorazova investice. A ze jsem tak smelej, kdy tys ujel naposled 200km? Ja jen, ze ja vim jaky je rozdil jet to na biku a na silnicce… a klidne bych ty penize investoval. I kdyz nektery zverstva mistnich chrtu pripominaji vic silnicku nez bike… pak by to byly vyhozene penize.

            0 0
            • cabbage  

              Vsichni chteji jet znova ⇒ silnicky netreba, kdyby nechteli, tak uz by ta silnicky mela smysl. ale kdyz to clovek v pohode ujede na biku tak ji proste nepotrebuje.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                //Ale priste taky obuju neco slickovitejsiho :-) // tak to na biku asi zas tak v poho nebylo, ale jestli teda silnicce s rovnyma riditkama rikas bike…

                0 0
            • Darkson  

              kdyby to nebyla otázka peněz, využil bych i 4 kola. Silničku, závodní HT, endurko fulla i FR/DH fulla. ale jelikož uživím 1 kolo, nevidím důvod, proč pořizovat silnici kvůli pár km na silnici, které se dají na biku ujet.

              0 0
            • McBlacky  

              je jasný že HT se slickama není silnička, ale zase ruku na srdce o kolik větší by bylo AVG na silničkách při 250km/cca2000­nastoupáno ?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                U me o hodne :) Jelikoz bych to na svym biku pravdepodobne ani neujel :)

                0 0
                • enjoy  

                  nechces tim(chvalihodne:-)) tvrdit ze na tvym biku se neda jezdit..:-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Tim chci tvrdit, ze bych mu to nemohl udelat a netrapil bych ho na silnici 250km. Proste neplavu na velbloudu pres ocean.

                    0 0
                    • enjoy  

                      ne?a proc,kdyz si to ani nezkusil?

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        A ja, ze mam problemy s chapanim.

                        0 0
                        • enjoy  

                          ze(asi vyjimecne:-)) mluvis o necem o cem nic nevis:-). a jinak,jo,mas potize s chapanim:-)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            // ja vim jaky je rozdil jet to na biku a na silnicce // nevim kam tou debatou miris ty. O velbloudech toho opravdu moc nevim a presto bych na nem pres ocean neplul… jen tak pro jistotu.

                            0 0
                            • cabbage  

                              je zajimavy ze tu nejvic ke-caj(ale i M-joj) ti co na biku z Prahy na jested nejeli…:-))

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                A co teprve v prispevku o TdF ;)

                                0 0
                                • lempl  

                                  tak todle byla dobra pripominka… mas bod ale teda na jestedu ses mohl objevit… a klidne i pod zaminkou toho treninku:-)

                                  0 0
              • lempl  

                tak frajere jel si na silnici?????? to je rozdil jak hovado i s tema plastema co ma jecnak..... rychlost by vetsi byla , ale nemusela… ale hlavne be se „luxusnejc“ jelo a dojelo… ja prijel domu, umyl se, snedl ananas a od ty doby nejim!! sem uplne na pohodu… nevim tedy jestli bych to jel dneska znova… ale asi bych to dal…

                0 0
                • McBlacky  

                  no tak já doma snědl polívku a šel spát o půlnoci taky na pohodu -ráno 7,30 budíček a do háku. Nevím jestli bych to dneska jel znova, asi ne protože by mě bolela prdel :) mě se jelo dobře, akorát by po takový námaze mohlo kolo trochu zhubnout :) tahat do kopce 14 a víc kilo je i na slickách trochu kotel :)

                  0 0
            • enjoy  

              naposled,pockej,mmm… jo kdyz jsem jel s kamosem do mnichova,ale bylo to trochu vic,to ale nevadi vid.a ani to nebolelo,ikdyz felicie neni na delsi streky stavena.

              0 0
        • cabbage  

          silnicku? na co? spis koupit plaste s mensim valivym odporem.....

