• fousac

    tentokrat sem linej cokoliv vymejslet, takze tu jenom „poskytuju“ prostor vseobecnemu domlouvani.. aspon se ukaze, kdo je spravnej, pocasi odolnej, biker a kdo zhejckana slecinka.. :)

    sobota je zatim bez jakyhokoliv planu, na nedeli padnul predbezny navrh na klasickou trasu po brdech protazenou pres beroun…

    0 0
    • jecnak  

      Zalezi jestli me Blacky vytahne na zavody. Kazdpodane nedele je volna – jsem otevreny jakymkoli navrhnum. Pokud nebudou padat trakare, tak pojedu.

      0 0
      • McBlacky  

        no vidíš, já myslel že nepojedeš v sobotu… Jestli jo, atk bychom ale museli jet vaší károu, protože jedu s otcem…

        0 0
    • Darkson  

      no když koukám na tu předpověď počasí, tak nevim. v dešti se mi fakt jezdit nechce, ale v sobotu se asi kousnu

      0 0
      • fousac  

        Ooo Nejstatecnejsi… :)))

        ale porad neni jasny co v sobotu bude… tak neco nadhod..

        0 0
        • McBlacky  

          jako myslel že pojede na závody, nebo teda tak jsem to pochopil

          0 0
          • Darkson  

            chtěl jsem jet vlakem, ale vzhledem k prezentaci do 8 hodin to jaksi nestíhám:(

            0 0
            • McBlacky  

              ti dáme zítra vědět jak mpojedeme my, kdyby jel i Ječnák, tak bychom brali auto s nosičema-tzn 4 lidi no problem… ale nevim, zatim neni na icq tak snad večer.

              0 0
              • Darkson  

                to by bylo super, nosič mám. kdyby jste dali vědět dneska, bylo by to fajn- mám pocit, že je to ještě za levnější startovné

                0 0
                • McBlacky  

                  tak jsem mu volal, rozhodne se podle počasí,ale na 60% nepojede, ještě je možnost, že bych tě odprezentoval a ty bys přijel vlakem…

                  0 0
                  • Otaku  

                    heh, jecnak je jak ja, kdyz chcije tak se mu ven vubec nechce.

                    0 0
            • Wiktor  

              Ta prezentace na Tour de Brdy jen do 8 hodin je nejaka podezrela, ne…? Jestli to neni chyba tisku…

              0 0
        • Thidney  

          říčany – voděradský bučiny – horem dolem k sázavě – traverz do bahnitý rokle – na šenberu … třeba

          0 0
          • Otaku  

            jako to tvoje foto rulez :)))

            0 0
            • Thidney  

              to jsem si půjčil od honzy šilpocha než najdu jakoukoliv svoji fotku. Včera 75 cd s fotkama, 3 přepravky papírovejch, a cca 300 kontaktů, nikde nejsem. Budu muset potupně k rodičům nebo se o víkendu vyfotím.

              0 0
            • McBlacky  

              hele otaku to je ta fotka než jsi se smotal :-))))))))) jinak to vypadá jako že jsi ukrutnej jumper! a nebudu to dál pitvat.

              0 0
              • enjoy  

                jo tak tuhle fotku na tocny jsem delal ja:-).a pak mam jeste fotky jak se po dopadu omotal okolo stromu,ze jo otaku:-)

                0 0
                • McBlacky  

                  tam taky něco hod, at vidíme jakej jsi fešák! ikdyž pokud možno tak radši mulatku, klidně i bez oblečení my to tady nějak unesem, ne že bys nebyl krásnej, ale kost je kost :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    hm,ale mam jenom nebikerskou,takovou abych se na to dalo koukat.mulatka neni bikerka,takze fotky nebudou:-)

                    0 0
                • Otaku  

                  Ne tu ne, vypada pekne trapne, taky neni akcni >:-(

                  0 0
          • fousac  

            sobota nebo nedele???

            v zasade nejsem proti… jenom se nemam jak dostat do rican… no muzu to zkusit po vlastni ose..

            0 0
            • Thidney  

              spíš neděle – do říčan vlakem, nebo do úval nebo můžu někam dojet autem

              0 0
    • Martin  

      Budu jezdit 4 dny na Vysočině. Tak můžete tiše či nahlas zááááááávidět. A nebo, pokud budete někde v okolí se ozvat:-)

      0 0
      • jecnak  

        Nerekl bych, ze vysocina je lepsi nez Brdy, ale to je vec nazoru.

