• Meesha

    Nevíte, kde se daj sehnat titanový šrouby?

    Ve vyhledavani to hazi samy chirurgy a k tem se mi vubec nechce… :-/

    0 0
    • JirkaD  

      Titanové šrouby vedou ve Fabory (http://www.fabory.cz), ale nevím v jakém rozsahu.

      0 0
    • honzarb  

      taky je shanim jak divej!!!! napadla me Ferona

      0 0
    • JMT  

      ty si uz asi definitivne zmagorel.....

      0 0
    • vinca  

      sem je videl v nejakym motorkarkym katalogu, asi hein gericke, ale uz to nevim presne.

      0 0
    • McBlacky  

      jj, když si je dáš všude na bika kam to jde (s véčkama) ušetříš závratných 100gr na nerotačních částech, tj. jako 10gr na rotačních :))

      to ovšem neznamená, že bych o tom taky nepřemýšlel :))

      0 0
      • jonti  

        O tom rozmysla asi kazdy biker ;) Ja si to asi kupim az ked nebudem vediet cim odlahcim moj buduci Scalpel team replica :)))

        0 0
    • Mamutt  

      Alu/Ti šrouby (podle mech. nároků na typ/určení šroubu – Alu jsou lehčí, Ti zase vydrží) dělá Extralite. Jen to poštovné bude stát za to :-(

      0 0
    • Gumicuk  

      Teda vy u vazne nevite co roupama delat… Jeste ze se nevyrabej karbonove srouby na jednom by se treba daly usetrit az ctyri gramy !!! :-)) Ja si vymenil obyc za srouby z nerezu a nic vic neporebuju… vyslo me to na par korun.

      0 0
    • Lada1  

      nejake mam v koleni :-) jinak na bajku uz nemam kam bych je dal (uz mam bud Al nebo Ti)

      0 0
    • Tomcat  

      Tak co sehnal někdo firmu na území ČR, která prodává koncovému spotřebiteli?

      Nějaké poznatky?

      Nebo se jedná furt o nedostatkový spojovací materiál, který si člověk objedná pouze na zahraničním e-shopu?

      0 0
        • kubad  

          Ta cena těch TI-je trochu mimo – to je pořídím ze zahraničí levněji včetně poštovného.

          0 0
          • Bebe  

            Ale on chtěl vědět kde se dají koupit v ČR… Jinak bych to řešil jak píšeš ty.

            0 0
            • kubad  

              Jen hodnotím situaci, já je kupovalv CZ. cca za 60–70 kč kus.Bohužel už nejsou.

              0 0
      • Radek Broz  

        Propocital jsi uz, kolik gramu tim usetris?

        0 0
          • raceman  

            jestli sem to dobře přečet tak 34 gramu že?

            0 0
          • Radek Broz  

            To znam, me zajimalo konkretne Tomcatovo Banshee – jaky srouby ma konkretne v planu vymenit.

            0 0
            • Tomcat  

              No rozhodně mám víc šroubů. ;-)

              12 ks kotouče 8 ks br. Třmeny 4 ks br. paky 2 ks sedlovka (potencionálně uvažuji o jiné) 7 ks představec

              1 ks přesmykač (objímka) 1 ks objímka sedlovky 1 ks ahead složení

              V systému odpružení je 10 nestandardních šroubů

              11 ks vidlice

              0 0
              • jecnak  

                Jakej to ma smysl na takovym kole?

                0 0
                • wroum  

                  nevim co vsichni delate, chaparral neni scream. neni tak tezkej. ram s tlumicem ma asi 5 Kg.

                  0 0
              • kubad  

                Jak vydím ten soupis, tak to bude pěkných pár tisíc za šrouby :-))

                0 0
                • Tomcat  

                  Pokud koupím snobské balení pro cyklisty budou to tisíce :-(.

                  Pokud se mi to podaří od jedné firmy která prodává spojovací materiál budou to stovky :-\

                  0 0
        • Tomcat  

          No myslím, že celkově by to mohlo být cca –200g bez „ztráty pevnosti a bezpečnosti“.

