• McBlacky

    opět víkendová akce. sobota, tentokrát 9,45 Palačák a 10,30 Náměstí Zbraslav. Trasa zase někudy přes hřeben na obídek do Halounů a pak podle nálady. Tentokrát vám asi Stožec už neodpustím :)))

    0 0
    • JMT  

      pro lempla : 3 weekendy za sebou nebudu v Praze, ale to pivo si PAMATUJU :-) pro vsechny : uzijte si to !

      0 0
    • jecnak  

      Ja se pridam s navrhem silnicniho jezdeni – sobota v 13:00 na namesti v Brandyse nad Labem. Jedu ja, Lepl , Daf a asi i jeho bracha. Kazdopadne preju, at vsem vyjde pocasi, protoze hlasi na sobotu extra hnusne.

      Pojede se smerem na Roudnici, Kralupy atd.

      0 0
    • fousac  

      modleme se, at vyjde pocasi.. zatim vyhrozujou teplem, vetrem a destem… ( www.chmi.cz/…m/ppcr1.html) takze to bude chtit rychle na hreben, tam by melo snezit.. ;)

      0 0
      • McBlacky  

        pokud nebude pršet tak i něco menšího bych dal, pokud bude hezky tak full trasu

        0 0
    • SavaH  

      a neděle? Ale nějaký pozdější sraz. Tak třeba v poledne nebo klidně až v jednu na Zbr. náměstí???
      V so nejedu. To budu ještě v pelíšku ;o)

      0 0
      • McBlacky  

        no jo to je na jezevce brzo :) si to musím užít když v tejdnu už mám zatrhnutej tipec :(

        0 0
      • fousac  

        muze byt..

        0 0
      • Jenca  

        konecne poradnej cas i pro me. mrzi me ze se porad vyhybam ale pro me jsou ty rani vejlety fakt brzy tak kolem jedne by to slo kdyz bude good pocas :)

        0 0
    • cabbage  

      mozna pojedu, ale to zavisi na tlumici:-(((((

      0 0
    • Darkson  

      já se rozhodnu podle počasí. pokud bude pršet, tak určitě nejedu

      0 0
    • McBlacky  

      hmm takže to vypadá na orkán :( já se rozhodnu ráno a hodím to sem do 9,30. Jestli bude foukat nějakej brutál, tak na to kašlu

      0 0
      • Jogador  

        No,dneska fičelo dost,už sem myslel,že mě to stý silnice sfoukne, a to jsem přejížděl jen z lesa do lesa. Jinak pěkný víkend…

        0 0
      • cabbage  

        v lese bude lip:)

        0 0
        • blue  

          jen abyste do nej dojeli :-)

          0 0
          • cabbage  

            do lesa plížením vpřed;)

            0 0
            • enjoy  

              kdo tady mluvil o mne?

              0 0
              • cabbage  

                specialne tebe sem na biku uz dlouho nevidel.....

                0 0
                • enjoy  

                  ale specialne ja jsem se naposled pekne plizil.

                  0 0
                  • cabbage  

                    tak proto nejses videt, ani skripani eMčtyrek te neprozradilo:-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      uz aby bylo sucho:-),to zase budu moct machrovat na veckare:-).ted abych radsi nebrzdil:-))

                      0 0
                      • cabbage  

                        moje rec, ale aby ti to plizeni nezustalo:)

                        0 0
                      • Jogador  

                        Nevim, pokud Ti skřpípou Mčtyřky,tak je promaž, pak skřípat nebudou…:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          co tobe,pistej?

                          0 0
                          • Jogador  

                            Já nemám M4, ale mě by to promazání vadilo,mě by pak nebrzdili, ale Tobě stejně nebrzdí, tak rozdíl nepoznáš,jen uslyšíš…

                            0 0
                            • enjoy  

                              ale no jo vlastne:-).ale tak oni me brzdej:-),jenom se jim ze zacatku nechce:-).no a pak zase pistej:-).ale to jenom kdyz jsou mokry.clovek musi hodne brzdit,aby je ususil:-)).na to ale nejsem zvykly tak radsi nebrzim a funguje to taky dobre:-))

