GT nebo TREK? Prosím poraďte ze zkušeností

7 nepřečtených
  • johny265

    Čau, plánuju koupi nového kola a mám poslední dve favority (prosím, nenabízejte žádné alternativy nebo pak už fakt zešílím :)) ). GT Avalanche 0.0 Disk a TREK 6700 Disc. Oboje s kotoučovkama a víceméně stejnou výbavou. Cena u GT asi o 3.500,– nižší. Máte někdo zkušenosti a co byste brali vy? Zatím jsem ještě netestoval posez a geometrii, co by mi víc vyhovovalo (mám 190), ale chtěl bych slyšet i názory jiných, co se na tom už třeba svezli. Díky, Honza P.S.: Prosím, diskuze o obědě si odpus?te (viz. minulý můj dotaz, tam jsem se toho fakt moc nedozvěděl). :o)

    0 0
    • Lada1  

      nechci ti moc do toho kecat, ale myslis si ,ze neustalym zakladanim toho sameho threadu se dovis neco noveho ? PS pokud bych byl admin tak uz mas jako nekteri dalsi banana

      0 0
    • kauljuh  

      zdravim, rad bych ti poradil,nikoli poucoval… osobne jsem si koupil gt o.o nekdy v kvetnu a jiz mam neco najeto. to kolo je bajecne, ram super (mam 190cm a zvolil XL, L jeste taky ujde,rekl bych ), do kopce je nej, co jsem kdy jel. jediny komponent, ktery casem vymenim je vidle, neni moc tuha, spis naopak, ale na zacatek fpoho.nafoukal jsem ji na maximalku a mozna dam tvrdsi pruzinu. mimochodem jsem mel velike problemy to kolo sehnat, ale snad se ti to podari..mne nabizeli jen samy M ramy atp. treka moc neznam, ale je to taUS ram, takze kvalita zarucena, delaji to opravdu dobre. sumsumarum bych bral GT, jak jsi rikal je levnejsi,srov­natelny a dle meho nazoru i hezci – i kdyz to asi nehraje xtra roli. konkretnejsi dotaz rad odpovim. eL

      0 0
      • RomanP  

        Přesně tak, hlavně už něco kup, je pulka srpna v háji. Konkrétně GT doveze objednaný počty na sezonu a pak konec, zbydou jen méně častý velikosti rámů. Já koupil GT a rám je opravdu vynikající, libový ježděníčko. Jinak co se týče toho, že jsou to oba US rámy, tak to jo ale z Taiwanu. Ono je to možná i lepší, protože to tam k nim každej nahrnul a oni tím získali zkušenosti z výroby, které jinde nejsou. Samozřejmě se nebavím o ručně dělaných silničkách a tak. Myslím kola relací o kterých se teď bavíme.

        Nechci ti teď nijak to rozhodování ztěžovat, ale když už 0,0 tak proč ne Zaskara Experta?

        Každá značka má příznivce i odpůrce a tak se rádit podle diskuze je stejně na prd. Obě kola nejsou špatný, ale já bych se svez a tak rozhodl.

        0 0
        • johny265  

          Díky všem, konečně fundovaný odpovědi :o) Jdu do GT. Zkusil jsem ho na posez a vypadá to, že nemá chybu. Ajestli jo, tak to stejně poznám až v terénu po delší době ;o) A proč ne Zaskara? Protože chci kotouče. A Expert je nemá…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.