          Nemyslím, že by to bylo zásadní, ale aspoň něco.

          Základním problémem normálního odlehčování je to, že součásti, na kterých se dá ušetřit nejvíc, tedy na výpletech, pneumatikách a duši jsou pak velice náchylné k defektu. Defakto než odlehčit MTB kolo tak si radši koupím silničku , protože „výdž“ bude nakonec stejná.

          Tedy pokud koupím karbonovou sedlovku , řidítka, titanové pružiny a šrouby neušetřím tolik ,ale ze se nemusím mít strach že někde budu tlačit.

          0 0
          • Radek Broz  

            No, do riditek bych nesel, do sedlovky asi taky ne. Na Banshee teda urcite ne.

            0 0
    • Phoebe  

      Titanové šrouby mám dva v pravém koleni, stojí prý 2tis/kus, takže mám svou cenu o:)))

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Dva tisíce za kus? :-O Mmnt, to už jéé… no pěkný, pěkný. Nevíš ještě, kolik stojí malá titanová destička? Full by bodl, zatím jsem to spočítala jen na levnou silničku. :-D

        0 0
        • Phoebe  

          Jsou to samovruty, na rentgenu vypadají dobře, jeden ve stehení kosti, druhý v lítkové. No jo – ten basket – sportem ku zdraví. Vlastně už musím běžet, mám za chvilku trenink o:)

          0 0
    • raceman  

      já kdesi viděl 6 titanových šroubů na kotouč za 650

      0 0
    • Veeteck  

      Doporucuju toto: stores.ebay.de/To­ronto-Cycles Je to Ebay shop, platba Pay Palem, postovny 6 USD, mel jsem to tu za 4 dni. Maji mraky Al i Ti sroubu a jiny bizuterie, fakt parada.

      0 0
      • Seadat  

        myslim ze je to naprosta picovina davat na bike titanovy srouby kuli nakejm 100g a to kdo vi estli :-D a hlavne cena jednoho srouby ve Fabory (6mm – 16mm dlouhy) vyjde zhruba na 50,– takze musite bejt bud veliky snobi anebo nemate, co delat!!

        0 0
        • Veeteck  

          Jsem snob a nemam co delat :D Bral jsem Alu do kosiku a prehazky, to kvuli cervenymu eloxu.

          0 0
        • raceman  

          jo no, stejně když pojedete v nějakých sračkách tak těch 100 g se stratí v množství bahna co budete mít na sobě

          0 0
          • jecnak  

            Ele stale plati, ze hmotnost bike + bahno > bike + bahno – 100g.

            Every gram counts ;-)

            0 0
        • TinkTink  

          Nedobre se na to divas Jiriku :o))…kdyz uz neni kam odlehcovat, tak co?

          0 0
        • kubad  

          Velká „p…“ je kupovat drahé kolo, když můžu jezdit na kole z hypermarketu za pár korun ne??? :-))

          0 0
      • Radek Broz  

        To vypada zajimave.

        0 0
      • Radek Broz  

        Nebude nekdo, kdo ma PayPal, neco objednavat?

        0 0
    • Pinocio  

      hehe no já mám v klíční kosti 8 takovej šroubu a navrh ještě titanovou dlažku , tak ti to když tak pošlu až mi to vyndaj:-D

      0 0
    • ferda14  

      Pokud jsi někde z okolí brna tak dojdi do prodejny XCR Svorada na Špitálce 37 a tam je mají!

      0 0
      • kubad  

        Za kolik ???

        0 0
        • ferda14  

          M4 120,–Kč M5 185,–Kč

          0 0
          • Veeteck  

            To je docela ranec…

            0 0
          • kubad  

            Dík Skvělé ceny :-((

            0 0
            • Veeteck  

              Hele chlape, vem to z ty Kanady, je to super, postovny 6 dolacu je jako treba Obchodni balik po Cechach.

