• Co pijete při vyjížďce ? Já regeač …

    0 0
    • PT  

      Ion?ák+Carbogel do 70km

      0 0
    • Staenly  

      Iontak + neco jinyho..:) No a kdyz jedu s kamosama tak pivo…:)

      0 0
    • Žanek  

      Ion?ák, musli tyčinky, banány.. No a pochopitelně pivo. To je nejlepší ion?ák :o)))

      0 0
      • PT  

        Ahoj.Nejsi teď na compech ve škole?Já jo,tak se můžem domluvit.P

        0 0
        • Žanek  

          Zdravím. Bohužel (nebo bohudík) jsem doma. Do školy pojedu až 19. na zkoušku…

          0 0
          • PT  

            Jsi z Ivančic?Bydliš v Brně nebo koleje,privat?

            0 0
    • zwwak  

      Ion?ák Regge UniSport, Kozel, Litovel a gde co točej.

      0 0
    • Otaku  

      zatim na pivo.

      0 0
    • TinkTink  

      Kdyz jedu na FRko…apodobne, tak mam v camelu bud vodu s citronem nebo voda a iontak…a ve flasce treba i Kofolu…

      Kdyz na XC, tak v camelu to stejny a ve flasce vodu s citronem nebo iontakem :)

      0 0
    • biker007  

      Iontak mi dosel pri poslendich lonskych zavodech – na Sudetech zacatkem zari. od ty doby jezdim na vodu, prilezitostne caj nebo grog. k tomu vozim tatranku nebo banan, ale vetsinou to privezu zpatky.. na jare zas zakoupim rege-unisport,popr. zkusim AminoStar(qdyz uz to logo vozim na dresu..).

      nebyl ste neqdo na pozdim na prednasce toho nemeckyho trenera na FTVS o tukovem metabolismu? rikal tam celkem zajimavou metodu jak natrenovat efektivnejsi spalovani tuku: vyjet poranu na lacno a pit jen vodu. ale nesmi to byt delsi nez 90 minut, pak to naopak skodi. po tech 90 min se uz musi zacit normalne jist+pit iontaky. qdyz si vypomenu jak sem loni jezdil na silnici cca 100km svihy jen na vodu+1 banan..

      0 0
      • fotis  

        Ale to si nejadil na asi nalacno. Ako si myslel tych 90minut? Po 90 min dojdes domou a sa najes, alebo po 90min zoskocis z bAjku das banan a ides dalej?

        0 0
        • biker007  

          ale jo, jezdil sem nalacno.. nejsem moc zvyklej snidat, proste sem rano vyjel, v kapse banan,v bidonech vodu. po ceste sem si u jen benziny docepoval vodu a jel dal..treba Plzen-Mar.Lazne- Plzen(120km,cca4 hodiny po silnici na biku).. ale je to asi blbost, letos to uz praktikovat nebudu. holt se do to jidla musim prinutit. tech 90 minut – proste tak trenovali tukovej metabolismus(na urovni nemecky triatlonivy reprezentace). vyjet nalacno, pit jen vodu, popr. napoje bez energeticke hodnoty. ale po tech 90 minutach by se mela uz prijimat nejaka energie(at uz v piti nebo v jidle) – samozdrejme ze za jizdy, nikdo nebude jezdit okolo baraku ;-) pokud se presahne tech 90 minut(maji to tak pry vyzkousene), tak se uz telo neprimerene „huntuje“, presne zduvodneni si uz nepamatuju. ale ma to asi neco dosebe.. figl je v tom, ze tuku mas (relativne vuci cukrum) neomezene mnozstvi. proste se snazi nahradit spalovani cukru v urcitych fazich vykonu spalovanim tuku, popr. urychlit nastup spalovani tuku… je to celkem veda, po ty prednasce (cca 3 hoduny)sem mel ceklkem nafouklou hlavu..

          0 0
          • fotis  

            ja som myslel, ze staci trenovat v aerobnom prahu. vtedy ides len na tuky.

