Jaký computer? cena +- 1000Kč MAX.

36 nepřečtených
  • 9700

    Rád bych si pořídil ke kolu i nějaký computer. Stačit mi budou i základní funkce. Nepotřebuji nic speciálního. Takže teď spíš řeším zda kabelový computer nebo bezdrát.

    Zatím mě zaujaly tyto modely:

    "CC CAT Enduro 8 ":http://www.nejlevnejsi-kola.cz/…CAT-Enduro-8

    CC CAT Micro Wireless

    "CC CAT Mity 8 ":http://www.nejlevnejsi-kola.cz/…C-CAT-Mity-8

    Sigma 1606L

    "Sigma BC 1106 DTS bezdrát ":http://www.nejlevnejsi-kola.cz/…atovy-prenos

    "Sigma Cyklocomputer BC 906 ":http://www.nejlevnejsi-kola.cz/…puter-BC-906

     

    Rád bych vyzkoušel nějaký bezdrát. model, cena kolem těch 1000Kč max.

    Computer bych nejraději koupil v této prodejně. http://www.nejlevnejsi-kola.cz/…yklopocitace

     

    Díky za typ.

    0 0
    • mosquito  

      zkus si ujasnit jestli potrebujes ten computer jen pro jedno nebo pro dve kola .. protoze tim se ty typy asi nejpodstatneji lisi- tedy mimo toho jestli drat nebo bezdrat, 1606L si pripadne muzes dokoupit cidlo na kadenci

      jeslti drat nebo bezdrat no nevim .. mel sem 2 dratovy (Echo a Sigma) a slouzi dodnes, otec ma Sigmu RDS a porad se mu srazi voda v tom vysilaci takze kazdej rok jednou nekdy i dvakrat meni baterky, ty novy se zase sami nespinaji pri rozjezdu .. takze ted sem kupoval novej a vybral sem si 1606L a prikoupil i tu kadenci – ale to spis ze zvedavosti

      0 0
    • bruco  

      Mozem ti povedat o mojich skusenostiach s Enduro 8. Pouzival som ho 2 roky, teraz ho ma na biku manzelka. Za cely cas s nim nebol ziadny problem, nevadili mu dazde, mrazy a ani jedno vypratie v pracke – progrem syntetika :-) Doteraz je v nom originalna baterka. Ma zosilnenu kabelaz, cim sa vlastne lisi od Mity 8, s ktorym je funkcne zhodny. Jediny dovod, preco som sa ho zbavil je vyskomer na VDO MC1.0. Osobne preferujem radsej dratove modely, setrim na baterkach.

      0 0
    • Lowrider  

      Já bych do litru vzal určitě tento.

      0 0
      • dedasurovec  

        nvm, ale příjde mi že za 800CZK toho opravdu moc neumí

        0 0
        • jIrI___  

          Je bezdrátový a umí všechno potřebné ;-). Podle mě velmi dobrý poměr cena/výkon. Sám mám 1606 DTS a ty funkce co má oproti 1106 téměř nevyužívám :-)

          0 0
        • Lowrider  

          A myslíš, že ten 1106 DTS z odkazu nahoře za 990 toho umí víc? :-)

          Jinak já tuten tachometr kupoval pro kámošku a domluvil jsem si tam lepší cenu a bylo to docela dost pod 800. Stačí se tam jen zeptat ;-).

          0 0
        • dedasurovec  

          promiňte, tento tachometr je dobrý, jsem se díval na cenu v tom odkazu a tam byla 880CZK, kdežto na kupkolu je za 440CZK. Označení tachometru jsi nepamatuji ale funkce a zdály se mi stejné jako u toho na kup kolu proto jsem napsal, že nic moc funkce, protože jsem viděl stejné(stejný tachometr na kupkolu za 440CZK.) Za raztak větší cenu.

          Doufám, že jste se nezamotali:-D

          0 0
      • pajan  

        To je ale tak jediná sigma která podle mého funguje.

        0 0
        • pajan  

          Teda myslel jsem dráťák! Bezdrát → BEZ KOMENTÁŘE (na hovno)

          0 0
          • jIrI___  

            Jak dlouho jsi jezdil bezdrát? Já mám rok Sigmu 1606 DTS a zatím jsem s ní neměl sebemenší problém.

            0 0
            • pajan  

              ¨Já měl nedřív drát pak jsem ho reklamoval ptz nedolejhaly kontakty na baterku a tim pádem se vypínal… Pak jako omluvu mi poslali DTS vydržel asi půl roku (přestal fungovat vysílač na vidle). Reklamace poslali další ten měl vadnej display (pří rosvícení nebylo nic vidět ani po výměně baterie). Drát od Sigmy klidně ale bezdrát? Na baterku je toho moc… Maj to vymyšlený že to neni ničim rušený ale mě ve výtahu ukazoval že prej jedu 46km/h :-D

              0 0
              • jIrI___  

                Tak já ve vytáhu na kole nejezdím a asi mám nějaký extra vydařený bezporuchový kus…

                0 0
                • pajan  

                  To já taky ve výtahu nejezdim ale když jsem ho nesl v ruce do bytu. Já mám na tyhle poruchový kusy asi štígro bo nwm.

                  0 0
    • vladaza  

      mám BC 906, koupen na netu za 370, dá se nastavit i jas, všechny potřebné funkce, přehledný dispej – za ty prachy lepší neí, můj názor

      0 0
    • vladaza  

      BC 906, nastavení i jasu, všechny funkce /potřebné!/, přehledný, ovládání 3 tlačítky /kdo má jedno, ví o čem mluvím – fuj/, na netu za 370. No.1 za ty prachy

      0 0
      • 9700  

        Computer bude pouze na jedno kolo. Spíš bych preferoval bezdrát.