              0 0
              • kubad  

                Já to neřeším mám kolo skoro komplet, mě chybí 3×Ti a 2× Alu. tech 10g. už mě nepomůže. Po sezoné bude trochu přestavba(komplet pohon, už má dost) tak je koupím.

                0 0
                • Veeteck  

                  Bude aspon XTR '07?

                  0 0
                  • kubad  

                    Kateta, talíře + řetěz. Kazatu chci XTR 2007, ale uvidím podle ceny Talíře budou opět Midleburn s tvrzeným teflonovaným povrchem -osvedčily se.

                    0 0
                • maxtor  

                  Když sebereš čepičky z ventilků, tak taky ušetříš dobré 3 gramy:-)

                  0 0
                  • kubad  

                    Když já mám takové krásné – průsvitné. Ne ty si nechám !!!

                    0 0
                    • maxtor  

                      Tak si potom neztěžuj, že to máš těžké:-)

                      0 0
                      • kubad  

                        Sem se rozhodl – že odlehčím o 8kilo a už na tom tvrdě pracuju. To se pak bude jezdit :-))

                        0 0
                        • maxtor  

                          A to odlehčení odnese kolo nebo ses rozhodl raději držet dietu sám – to druhé vyjde rozhodně levněji:-)

                          0 0
                          • kubad  

                            Bohužel, to druhé. Potřebuju se vrátit na loňskou váhu. Z kola toho moc nesundám :-))

                            0 0
                            • maxtor  

                              Tak to přeji hodně štěstí. Taky jsem na jaře musel podstoupit menší odtučňovací kůru (ostatně jako každý rok) – podařilo se.

                              0 0
              • kubad  

                Mrkni za 10 min. na e-mail neco potřebuju.

                0 0
              • Radek Broz  

                Asi tak – ve srovnani s ČP a jeich suzbama, je 6$ za prepravu pres Atlantik pakatel. Clo a dan ti na to dali?

                0 0
                • kubad  

                  bez Cla a DPH můžeš dovézt ne osobu tuším za 5tis.Kč Ale tu částku nevím na 100%, rozhodně ti pár šroubů nebudou clít a dodaňovat.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Akorat je problem s platbou:o(

                    0 0
                    • Veeteck  

                      Pay Pal no problem, jestli mas kreditku. Pro platce je to zadarmo.

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        No prave je problem v ty kreditce – embossovanou nemam. Menim ted ucet klubu, tak jsem premejslel si ji vzit k tomu, ale ja mam potreu platit tim neco tak jednou rocne a to jeste nejakou nizkou castku, takze se mi 500 za kartu davat nechce.

                        0 0
                      • Tomcat  

                        Přesně to samý jako Radek. Nemám kartu pro placení na netu. A pro dvě obchodní transakce ročně si jí platit nebudu, protože co ušetřím obchodem to dám na poplakách v bance :-(

                        0 0
                        • maxtor  

                          Ještě máš možnost pořídit si spešl kartu na placení přes net. Ono to vlastně není karta, ale jen číslo, které zadáš jako číslo kreditky. Můřeš s tím pochopitelně jen platit přes net. U KB to stojí 50 na rok.

                          0 0
                          • Tomcat  

                            Jasně to vím, ale říkám že cena kterou ušetřím = cena za poplatky u banky ono to není všude a zavšech okolností jen xx ,– ;-)

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              Treba u ČS jsem ruhle sluzbu ani nenasel a ucet u KB hodlam v nejblizsich dnech rusit.

                              0 0
                • Veeteck  

                  Byl jsem domluvenej, ze to posle jako obchodni vzorky, takze jsem neplatil nic. Nevim presne tu sumu, bral jsem asi za 2000, tak jsem to udelal pro jistotu.

                  0 0
    • -jon-  

      Od věci:

      nevíte co přesně určuje hodnota G za specifikací např. imbusového šroubu s válcovou hlavou? (M5×16 G12)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.