• dave

    Jedete někdo v sobotu? Máte s tímhle závody nějaké zkušenosti, můžete napsat s čím počítat a na co si dát bacha? Díky.

    0 0
    • Ráža1  

      Já jedu. Jel jsem to i loni, kdy bylo pěkný horko, tak to bylo suché a to bude asi i teď (předloni to prý bylo celé v blátě). Je to 115 km nahoru dolů, něco se musí „odchodit“. Vede to dost lesem, nějaké kořeny, ale pokud jezdíš víc jak 4 tis. ročně, neměl bys mít problémy.

      0 0
    • GrametS  

      Jel jsem ho uz 3×:

      • poprve jsem na 90 km urval sedlo
      • podruhy jsem desne zabloudil (jako vsichni tehdy) a odepsal brzdu
      • naposledy jsem ho dojel, kdyz zrovna bylo extremni sucho a parak… kolo od 40 km kolo nefungovalo, bylo hodne bahna

      letos to bude nmaso, protoze nemam nic najeto, je fakt velky mokro = bahno, a vubec… je to docela tezka a narocna trat

      0 0
      • Ráža1  

        Je to letos fakt mokrý ? Byl jsi to v posledním týdnu projet ? Loni byly pařáky, pak dva dny před závodem hodně zapršelo, ale tra? byla až na výjimky suchá. Jinak souhlasím, že je to náročná tra?, ale dá se jet.

        0 0
        • gersa  

          Bydlim v Pardubicich a muzu potvrdit, ze lesy v okoli moc suchy nejsou. Bohuzel trat projeou nemam a takze to primo potvrdit nemuzu. Kazdopadne cekam sebezniceni :))

          0 0
    • Tumig  

      No kousky jsem projel cca pred tydnem pri tech teplech. S bahnem to je tak na pul. Rozhodne to bude horsi nez loni, ale uz to sem tam trochu prosycha. Jsem teprv zcatecnik takze zatim v kuse jsem jel jen 70 km. Jinak po castech to mam projeto cca z 97%. Jinak vice info je na www.mtbchrudim.cz to asi víte. Hodně zdaru v zavodu.

      0 0
    • McBlacky  

      takže na čem to kdo pojedete? ted s tim mokrem jsem trochu zviklanej hodit dozadu něco rozumnějšího než 2,25 R.ralfa…

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.