            0 0
            • biker007  

              to samozdrejme ano, ale treba i qdyz vyjedes v tom aerobim pasu, tak prvnich cca 30 minut stejne jedes na cukry(prevazne), protoze spalovani tuku se rozbiha hodne pomalu. a touhle metodou se da ten nabeh urychlit. ukazoval tam vysledky testu z nejakych soustredeni – jedna skupina vyjela nalacno, druha po normalni snidani. a brali jim (za jizdy ;-)krev a zjistovali pritomnost nejake latky potvrzujicich to, ze uz spaluji tuky. pokud vyjeli nalacno tak jim ten tuk. metabolismus nabihal samozdrejme rychlejs.

              je to proste veda, ale pokud nemas najeto v tom AE pasmu pak te zadny tuky nepomuzou… je to spis jako zajimavost. ale u nemcu me tyhle vedecky metody ani neprekvapujou.. staci si vzpomenout na eru NDR…

              0 0
              • lubos  

                To je docela zajimavy … o kolik rychleji se zacne tuk spalovat ?

                0 0
                • biker007  

                  to bys toho chtel moc. bude to asi silne individualni, bude zalazet na trenovanosti a x dalsich faktorech. ja se spokojil s tim ze se to urychli.. na ty prednasce rikali, ze prej ty slidy hodi nekam na web. ale ne webu ftvs.cuni.cz sem nic nenasel;-( zkus napsat primo tomu germanovi – http://www.kuno-hottenrott.de

                  0 0
                  • Daf  

                    Ja jsem si to jednou na lacno zkusil. Myslim si ze to rozhodne neni metoda vhodna pro nekoho netrenovaneho. Dal jsem asi 80km po silnici a byl jsem uplne nasracky :)))))

                    0 0
                    • biker007  

                      to jen jasny. pokud pouzijes treninkove metody pro skoro-profesionali(tim myslim ty triatlonisti, ne sebe ;-) ) na malo trenovaneho cloveka tak ho snadno odrovnas na zbytek sezony..proto asi taky rikali o tom limitu 90-ti minut.

                      0 0
                    • mastihuba  

                      s tim souhlasim když jezdim v letě do hokny na kole a dupnu na to tak me stačí 30.

                      0 0
                    • lubos  

                      Nevim, nekolikrat jsem sel na nejakych 60–65km po silnici plus neco kopec a teren. Jednou banan, nekdy tycku, plus voda. Ale ja bezne moc nesnidam, nejspis jsem zvyklej.

                      0 0
                      • fotis  

                        ja kilogrami na rozdavanie nemam, takze tento styl treningu pre mna nebude. Pocitam, ze takto sa da schudnut 5–6 kilogramov.

                        0 0
                        • lubos  

                          No, ja mam celkovo tuku tiez dost malo, ale vahu si drzim. Co rano nemam, vecer dohanam :)

                          0 0
            • kovar  

              nam v biologii rikali, ze na tuky najedes, az spalis zasoby glykogenu v jatrech, coz je nimimalne tak po 20 minutach zateze.

              0 0
          • error  

            věda to určitě je vem si jak vypadaj atelti na sprint a jak na vytrvalost každý má jinak nastartovanej metabolismus jo jinak já piju REGE

            0 0
      • lubos  

        Ja taky rano vubec nebo temer vubec nejim, kdyz jedu ven bajkovat.

        0 0
    • Daf  

      Jezdim vetsinou na vodu a ted v zime obcas dam caj do termosky. Iontak si delam jen na zavody. Jidlo na trening sebou beru az na vyjizdky delsi jak 5h.

      0 0
    • czertd  

      Mě se tedy njvíce osvědčila čistá voda. Nemám po ní za pár minut žízeň, po známých trasách už mám nastudované občerstvovačky (studánky) a kdyř je hic tak bych se nechtěl polejvat jon?ákem, nebo š?ávou. Ten jon?ák pak použiji na maratonech a moc mi pomůže placebo efekt a pomáhá toba šlape se mi lehčeji.

      0 0
    • RomanH  

      Zasadne vodu – je to asi chyba, ale nicim jinym nezazenu zizen. Nemam moc rad sladke chute – klidne bych si i nejaky iontak vzal – treba by mi to trochu helflo pri maratonech, ale kdyz on se zadny bez prichuti nedela :o(( Kazdy vyrobce se jen chlubi novzmi prichutemi. No a pak na zahradkach samozrejme pivo.

