• stary_noviny

    Mám nějaký Bendix LHM+ na obalu je napsáno: Mineral based fluid for hydraulic system. Je to zelený a prej to používá Citroen do svých hydraulických systémů. Děkuji

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Rádo se stalo.

      0 0
    • enjoy  

      diky mym dokonalym deduktivnim schpopnostem mi doslo ze to chces do MPHcek,coz si asi nejak zapomnel:-) ale jestli se do nich leje mineralni olej a jestli je ten tvuj olej taky mineralni netusim,zas tak dokonaly ty schopnosti nejsou:-) ale jestli to souhlasi tak to pouzij.

      0 0
    • vasil  

      pozor do MPH-aček se lije brzdovka dot 4 nebo 5 (nemíchat)

      0 0
    • stary_noviny  

      Chci to nalejt do Magura Louise, na víčku je napsáno že se má použít mineral oil. Na tom LHM+ je napsáno že je ´to na minerální bázi, bohužel nedokážu nikde zjistit jestli to je použitelný nebo ne. mělo by to přijít do hydraulických systémů na Citroeny.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        By me zajimalo, jak vydedukovali z prispevku s nazvem „olej do magury“, ze to chces do MPH :o

        0 0
        • kovar  

          no me taky, ale nebudu se uz posmivat. Jinak jestli je to olej DO BRZD, tak bych ho do Magor klidne nalil, ale Magory ani tuto zkusenost nemam, ale kdosi zde spokojene pouziva ten Citronovy olej do Magur, mam dojem. MOc olejum nerozumim, ale asi nestaci jen to, aby byl do hydraulickych systemu, musi byt i trochu vice odolny vysoke teplote, coz by mineralni oleje do brzd systemu mely byt.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jenze prave do brzd to bude DOTka a tu bych tam nelil. Pri cenach magurackejch brzd nechapu tu snahu setrit kazdou korunu na tom nejdulezitejsim. Kapalina do jedny brzdy vyjde i v servisu na par korun, tagze…

            0 0
            • kovar  

              Citron pouziva do brzd DOTku?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Rekl bych, ze pouziva brzdovou kapalinu jako kazdy jiny auto (ale jen hadam).

                0 0
              • rhuman  

                jenze ten citroenackej olej o kterym se tady bavite neni do brzd, ale do tlumicu!

                0 0
                • rhuman  

                  neni do brzd auta, ale do tlumicu auta!

                  0 0
                  • kovar  

                    jasne, staci rict jednou. tAkze co je lepsi v XC brzdach – DOTka nebo mineralni olej.JAk je to s teplotami varu? Da se brzdovy mineralni olej Shimano nebo Magura nahradit Citronovym olejem do tlumicu? NEbudou problemy pri prehrati brzd? Atd

                    0 0
                  • jeniik  

                    hloupost. U BX je okruh brzd a tlumeni propojen.

                    0 0
            • Radek Broz  

              Ve vetsine servisu tam stejne lejou jinej olej nez original Magura Blood (a proc ne, kdyz je to stejny).

              0 0
        • enjoy  

          jako stane se:-).nejak jsem uplne ignoroval nazev:-) jsem videl jakej ma mail a bylo hotovo,magura sla stranou:-)

          0 0
    • ck  

      koupil sem si od agipu olej LHM do tlumici soustavy na citroeny.je to mineralni lej.jinak LHM je jen oznaceni oleje, je jedno kdo ho vyrabi.je to standart.mam magury louisy a hodlam to tam nalit i kdyby trakare padaly.nekdo tu psal ze to jele do gustavu a no problema.

      0 0
    • leštič  

      ja mam taky magury, nejdříve jsem tam nacpal z nouze olej do šicího stroje a taky nešiju. Dnes tam liju ten tolik discutovyný LHM zatím žiju

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.