        0 0
        • Martin  

          Lepší možná ne – ALE. Bydlení v rodinném domku zdarma, tchýně sqěle vaří…:-)

          0 0
          • blue  

            akorat bych si tipnul, ze na vysocine nebude o moc lepsi pocasi, mozna spis naopak ;-)

            0 0
        • McBlacky  

          Vysočina je lepší, alespon ta část co znám já, kde máme chatu okolo 4palic, 9skal, atd.. tam jsou opravdu lahůdky :-)

          0 0
    • cabbage  

      tak lidi myslel sem ze vymyslite nejakou trasu na sobotu a vy nic:-((((((((((((((((((

      2fousac: jestli se pojede do rican tak navrhuju predsraz v jesenici pred mejnlem -mas to po ceste ze zbraslavi.

      0 0
    • Marosh  

      Tak jelikoz jsem se pred chvilkou probudil, tak uz to na zadnou velkou cyklo akci v sobotu nevypada… Ale zejtra bych nekam vyjel. Kdy a kde a kam? :) Kolik to je km, ta Vase trasa pres brdy?

      0 0
    • fousac  

      pozde ale prece…

      nedele: sraz 10:30 na zbraslavskym namesti a hura na brdy..

      poslete to dal!!!

      0 0
      • McBlacky  

        jenom upřesním pražská sekce má mezisraz 9,55 na Palačáku, ale pokud se někdo neohlásí že dorazí, tak až se tam potkám s Ječnákem tak jedem. trasa červená na Skalku-Jezírko-Halouny-Liten-Beroun-Sv. Ján-Srbsko a pak podle vody. Modifikovat se to může podle nálady kopcema a sjezdama cestou zpět. Brzdič budu já, po dnešním race na Brdech v mokru, dešti a blátě mám tak akorát…

        0 0
        • cabbage  

          semisraz v 10:00 pod barandakem.

          0 0
          • Beeda  

            na ktery strane na ty co je smichac nebo naproti co jizni spojka? pridam se…nesmi chcat, jsem mekej srac a fajnovka…:-) B.

            PS> Blacky jede, budou ho hrat 3 lahve fernetu co dnes vyhral:-))

            0 0
            • McBlacky  

              na straně co je spojka, Podolí a Modřany… když bude ultra hnusně taky nepojedu, dneska stačilo že jo… nebud naštvanej, mohli jste bejt první vy, kdyby jste si uměli zapsat správně složený týmu, takhle jsme vám to pěkně vyžrali :-)

              0 0
              • McBlacky  

                …složení… ale ve výsledkovce budete určitě No1. akorát bez poháru a bez cen, takže spíš takový morální vítězství :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  a když už jsme u toho, tak to ti nestačí 3. flek v kategorii :-)

                  0 0
                  • Beeda  

                    Ja mel radost ze jste byli prvni vy, cekal jsem zda a tam L. nabehne:-). Ted me nevic, musim rict sere, ten ze Sparty co nas dal v cili… 60Km se s nama vezl, nestridal, prej jede na pohodu a pak prespurtuje, no vedet, ze cil je v u ty druhy reklamy tak to hnojim az tam. Navic jsme ho s Dafem a Tomem mohli pekne zariznou a nepustit, to jsme zas nevedeli, ze uz za tou zatackou je cil, holt samy kraviny…neva celkove se to povedlo…B.

                    PS: mate stock nebo citrus? :-))

                    0 0
                    • McBlacky  

                      stock :-) no jo kdyby jste věděli že se jede o bednu pro dva z vás tak byste ten závěr utáhli a dali ho, sám proti třem by to neuspurtoval, protože byste ho nepustili (moc čistý to neni, ale). Nestřídat u takhle rychlého závodu je prasárna, jste ho měli někde nenápadně sejmout :-) bylo to ok, akorát vyprat oblečení je trochu HC…

                      0 0
          • McBlacky  

            To cabbage, to si vážně myslíš že budeme v 9,55 na Palačáku a v 10 pod mostem. to asi ne :-(

            0 0
        • Marosh  

          no, takze ja si dam budika na 8:00 mrknu se na oblohu jak bude a uvidim. Taky nesmi bejt moc zima. Jeste jsem si nekoupil zadny hadry na zimu. :( Kolik to je teda kilaku? Asi to neni do 50ti, co?

          0 0
          • McBlacky  

            pokud pojedeš z Prahy tak cca 120km, ale já si to taky s největší pravděpodobností ze Srbska švihnu vlakem, takže tak 80km. Přijed bude sranda :-)

            0 0
        • Thidney  

          na kolikátou je předpokládaný návrat ± autobus /stihnuli dorazit do práce nebo mě tam dorazej za pozdní příchod/

          0 0
          • McBlacky  

            no okolo 17,00 už bychom měli být v Radotíně na pivku u Pigiho, dost to záleží na variantě trasy a počasí

            0 0
            • Thidney  

              hmmm to už je kultura a šoubiz na zlomu leda že by mě vzal do práce kolega z dobříše, pokud slouží, uvidím ráno

              0 0
      • M1R3K  

        to uz vas nedozenu :-/ ..priste

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.