• LASiN

    Tak mám problém s přední kotoučovkou. Nebrzdí tak jak brzdila (najeto asi 50 KM) a vydava pri zabrzdení zvuky, ze by se z toho jeden zblaznil (piskani a takove nepopsatelne) Myslim ze se mi dostal olej z vidle do desticek a proto tak nebrzdi a uz jsem to zkousel i odmastovat ( i kotouc) a furt nic (este se mne zda, ze to vic piska) jo a je to znacka Shimano

    Dikas za rady

    0 0
    • booster  

      je mechanicka?

      0 0
    • panaczek  

      rek bych, ze to ma na svedomi ten olej, stalo se mi to taky (s olejem z brzd) – jenze byla to zadni, tak sem se na vymenovani desticek vyprd a ona se zas po 100–150 km chytla. jenze ty to mas na predni…

      0 0
      • LASiN  

        tak jsem zkontroloval bovden a nic :/ takze jsem donucen koupit desticky, cos je dalsich kurevskych 500KC

        0 0
        • Jenda  

          hele tak zkus ty s olejem namocit na nejaky cas do benzinu (technickyho) nebo je vyvar ve vode s hodne jarem (me to pomohlo kdyz byly zasrany od brzdovky ale uznavam ze olej je vetsi problem)

          0 0
          • Keli  

            vem kleste a tu desku strc nad plamen u sporaku, az bude cervena tak oddelej a mas desku jako novou

            0 0
    • Pytlik  

      Jo jo, taky jsem s tim mel problemy, vymenil desticky a furt nic. Nakonec to bylo fakt tim, ze se celej ten otocnej kus zarazi o doraz a nejde dal, i kdyz packa by treba jeste mohla. Ono to vypada, ze to tiskne kotouc dost, ale neni to tak. Chce to nastavit celou tu otocnou cast bliz ke kotouci a dostelovat druhou stranu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.