          0 0
    • Marry  

      Kdyz vas tak posloucham…tak opravdu lituji ze jsem se nakonec nezucastnil. Ale v noci jsem kvuli blbymu moudraku naspal tak 3–4 h, a jeste ani ted nebuzu poradne jist. Ale priste uz si to opravdu nenecham ujit :-)

      0 0
      • Bulda  

        jo tak ty nas poslouchas :)) to musi bejt sakra zvukovka, co vlastnis :)))

        0 0
    • Peslezedirou  

      Pane jo to byl hukot!!!!!!!! Raději jsem si vzal druhý den dovo a jen tak lenošil. Nakonec jsem rád, že jsem jel i když jsem ke konci dva lidi v duchu proklínal :o) Jeden byl sladěný do modra a ten druhý do červena, oba žiletkáři :o) Prostě červený a modrý jako jeden román :o)) Krizi jsem chytil kousek před Ještědem a nebýt Lempla tak jsem se na vrchol nevydrápal a pak bych si to vyčítal. Jak mě pilotoval bylo úžasný, připadal jsem si jak ( prošitý )Lance :o)) Tímto mu děkuju a všem ostatním, kteří mi hodně pomohli bo by se tahle jízda změnila v boj o přežití :o))) P.S. na tacháči mám 248,9 km

      0 0
      • Marry  

        hm…a ten cervenej nemel nahodou kola Ksirium ??? :-) …jestli jo tak to byl BULDA :)…ha sem ho praskl

        0 0
        • jecnak  

          No jasne a za jeho asistence se poradal prulet Kokorinskym dolem. Rekl bych, ze prumerna rychlost z Raje na konec Kokorinskyho byla tak 39km/h…

          0 0
          • Marry  

            jj…znam to…taky jsem s nim nekdy minulej ror jel akci Veltrusky Havran.....cca 150km prumer tak 34km/h.....jelskoro porad vepredu na ziletce… a ty z brachou a ostatnima se stridali na druhy pozici :)

            0 0
          • Peslezedirou  

            Tempo které nasadil bylo vražedné! A BULDA se jen chychotal, zato já měl v obličeji smrtelnou křeč :o))

            0 0
            • Marry  

              jj…to dela porad…chudaci bikeri…copak na ty silnicce to leti a lip se udrzuje rychlost, ale na biku je to fakt zahul, ani hakovat se za nim moc neda…je moc nizko a skoro to nepomaha :-)

              0 0
            • cabbage  

              to tempo nebylo tak strasny kdyz si jel v haku, horsi bylo ze rychlost porad kolisala mezi 38–42 a a zmeny v rychlosti byly prudky a nahli- vzdycky mi ujeli o 2–3m a ja je musel sjizdet a pak zase brzdit…

              0 0
              • Marry  

                asi kdyz jel 38 tak odpocival a kdyz jel 42 tak uz jel svizne :)

                0 0
                • Bulda  

                  hele ty bonzaku, kdyz uz bonzujes, tak koukni, jestli uz to nebonz nekdo pred tebou :)) a ja jel jak se tam tocil vitr, ale rozhodne sem nejak brutalne nezrychloval, natoz brzdit, ale jelikoz bikeri vetsinou neumej v haku, tak je to pak vzadu jak na gume, no… jeden pribrzdi, druhej musi vic, treti jeste vic… hadej, jak je to dal, SMUDLO :))

                  0 0
                  • cabbage  

                    ok, priste jedu za tebou a brzdim o tebe;)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    mě to nevadilo,hezky jsem se svezl. ikdyž místama jsem měl i 160 tepů což na pohodový vyjíždce a navíc v háku je podezřelý :)

                    0 0
                  • Marry  

                    prece to vsechno nebudu cist…:-)

                    0 0
              • Daf  

                Haha to znam. Ja si radeji jedu svoje tempo, on se Bulda casem tak po 50km uklidni :)))

                0 0
    • Pá-dlista1  

      Priste to budete mit tezsi! http://obrazky.rajsmichu.cz/…a-jested.jpg

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.