      0 0
    • Paja  

      Ve flaskach nejakou rozumne oslazenou vodu nebo dostatecne vysterchanou ochucenou mineralku dolitou vodou, ted v zime caj. Cestou na zahradkach kofolu a podle chuti a hlavne toho s kym jedu kofolu+rum, pivo, prip. dalsi destilaty;) – ale kdyz to beru jako trenink tak bud na zahradkach nestavim nebo kofola, max. desitku.

      0 0
      • Paja  

        Jo a jeste na doplneni ztracenych mineralu hlavne v lete pri velkych vedrech jsem koupil ac salts od penca (chce to ale zalit ctvrt az pul litem vody najednou, takze pouzivam vetsinou az po dojezdu nebo pri navsteve tech zahradek:)

        0 0
    • skoca  

      V lete vodu, v zime caj. Nad ±3 hodky iontak.

      0 0
      • sharkcom  

        Já jezdím na kozla v plechovkách.Hodim ho před jízdou do mrazáku a když je vypotíme na vrchol 1000m kopce, tak ho vyndam z ledvinky a má akorát tu zprávnou teplotu. Všicni už maj dávno všechno vypitý a tak jsou z toho hotový, když se ozve onen zvuk otvírání plechovky. No a než tam dojedu, piju kde co, co naleju do bidonu.

        0 0
    • fousac  

      gambrinus, staropramen… :)))

      a ted trochu vazne: 99% voda, obcas iontak nebo redenej multak, banany, jabka, tatranky, kureci rizky s hranolkama…

      0 0
    • Kolík  

      Dobrá voda s příchutí grepu s sebou, po cestě v hospůdce jakákoliv desítka.

      0 0
    • pinot  

      na 12° pivo

      0 0
      • Gatier  

        Na 12tku? To teda musis vyzerat… Max 10°. obcas pito. Msim povedat, ze raz som si ho dal v polke treningu a mi trvalo, nez som sa na bic. rozbehol:-)

        0 0
    • Vojtíšek  

      Teď zimě čaj Classic+lesní med (občas doplněno Tuzemákem) V létě Enervit orange a nebo pramenitá voda. V létě i v zimě Pilsner Urquell.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ve vaku vodu a pokud jedu na žiletce, tak do bidonů dávám černý čaj.

      0 0
      • Lada,s  

        Hmm, tomu se říká oživení tématu po 7 letech :-D

        0 0
      • noviisek  

        Ionťák s příchutí zelený čaj a citron,

        Když není tak 0,3l džus, 0,2l vodu a větší půlku lžičky soli.

        to samé lze s lehce osazeným čajem a špatkou soli, ale není to ono.

        k jídlu beru, co je po ruce. Někdy se zásobuji ovocem kolem cest

        0 0
    • goofy  

      Jak kdy, ale kdyz to nejak jde, tak pivo

      0 0
    • funkatron  

      pocas jazdy cistu vodu, po jazde pivo

      0 0
      • noviisek  

        vočistá voda je dobrá na chvilku, ale tuhnou po ní nohy.

        potíš sůl a podobné elektrolyty, ty potřebuješ doplnit, jinak svaly přestávají fungovat optimálně

        0 0
        • Georrge  

          taky cucám čistou vodu… neslazenou minerálku nedostanu přes krk, slazená zase prská z bidonu a pak jsem celý ulepený, a neperlivé sračky se nedají pít když se v bidonu trošku ohřejou…

          0 0
        • funkatron  

          na kratke vyjazdy(do 100km) mi to staci s tym, ze potom sa normalne najem

          a pocas dlhych vyjazdov mi to staci tiez, lebo pritom prijimam cukry a soli v strave…

          0 0
    • Blazer  

      Před jízdou (ovšem tak jak každý jiný den) jáhlovou kaši s pohankou a rozinkami, to je palivo na mnoho hodin, při jízdě čistou vodu, ovoce + při velké zátěži čaj kukicha.

      0 0
    • c0d3r  

      vodu s kapkou (ale opravdu kapku.. jen abych prerazil tu bezchut vody ale aby se to dalo pit a nelepilo to sliny) stavy.. takze jen na obarveni :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.