                              0 0
                              • Jogador  

                                Jak se tu rozleha, tak ve tve nynejší rychlosti jizdy ani brzdit nepotrebujes…

                                0 0
      • McBlacky  

        takže já nejedu, aby na mě někdo nečekal…

        0 0
    • Gung-Ho  

      Jště, že máme takové experty na předpovídání počasí :-). V 10,00 jsem pod Baranďákem

      0 0
    • Darkson  

      jsem srab a po 5 km jsem to vzdal. trápit se celej den totálně promočenej v tajících sračkách se mi vůbec nechce…jsem zvědavej, co budete říkat

      0 0
      • fousac  

        to je otázka… stačilo dojet na zbraslav a dal uz jenom krásnej bílej sníh… my se hodně dobře projeli a teď se futrujeme vynikající kanči svíčkovou…

        s pozdravem Fousac & Gung-Ho z hospůdky na Halounech… ;)

        0 0
      • Meesha  

        jj, ja dojel do Modran a tam se se otocil… pr*el celou mokrou a jet se v tom nedalo.

        Cestou zpatky sem hodil efektni „znicehonic“ drzku v podoli – odneslo to SLR… :-((((

        0 0
      • Jogador  

        No, průměr mám 12km/h, asi tři pády, najeto něco přes 20, ale byl to humus, dost lidí, a šíleně to klouzalo, některý kopce nešlo vyjet. Ale jinak to bylo dobrý, ale je mi líto sněhu, ted nastává období bahna:(

        0 0
    • McBlacky  

      jede někdo v neděli? Zkusil bych něco klidně na druhou stranu a pak do Davle. 10,00 Palačák 10,45 Náměstí Zbraslav

      0 0
      • McBlacky  

        takže 10,45 Zbraslav padá. 10,00 Palačák platí, kdo by si chtěl dát dopolední tréninkový prolog před srazem na Zb ve 13,00 at dorazí. vidím to na trochu víc silnice a pak nějaký sjezd do Davle a terénem přes Měchenice na Zbraslav… je v tom trochu chaos, ale snad je to jasný :)))

        0 0
        • lempl  

          tak si myslim ze dnesni akcicka byla pekne o : pedalu:) zasvecenci vedi o cem se mluvi no snad uz to bude jen lepsi… kam ste s fousacem ece jeli?

          0 0
          • McBlacky  

            nakonec ještě pěknej teréní terror, já s xc geoškou jsem se nechital, Fous a DH to dal ale problémy byly :) akce to byla trošku těžší díky podkladu, ale i to je mtb. Pro vás rozmlsané chrty trénující na silnici to mohlo být trošku tužší :)

            0 0
    • fousac  

      tak po konzultaci s McBlackym a SavouH je urcen sraz na 13:00 na náměstí Zbraslav a jedeme na Brdy… tak se dostavte a nenechte se odradit podmínkami tady dole.. tam nahoře je to luxusní poježdění… ;) pokuste se dorazit v hojném počtu…

      0 0
      • Marry  

        Tyy

        0 0
      • Marry  

        Tyy vole …na ty fotce teda vypadam…jako uplny pako :)…ale jsou tam i horsi …:-)

        0 0
      • Radek Broz  

        To jsou fotky z tohoto vikendu? Skoda, ze nemam cim vam vyfotit ty obrovsky zaveje u nas.

        0 0
        • jecnak  

          Ty jsou ze soboty na silnici – kolem Labe – Brandys, Melnik, Kralupy atd.

          Dneska bylo snehu dost, ale jde to rychle dolu – pocitam, ze v utery nebude nic ani v Brdech.

          0 0
      • vinca  

        hej prazaci, nechybi Vam tam si 1,5 m vysoka, souvisla vrstva snehu ? Tady je solidni sibir. Ale az to tady roztaje, tak k vam to dorazi jako slusna povoden. Vyplavi to u vas sklady a obchody s kolama, a zas bude mit vyprodeje utopenejch kol, holt prazakum, tem je tu hej :-)

        0 0
        • lempl  

          mi uz mame protipovodnovy bariery a stavime dalsi:) jinak ty kola kdo by si koupil vytopenyho ocelaka:)) nebo nevodotesny vdo:))

          0 0
          • McBlacky  

            kdyby dávali toho sfinxe co máš ty za 3tkč, tak bych ho vzal i vytopenýho :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.