• Volf

    Včera jsem už asi po 3 přetrhl kabeláž od Sigmy. Dneska jsem na netu viděl bezdrátové snímání, které je údajně vhodné pro všechny Sigmy. Máte někdo zkušenost s tímto bezdrátem / funkčnost, spotřeba baterek apod ? /. Zde je odkaz.

    http://www.diablo.cz/sigma_03.htm

    0 0
    • Thorn  

      Mam 4 roky na jednom biku, cca 10000 km, akurat teraz som prvykrat menil baterku v snimaci na riaditkach (baterky su aj vo vysielaci), funkcnost 100%. Z vlastnej skusenosti odporucam.

      0 0
    • Pebe  

      Mám ten starší systém upínání na lyžiny, ne pootočením, a jsem spokojenej. http://www.diablo.cz/…x_pic_gr.jpg

      0 0
      • ROpa  

        presne toto mam ale zatial len chvilku. Mam v tom sigmu 800 model 2000. Maka to ok len by som mal vyhrady k velkosti toho vysielaca a prijimaca, mohli byt mensie si myslim :-)

        Rasto

        0 0
        • Pebe  

          No menší by určitě bylo lepší, ale zase se by tam asi nevešly baterie :-)

          0 0
    • RapMan  

      to prave tedka taky resim, jestli mam dat 200Kc za dratovy nahradni zapojeni nebo cca 540 za bezdrat… ty dratky se kamosovi podarilo zaletovat nazpatek, ale znova se mi to pretrlo a vim ze to bude i do budoucna… jinak pouceni – kdyz rozebirate vidlici, je vhodny sundat zapojeni kompjutru… :))) no par lidi si zase stezuje ze ten bezdrat ma obcas ruseni, tak nevim… mam BC1600 s otocnym zacvakavanim.

      0 0
      • K2  

        Po třetím roztržení kabeláž jsem se na pájení vykašlal a pouze dráty zkroutím do sebe a přelepím PVC izolační páskou, tak aby se nedotýkaly. Opravuju to okamžitě na místě, pásku používám opakovaně, bez problému už druhou sezonu – kabeláž Cateye.

        0 0
    • hanz  

      Taky o to tom uvažuji- nevíte někdo jestli se to nebude hádat s pulzákem od sigmy?

      0 0
      • Thorn  

        Nebude; resp. mne to problem nerobi (pulzmeter aj bezdrat Sigma, obe vedla seba na riaditkach).

        0 0
        • jose  

          Tak nevím, ale starší modely se hádaly, teď už to snad není, záleží, co máš za pulsák…

          0 0
          • Thorn  

            PC14. Sucasna technologia bezdrotovych computerov od Sigmy vyuziva kodovany prenos.

            0 0
    • navi  

      Mám bezdrát vyše troch rokov a ešte som nemenil ani jednu batériu.Síce uchytenie na lyžiny, ale myslím, že to bude v pohode.

      0 0
    • Jumo  

      To ako jazdis? Ja uz mam „dratovu“ Sigmu asi 10 rokov a drat sa mi zatial nastastie pretrhnut nepodarilo. A po terene jazdim teda dost :-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.