         

        Můžete mi teda někdo doporučit nějaký bezdrát pro jedno kolo a zároveň objasnit pojem  kadence u cyklopočítačů? Díky moc

        0 0
      • triton  

        ja ho jazdim tiez a naprosta spokojnost. Myslim, ze za malo penazi vela muziky, pokial nepotrebujes mat aj zaznam kadencie, prevysenia a inych podla mna zbytocnych veci…

        0 0
    • kubiik  

      Ahoj, ja vozim Catyeye Strada Wireless a nemuzu si ho vynachvalit. U nas je sice za nejakych 1690, ale pokud bys mel tu moznost si ho nechat privest z USA, tak te vyjde cca na 700 coz je prizniva cena :-) Jinak tata ma Sigmu BC1106 DTS z kupkola a plna spokojenost.

      0 0
      • washa  

        Plně souhlasím. Také jsem ho koupil, protože na Sigmy jsem četl drobnosti, které jsou místy nepříjemné. Např vypínání, resp.nezapínání, rušení, apod.

        I když kolo několik dní stojí a jen s ním trochu popojdu, už počítá, ve výtahu nula, … není problém.

        Mám ho z USA. Nechal jsem si ho zaslat přímo do ČR a za 750 i s poštou… No comment… Dokonce v tom byl i návod v češtině (mimo dalších xy jazyků, ale potěší to) ;)

        0 0
    • camillio  

      Ahoj,

      já mám tu 1606L v drátu (bezdrát mi na kolo nesmí), na silničce s kabeláží na kadenci, na bajku druhou kabeláž. Za ty peníze toho umí víc než je nutně potřeba, nicméně je spolehlivý a velice dobře čitelný i ve chvílích, kdy už nejsou úplně optimální podmínky (déšť, šero…). Podsvícení nepoužívám.

      Nedá mi to, abych si nerýpnul – zvaž ještě ten bezdrát – může fungovat bez problémů, ale taky nemusí. Lidi si často stěžují na nejrůznější komplikace, které u drátu odpadají. Přitom bezdrátem skoro nic nezískáš.

      0 0
    • sodek  

      Druhý rok mám CC Micro Wireles. Zatím bez problémů.

      0 0
    • doktor z hor  

      vubec nechapu pro ty computery stoji tolik!!!. ja mam noname Tronic z Lidlu za 250,– a ma funkcí  jak sfina. Mam ho uz pres 3 roky a ani jednou sem jeste menit baterku nemusel.

      • bezdrat
      • solarni dobijeni
      • krome klasickych funkci (celkova vzdalenost, trip vzdalenost, prumerna rych., max. rych.,cas jizdy, aktualni cas)
      • pocita calorie
      • teplomer okolniho prostredi (kupodivu funguje spolehlive)
      • ukazuje jestli vuci prumerne rychlosti jedete rychleji nebo pomaleji
      • SCAN funkce ktera behem jizdy postupne ukazuje vsechny zakladni udaje
      • moznost prednastavit po po kolika Km computer upozorni na servis (moznost nastavi libovolny pocet km)
      • nastaveni veku cyklisty (to nevim proc)
      • podsvetleni modrymi diodami

      co bych jeste snesl by byl meric tepu, vyskomer, gps a vodotrysk :D no ale za 250kc je to super a nejhur taky nevypada… skoda ze sem jich tenkrat nekoupil vic

      0 0
    • japanelo  

      Mám CC CAT Micro Wireless a zatím spokojenost. Funkce které využívám, desingově paráda…prostě pohoda pristroj. No neber to jako dárek k novému biku :-)))

      0 0
    • Smazaný účet  

      cateye jsou podle mého asi nejméně problémové

      0 0
    • zet  

      Pokud jsi z Brna tak v HobbySportu na Veveří měli minulý týden krabici Vše za 500:-) a tam měli pěknou hromádku kompjůtrů různých značek v cenách od 700 do 2500. To podle toho jak byly staré. Cateye tam ale neměli.

      0 0
    • rf  

      Mám cca. půl roku Sigmu BC 1106 DTS bezdrát. V minulosti jsem měl taky bezdrát Sigma RDS a to bylo moc špatné a od té doby jsem měl vždy drátovou Sigmu. Proto jsem teď o bezdrátu dlouho přemýšlel. Nakonec jsem to ted zkusil  – a funguje perfektně, za půl roku jsem neměl sebemenší problém, fakt nic.

      0 0
      • jkl  

        Mam Cateye Velo 8. Jedinou vytku bych mohl mit k malym pismenkum, obcas nevim, jestli je tam DST nebo ODO. Ostatni pismenka jsou OK. Ale asi je to jen muj problem. Stari je smutny.

        0 0
    • rossi001  

      uz mam cateye mity 8 pres tri roky a naprosta spokojenost spolehlivy baterka vydrzi hodne dlouho pocet funkci uplne staci..proste good

      0 0
    • mn  

      Mám cat. enduro 2 už sedmý rok. Baterka stále původní, zdá se to neuvěřitelné, ale jeto tak (v zimě když nejezdím tak mám comp. doma v teple ). Jinak zatím bez jediného problému. Jezdím takřka denně celý rok. Takže jestli se dá ještě sehnat tak doporučuji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.