• Gatier

    No, uvazujem o lahkych kolesach na cestu a chcel by som vediet, ci ma niekto skusenosti s takymito spicami, resp. vypletom. Lahke su fajne, len ci nebudu prilis mekke. A drahe :-)

    0 0
    • lempl  

      zkusnosti nemam a lidi v CR co maj asi moc nebude:) myslim ze na diablu je maj mysli za 98kc kus? kdes je nasel ty?

      0 0
    • MartinXC  

      Vloni jsem je sháněl (DTswiss) a nebyly k mání. Podle zkušenosti kolegů se to hodí na bika tak ještě dozadu (kolo se sice vlní, ale je komfortní). Vepředu prý to dělá neplechu – nedrží stopu. Na silničce prý OK.

      0 0
    • SELMIRA  

      :o) titanové špice? …do toho bych asi nešla. BTW. proč si všichni myslí, že Titan je kdovíjak lehkej? :o) Sím nezabíjejte mně, já tomu neto…

      0 0
      • Pavlos  

        lehky ne ale vibrace pohlcuje dobre:)

        0 0
        • SELMIRA  

          …no právě…

          0 0
          • Gatier  

            Nejde len o tu vahu, ale aj o vynimocnost :-) Nie, len ma to tak napadlo. Este som to nezratal dokopy, tak neviem ci si to mozem laistnut. V kazdom pripade vdaka. Pytal som sa aj kamarata, co sa velmi dobre vyzna, ale ani ten mi nevedel povedat. Nakoniec zistil, ze ma titan spice na prednom kolese. Aj sa mu zdali byt nejake divne :-)

            0 0
    • Včelda  

      Já mám Cane Creek Zonos disk Team Ti (odkaz na stránku je níže) a spokojenost – 2000 km a kola se drží bez sebemenšího centrování (vážím 88kg), hmotnost je velmi dobrá (1660 g pár). Měká ty kola rozhodně nejsou, a navíc věřím že dráty ani s kotouči nebudou praskat díky vlastnostem Titanu. Cena je ovšem o něco vyšší.

      0 0
    • Air  

      jestli to chces na silnicku, tak si za ty prachy urcite radsi kup zapletene kola. Ta tuhost a aerodynamika zapletenych kol je udajne prave nejdulezitejsi na silnicce. Tam to taky zacalo, pak to prevzali i bajkfetisisti a uz to mame v MTB taky :) Ale ten nizsi pocet dratu a pripadna plochost ma podle jezdcu smysl hlavne na silnici. Takze jestli to mas na silnici, kup si treba ty Ksyria nebo neco podobnyho.

      0 0
      • Gatier  

        Nie, nie, nie. Problem je v tom, ze sa za menej penazi (pokial pouzijem normalne spice) dostanem na nizsiu vahu. Tuhost je mi celkom ukradnuta, kedze jazdim 90% v sedle. Lubili sa mi Zipp kolesa (do 1100g), ale tie budu zrejme dost labilne a opravitelnost je dost komplikovana a draha.

        0 0
        • Gatier  

          Tak to ma kamarat odvazene. 32 spic DT Revolution vazi o 50g viac ako 2,0 titan spice.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.