• ota

    EXR 02-pokud chci stáhnout vnější nohy,nejde mi povolit dolní šroby,prostě,pro­táčí se i s plunžrem..jak na to?

    0 0
    • vasil  

      zkus to dělat ve dvojku, jeden se pokouší povolovat šroub, druhý roztahuje vidlici

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tim by se do jisty miry dalo zamezit protaceni. Jinak se to dela tak, ze si klicem podrzis trn zevnitr vnitrni nohy.

        0 0
        • JJ  

          Ja sem vzal kus dreveny tycky a vrazil ho do vnitrni nohy a oprel o vrsek plunzru. Taky se to pak neprotacelo. Ale bacha na trisky:)

          0 0
          • ota  

            klacek zafungoval,jaký klíč pádlista myslel,nevím…kdosi tu kdysi psal o oleji AGIP OIL FORK,jenľe viskozita dle letáku je u tohoto oleje bud·5,nebo 10..Je i jiná alternativa?dík!

            0 0
            • JJ  

              Ja davam Motorex 5–10W,takze ± 7,5W Do RX Jett sem koupil 5W, da se sehnat v motorkarskym krame nebo nekde ulijou v servisu.

              0 0
            •  

              denicol…dela presne viskozitu 7.5…cena je nejak pres 200 za litr

              0 0
              • TinkTink  

                Tak presne tendle mi ve vidli vzdycky vypeni…

                0 0
                •  

                  vubec zadny problem…vidla chodi jak ma

                  0 0
                  • TinkTink  

                    no jak komu…mne teda v Suntource udelal peknej bordel a napenil se tak, ze kdyz jsem chtel upustit vzduch, tak ven sla pena…hnus…od ty doby pouzivam jenom hydraulicky olej nebo motorovy olej…tydle mi zatim nevypenili..vlas­tnosti jinak maj ale stejny. :)

                    0 0
                    •  

                      no napada me takova lehce rypava otazka:

                      zdalipak to neni vidlici????

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Moc vtipny – zkus to vysvetlit…kdyby to bylo vidlici, tak by tam prece nefungoval tendle – mimochodem – todle mam z rad motorkaru, kteri zavodi v motocrossu…nor­malni oleje do vidlic jim prej penili, tak pouzivaj tydle a je to lepsi a ja to muzu jenom potvrdit – navic je to i o hodne levnejsi – litr motorovyho stoji 90,–…a taky si vyberes vikozitu…

                        0 0
                        •  

                          ono to bylo fakt jen rypnuti-neber si to osobne..druha vec je ze neznam nikoho komu by to na bombru(xc a tak)delalo

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Tak to ja teda jo, ale ne pri XC.

                            0 0
                          • TinkTink  

                            Tak uz znas – me – MX COMP ETA – pekne vypenil…shanim vidli…nevis o naky? :)

                            0 0
                            •  

                              zkus morati,ta nevypeni..za to dam ruku do ohne

                              0 0
                            • kovar  

                              a Santur ma otevrenou olejovou lazen ?

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Ne…patrona…ale to byla 02 XC-PRO-S – tedka to ma polovicka…sem ji to upravil na krasnou hladkou pruzinu :) s 92mm zdvihu :)… Speady – na blbnuti..minimalne 100mm…klidne 150…to neresim :)

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.